Запрошуємо охочих талановитих юних та досвідчених художників, ...
5 січня на Театральному майдані Тернополя відбувся парад ...
У 2022 році стати учасниками добровільної сертифікації зможуть
Тернопільський національний педагогічний університет імені ...

НАКАЗ

 19.03.2021 р. № 86

 Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2021-2022 навчальний рік

 Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 17.03.2021 № 193 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2021 - 2022 навчальний рік», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

НАКАЗУЮ:

  1. Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).
  2. Керівникам закладів освіти:
  3. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
  4. Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.
  5. Розпочати електронну реєстрацію та приймання документів для зарахування до 1 класу закладів загальної середньої освіти з 01 квітня 2021 року з використанням інформаційної системи управління освітою (ІСУО).
  6. Проводити систематичну роботу в ІСУО та підтримувати базу даних в актуальному стані.
  7. Методисту ТКМЦНОІМ Володимиру Сенькову оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління Ольга ПОХИЛЯК

 Ольга Заблоцька (0352)528856

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 19.03.2021 № 86

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільська початкова школа № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Ліпницького, Ю. Ілленка, Тарнавського (з 32).

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільська початкова школа № 3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська, Героїв Чорнобиля

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

 

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільська початкова школа № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільська початкова школа № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

 Начальник управління Ольга ПОХИЛЯК

Додаток 2

до наказу управління освіти і науки

від 19.03.2021 № 86

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти Тернопільської міської ради на 2021-2022 навчальний рік.

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А. Чехова (11, 13, 15, 17, з 19 до кінця), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д. Нечая, Білецька (з 17 до кінця), Березова, І. Вагилевича, Академіка В. Гнатюка, Академіка І. Горбачевського, Ділова, Броварна (26, з 28 до кінця), пров. Броварний, І. Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14 до кінця), Д. Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У. Кармелюка, С. Наливайка, Е. Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г. Хоткевича.

2

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М. Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (1-25, 27), Білецька (1–16), Я. Гніздовського, Я. Головацького,  С. Крушельницької (1-13), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13), Ю. Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (з 22 до кінця), М. Грушевського (парні), Руська (з 25 до кінця), О. Кульчицької, Б. Хмельницького (1-17), Академіка О. Брюкнера, Ю. Федьковича, Січових Стрільців, М. Гоголя.

4

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А. Чехова (1-10, 12, 14, 16, 18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С. Качали, С. Крушельницької (з 14 до кінця), Б. Хмельницького (з 18 до кінця), І. Франка, Вояків дивізії „Галичина” (з 22 до кінця), пров. Галицький.

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, з 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (з 14 парні, з 47 непарні), М. Шашкевича (1-4), Багата, М. Паращука (2, 4), Д. Січинського.

6

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М. Карпенка (6, з 8 до кінця), Миру (7-13), Гетьмана П. Орлика (крім 1 та 5), М. Драгоманова, Юності, С. Будного (10-22), пров. Цегельний.

7

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю. Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В. Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка.

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І. Мазепи (з 7 до кінця), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька (з 30 до кінця), Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В. Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М. Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (1-9), Тролейбусна (1-8).

9

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13, парні 2-4), А. Чайковського, Піскова, Гетьмана П. Дорошенка, А. Манастирського, Піскова, В. Стефаника, І. Богуна, А. Малишка (від 30), Глибока (з 51 до кінця), Л. Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-15), І. Рєпіна (1-13).

10

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М. Тарнавського (1-31), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична, Злуки (непарні 1-37), Героїв Чорнобиля, І Пелеха

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-6), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В. Винниченка (крім 4), Дружби, Гетьмана І. Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І. Мазепи (1-6), Чумацька (1-29), Гетьмана П. Орлика (1, 5), С. Будного 24, М. Карпенка (1-5, 7).

12

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С. Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21 до кінця), Пирогова (з 15 до кінця), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я. Стецька, Живова (1-6, з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є. Гребінки, Г. Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й. Перля, Липова.

13

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б. Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (14, 16, 18), О. Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця), Героїв Крут.

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15, 17, 19-27), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–92).

15

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С. Будного (1-9, з 26 до кінця), Тролейбусна (з 9 до кінця), бульвар Просвіти, Лучаківського (з 10 до кінця), Далека, В. Винниченка 4.

16

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 94 до кінця), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 7), 15 квітня (1 б, в, 2 б, д, к…, 3 б…), Підволочиське шосе (3, 5).

17

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є. Петрушевича, Генерала Ю. Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (1-50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І. Пулюя, Академіка Дністрянського, І. Підкови, пров. І. Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М. Коцюбинського, М. Рудницького, Полковника Д. Вітовського, В. Сімовича, Кошового І. Сірка, М. Глінки, Підгородня, У. Самчука, В. Будзиновського, С. Чарнецького, С. Шагайди, В. Безкоровайного, Академіка С. Балея, Марка Вовчка, Північна, М. Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, А. Малишка (1-29), М. Ломоносова (1-50), проспект Степана Бандери (1-44), Вояків дивізії „Галичина” (1-21), Галицька (1-32, 34, 36, 38).

18

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (3, 5, 16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 б, в, 3 а, б, в), Братів Бойчуків (1, 3, з 17), проспект Злуки (з 55 до кінця).

19

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б. Лепкого (з 8 до кінця), Київська (1, парні 2-14), Братів Бойчуків (5-15), Смакули, Ю. Іллєнка.

20

Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

Енергетична, Енергетична бічна, проспект Злуки (2-24 парні, 39-53), Б. Лепкого (1-7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (33, 35, 37, від 39 до кінця), Над Яром.

21

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 б,д,к…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова (парні), бульвар С. Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

22

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П. Чубинського, М. Вербицького, Є. Коновальця, Бойківська, Лемківська, У. Самчука-бічна, М. Ломоносова (від 51), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 16), І. Рєпіна (від 14 до кінця).

23

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (7-37), Оболоня, В. Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М. Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М. Паращука (крім 2, 4), Князя Острозького (1-20), Пирогова (1-14), Доли, Патріарха Мстислава.

24

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Яблунева, В. Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Бенцаля, Лісова, Підгірна.

25

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (5 б, 7, 7 а,в,д, 9, 11, 11 а,б, з 13 непарні до кінця), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П. Куліша (з 6, 6 а, 8,10), В. Симоненка (4, 6, 16, 18, 20), Тарнавського (з 32 до кінця), провулок Тарнавського.

26

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В. Симоненка (2, 8, 10, 12, 14), Володимира Великого (1, 3, 5, 7), бульвар П. Куліша (1-5), Яреми, Овочева, М. Липницького.

27

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В. Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-7), Володимира Великого (непарні з 9), Полковника Морозенка.

28

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (9, 12).

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна.

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М. Вербицького, І. Рєпіна (від 14 до кінця).

31

Тернопільська початкова школа «Ерудит» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90, 92, 94, 98, 100).

32

Тернопільська початкова школа № 1 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 6-14), Героїв Крут.

33

Тернопільська початкова школа № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, бульвар С. Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

34

Тернопільська початкова школа № 3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків (9, 11, 13, 15).

35

Тернопільська початкова школа № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська (9,11,13, 15, з 17 до кінця), Бенцаля, Бригадна (1-10, 44).

36

Тернопільська початкова школа № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

С. Будного (26, 30, 32, 32 а), Лучаківського 15, бульвар Просвіти 13.

37

Кобзарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с. Кобзарівка, с. Носівці, с. Городище, с. Вертелка, с. Гребля.

38

Курівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с. Курівці.

39

Чернихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с. Чернихів, с. Малашівці, с. Іванківці, с. Плесківці, с. Глядки.

 Начальник управління Ольга ПОХИЛЯК

Н А К А З

15.03.2021                                  № 82

 Про підсумки І - ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових навчальних

дисциплін та відкритих дистанційних

олімпіад у 2020-2021 навчальному році

 Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), наказів Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 12.10.2020 р. № 136/01-07 «Про проведення в області І-ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 21.10.2020 р. «Про проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році» (далі – Наказу), Програми  розвитку освіти на 2020-2022 роки, Положення про іменні стипендії Тернопільської міської ради для обдарованих дітей Тернопільської міської територіальної громади, Положення про преміювання учнів та педагогічних працівників, затверджені рішенням Тернопільської міської ради від 26.01.2016 р. (зі змінами), на виконання рішень міської ради від 21.08.2019 р. № 7/п37/1 «Про призначення іменних стипендій Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей», від 25.10.2019 р. № 7/39/16 «Про внесення змін і доповнень в рішення Тернопільської міської ради від 21.08.2019 р. № 7/п37/1 «Про призначення іменних стипендій Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей», з метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, впровадження нових форм мотивації учнів до творчого самовдосконалення, потреб школярів в ефективній самореалізації індивідуальних інтелектуальних здібностей, соціалізації талановитих учнів на компетентнісно зорієнтований основі із застосуванням сучасних науково-діагностичних та комунікаційних методик, стимулювання системного процесу формування креативного «Я» обдарованої особистості з урахуванням можливостей інформальної освіти, демократизації та надання більшої гласності різним формам конкурсно-навчального спілкування обдарованих учнів проведено  ІІ етап учнівських олімпіад лише з 9 предметів: англійської мови, астрономії, географії, економіки, математики, німецької мови, образотворчого мистецтва, французької мови, хімії, а також 2 міські відкриті дистанційні олімпіади з інформатики та екології. З інших предметів олімпіади ІІ етапу було скасовано у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації та зростанням показників захворюваності на СОVID-19. Також проведено інтелектуальний конкурс Story-батл «Формула майбутнього», ІV інклюзивну альтернативної олімпіаду «Ми – Чемпіони».

У І етап Всеукраїнських олімпіад  взяли участь 7010 учнів закладів загальної середньої освіти.

Ефективно застосовано електронну  реєстрації учасників олімпіад. У всіх ЗЗСО забезпечено належний рівень виконавської дисципліни з боку відповідальних осіб щодо контролю за ходом реєстрації та її результатами. Але предметно-методичними комісіями кількох закладів не подано звітів про проведення І (шкільного) етапу олімпіад, як це передбачено п. 1.4. наказу управління освіти і науки. Зазначені причини певною мірою вплинули на встановлення загальної кількості учасників, а також на ступінь задоволення їх пізнавальних інтересів.

У ІІ етапі у 9 учнівських предметних олімпіадах взяли участь 719  учасників.

Найбільше учасників (191) було представлено на олімпіаді з математики, що становить 16,5 %, хімії  – 137 (11,8 %), англійської мови – 130 (11,4 %). Найменше від загальної кількості учнів – економіки (4), що становить 0,4 %.

На ІІ етапі найбільше представників було з ТСШ № 3 – 6,6 %, ТУГ – 5,8 %,  Тернопільський ліцей № 21 – 4,2 %, ТКГ – 4,1 %. Відсоток учасників по класах: 6 – 2,8 %; 7 – 5,9 %; 8 – 19,8 %; 9 – 25,1 %; 10 – 22,7 %; 11 – 23,8 %.

Заклади загальної середньої освіти міста, ТКМЦ НОІМ сприяли створенню належного науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення для проведення міських олімпіад. Завдяки спільним організаційним зусиллям управління освіти і науки ТМР, методичної служби,  ТСШ № 5, 7, 17, ТНВК № 9, ТЗОШ № 11, 18, 19 створено належні умови для отримання олімпіадних завдань в електронному вигляді, розмноження матеріалів, карантинних умов для виконання завдань учасниками під час епідемії COVID-19. Особливу готовність до обдарованих дітей проявила дирекція та педколектив ТНВК № 9 проведено 2 олімпіади.

Продовжено традицію залучення до роботи у предметних журі професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти м. Тернополя. 

Належно забезпечено гласність у проведенні олімпіад, результати висвітлювалися на професійному блозі Сенькова В.М., консультанта ТКМЦНОІМ, відповідального за роботу з обдарованими дітьми. Така система оповіщення одержала активну підтримку в учнів, вчителів та батьків. Під час проведення олімпіад було прокоментовано онлайн понад 30 запитань відвідувачів блогу.  Електронною системою обслуговування олімпіад зафіксовано 9906 відвідувань рубрики «Протоколи ІІ етапу олімпіад» (в середньому – 1238 на одну олімпіаду). Найбільше переглядів були протоколи олімпіад з метематики (1471), географії (1431) та англійської мови (1014).

За підсумками ІІ етапу не було жодної апеляції.

Відповідно до протоколів олімпіад зафіксовано такі результати: 35 – І місця, 60 – ІІ, 87 – ІІІ, що становить 25, 3 % від загальної кількості учасників ІІ етапу.

 Кількісні показники зайнятих місць по класах, засвідчили рівномірність розподілу призових місць у класах в залежності від загальної кількості учасників.

 Найвищий показник І місць зафіксовано серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл у ТУГ (28,6 %), ТКГ (11,4 %), серед закладі загальної середньої освіти – ТЗОШ № 24 (5,7 %).

Найвищий показник ІІ місць серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл – ТУГ (21,7 %), ТСШ № 3 (15 %), ТСШ № 5 (8,3 %), серед закладів загальної середньої освіти – ТЗОШ №  24 (8,3 %), ТЗОШ № 4, 19, 26 (6,7 %).

 Найвищий показник ІІІ місць серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл  – ТУГ (8 %), ТКГ та ТСШ № 29 (6,9 %), серед закладів загальної середньої освіти – ТЗОШ № 22 (6,9 %), ТЗОШ № 20 (4,6 %).

Загалом можна зазначити, що підготовка учнів до предметних олімпіад була спрямована на не кількісний склад команди від закладу загальної середньої освіти, а на якість, що демонструє належний рівень роботи та  підготовки з обдарованими дітьми педагогічними колективами.

Найвищі показники в особистій першості продемонстрували Костецька Вікторія, Хілініч Валерій (ТУГ), Ковальська Каріна (ТТЛ), Нікітенко Тетяна (ТСШ № 3), Микитишин Артем (ТСШ № 5), Потіха Андрій (ТЗОШ № 22), Коверський Володимир (ТЗОШ № 24), які стали призерами  3 олімпіад. Переможцями та призерами двох олімпіад стали 18  учнів ТУГ, ТКГ, ТТЛ, ТСШ № 3, 7, 29, ТЗОШ № 4, 11, 19, 22, 23, 24, 26.

Головним показником ефективності роботи з обдарованими учнями з урахуванням результатів ІІ етапу предметних олімпіад є забезпечення її особистісно зорієнтованого підходу. Такий показник сьомий рік поспіль встановлено шляхом визначення відсоткової частки призерів олімпіад. За цим коефіцієнтом серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл найкращий показник мають ТУГ (25,9). ТСШ № 3 (14,7 %), ТСШ № 29 (10,3 %).

Серед закладів загальної середньої освіти найвищий показник зафіксовано у ТЗОШ № 24 (15,2 %), ТЗОШ № 4, 19, 22 (10,6 %).

 У січні-лютому 2021 року Лабораторією якості навчання обдарованої дитини вперше було проведено 2 відкриті дистанційні олімпіади з інформатики та екології. В онлайн олімпіадах  взяли участь 72 учні закладів загальної середньої освіти. Учні виконували завдання, запропоновані міським оргкомітетом. Кваліфікованими членами журі були визначенні переможці та призери відкритих олімпіад.

Ефективність і системність у роботі з обдарованими дітьми гарантується у багатьох закладах загальної середньої освіти міста належним кадровим забезпеченням творчими учителями, які здійснюють цілеспрямовану педагогічну підтримку здібних школярів, гімназистів, ліцеїстів.

Високу результативність на олімпіадах ІІ етапу продемонстрували вихованці (зайняли більше, ніж одне І місце) таких учителів: хімії Мартиняк Г.В. (ТУГ), німецької мови Мудрик О.Б. (ТКГ), економіки Романишин О.М. (ТКГ).

Інноваційною частиною роботи з обдарованими дітьми є альтернативні олімпіади, що проводяться з метою розкриття комплексних здібностей учнів, фаховій, психологічній підготовці їх до випробувань на формальних олімпіадах.

У поточному навчальному році проведено альтернативну інклюзивну олімпіаду для учнів початкової школи «Ми – чемпіони», а також у лютому 2021 року відбувся інтелектуальний конкурс ЛЯНОД для учнів 5-1 класів Story-батл «Формула майбутнього» - інтелектуальний конкурс ЛЯНОД для школярів, метою якого була активізація творчої діяльності талановитих дітей, формування комунікативної компетентності, розвиток у дітей та підлітків художнього й естетичного  смаку. Учасники продемонстрували високі комунікативні компетентності, художній та естетичний  смаку. Компетентне журі оцінило роботи та визначило переможці: І місце – Катерина Лушпинська, учениця 8 класу ТЗОШ № 19; ІІ місце – Юлія Вишневська , учениця 6 класу ТЗОШ № 19, ІІІ місце – Мар’яна Голован, учениця 9 класу ТЗОШ № 28.

         Відповідно до протоколів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, відкритих міських дистанційних олімпіад, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл», матеріалів спільних засідань журі та оргкомітетів, висновки і рішення апеляційних комісій, проаналізувавши результати моніторингових досліджень,  

 Н А К А З У Ю :

 

  1. Затвердити результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, відкритих міських дистанційних олімпіад, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл».
  2. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради учнів, які посіли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, відкритих міських дистанційних олімпіадах, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл» (Додаток № 1, 2, 3).
  3. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради за забезпечення особистісно зорієнтованого підходу до роботи з обдарованими учнями:

- серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл – педагогічний колектив Тернопільську Українську гімназію ім. І.Франка;

- серед закладів загальної середньої освіти м. Тернополя – ТЗОШ № 24.

  1. Оголосити подяку:

4.1. Директору ТНВК № 9 (Рибаку Г.В.) за кількаразове створення належних  умов для  проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

4.2. Учителям, учні  яких посіли І місце на ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін (Додаток № 4).

  1. Директору ТКМЦНОІМ (Литвинюк Г.І.) здійснити виплати згідно з рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26.01.2016 р. № 7/5/60 «Про преміювання учнів та педагогічних працівників»:

5.1. Нагородити одноразовими преміями в розмірі 500 грн. учнів - переможців II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2020-2021 навчальному році, відкритих міських дистанційних олімпіадах, інтелектуальному конкурсі Story-батл, які посіли І місце (додаток № 1).

5.2. Нагородити одноразовими преміями в розмірі 200 грн. учнів - переможців у інтелектуальному конкурсі «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл», які посіли ІІ-ІІІ місце (додаток № 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

         6.1. Обговорити у педагогічних колективах результативність участі у І та ІІ етапів предметних олімпіад.

6.2. Проаналізувати результативність участі в ІІ етапі учнівських олімпіад  з базових  навчальних дисциплін з метою оптимізації пошуку  та педагогічної підтримки талановитої молоді, запобігання емоційному та фізичному виснаженню учасників олімпіад.

6.3. Надати особливої уваги формуванню компетентності педагогів з питань відбору та електронної реєстрації учасників ІІ етапу та відповідної звітності.

6.4. Забезпечити участь та проведення з учнями інноваційних заходів в онлайн режимі.

         6.5. Передбачити заохочення вчителів, учні яких досягли значних успіхів за підсумками ІІ етапу олімпіад та учителів – членів журі та оргкомітетів олімпіад.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                 Ольга ПОХИЛЯК

 

 

Галина Литвинюк, 0352 40 09 84

Володимир Сеньків,   0352 52 19 58 

 Додаток № 1

 до наказу  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради  від 15.03.2021 № 82

 

Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін

Перше місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Невідома Анна Володимирівна

ТСШ № 29

8

Вербова В.І.

Зарицька Анастасія Георгіївна

ТСШ № 5

9

Лесишин Наталя Леонідівна

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

10

Чорна Анжела Михайлівна

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

11

Процик Лідія Ярославівна

Астрономія

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

10

Ремез Галина Антонівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Кравчишин Анатолій Тарасович

Географія

Климик Максим Юрійович

ТУГ

8

Шенюк Тетяна Богданівна

Журавлюк Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 26

9

Погубило Василь Іванович

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

10

Бай Оксана Богданівна

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

11

Ковальчук Лариса Олексіївна

Екологія

Рудакевич Юлія Іванвна

ТЗОШ № 24

10

Зарічна Олена Василівна, Козловська Лариса Петрівна

Костюк Анна Андріїана

ТУГ

11

Товстига Ірина Зіновіївна

Економіка

Цибуляк Вікторія Володимирівна

ТКГ

9

Романишин Ольга Миколаївна

Цар Анастасія Василівна

ТКГ

10

Романишин Ольга Миколаївна

Інформатика

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

8

Іващук Альона Василівна

Ковальська Каріна

ТТЛ

9

Мороз Тетяна Ігорівна

Залян Тігран

ТЗОШ № 4

10

Семчук Андрій Ярославович

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Чайка Галина Адамівна

Математика

Бартіш Олена Володимирівна

Школа-колегіум

8

Василюк Юлія Зіновіївна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Ковальчук Ірина Омелянівна

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Дідух Максим Юрійович

ТЗОШ № 16

11

Соловей Оксана Михайлівна

Німецька мова

Грицишин Юлія Ігорівна

ТСШ № 29

8

Кравчук Тетяна Володимирівна

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

9

Папроцька Алла Володимирівна

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

10

Мудрик Оксана Борисівна

Гордійчук Юлія Андріївна

ТКГ

11

Мудрик Оксана Борисівна

Образотворче мистецтво

Манді Софія Ласлівна

ТЗОШ № 24

9

Крих Роман Васильович

Іванчук Софія Любомирівна

ТНВК № 6

11

Горбач Наталія Дмитрівна

Французька мова

Сокол Ярина Романівна

ТУГ

8

Грабовська Зоряна Ярославівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Нагорна Наталя Мар'янівна

Хімія

Барановський Богдан Віталійович

ТУГ

8

Мартиняк Галина Володимирівна

Стаханська Ксенія Олександрівна

ТСШ № 3

9

Іщенко Ольга Костянтинівна

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

10

Більчук Людмила Петрівна

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Мартиняк Галина Володимирівна

«Міська альтернативна олімпіада - Story-батл»

Лушпинська Катерина

ТЗОШ № 19

8

 

 Начальник управління                                                                  Ольга ПОХИЛЯК

 

Додаток № 2

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 15.03.2021 № 82

 Список призерів

«Міська альтернативна олімпіада - Story-батл»

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Вишневська Юлія

ТЗОШ № 19

6

Голован Мар”яна

ТЗОШ № 28

9

 Начальник управління                                                        Ольга ПОХИЛЯК

 Додаток № 3

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 15.03.2021 № 82

 Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін

Друге місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Савка Юлія Олегівна

ТСШ № 3

8

Васько Ольга Ігорівна

Криворучко Володимир Ігорович

ТСШ № 3

9

Андрушко Ірина Володимирівна

Пастух Катерина Вікторівна

ТСШ № 29

9

Кутефа Л.В.

Олексишин Дарія Зіновіївна

ТУГ

9

Марець Ірина Михайлівна

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

9

Ратушна Тетяна Михайлівна

Дзига Софія Володимирівна

ТСШ № 5

10

Галайда Ольга Ярославівна

Рудакевич Юлія Іванівна

ТЗОШ № 24

10

Захарченко Оксана Іванівна

Петрушка Христина Андріївна

ТСШ № 5

11

Гірняк Галина Ярославівна

Купченко Максим Олександрович

ТСШ № 3

11

Ростоцька Марія Євстахіївна

Котис Антон Ярославович

ТУГ

11

Теремчук Ірина Василівна

Астрономія

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Киричук Наталія Володимирівна

Географія

Мних Остап Ігорович

ТЗОШ № 19

8

Антонюк Сергій Миколайович

Вовчук Катерина Вікторівна

ТСШ № 3

8

Слотюк В.М

Федчишин Маряна Андріївна

ТЗОШ № 24

9

Меленчук Ольга Василівна

Бабій Вікторія Андріївна

ТЗОШ № 11

10

Купчак людмила Григорівна

Перегінець Вікторія Тарасівна

ТЗОШ № 18

10

Вітрук Оксана Мирославівна

Довбня Дарія Ігорівна

ТЗОШ № 4

11

Галас Ольга Анатоліївна

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Бай Оксана Богданівна

Екологія

Лучкевич Вікторія Любомирівна

ТУГ

10

Товстига Ірина Зіновіївна

Днись Софія Миколаївна

ТТЛ

11

Чорнописький Серігй Євгенович

Інформатика

Демчук Олександр

ТЗОШ № 4

9

Баб’як Наталія Іванівна

Процанін Сергій

ТЗОШ № 4

9

Семчук Андрій ярославович

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Щур Ольга Володимирівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Крамар Марія Петрівна

Проць Петро Олегович

ТУГ

11

Чайка Галина Адамівна

Математика

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

8

Стецик Оксана Сергіївна

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

8

Дудар Галина Михайлівна

Грицина Ярослав Русланович

ТНВК № 6

9

Мотрук Віра іванівна

Дворницький Данило Володимирович

ТТЛ

9

Солодка Неоніла Михайлівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Базюк О.Я.

Кобельник Роман Володимирович

ТЗОШ № 11

10

Горошко Надія Михайлівна

Залян Тігран Артурович

ТЗОШ № 4

 

Дудник Ольга Володимирівна

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

10

Солодка Неоніла Михайлівна

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Батюк Олег Зіновійович

Малюта Олена іванівна

ТСШ № 29

11

Дворак Галина Григорівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Масло Оксана Василівна

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Батюк Олег Зіновійович

Німецька мова

Міль Яна Володимирівна

ТКГ

8

Мудрик Оксана Борисівна

Тераз Владислав Романович

ТСШ № 3

9

Гелюх Тетяна Петрівна

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

10

Гелюх Тетяна Петрівна

Крушельницька Анастасія Іванівна

ТСШ № 29

10

Фільварська О.В.

Сліпченко Дарина Миколаївна

ТСШ № 3

11

Бойко І.Л.

Мартинович Божена Андріївна

ТСШ № 7

11

Стасишин Ольга Зеновіївна

Образотворче мистецтво

Журавлюк Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 26

9

Герасимчук Людмила Романівна

Коробович Влада Сергіївна

ТСШ № 5

9

Гаргура Галина Степанівна

Бялас Інна Юріївна

Тернопільський ліцей № 21

11

Журавель Наталія Павлівна

Теслюк Андрій Андрійович

ТЗОШ № 14

11

Зелінка Уляна Степанівна

Лебідь Марія Володимирівна

ТСШ № 7

11

Бернацька Ірина Олегівна

Бойчук Соломія Василівна

ТЗОШ № 16

11

Безкоровайна Ірина Вячеславівна

Французька мова

Мерецька Анна Вікторівна

ТУГ

9

Шуст Галина Іванівна

Маркевич Діана Олегівна

ТУГ

11

Панюс Світлана Василівна

Хімія

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

8

Надоба Галина Павлівна

Чайківська Оксана Андріївна

ТЗОШ № 27

8

Солтис Надія Степанівна

Ковальська Каріна Михайлівна

ТТЛ

9

Більчук Людмила Петрівна

Онишко Валерія Віталіївна

ТЗОШ № 24

9

Гордій Дарія Василівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Іщенко Ольга Костянтинівна

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

10

Мартиняк Галина Володимирівна

Щупляк Олена Іванівна

ТЗОШ № 24

11

Гордій Дарія Василівна

Літнянський Дмитро Андрійович

ТУГ

11

Мартиняк Галина Володимирівна

Рябоконь Софія Олександрівна

ТЗОШ № 26

11

Нірода Галина Михайлівна

 Третє місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Піхуник Давід

ТУГ

8

Марець Ірина Михайлівна

Дмитришин Діана Петрівна

ТНВК № 15

8

Підгурська Неля Віталіївна

Кобильник Катерина Володимирівна

ТСШ № 5

8

Славська Ольга Любомирівна

Селецька Жанна Олегівна

ТКГ

8

Цибуляк Катерина Петрівна

Гаврищук Максим Юрійович

ТНВК № 6

9

Катола Антоніна Іванівна

Єдинак Владислав Олексійович

ТСШ № 7

9

Глуха Світлана Михайлівна

Уваров Арсен Олексійович

ТЗОШ № 26

9

Гардзеєвська Ірина Михайлівна

Юрик Діана Романівна

ТЗОШ № 24

9

Корпан Зоя Володимирівна

Дзига Софія Володимирівна

ТСШ № 5

9

Галайда Ольга Ярославівна

Суконнік Микола Миколайович

ТСШ № 5

9

Галайда Ольга Ярославівна

Аметова Есма Діляверівна

ТЗОШ № 10

10

Табака Тетяна Василівна

Бугера Юлія Олександрівна

ТЗОШ № 16

10

Сампара Ніна Василівна

Воронич Христина Ігорівна

ТЗОШ № 18

10

Трач Ольга Романівна

Кульчицька Анастасія Василівна

ТЗОШ № 28

10

Хом"як Світлана Святославівна

Хорош Софія Володимирівна

ТСШ № 7

10

Ярощук Ірина Дмитрівна

Папірянська Софія Іванівна

ТНВК № 6

11

Кашуба Наталія Богданівна

Стельмах Надія Олегівна

ТКГ

11

Король Ганна Володимирівна

Ступак Соломія Вікторівна

ТЗОШ № 22

11

Попович Надія Богданівна

Астрономія

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Головіна Світлана Анатоліївна

Туркевич Ірина Анатоліївна

ТТЛ

11

Бойко Наталія Зіновіївна

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

11

Гайдамаха Мирослав Саверинович

Чайка Наталія Василівна

ТУГ

11

Киричук Наталія Володимирівна

Географія

Грабчук Дарія Олегівна

ТЗОШ № 18

8

Вітрук Оксана Мирославівна

Туманова Валентина Анатоліївна

ТЗОШ № 22

8

Данилів Марія Євгенівна

Марущак Катерина Павлiвна

ТСШ № 7

8

Кузь Вiта Миколаiвна

Ратушняк Дмитро Юрійович

ТЗОШ № 27

8

Мельник Олександра Мирославівна

Дерлиця Максим Миколайович

ТЗОШ № 20

8

Насипана Мирослава Григорівна

Забчук Ярина Вікторівна

ТНВК № 15

8

Стульківська Мирослава Дмитрівна

Єдинак Владислав Олексiйович

ТСШ № 7

9

Губар Тетяна Володимирiвна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Данилів Марія Євгенівна

Максимів Вадим Володимирович

ТЗОШ № 16

9

Чотарі Неля Петрівна

Вавричук Михайло Русланович

ТЗОШ № 13

10

Дідич Оксана Йосипівна

Зубар Ірина Ігорівна

ТСШ № 3

10

Слотюк В.М.

Вирста Богдан Володимирович

ТЗОШ № 16

10

Чотарі Неля Петрівна

Волянська Дарина Юріївна

ТСШ № 17

10

Торопова Таміла Анатоліївна

Гулька Антон Сергійович

ТСШ № 29

10

Швець Євдокія Сергіївна

Костецький Олександр Васильович

ТЗОШ № 14

10

Дубенська Валентина Михайлівна

Шевчук Олександр Олегович

ТТЛ

10

Боднарчук Мирослава Богданівна

Заяць Олена Русланівна

ТЗОШ № 26

11

Носихіна Леся Матвіївна

Медвідь Арсен Олегович

ТКГ

11

Романишин Ольга Миколаївна

Сухарський Максим Валерійович

ТСШ № 3

11

Слотюк В.М.

Павлюк Тетяна Володимирівна

ТЗОШ № 10

11

Тарасова Людмила Миколаївна

Екологія

Гончар Наталія Андріівна

ТНВК № 9

10

Катериняк Тетяна Богданівна

Кобельник Роман Володимирович

ТЗОШ № 11

10

Бригідир Анна Зіновіївна

Мацевко Євгенія Дмитрівна

ТСШ № 3

11

Гетманюк Інна Богданівна

Інформатика

Главацький Владислав

ТСШ №29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Дзюбинська Валерія

ТУГ

8

Чайка Галина Адамівна

Невідома Анна

ТСШ №29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Дворницький Данило Володимирович

ТТЛ

9

Мороз Тетяна Ігорівна

Вибираний Владислав Павлович

ТНВК № 2

10

Панчук Н.М.

Математика

Ансімова Дарина Миколаївна

ТСШ № 29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Міськів Вероніка Віталіївна

ТНВК № 9

8

Ваврів Наталія Дмитрівна

Неймак Соломія Романівна

ТЗОШ № 20

8

Будняк Галина Мефодіївна

Бабій Яна Сергіївна

ТУГ

9

Стецик Галина Петрівна

Омельян Олександр Андрійович

ТЗОШ № 27

9

Єрьоменко Тетяна Леонідівна

Табалюк Антоніна Михайлівна

ТКГ

9

Атаманчук Ольга Іванівна

Блохіна Поліна Євгенівна

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Щур Ольга Володимирівна

Мотрук Дмитро Віталійович

ТЗОШ № 23

10

Возна Марія Степанівна

Шпильовий Сергій Вікторович

ТСШ № 29

10

Солодченко Ліана Іванівна

Гришета Ірина Віталіївна

ТТЛ

11

Ситник Ірина Василівна

Кульчицький Дмитро Сергійович

ТЗОШ № 13

11

Якимишин Тарас Сергійович

Салах Олександр Мазенович

ТСШ № 3

11

Базюк О.Я.

Німецька мова

Малиновська Діана Віталіївна

ТСШ № 17

8

Колибаб'юк Марія Казимирівна

Дячун Климент Андрійович

ТКГ

9

Рейтор Мирослава Василівна

Ірза Мар'яна Сергіївна

ТСШ № 5

11

Мариніна Ольга Іванівна

Образотворче мистецтво

Гетманюк Тетяна Володимирівна

ТЗОШ № 20

9

Ріпка Марія Ярославівна

Ковальова Анастасія Вікторівна

ТСШ № 17

9

Скібньовська Галина Богданівна

Об'єщик Андріана Андріївна

ТЗОШ № 4

9

Кізілова Галина Олександрівна

Скрепецька Вікторія Сергіївна

ТНВК № 6

9

Горбач Наталія Дмитрівна

Костишин Анастасія Володимирівна

ТЗОШ № 4

11

Кізілова Галина Олександрівна

Луцик Ярина Петрівна

ТЗОШ № 19

11

Волянська Любов Василівна

Хімія

Гербут Віктор Романович

ТЗОШ № 18

8

Круляк Ольга Іванівна

Сулимка Анастасія Ігорівна

ТЗОШ № 28

8

Стеців Галина Андріївна

Половчук Павло Михайлович

ТЗОШ № 22

8

Тарас Наталія Іванівна

Туманова Валентина Анатоліївна

ТЗОШ № 22

8

Тарас Наталія Іванівна

Когут Юлія Ігорівна

ТУГ

9

Мартиняк Галина Володимирівна

Олексій Даниїл Святославович

ТНВК № 9

9

Сірант Ольга Василівна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Сторож Марія Романівна

Хоменчук Арсен Володимиривич

ТЗОШ № 10

9

Шевчук Ярослава Василівна

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

10

Биць Тетяна Володимирівна

Гасій Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 20

10

Грицюк Тетяна Володимирівна

Гринтус Катерина Михайлівна

ТСШ № 29

10

Романишин Тетяна Вікторівна

Мотрук Дмитро Віталійович

ТЗОШ № 23

10

Шкіра Ірина Володимирівна

Чіп Анастасія Миколаївна

ТСШ № 17

10

Каспрук Оксана Дмитрівна

Собчак Анастасія Андріївна

ТНВК № 6

11

Паланиця Любов Григорівна

Солонинка Юрій Русланович

ТЗОШ № 19

11

Надоба Галина Павлівна

Сухарський Максим Валерійович

ТСШ № 3

11

Іщенко Ольга Костянтинівна

 Начальник управління                                               Ольга ПОХИЛЯК

 Додаток № 4

 до наказу  управління освіти і науки   Тернопільської міської ради  від 15.03.2021 № 82

 

Список учителів,

учні  яких посіли І місце на ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад

з базових навчальних дисциплін

Предмет

ЗЗСО

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Англійська мова

ТСШ № 29

Вербова В.І.

Англійська мова

ТСШ № 5

Лесишин Наталя Леонідівна

Англійська мова

ТСШ № 29

Процик Л.Я.

Англійська мова

ТСШ № 3

Чорна Анжела Михайлівна

Астрономія

ТСШ № 5

Кравчишин Анатолій Тарасович

Астрономія

ТУГ

Ремез Галина Антонівна

Географія

ТУГ

Бай Оксана Богданівна

Географія

ТСШ № 17

Ковальчук Лариса Олексіївна

Географія

ТЗОШ № 26

Погубило Василь Іванович

Географія

ТУГ

Шенюк Тетяна Богданівна

Екологія

ТЗОШ № 24

Зарічна Олена Василівна, Козловська Лариса Петрівна

Екологія

ТУГ

Товстига Ірина Зіновіївна

Інформатика

ТУГ

Іващук Альона Василівна

Інформатика

ТТЛ

Мороз Тетяна Ігорівна

Інформатика

ТЗОШ № 4

Семчук Андрій Ярославович

Інформатика

ТУГ

Чайка Галина Адамівна

Математика

ТУГ

Ензельт Ольга Павлівна

Математика

Школа-колегіум

Василюк Юлія Зіновіївна

Математика

ТЗОШ № 22

Ковальчук Ірина Омелянівна

Математика

ТЗОШ № 16

Соловей Оксана Михайлівна

Математика

ТТЛ

Солодка Неоніла Михайлівна

Німецька мова

ТКГ

Мудрик Оксана Борисівна

Німецька мова

ТСШ № 29

Кравчук Тетяна Володимирівна

Німецька мова

ТЗОШ № 19

Папроцька Алла Володимирівна

Образотворче мистецтво

ТЗОШ № 24

Крих Роман Васильович

Образотворче мистецтво

ТНВК № 6

Горбач Наталія Дмитрівна

Французька мова

ТУГ

Грабовська Зоряна Ярославівна

Французька мова

ТСШ № 3

Нагорна Наталя Мар'янівна

Хімія

ТУГ

Мартиняк Галина Володимирівна

Хімія

ТСШ № 3

Іщенко Ольга Костянтинівна

Хімія

ТТЛ

Більчук Людмила Петрівна

 Начальник управління                                                                  Ольга ПОХИЛЯК

 

           На виконання статтей 6,26,30,41 Закону України “Про освіту”, відповідно до вимог Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про відкритість використання публічних коштів”, враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 № 1/9-554 “Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”, з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти міста

Кошторис та  фінансовий звіт про надходження та використання отриманих коштів за 2020 рік.

 

                                                       І  квартал                        

КЕКВ

Кошторис

Використання

                     Що придбано

2210

   70 000

 

 

 

2220

   5 650

 

 

 

 

2240

 

 

 

15 152

Видалення дерев

 13 278

Ремонт холодильної шафи

  1 874

3110

  60 000

 

Ноутбук

11 006

3130

  830 000

 

 

 

 Оренда  

Світильники - 3 440 

                                                       ІІ  квартал                        

КЕКВ

Кошторис

Використання

                     Що придбано

2210

   70 000

17 872

Миючі засоби

9 624

Туалетний папір і серветки

5 640

Бочки

470

Офісний стілець

900

Рідке мило

413

Паперові рушнички

825

2220

   5 650

2 100

 

 

 

2240

 

 

 

2 984

Виміри заземлення

 1 574

Перезарядка вогнегасників

 1 410

3110

  60 000

87 237

Пральна машина

62 000

Система відео спостереження

25 237

 

3130

 

 830 000

 

900 000

Кап. ремонт павільйонів

100 000

Кап. ремонт коридору

230 000

Встановлення бруківки

570 000

 

                                                       ІІІ  квартал                        

КЕКВ

Кошторис

Використання

                     Що придбано

2210

   70 000

38 756

Килимок - конструктор

6 600

ПДСП «Білий сніг»(шафа – купе)

12 800

Миючі засоби

9 390

Господарські товари

4 770

Паперові рушнички

5 196

2220

   5 650

3 550

 

 

2240

 

 

 

 

3110

  60 000

 

 

 

3130

 830 000

900 000

 

 

 Сума за дорученням

ремонт павільйонів – 30 551 

                                                       ІV  квартал                        

КЕКВ

Кошторис

Використання

                     Що придбано

2210

   70 000

13 851

Стілець дитячий

11 772

Рідке мило

2 079

2220

   5 650

638

 

 

2240

 

 

 

 

3110

  60 000

15 527

Пісочниця

15 527

3130

  830 000

 

 

 

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №11

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шкільна, 3, м. Тернопіль, 46005, тел.22-51-53, e-mail: dnz11ternopol@gmail.com

код ЄДРПОУ 24618779

Кошторис:

2210- 35000грн.

2220- 1770грн.

3110- 30000грн.

3130- 300000грн.

 

 

2210-35000грн.

1.М’який інвентар-8577,5грн.

2.Твердий інвентар- 15060,0грн.

  1. Посуд-3360,0грн.
  2. Ламінатор- 1662,5грн.

5.Миючі засоби- 3737,0грн.

6.Дезинфікуючий засіб «Бланідаз»- 2520.0грн

                                   Всього: 34917.00грн.

2220- 1770грн.

1.Медикаменти- 665,96грн.

 3110-30000грн.

1.Ноутбук- 11006,04грн.

  1. Холодильник- 7860грн.

                                  Всього:18866грн.

 3130- 300000грн.

1.Встановлення огорожі- 299000грн.

 

Інші джерела:

1.Пісочниця- 15526,26грн.

2.Термометри інфрачервоні- 6400грн.

3.Бактерицидний опромінювач-1500грн.

4.Килимок-конструктор з пазлів-2400грн.

5.Паперові рушники-2596,20грн.

6.Дезінфікаційний засіб «Клін стрім»-6140грн.

7.Захисні маски- 3084грн.

8.Оглядові рукавички-574,10грн.

                                         Всього:38220,56грн.

 

Модернізація закладу-1393770грн.

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 30

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. С. Петлюри 5,  м. Тернопіль, 46023, 26-80-30

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

Звіт про виділені та використані кошти ТДНЗ №30 за 2019р.

 

Найменування

КЕКВ

 

1.

Заробітна плата

2111

4 400 872

 

 

 

 

2.

Нарахування на оплату праці

2120 

926 817

 

 

 

3.

Використання  товарів  і послуг

2200

1 814 963

 

 

 

4.

Предмети, матеріали,обладнання та інвентар

2210

43 660

 

 

 

5.

Медикаменти

2220

4 648

 

 

 

6.

Продукти харчування

2230

486 217

 

 

 

7.

Оплата послуг(крім комунальних)

2240

68 347

 

 

 

8.

Оплата  комунальних  послуг  та енергоносіїв

2270

1 291 900

 

 

 

9.

Оплата теплопостачання

2271

784 750

 

 

 

10.

Оплата водопостачання та водовідведення

2272

53 200

 

 

 

11.

Оплата електроенергії

2273

229 000

 

 

 

12.

Придбання  обладнання  і  предметів  довгострокового користування

3110

10 000

 

 

 

13.

Капітальний ремонт: встановлення бруківки на центральному в'їзді

3130 

400 000

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка 10 із 31

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top