Print this page

Новини

Вакансія ( ТСШ№5)

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Назва закладу:Тернопільська спеціалізована школа I-III  ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Місце знаходження закладу: м.Тернопіль, вулиця Камінна,2.

Назва посади:вчитель інформатики.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду вчителяінформатикиможе обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту та професійну кваліфікацію «Вчитель інформатики», професійно компетентна, забезпечує нормативні рівні і стандарти виховання та навчання, відповідає загальним етичним і культурним вимогам до педагогічних працівників, має організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вид трудового договору:неповний робочий день.

Режим роботи:неповне тижневе навантаження, робочий тиждень відповідно до розкладу уроків та режиму роботи школи,затвердженого директором школи.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників    установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження   розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до   тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників   навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення  заробітної плати працівників освіти».

Строки подання документів: 02.09.2021р.–21.09.2021р.

 

 

 

 

Адреса,за якою здійснюється прийом документів:

м.Тернопіль,вулиця Камінна 2,канцелярія школи,у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 10до16 год.

Перелік  обов'язкових документів,  які подаються на конкурс:

 

1.Заява про участь у конкурсі.

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Ксерокопії документів про освіту з додатками;

4.Копія трудової  книжки (при наявності);

  1. Копія атестаційного листа (для тих, хто атестувався протягом

попередніх п’яти років).

 

  1. Довідка про проходження попереднього (періодичного)

психіатричного огляду.

  1. Заповнена особова картка (форма П-2) з відповідними додатками.
  2. Копії інших документів, що надають законні переваги.
  3. Згода на збір та обробку персональних даних.

 

Дата ознайомлення учасників конкурсу із школою та педагогічним колективом: 24 вересня 2021 року о 12:10 год. в актовому залі школи.

 

Дата засідання конкурсної комісії для проведення співбесіди з учасниками конкурсу:27 вересня 2021 року об14:30год.у кабінеті №312.

 

 

 

 

 

 

Директор школи                                                О.І. Погоріла

 

Read 170 times
Поділитися