Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Новини

Маленькі ерудити змагались за звання «Надія Тернополя»

Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя. Цього разу ‒ малечу. Другий рік поспіль в обласному центрі набирає популярності Всеукраїнський проект «Інтелект України».

Тож із учнів других класів, які опановують його програму, сформовано команду з промовистою назвою «Перчики», яка кинула виклик збірній «Бувалих» ‒ четвертокласників, стартовий склад якої відібрано після 15 днів кастингу!

Тож фінал Третьої міської альтернативної комплексної олімпіади «Надія Тернополя» відбувався 18 квітня 2017 року в актовій залі Тернопільської Української гімназії імені І. Франка у формі гри «Брейн-ринг». Учасникам такої цікавої олімпіади працівники науково-дослідницької лабораторії якості навчання обдарованої дитини, що функціонує при міському управлінні освіти і гауки, запропонували логічні звдвчі на загальний розвиток, які виявляли рівень мислення «юних «інтелектуалів» та залишкові знання четвертокласників. «Інспекторами» команд, які спостерігали за справедливістю оцінювання та успішністю учасників, і водночас «продюсерами» дійства виступили керівництво навчального закладу ‒ господаря дійства, директор гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В. Чорновола, а також десятикласник навчально-виховного комплексу «Школа ‒ економічний ліцей № 9», він же ‒ президент Клубу обдарованих школярів Тернополя. Глядацька аудиторія була інтерактивною, тобто брала активну участь у відповідях на запитання олімпіади, весь час зберігаючи шанс замінити когось із стартового складу. Та команди не здавалалися, боротьба була безкомпромісною ‒ і в підсумку рахунок 5,5:5 на користь «Бувалих», яка в такий же спосіб розіграла чемпіонське звання.

Третьою «надією Тернополя» вперше став хлопець ‒ вихованець знаменитого в Україні навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука» Владислав Козар. Олімпіада довела ефективність реалізації проекту «Інтелект України» в Тернополі, продемонструвала систему відбору випускників школи І ст. у зацікавлені навчальні заклади для обдарованих учнів. Тож за «Надією Тернополя» – майбутнє в контексті реформування освіти в Украні!

Read 903 times Last modified on Середа, 05 липня 2017 07:57
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top