Державної служби якості освіти України  (http://www.sqe.gov.ua)
19 вересня 2020 року о 10.00 Україна разом із мільйонами ...
Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі. 17 вересня 2020 року у
12-14 жовтня 2020 року відбудуться Дванадцята міжнародна ...
Через масове звернення батьків і ...
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення

Новини

Роз'яснення щодо карантину

Розпорядження про карантин на місцевому рівні не було. Усі чекають на офіційні документи та роз'яснення Кабінету Міністрів України, який і повідомив про запланований карантин у навчальних закладах.

 Для навчальних закладів Уряд планує запровадити карантин на три тижні.

Тим часом, у міському управлінні освіти також чекають, що скаже Уряд і Тернопільська міська рада. - Постанови КМУ ніхто не бачив. На офіційному сайті була лишень інформація про те, що карантин заплановано. Але коли його планують вводити, даних немає. 10 березня у Тернополі відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та оперативного штабу із випадків попередження захворювання на коронавірус. На ньому вирішили про введення обмежувальних заходів, зокрема про заборону проведення масових заходів тощо. Наразі питання карантину – відкрите, - розповідає заступник начальника управління освіти Ірина Сум. Чекають на розпорядження уряду Саме управління освіти не може локально прийняти рішення про карантин. - У Києві карантин ввели, ми про це знаємо. У Тернополі - ще ні, як тільки-но будуть зміни, ми обов’язково повідомимо про це навчальні заклади, а ті – батьків, - наголошує пані Ірина. У прес-службі міської ради також додали, що в Тернополі немає підстав для введення карантину. - У нас немає жодного випадку захворювання на коронавірус, показник захворюваності на грип на ГРВІ – нижче допорогового рівня. Якщо заклади закриють на три тижні, учні шкіл не зможуть добре підготуватися до здачі ЗНО чи Державної підсумкової атестації, - пояснює керівник відділу зв'язків із громадськістю Мар'яна Зварич. Наразі міська влада чекає на чіткі роз’яснення Уряду. Що каже міська влада - Ми бачимо інформацію про те, що карантин заплановано. Але самої постанови не оприлюднили. Ми уточнюємо інформацію у профільних міністерствах, аби розуміти, чи це рішення про карантин має рекомендаційний чи обов’язковий характер. На підставі цього буде прийняте рішення на місцевому рівні, - каже Мар'яна Зварич. У той же час, начальник обласного управління освіти в інтерв’ю для місцевих телеканалів заявила про карантин в усіх навчальних закладах області і Тернополі, зокрема. Але, як запевняють у Тернопільській міській раді, рішення про введення карантину ще не прийняли. Тому наразі всі в режимі очікування.
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/ternopil-v-ochikuvanni-chi-zakrivayut-ternopilski-shkoli-i-sadki-na-ka-11041010.html?fbclid=IwAR0H76MaG2lQ4NHZGCdH6UTC4-QyMl1u7tbtgv5-gZn_kYB6k9bs2FiFe3Y

Read 3772 times Last modified on Четвер, 12 березня 2020 06:31
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top