4 березня 2023 року відбулося засідання науково-методичної ...
      Зберегти історію і вклонитися вчорашньому, втримати ...
Зарахування дітей до 1 класу у 2023 н.р.
Вітаємо переможця обласного етапу Конкурсу «Учитель року - ...
  Інформація за посиланням ...
  Комбінація двох тестів НМТ – української мови і математики

Новини

Зарахування дітей до 1 класу у 2023 н.р.

Зарахування дітей до 1 класу у 2023 н.р.

З 1 березня стартує електронна реєстрація та прийом документів до 1 класу закладів загальної середньої освіти на 2023-2024 навчальний рік. Заклади продовжують працювати з використанням системи “Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою” (портал SCHOOL.ISUO.ORG).

Електронна реєстрація введена з метою забезпечення прозорості і відкритості, а також запровадження єдиного підходу до зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради.

Відповідно до затвердженого Порядку, реєстрація і електронне зарахування дітей до навчального закладу через дану електронну систему проходитиме в два етапи:

 • основна хвиля –01 березня до 31 травня;
 • додаткова хвиля (виключно на вільні місця) після 15 червня.

Зарахування дитини до закладу освіти здійснюється у два етапи:

 • основна хвиля 1 червня;
 • додаткова хвиля виключно на вільні місця після 14 червня.

Електронну реєстрацію дитини в перші класи закладів загальної середньої освіти може здійснювати:

 • один з батьків або законний представник дитини самостійно;
 • адміністратор закладу (за зверненням батьків та за наявності всіх необхідних документів1).

Розгляд заявки відбувається в загальному порядку – у порядку загальної черги. Інформація щодо статусу обробки заявки надходитиме одному з батьків або законному представнику дитини на вказану ними адресу електронної пошти.

Детальний алгоритм дій як створити обліковий запис батьків на порталі https://school.isuo.org/, зареєструвати дитину та подати онлайн-заяву до обраного закладу освіти можна переглянути ТУТ.

Важливо, що на кожну дитину батьки можуть створити декілька заяв до різних закладів освіти (не більше 3).

Для підтвердження поданої онлайн заяви необхідно обов’язково звернутися до закладу освіти з документами1.

Після подання заява оброблюється працівником школи. Якщо в заяві були відсутні помилки чи порушення, ви надали всі необхідні документи, вона додається до переліку прийнятих заяв.

Якщо спроможність закладу дозволяє, за прийнятими заявами до закладу будуть зараховані всі діти. В іншому випадку до закладу гарантовано потрапляють діти з правом першочергового зарахування2. Серед інших дітей право на зарахування визначається жеребкуванням.

Про результати зарахування дитини батьки будуть повідомлені електронною поштою.

Ознайомитись з «Порядком організації та проведення електронного зарахування до 1 класу», адресами ЗЗСО, адресами сайтів ЗЗСО, територією обслуговування закріпленою за ЗЗСО, можна на САЙТІ Тернопільської міської ради у розділі ГРОМАДЯНАМ – ОСВІТА ( https://ternopilcity.gov.ua/gromadyanam/osvita-mista/ ), САЙТІ управління освіти і науки ТМР (http://osvita.te.ua/dokumenty/nakazy/item/834-pro-poriadok-orhanizatsii-ta-provedennia-elektronnoho-zarakhuvannia-ditei-do-pershoho-klasu-zakladiv-zahalnoi-serednoi-osvity ) розділ Накази, безпосередньо на САЙТІ та інформаційному СТЕНДІ обраного закладу освіти.

 

Документи, необхідні для зарахування:

 • Заява про зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
 • Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.
 • Оригінал або копія медичних довідок за формами:
 • № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 № 682;
 • № 063/о "Карта профілактичних щеплень".
 • Оригінал та копія документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).*

     

*Підтвердити місце проживання дитини можна документами визначеними у п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами внесеними згідно з Постановами КМ від 19.09.2018 № 806. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF

 • У випадку зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

 

2Право на першочергове зарахування мають діти:

 • місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
 • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
 • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
 • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (для закладів ПШ № 2, ПШ № 3, ПШ № 5).

 

Read 76 times Last modified on Вівторок, 21 лютого 2023 13:25
Поділитися

Керівники

Контакти (upravl.osvita@ukr.net)

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

upravl.osvita@ukr.net

Top