Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Новини

Семінар керівників методичних служб області 21 лютого 2018 року

21 лютого 2018 року на базі Тернопільського комунального  методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу відбувся  семінар керівників  районних (ОТГ) методичних кабінетів (центрів), що об’єднав всіх учасників темою: «Роль і місце районних (міських) ОТГ методичних кабінетів (центрів) в організації роботи з обдарованою молоддю: традиції, альтернатива».

Робота семінару розпочалася з пленарного модуля. Перед учасниками з вітальними словами виступили Леонід Бицюра , заступник міського голови, Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Олександр Петровський, директор ТОКІППО.

Змістовними та інформативно насиченими були виступи Галини Литвинюк, директора ТКМЦ НОІМ та Володимира Сенькова , методиста ТКМЦ НОІМ, які розкрили особливості роботи лабораторії якості навченості обдарованої дитини та інноваційний підхід до проведення альтернативних олімпіад в місті Тернополі.

У другому, технологічному модулі, усі учасники мали змогу ознайомитися із презентованим новітнім методом «Інфолокація». Усі були об’єднані в 4 локації та працювали під керівництвом модераторів, які , в свою чергу, розповіли про особливі форми, методи, підходи в  організації роботи з  обдарованими дітьми. Кожен учасник мав свою функцію – інформативного лідера, слухача-аналітика, спікера тощо. Після отриманої від модераторів інформації учасники локацій узагальнили почуте та представили у вигляді схем, інформаційних мап, технологічних карток, а також виробили відповідні рекомендації семінару.

Рекомендації:

  1. Постійно шукати сфери творчої діяльності, що включає в себе знаходження найбільш комфортного і прийнятного шляху роботи індивідуально для кожного учня..
  2. 2. Використовувати у своїй роботі систему пошуку обдарованих і талановитих дітей.
  3. 3. Виявляти здібності учнів за такими параметрами:
  • характеристика уваги; • особливості мислення; • характеристика пам'яті; • особливості темпераменту.

 4.Використовувати в своїй діяльності не регламентовані заняття, що повторюються, а шукати альтернативу їм.

  1. Активно залучати дітей до участі в конкурсах, змаганнях, виставках.
  2. 6. Розвивати критичне сприйняття дійсності в дітей.
  3. 7. Поєднувати навчальні знання з науковим пізнанням.
  4. Сприяти роботі учнівського самоврядування , особливо з питань національ-патріотичного виховання.

Read 223 times Last modified on П'ятниця, 23 лютого 2018 10:23
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top