Print this page

Новини

План основних заходів управління освіти і науки

Затверджую

Заступник міського голови

з питань діяльності

виконавчих органів ради

_____________Л.О.Бицюра

 

 

План основних заходів управління освіти і науки

 

ЗАХОДИ НА ТРАВЕНЬ 2019

з/п

Зміст заходу

Дата і час проведення

Відповідальні виконавці/місце проведення

1.     

Обласні змагання з легкої атлетики в залік XXIII Спортивних ігор школярівТернопільщини

04-05.05.2019

1000

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В.)/

Тернопільський міський стадіон

2.     

Творчий звіт для батьків дитячих колективів ЦТДЮ «Перепілочка», «Барви».

05.05.2019

1600

КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва» (Гладій Н.В., Савчук В.М.)/

УД «Перемога»

3.     

Академконцерти з музичного інструменту

07-08.05.2019

За окремим графіком

КЗТМР «Дитячп хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча» (Доскоч А.А.)/

Вул..М.Грушевського, 2А, КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча»

4.       

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО та НВК «Твій друг – безпечний рух»

13-17.05.2019

протягом дня

ТКМЦНОІМ (Погорєлко О.Ю.)/

Заклади дошкільної освіти

5.       

Майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки

07.05.2019

1500

КЗТМР «Школа народних ремесел» (Фаріон В. Я.)/

вул..Новий Світ, 19, КЗТМР «Школа народних ремесел»

6.       

ХLІХ Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків з виду «пішохідний туризм» за програмою XXIII Спортивних ігор школярівТернопільщини

08.05.2019

1000

09-11.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В.)/

с.Чернихівці, Збаразького р-ну

7.       

Конкурс інструментальної музики «Сонячні акорди»

10.05.2019

1400

КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча» (Доскоч А.А.)/

Вул..М.Грушевського, 2А, КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча»

8.       

Етап кубка України «Кубок свободи». Відкрита першість Тернопільської області з авіамодельного спорту.

10-12.05

900-1700

КЗТМР «Станція юних техніків (Луцик А.М.)/

Міжнародний аеропорт «Тернопіль»

9.       

Фінальні обласні змагання з футболу в залік XXIII Спортивних ігор школярів Тернопільщини

11.05.2019

1000

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В.)/

Стадіон ТНПУ ім. В. Гнатюка

10.   

Всеукраїнський фестиваль української народної  пісні «Соловейко», присвячений Дню Матері

11–12.05.2019

КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва» (Панкевич О.В.,Тімошкіна Л.В.)/

УД «Перемога»

11.   

Академконцерти з вокалу

13-15.05.2019

За окремим графіком

КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча» (Чайковська Ю.Г., Козак С.В., Карачко Т.І., Доскоч А.А.)/

Вул..М.Грушевського, 2А, КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча»

12.   

Творчий КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва»

13.05.2019

1700

КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва» (Підколодний М, Панкевич О.В., Тімошкіна Л.В.)/

П\К «Березіль»

13.   

Обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2019»

14.05.2019

1000

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В.)/

Тернопільський міський стадіон

14.   

Обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

15.05.2019

1000

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В.)/

Спортивний майданчик ТНЕУ

15.   

Дні фінансової грамотності

13-16.05.2019

За окремим графіком

Керівники закладів загальної середньої освіти/

ЗЗСО №13, 19, 25, ТНВК №9, Гімназія «Гармонія»

16.   

Звітно – виборна конференція МУП «Наснага»

14.05.2019

1500

ЦТДЮ (Кульчицька Н.М.), ТКМЦНОІМ (Нюня Т.Л.)/

ТНВК ШЛ №6

17.   

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний»

16.05.2019

900 - 1500

ТКМЦНОІМ (Нюня Т.Л., Вітрук О.М.)/ ТСШ №29

18.   

День вишиванки в закладах дошкільної освіти

16.05.2019

протягом дня

ТКМЦНОІМ (Погорєлко О.Ю.)/

ЗДО та НВК

19.   

День вишиванкиу школах

16.05.2019

протягом дня

ТКМЦНОІМ (Нюня Т.Л., Федун Г.П.)/

Заклади загальної середньої освіти

20.   

ІХ Форум шкільних Євроклубів м.Тернополя

17.05.2019

1400

ТКМЦНОІМ (Вівчар А.Д.)/

м.Тернопіль, вул.Агрономічна, 1,

приміщення комунальної установи Будиноккультури «Кутківці»

21.   

Урочиста церемонія нагородження переможців міських етапів літературно-мистецьких конкурсів 2018-2019 н.р. Учасники: за списком, надісланим у заклади.

17.05.2019

1500

ТКМЦНОІМ (Гапон Л.О., Федун Г.П.)/

Актова зала управління освіти і науки

22.   

Наукові пікніки

19.05.2019

1000-1800

Заклади загальної середньої освіти, КЗТМР «Станція юних техніків» (Гребень Р.В., Наконечний В.В.)/

Театральний майдан

23.   

Урочистий звітній концерт КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча»

19.05.2019

1500

КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча» (Доскоч А.А.)/

Тернопільська обласна філармонія

24.   

Обласний семінар методистів РМК і ОТГ з фізичної культури

20.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Климчук Б.В., Федун Г.П.)/

ТНВК №35, педагогічний ліцей спортивного профілю, ТЗОШ №16 ім. В.Левицького

25.   

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики

21.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Трофимчук А.В., відповідальні за пункти тестування)/

ЗЗСО (Пункти зовнішнього незалежного оцінювання)

26.   

Академконцерти з вокалу

21-23.05.2019

1600

КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча» (Доскоч А.А., Ніколенко О.Т., Зінько І.Р.)/

Вул..М.Грушевського, 2А, КЗТМР «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені І.Доскоча»

27.   

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

23.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Трофимчук А.В., відповідальні за пункти тестування)/

ЗЗСО (Пункти зовнішнього незалежного оцінювання)

28.   

Конкурс на кращий вишиваний костюм (заочний етап)

23.05.2019

1400

ТКМЦНОІМ (Нюня Т.Л., Федун Г.П.)/

Актова зала управління освіти і науки

29.   

Свято випускника Школи раннього розвитку дитини «Зернятко»

23.05.2019

1700

КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва» (Додик Г.З.)/

Актова зала ТЗОШ №4

30.   

День героїв (хода у вишиванках)

23.05.2019

Заклади освіти

31.   

Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької і іспанської мов

27.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Трофимчук А.В., відповідальні за пункти тестування)/

ЗЗСО (Пункти зовнішнього незалежного оцінювання)

32.   

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

28.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Трофимчук А.В., відповідальні за пункти тестування)/

ЗЗСО (Пункти зовнішнього незалежного оцінювання)

33.   

Підсумкова виставка-ярмарок творчих робіт

29.05.2019

1300

КЗТМР «Школа народних ремесел» (Фаріон В. Я.)/

Театральний майдан

34.   

Свято останнього дзвоника для вихованців КЗТМР «Станція юних техніків»

29.05.2019

1530

КЗТМР «Станція юних техніків» (Стандрет Г.Н., адміністрація закладу)/

Київська, 3 Б, КЗТМР СЮТ

35.   

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

30.05.2019

900

ТКМЦНОІМ (Трофимчук А.В., відповідальні за пункти тестування)/

ЗЗСО (Пункти зовнішнього незалежного оцінювання)

36.   

Свято останнього дзвоника

31.05.2019

За окремим графіком

Керівники ЗЗСО

37.   

Міжнародний день захисту дітей. «Нехай живуть на світі щасливо усі діти». Підсумкова виставка дитячих робіт, виготовлених протягом року

31.05-01.06

1200-1700

КЗТМР «Станція юних техніків» (Стандрет Г. Н., Комендацька М.С.)/

ТРЦ «Подоляни»

38.   

Цілісні звіти колективів художньої самодіяльності

Згідно з графіком

08.04.2019

1000

1130

1500

 

13.05.2019

1700

14.05.2019

1000

1130

15.05.2019

1200

16.05.2019

1200

1400

17.05.2019

1100

1300

На базі закладів освіти територіальної громади

 

ТСПШ(ОЕ)

ТЗОШ №24

ТЛ №21-СМШ ім.І.Герети /Тернопільська обласна філармонія

КЗТМР «Центр творчості дітей та юнацтва»/ ПК «Березіль»

 

ТНВК "ДНЗ-ЗОШ №30"

ТСШ №7

 

ТСШ №3

 

ТЗОШ №27

ТНВК ШЛ №6

 

Школа–колегіум Патріарха Й.Сліпого

ТЗОШ №16 (ТНПУім.В.Гнатюка)

39.   

Профільні заходи для різних категорій педагогів (26 заходів)

Продовж місяця

На базі навчальних закладів міста

40.   

Звіти керівників навчальних закладів

За окремим графіком

Керівники навчальних закладів

 

Read 44 times Last modified on П'ятниця, 10 травня 2019 08:02
Share this article