Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей вже вкотре ...
Забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування ...
17 жовтня 2019 року у Тернопільському дошкільному навчальному ...
16 – 17 жовтня 2019 року за сприяння управління освіти і науки

Новини

Графік проведення предметних олімпіад

Міністерство освіти і науки визначило час, місце та перелік всеукраїнських учнівських олімпіад, які проводитимуть наступного навчального року.

Про це йдеться в наказі №1077 від 6 серпня, опублікованому на сайті МОН.

Змагання проводитимуть у три етапи:

  • І етап – у жовтні 2019 року;
  • II етап – у листопаді-грудні 2019 року;
  • III етап – у січні-лютому 2020 року.

Всеукраїнські олімпіади відбудуться з таких предметів:

  1. Українська мова та література (8-11 класи), Харківська область;
  2. Англійська мова (9-11 класи), Волинська область;
  3. Іспанська мова (9-11 класи), Волинська область;
  4. Німецька мова (9-11 класи), Запорізька область;
  5. Французька мова (9-11 класи), Запорізька область;
  6. Правознавство (9-11 класи), Тернопільська область;
  7. Історія (8-11 класи), Вінницька область;
  8. Економіка (9-11 класи), Рівненська область;
  9. Математика (8-11 класи), Миколаївська область;
  10. Біологія (8-11 класи), Одеська область;
  11. Географія (8-11 класи), Черкаська область;
  12. Астрономія (10-11 класи), Львівська область;
  13. Фізика (8-11 класи), Полтавська область;
  14. Хімія (8-11 класи), Житомирська область;
  15. Екологія (10-11 класи), Хмельницька область;
  16. Інформатика (9-11 класи), Кіровоградська область;
  17. Інформаційні технології (10-11 класи), Херсонська область;
  18. Трудове навчання (технології) (9, 11 класи), Сумська область;
  19. Болгарська мова та література (9-11 класи), Одеська область;
  20. Мова іврит та єврейська література (9-11 класи), Дніпропетровська область;
  21. Молдовська мова та література (9-11 класи), Одеська область;
  22. Польська мова та література (9-11 класи), Івано-Франківська область;
  23. Новогрецька мова та література (9-11 класи), Київ;
  24. Російська мова та література (9-11 класи), Київ;
  25. Румунська мова та література (9-11 класи), Чернівецька область;
  26. Угорська мова та література (9-11 класи), Закарпатська область.

Детальніше про всеукраїнські змагання серед школярів наступного року дивіться у документі нижче.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Джерело https://nus.org.ua/news/mon-vyznachylo-koly-i-yaki-uchnivski-olimpiady-provodytymut-u-2019-2020-navchalnomu-rotsi/?fbclid=IwAR38OFqflmoOS81YR0fH5lp-ZEmdtKMG3OsCyzCege2BGP8pOsfK3htehRY

Read 68 times Last modified on Вівторок, 10 вересня 2019 13:22
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top