І етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» серед ...
І етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» серед ...
З 21 по 22 жовтня 2020 року у м.Тернополі відбулося Дистанційне

Новини

ПРОТОКОЛ  №2  засідання конкурсної комісії

ПРОТОКОЛ  №2

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу (II етап)

на заміщення вакантної посади директора  Державного

професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

 

24.07.2020р.                                                                                            10.00 год.

 

ПРИСУТНІ:

 

БИЦЮРА Леонід Олексійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - голова комісії.

ПОХИЛЯК Ольга Петрівна, начальник управління освіти  і науки – заступник голови комісії.

ВИШИНСЬКА Наталія Дмитрівна, головний спеціаліст з питань кадрової роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

         ЧОРНА Ганна Степанівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, в.о. директора  Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», представник трудового колективу закладу;

         КІКТА Михайло Романович – майстер виробничого навчання, голова профкому, представник трудового колективу закладу;

         ГОРДІЙЧУК Леся Леонідівна – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області;

         ЦЬОХ Володимир Ігорович – директор Державного навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»;

         ІВАНОНЬКІВ Ольга Григорівна – виконавчий директор товариства «Фірма Реал», представник від роботодавців, для яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

 

Відсутні:

1 чол. (Макогін О.В.).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Ознайомлення членів конкурсної комісії з рішенням загальних зборів трудового колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».
  2. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».
  3. Підведення підсумків та визначення переможця конкурсу на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

 

         СЛУХАЛИ: 1. Ознайомлення членів конкурсної комісії з рішенням загальних зборів трудового колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

        


        

         ІНФОРМУВАЛИ: Голова конкурсної комісії Бицюра Л.О., який ознайомив присутніх членів конкурсної комісії з протоколами загальних зборів трудового колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» і зазначив, що згідно рішення зборів трудового колективу на посаду директора закладу Каплун Андрій Володимирович набрав 68 відсотків, Чашка Марія Теодорівна - 19 відсотків, не підтримую жодного кандидата             12 відсотків.

         Також проінформував, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету громади, затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 07.02.2020р. №7/46/16, рішення загальних зборів трудового колективу закладу має дорадчий характер.

 

         СЛУХАЛИ: 2. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

 

 

         ВИСТУПИЛИ: Члени конкурсної комісії провели співбесіду з учасниками конкурсу на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Каплуном Андрієм Володимировичем та Чашкою Марією Теодорівною у форматі запитання-відповідь (відеозапис засідання конкурсної комісії зберігається на диску №1 в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради).

 

         СЛУХАЛИ: 3. Підведення підсумків та визначення переможця конкурсу на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

 

         ІНФОРМУВАЛИ: Бицюра Л.О., голова конкурсної комісії, який запропонував членам комісії визначитися з процедурою проведення голосування. Поступила пропозиція, щоб провести таємне голосування.

Підсумки голосування:

За таємне голосування

Проти

Утримались

8

-

-

         ВИРІШИЛИ: Провести таємне голосування.

 

Підсумки таємного голосування щодо визначення переможця конкурсу за підсумками проведеної співбесіди та аналізу презентацій програми розвитку закладу, представлених кандидатами наступні:

 

Результати голосування

Каплун  Андрій  Володимирович

2

Чашка Марія Теодорівна

5

Не підтримаю жодного кандидата

1

 

        

         Голова конкурсної комісії Бицюра Л.О., ознайомив кандидатів з результатами конкурсу на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».       

        

         ІНФОРМУВАЛИ:  Голова конкурсної комісії Бицюра Л.О. повідомив, що за підсумками голосування визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» ЧАШКУ Марію Теодорівну.

 

         ВИРІШИЛИ: За підсумками конкурсу подати на розгляд міському голові кандидатуру ЧАШКИ Марії Теодорівни на посаду директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

                                                          

 

Голова комісії                                                                       Л.О.Бицюра

 

 

Заступник голови комісії                                                     О.П.Похиляк

 

Секретар комісії                                                                   Н.Д. Вишинська

 

 

Члени комісії:      

                                                                                                      

Г.С.Чорна __________                                               В.І.Цьох_______________

М.Р.Кікта____________                                   О.Г. Іваноньків__________

Л.Л.Гордійчук__________                              

                                                                                                                                                                                 

 

                  

Read 342 times Last modified on Вівторок, 25 серпня 2020 08:34
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top