Дорогі освітяни, учні, батьки! Ще один непростий навчальний рік
26 травня 2023 року відбулося нагородження переможців і ...
ВІДБІЙ КАР’ЄРНОЇ ТРИВОГИ!  СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ІЗ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ 
  Перемоги тернопільських учнів   28 спортсменів взяли участь
Щиро вітаємо НАРОДНУ ХОРОВУ КАПЕЛУ «ЗОРИНКА» Дитячої хорової ...
Українська школа буде успішна, якщо в ній працює успішний ...

Новини

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ІЗ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ   ДЛЯ УЧНІВ

ВІДБІЙ КАР’ЄРНОЇ ТРИВОГИ! 

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ІЗ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ 

ДЛЯ УЧНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

 

Наближаючись до завершення навчального року, старшокласники і старшокласниці та їхні батьки все більше задаються  запитанням: «Яку ж професію обрати?».

Цього року таке питання постає ще гостріше, ніж в минулі роки.

Наразі на базі Тернопільського Освітнього Хабу стартував профорієнтаційний проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!», в рамках якого   створено однойменний мультимедійний SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів. Цей електронний курс складається із 5 онлайн уроків, які зроблено у міжнародному інтерактивному форматі «SCORM» (Shareable Content Object Reference Model), що дає змогу контролювати знання користувачів і користувачок та утримувати їхню увагу за рахунок сторітелінгу, гейміфікації, інтерактивних вправ та тестів протягом усього уроку. Онлайн-курс покликаний сприяти вибору омріяної професії, уникаючи гендерних бар’єрів і традиційних уявлень, та доступний не лише старшокласницям і старшокласникам, а й усім охочим.

Окрім SCORM-курсу у закладах освіти міста відбуваються практичні профорієнтаційні тренінги, що охоплюють учнів та учениць 8-10 класів.

Також доступним є профорієнтаційний тест, що допоможе підліткам визначити власну схильність дорізних сфер професійної діяльності, дізнатися про нові, актуальні та перспективні професії та зрозуміти, наскільки успішним буде вибір обраного ними фаху у майбутньому. 

«Унікальність цього проєкту у тому, що учні не просто ознайомляться з актуальними професіями, а переконаються, що у сучасному світі не буває «жіночих» або «чоловічих» професій, а є ті, у яких людина зможе найбільше розкрити свій потенціал або не зробити цього», – пояснює координаторка Мережі Українських Освітніх Хабів, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

«Важливо допомогти старшокласникам зрозуміти себе та знайти своє покликання. Від їхнього сьогоднішнього вибору залежить їхня самореалізація, добробут та користь, яку вони  принесуть для нашої країни в майбутньому», – стверджує координаторка Освітнього Хабу Тернопільщини Ірина Яремчук.

Профорієнтаційна ініціатива «Відбій кар’єрної тривоги!» реалізується Міністерством освіти і науки України у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Офісом Віцепрем᾿єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.

Мережа Українських Освітніх Хабів ініційована Міністерством освіти і науки України, з метою реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning). Даний проєкт увійшов до переліку пріоритетних проєктів у сфері освіти під час воєнних дій, які розв’язала рф на території України.    

 

Read 33 times Last modified on Середа, 03 травня 2023 13:40
Поділитися

Керівники

Контакти (upravl.osvita@ukr.net)

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

upravl.osvita@ukr.net

Top