Щиро вітаємо учителів початкових класів м.Тернополя з успішним
13 грудня 2021 року підписано угоду про співпрацю управління ...
До  дня Святого Миколая 17 грудня в актовій залі Тернопільського
11 грудня 2020 року за підтримки міської ради, управління освіти

Новини

Парадигма освітніх інновацій-2021

Конкурс «Парадигма освітніх інновацій-2021»

1 грудня 2020 року відбувся очний етап VІІІ міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій-2021». Участь в презентації кращого  інноваційного досвіду педагогів громади брали вихователі закладів дошкільної освіти, учителі закладів загальної середньої освіти та викладачі професійно-технічних закладів.

У номінації «Модель траєкторії професійного розвитку вчителя» педагоги представили алгоритм побудови індивідуального маршруту професійного розвитку, інструменти самодіагностики, сходинки до професійного успіху та самореалізації.

В номінації «Сучасні підходи у формуванні логіко-математичної компетентності дошкільника» творчий тандем вихователів показав як використовувати арифметичний куб для розвитку саме математичної компетентності вихованця ЗДО.

Самооцінювання, взаємооцінювання здобувачів освіти в закладі було продемонстровано педагогами у практичному форматі. Учителі поділилися своїми напрацюваннями: як використовувати методи РАФТ, інсерт; картки My symbol, emotion cards в процесі оцінювання здобувачів освіти.

 

Впровадження авторських програм в системі профтехосвіти було представлено практичним психологом. Чіткий структурований зміст, результати апробації програми, виявлені проблеми та їх корекція стали основою зреалізованої програми.

 «Школа – простір без насильства» - номінація, в якій педагоги розкрили етапи дослідницько-профілактичної роботи на уроках англійської мови. Практика, діагностичні карти, ситуаційні завдання учителі побудували на проблемних сьогодні питаннях запобігання жорстокості та розвитку толерантності, які зібрали у навчальному посібнику.

Щира подяка всім учасникам Конкурсу та вітання переможцям:

Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІст.№7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Заклад дошкільної освіти № 22 Тернопільський технічний ліцей

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 13 ім. А.Юркевича

ТВПУ сфери послуг та туризму

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІст.№3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 23.

Read 210 times Last modified on Середа, 02 грудня 2020 07:00
Поділитися

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top