Освітянська родина м. Тернополя висловлює щиру подяку директору
Причетність до першоджерела нашої ідентичності – української ...
У передчутті величного свята Воскресіння Господнього  ...

Новини

Зарахування дітей до 1 класу у 2021 н.р.

Зарахування дітей до 1 класу у 2021 н.р.

 

З 1 квітня 2021 року зарахування відбувається з використанням системи “Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою” (портал SCHOOL.ISUO.ORG)

Порядок:

 1. Створити електронну заяву до обраного закладу освіти.

Яким чином подати електронну заяву описано в Порядоку організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти (далі ПОРЯДКУ). https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/47615.html.

В Порядку детально описаний алгоритм дії батьків щодо реєстрації та надано перелік необхідних для зарахування документів, описано хто і які права має щодо прийому у 1 клас.

Ознайомитись з «Порядком організації та проведення електронного зарахування до 1 класу», адресами ЗЗСО, адресами сайтів ЗЗСО, територією обслуговування закріпленою за ЗЗСО, можна на САЙТІ Тернопільської міської ради у розділі ГРОМАДЯНАМ – ОСВІТА ( https://ternopilcity.gov.ua/gromadyanam/osvita-mista/ ), САЙТІ управління освіти і науки ТМР (http://osvita.te.ua/ ) розділ Накази, безпосередньо на САЙТІ та інформаційному СТЕНДІ обраного закладу освіти.

 1. Принести до 31 травня 2021 року в ЗЗСО всі необхідні документи 1. (копії та оригінали документів (згідно з переліком зазначеним у Порядку) та написати відповідну заяву про зарахування до першого класу закладу освіти.
 2. Зарахування дітей до закладу відбувається згідно наказу 1 червня або 15 червня, залежно від права на першочерговість, та наявності місць 2.
 3. Зарахування до закладу після 15 червня та впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця в порядку надходження заяв про зарахування.

 Довідку про реєстрацію місця проживання особи надавати не потрібно (при умові, якщо особа зареєстрована у Тернопільській громаді). Заклад освіти формує довідку про місце реєстрації особи самостійно!!!

Документи, необхідні для зарахування:

 • Заява про зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
 • Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.
 • Оригіналабо копія медичних довідок за формами:
 • № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 № 682;
 • № 063/о "Карта профілактичних щеплень".
 • Оригінал та копія документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).*

     

*Підтвердити місце проживання дитини можна документами визначеними у п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами внесеними згідно з Постановами КМ від 19.09.2018 № 806. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF

 • У випадку зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

2 Зарахування дитини в обраний заклад освіти з правом на першочергове зарахування гарантується Законом. Також батьки мають право подати електронну заявку до будь-якого іншого закладу – до нього дитина може бути зарахована на вільні місця.

Право на першочергове зарахування мають діти:

 • місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
 • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
 • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
 • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (для закладів ПШ № 2, ПШ № 3, ПШ № 4, ПШ № 5).
Read 163 times Last modified on Четвер, 15 квітня 2021 09:15
Поділитися

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top