Дорогі освітяни, учні, батьки! Ще один непростий навчальний рік
26 травня 2023 року відбулося нагородження переможців і ...
ВІДБІЙ КАР’ЄРНОЇ ТРИВОГИ!  СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ІЗ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ 
  Перемоги тернопільських учнів   28 спортсменів взяли участь
Щиро вітаємо НАРОДНУ ХОРОВУ КАПЕЛУ «ЗОРИНКА» Дитячої хорової ...
Українська школа буде успішна, якщо в ній працює успішний ...

Новини

Привітання

Дорогі освітяни, учні, батьки!
Ще один непростий навчальний рік позаду. Рік втрат і досягнень, віри в перемогу, людяності, удосконалення, переосмислення життєвих цінностей.
Всупереч всьому, освітяни продовжують навчати, виховувати, волонтерити, вибудовувати власну траєкторію розвитку, здобувати перемоги!
Дякую вам за те, що в складних обставинах демонструєте високий професіоналізм!
Особливі слова сьогодні лунають для тих учнів, які закінчують школу. Це початок нового етапу у вашому житті. Великих звершень, амбітних планів, пошуку та дієвих ініціатив!
Любіть життя, любіть Україну та змінюйте світ на краще!
Зі святом!
 
Начальник УОН ТМР     Ольга ПОХИЛЯК

26 травня 2023 року відбулося нагородження переможців і  лауреатів ІІ міського наукового марафону STEP UP. Свої дослідження представили юні науковці ТСШ №3, ТЗОШ №4, 23, Технічного ліцею та ТУГ ім.І.Франка.

Роботи оцінювало журі  - науковці ТНПУ ім..В.Гнатюка, педагоги закладів освіти міста, представники громадських організацій. Всі члени журі відзначили високий рівень учнівських робіт, досліджень та результатів. Роботи були презентовані  в різних секціях: природничий, математичній, комунікативно-лідерській, філологічній, мистецькій.

Переможці  нагороджені дипломами, грамотами, цінними призами.

 

ВІДБІЙ КАР’ЄРНОЇ ТРИВОГИ! 

СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ІЗ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ 

ДЛЯ УЧНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

 

Наближаючись до завершення навчального року, старшокласники і старшокласниці та їхні батьки все більше задаються  запитанням: «Яку ж професію обрати?».

Цього року таке питання постає ще гостріше, ніж в минулі роки.

Наразі на базі Тернопільського Освітнього Хабу стартував профорієнтаційний проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!», в рамках якого   створено однойменний мультимедійний SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів. Цей електронний курс складається із 5 онлайн уроків, які зроблено у міжнародному інтерактивному форматі «SCORM» (Shareable Content Object Reference Model), що дає змогу контролювати знання користувачів і користувачок та утримувати їхню увагу за рахунок сторітелінгу, гейміфікації, інтерактивних вправ та тестів протягом усього уроку. Онлайн-курс покликаний сприяти вибору омріяної професії, уникаючи гендерних бар’єрів і традиційних уявлень, та доступний не лише старшокласницям і старшокласникам, а й усім охочим.

Окрім SCORM-курсу у закладах освіти міста відбуваються практичні профорієнтаційні тренінги, що охоплюють учнів та учениць 8-10 класів.

Також доступним є профорієнтаційний тест, що допоможе підліткам визначити власну схильність дорізних сфер професійної діяльності, дізнатися про нові, актуальні та перспективні професії та зрозуміти, наскільки успішним буде вибір обраного ними фаху у майбутньому. 

«Унікальність цього проєкту у тому, що учні не просто ознайомляться з актуальними професіями, а переконаються, що у сучасному світі не буває «жіночих» або «чоловічих» професій, а є ті, у яких людина зможе найбільше розкрити свій потенціал або не зробити цього», – пояснює координаторка Мережі Українських Освітніх Хабів, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

«Важливо допомогти старшокласникам зрозуміти себе та знайти своє покликання. Від їхнього сьогоднішнього вибору залежить їхня самореалізація, добробут та користь, яку вони  принесуть для нашої країни в майбутньому», – стверджує координаторка Освітнього Хабу Тернопільщини Ірина Яремчук.

Профорієнтаційна ініціатива «Відбій кар’єрної тривоги!» реалізується Міністерством освіти і науки України у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Офісом Віцепрем᾿єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.

Мережа Українських Освітніх Хабів ініційована Міністерством освіти і науки України, з метою реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning). Даний проєкт увійшов до переліку пріоритетних проєктів у сфері освіти під час воєнних дій, які розв’язала рф на території України.    

 

 
Перемоги тернопільських учнів
 
28 спортсменів взяли участь у міському бадмінтонному турнірі пам’яті Юрія Беркити, який відбувся у Тернопільськійзагальноосвітній школі №10.
 
Вихованці «Станція юних техніків» взяли участь у IV відкритому фестивалі робототехніки “Vinnytsia RoboCamp – 2023”, де здобули призові місця.
Щиро вітаємо НАРОДНУ ХОРОВУ КАПЕЛУ «ЗОРИНКА» Дитячої хорової школи «Зоринка» імені Ізидора Доскоча та її керівника, заслуженого працівника освіти України Доскоч Анжелу Альфредівну з вагомим досягненням – Гран-прі Відкритого фестивалю-конкурсу духовної пісні 
 
«Я ТАМ, ДЕ Є БЛАГОСЛОВІННЯ».
 
     Бажаємо творчого натхнення та нових здобутків на славу нашого Тернопілля!
 

Українська школа буде успішна, якщо в ній працює успішний вчитель. Він вирішує безліч питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи. Це людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет і фахово його викладає.

26 квітня 2023 року відбувся ІІ етап І міського конкурсу «Тернопіль.Освіта.Педагог».

У І етапі освітяни писали  есе, яке організатори перевіряли на наявність плагіату та на дотримання вимог Положення про конкурс. Із 184 зареєстрованих учасників до наступного туру пройшли 59. Відкритим голосуванням членів журі було обрано 25 учасників. Вони й продемонстрували у компетентнісно-діяльнісному етапі  творчість, комунікативність, вміння працювати в команді. Це педагоги, які швидко реагують на виклики часу, чітко формулюють освітні проблеми та шляхи їх вирішення у сучасних умовах.

Переможців чекаємо у третьому турі конкурсу.

 

 

4 березня 2023 року відбулося засідання науково-методичної ради ТКМЦНОІМ щодо розгляду методичних напрацювань педагогічних працівників, які претендують на присвоєння педагогічних звань.

Начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк привітала педагогів та побажала подальших успіхів у вихованні найменших українців.

Голова науково-методичної ради ТКМЦНОІМ – директор центру Галина Литвинюк – відзначила, що всі подані матеріали різноманітні за своїми темами, мають прикладний характер, апробовані у закладах та мають реальні результати.

Консультант з питань дошкільної освіти ТКМЦНОІМ Оксана Погорелко наголосила, що актуальність поданих матеріалів зумовлені виконанням завдань Базового компонента дошкільної освіти. Матеріали в повному обсязі реалізують головні ідеї досвідів. Методичні розробки відповідають  вимогам  Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», обраним темам, віковим особливостям дітей,  вимогам новітніх підходів до освітнього процесу в  закладі дошкільної освіти.

Свій досвід презентували освітяни закладів дошкільної освіти № 2, 4,23,30 та ТПШ №2.

              

 

Сторінка 1 із 72

Керівники

Контакти (upravl.osvita@ukr.net)

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

upravl.osvita@ukr.net

Top