Освітянська родина м. Тернополя висловлює щиру подяку директору
Причетність до першоджерела нашої ідентичності – української ...
У передчутті величного свята Воскресіння Господнього  ...

Новини

«Візуалізація навчальної інформації на уроках природничого циклу»

15.04.2021 року Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу спільно із науковцями хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету провели науково-практичний семінар «Візуалізація навчальної інформації на уроках природничого циклу» в форматі Zoom-конференції. Захід співпав із Днем народження університету.
Доповідачі приділяли велику увагу формам і методам освітнього процесу як студентів, так і учнів в умовах дистанційного навчання.
Теоретичний матеріал доповідей, який стосувався проблем в природничій освіті, можливостей застосування редакторів хімічних формул, онлайн-дошок, програм для редагування відео, засобів для створення мобільних застосунків, онлайн-генераторів хмари слів, мемів був підсилений практичною частиною.
Доповідачі демонстрували широкі можливості використання мобільних застосунків у дослідницькій і навчальній діяльності учасників освітнього процесу, показували, як користуватися програмами ISIS/Draw, SYMIXDraw для створення структурних формул органічних сполук; як використовувати онлайн-дошки сервісу BigBlueButton для пояснення, опитування . Учасники семінару дізналися, як користуватися програмами DaVinciResolve, MovaviVideoEditor для корекції, монтажу і обробки відео та звуку. Цікавим для слухачів виявилася інструкція для створення хмари слів, ребусів, кроссенсів та мемів за допомогою відповідних онлайн-генераторів. Вчителі мали можливість поділитись власним досвідом візуалізації навчальної інформації на уроках хімії та біології.

Read 481 times Last modified on П'ятниця, 16 квітня 2021 10:11
Поділитися

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top