Управління освіти і науки Тернопільської міської ради ...
Карантин в Україні продовжено 24 квітнядо Кабінет Міністрів
ПРОТОКОЛ №1  засідання конкурсної комісії щодо проведення 1- го
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення
17 БЕРЕЗНЯ О 18:30 ПОЧНЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ КУРСІВ З ...
З 17 березня в Тернополі посилюють заходи для боротьби з ...

Новини

Засідання Секції Асоціація міст України з питань освіти.

11 квітня у Тернополі розпочалось дводенне засідання Секції Асоціація міст України з питань освіти. Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Співорганізатором засідання є управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
У засіданні Секції Асоціації міст України з питань освіти беруть участь більше 40 освітян з різних областей України, серед яких – керівники органів управління освітою та відділів місцевих рад з питань освіти, їхні заступники, завідувачі методичних кабінетів.

Відкрила роботу засідання начальник управління освіти Первомайської міської ради, голова Секції Асоціації міст України з питань освіти Галина Остапенко.

З вітальним словом до учасників Секції звернувся Тернопільський міський голова Сергій Надал, який радо привітав учасників у Файному міста, наголосив на важливості таких зустрічей та побажав плідної праці:
«Ми щиро вітаємо усіх у Файному місті. Висловлюю велику подяку Асоціації міст України та проекту ПУЛЬС за те, що є така можливість обговорити важливі питання, які стосуються сфери освіти. Освіта має бути в пріоритеті, адже це наше майбутнє. Відтак, у Тернополі щороку суттєво збільшується фінансування освітньої сфери, що й дає свої результати. Адже місто Тернопіль другий рік поспіль займає 2 місце по Україні за результатами ЗНО, за що висловлюю щиро подяку освітянам Тернополя», - Сергій Надал.

Привітала також учасників Секції Аналітик Асоціації міст України з питань освіти, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова.

Після вітальних слів учасники засідання перейшли до розгляду актуальних питань реформування галузі освіти.

Ігор Гірчак Максим Черкашин Татьяна Чурилова Ксенія Кара Ruslan Fronts#Тернопільське_РВ_АМУ #АМУ #Тернопільська_область #USAID#PULSE #Секція_АМУ_з_питань_освіти

 

 

Read 164 times Last modified on Четвер, 11 квітня 2019 13:41
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top