Учениця Тернопільської загальноосвітньої школи №24 Марія Сивак
Рік математики: найкращі завдання для дитини За результатами
У ТЕРНОПОЛІ ПЛАНУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ У
До уваги членів конкурсної комісії та претендентів ТСЗОШ ТМР ТО
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення

Новини

Парадигма освітніх інновацій -2018

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 25.10.2017 року № 509 «Про організацію та проведення міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій -2018» в період з 05 по 11 грудня 2017 року був

проведений І етап, а саме: виставка інноваційних педагогічних доробків (проектів, публікацій, методичних розробок тощо) педпрацівників закладу. Серед матеріалів виставки  були представлені  роботи усіх учасників Конкурсу з теми:«Підвищення ефективності освітнього процесу через упровадження в практику роботи закладу новітніх знань і сучасних педагогічних технологій».

Заявки на участь в Конкурсі надіслали  22 заклади ЗЗСО. Журі оглянуло запропоновані освітніми закладами доробки педагогів міста.

Творчий підхід, неординарність, індивідуальність та оригінальність ідей продемонстрували педагогічні працівники освітніх закладів та позашкільних установ.

Виставка проектів, що реалізуються у ТЗОШ №28 вразила журі інноваційним та практичним підходом, естетичним оформленням.

Заслуговують на увагу і виступи окремих педагогів, а саме : Мороз Т. – ТТЛ, Чубатий А.  – СЮТ, Смерека Н. – ТЗОШ№26, Перун Н. – ТЗОШ №11, Борович Л. – ТСШ № 29.

Методично грамотно та з орієнтацією на засади Нової Української Школи представили систему інноваційних форм та методів у закладах заступники директорів шкіл № 23 та ТКГ- Дмитрусь О.Г.,Клименко М.В.

 

 

 

Read 598 times Last modified on Вівторок, 19 грудня 2017 07:25
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top