Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей вже вкотре ...
Забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування ...
17 жовтня 2019 року у Тернопільському дошкільному навчальному ...
16 – 17 жовтня 2019 року за сприяння управління освіти і науки

Новини

Графік  проведення свята Першого дзвоника  у закладах загальної середньої освіти міста Тернополя  у 2018/2019 навчальному році

 

Графік

проведення свята Першого дзвоника

 у закладах загальної середньої освіти міста Тернополя

 у 2018/2019 навчальному році

 

 

 

Заклади загальної середньої освіти

Дата та час проведення

Місце проведення

1

Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Спортивний майданчик

2

ТНВК  «Загальноосвітня школа I-III ступенів – правовий ліцей №2»  Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

3

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

 4

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.30

Театральний майдан

5

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

11.30

Територія закладу

6

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей»   №6  ім. Н. Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області

31.08

10.00

19.30

Кутківецький ліс

Приміщення школи

7

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

8

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

9

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

10

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

11

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.30

Територія закладу

12

ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

13

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 ім. Андрія Юркевича Тернопільської міської ради  Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

14

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №14 ім. Б. Лепкого   Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

15

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

16

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.30

Територія закладу

17

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

18

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

19

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.45

Територія закладу

20

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу


21

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

22

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

23

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Співоче поле

24

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

25

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

03.09

08.30

Територія закладу

26

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

27

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №27  ім. Віктора Гурняка  Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

  28

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської    області

01.09

10.00

12.00

Територія закладу

 29

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу

30

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30»  Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

10.00

Територія закладу

31

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

32

Тернопільський технічний ліцей Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу

33

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу Тернопільської міської ради

02.09

10.00

вул.Богдана Лепкого,12

34

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.30

Територія закладу

35

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

10.00

Територія закладу

36

Тернопільська вечірня школа  Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

11.00

Територія закладу

37

Тернопільська спеціальна загальноосвітня  школа

Тернопільської міської ради Тернопільської області

03.09

08.30

Актова зала

38

Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю Тернопільської міської ради Тернопільської області

03.09

10.00

Актова зала ТНПУ

39

Тернопільський навчально-виховний комплекс 7  

Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

10.00

Територія закладу

40

Тернопільський навчально-виховний комплекс 28

 Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

09.00

Територія закладу

41

Тернопільський навчально-виховний комплекс №32

Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

10.00

Територія закладу

42

Тернопільський навчально-виховний комплекс 35

Тернопільської міської ради Тернопільської області 

01.09

09.30

Територія закладу

 

 

Read 297 times Last modified on Середа, 22 серпня 2018 17:05
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top