ПРОТОКОЛ  №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення ...
Конкурс «Кмітливий кухар» 19 вересня на базі Галицького коледжу
ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії щодо проведення ...
    Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року -
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення

Накази

НАКАЗ

 

21.02.2019                                                                                     № 67

 

Про організацію підготовки літнього

оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами, внесеними згідно з Законом від 02.10.2018 року № 2576-VIII), наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 року №295 «Про організацію підготовки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 року № 7/13/16 «Про затвердження Програми розвитку освіти м.Тернополя на 2017-2019 роки» із змінами і доповненнями від 19.12.2018 року № 7/31/12, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і молоді в літній період 2019 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей і вихованців відповідно до державних соціальних стандартів.

2.Затвердити:

2.1. Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань розподілу путівок (додаток 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Надати пропозиції щодо відкриття на базі закладів загальної середньої освіти таборів з денним перебуванням, у тому числі літніх мовних таборів.

3.2. Сприяти залученню інвестицій установ, підприємств, організацій, професійних спілок, фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб на оздоровлення та відпочинок дітей.

3.3. Неухильно дотримуватися вимог Порядку про організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

3.4. Призначити відповідального за організаційні заходи щодо літнього оздоровлення (наказ про призначення подати в управління освіти і науки до 16.03.2019 року), на якого покласти персональну відповідальність за наявність, своєчасність подачі та достовірність необхідних супровідних документів, передбачених Порядком направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення (Додаток 1).

3.5. Сформувати попередні списки дітей пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

3.6. До 26.04.2019 року подати списки з усіма необхідними документами у відділ методичної роботи ЦТДЮ (к.7) (додаток 1).

3.7. У разі відмови від оздоровлення отримати від батьків або осіб, що їх замінюють, заяву-відмову (завірену копію подати разом зі списками).

  1. Директору ЦТДЮ Миханчук С.М.:

4.1. Створити робочу групу з числа працівників закладу для збору інформації з навчальних закладів та перевірки списків учнів.

4.2. До 16.05.2019року подати на розгляд Комісії попередні узагальнені списки учнів пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

4.3. Здійснити своєчасне фінансування витрат, передбачених на організацію літнього оздоровлення та відпочинку.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління                                                         О.П.Похиляк

   Заблоцька Ольга Ігорівна, 528856

Нюня Тетяна Любомирівна, 254890

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

 

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

 

               Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (далі – Порядок) визначає організацію підбору і направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються за рахунок коштів міського бюджету діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;
  • діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;
  • діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

         У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах”.

Комісія з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій управління освіти і науки Тернопільської міської ради здійснює розподіл путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальні одиниці відповідно до співвідношення чисельності дітей віком від 7 до 18 років у м. Тернополі до загальної чисельності таких дітей у місті (за даними органів державної статистики за попередній рік) з урахуванням кількості дітей пільгових категорій та з дотриманням гендерної рівності.

            При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

 

 Перелік документів для категорій дітей,

які мають право на оздоровлення та відпочинок

за рахунок коштів міського бюджету

 

  1. Загальний список дітей, які бажають оздоровитись (завірений директором школи та з мокрою печаткою):

 

Таблиця-зразок

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Число, місяць, рік народжен-ня

Клас

Назва пільгової категорії

Прізвище, ім’я,

по батькові батьків (опікунів)

Домашня адреса, контактний телефон

Рік останнього оздоровлення дитини за кошти міської громади

Відповідальна особа зі школи, контактний телефон, № наказу по школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про те, що дитина не оздоровлювалась у 2019 році, завірена директором закладу та з мокрою печаткою (на кожну дитину окремо).

 

  1. Документи, які подаються для окремих пільгових категорій дітей:

 

(документи подавати в папках, на кожну дитину в окремому файлі):

 

 

Категорія, до якої відноситься дитина

Перелік документів

(Усі документи повинні бути завірені мокрою печаткою та підписом директора)

1

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

1. Заява від опікуна (піклувальника), написана рукою батьків, завірена директором.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Свідоцтва про смерть обох батьків (завірена копія) або рішення суду, органу опіки та піклування про надання дитині статусу позбавленої батьківського піклування (завірена копія).

2

Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує статус учасника бойових дій.

3

Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

4

Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

5

Діти з інвалідністю (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Посвідчення про належність дитини до цієї категорії (копія).

4. Заява від батьків або довідка від лікаря про те, що дитина здатна до самообслуговування.

6

Діти з багатодітних сімей

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка про склад сім’ї (оригінал).

4. Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (завірена копія).

7

Діти з малозабезпечених сімей

1.Заява від батьків;

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Довідка про призначення державної соціальної допомоги по малозабезпеченості (оригінал з органів соціальної опіки).

8

Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

9

Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків

1. Заява від одного з батьків або осіб, які їх заміняють.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

10

Талановиті та обдаровані діти-переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, фестивалю, спартакіади, конкурсу міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського чи районного рівнів.

4. Клопотання педагогічної ради навчального закладу та органу управління освітою районної державної адміністрації або відповідного органу місцевого самоврядування про надання дитині путівки та копії табелів успішності або похвальних листів за останні два роки навчання (для відмінників навчання). По табелях враховуються тільки річні (підсумкові) оцінки.

11

Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

1. Клопотання від соціальної установи.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Документ, що засвідчує перебування дитини на обліку у ССНД як такої, яка опинилась у СЖО.

12

Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Завірена копія посвідчення, що засвідчує належність дитини до зазначеної категорії.

13

Діти, які перебувають на диспансерному обліку

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

14

Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

15

Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (Рішення виконавчого комітету про створення прийомної сім’ї).

16

Діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія посвідчення по встановлення інвалідності.

17

Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка з місця роботи батьків або одного з батьків.

4. Документ, що засвідчує місце проживання дитини.

  Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

Склад

Комісії з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2019році

Похиляк Ольга Петрівна   – начальник управління освіти і науки, голова комісії;

Сум Ірина Михайлівна      – заступник начальника – начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти, заступник голови  комісії;

Заблоцька Ольга Ігорівна – головний інспектор з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти;

Миханчук Світлана Миколаївна        – директор ЦТДЮ, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Вівчар Андрій Дмитрович

– методист ТКМЦ НОІМ;

Хоркава Катерина Іванівна

– головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради ( за згодою);

Гірчиця Петро Григорович

– інженер з охорони праці та ремонту устаткування;

Гірняк Ірина Ігорівна

– головний спеціаліст відділу у справах сім’ї управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (за згодою);

Лука Оксана Іванівна

– заступник директора ЦТДЮ;

Кульчицька Надія Михайлівна

– заввідділом методичної роботи ЦТДЮ;

Додик Галина Зиновіївна

– методист ЦТДЮ;

Сивак Алла Михайлівна

– головний бухгалтер ЦТДЮ;

Вавричук Руслан Васильович

директор ТЗОШ № 13 імені А.Юркевича;

Кавецька Наталія Павлівна

заступник директора з виховної роботи ТЗОШ № 26 імені Д.Заплітного;

Захарченко Оксана Іванівна

– заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ № 24;

Куцкір Світлана Владиславівна

– заступник директора з виховної роботи ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»;

Нюня Тетяна Любомирівна

– методист ТКМЦ НОІМ.

 

Н А К А З

 

18.02.2019                                                                                     № 57

 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти

на 2019-2020 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 НАКАЗУЮ:

 Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).

  1. Керівникам закладів освіти:
    • Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
    • Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.

2.3.   Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2019 року.

2.4.   Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

2.5.   Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.

  1. 3. Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  2. 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О. П. Похиляк

Додаток 1

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради

 

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради  Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

  

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Додаток 2

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти Тернопільської міської ради

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (з 11 непарні, з 20 парні), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (з 16 парні, з 23 непарні), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

2

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (з 25), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17), Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Пирогова (1-14), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13)

4

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина”

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського

6

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8), Миру (8-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1, 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10 – 18), пров. Цегельний

7

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

9

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-14), І.Рєпіна (1 до перехрестя з Коновальця)

10

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (крім 32), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19 - 25), М.Карпенка ( 1-5, 7),

12

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова

13

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця)

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15-27 (крім 16, 18)), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–89, 91)

15

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26), Тролейбусна, бульвар Просвіти, Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця)

16

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 102), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 2), 15 квітня (1 а, б,…, 2 а, б,…)

17

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (до 50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-32), пров. Галицький, Енергетична, Енергетична бічна, А.Малишка (до 29), М.Ломоносова (1-38), проспект Степана Бандери (1-44)

18

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 а, б,..), Братів Бойчуків (1, 3, з 15), проспект Злуки (з 55)

19

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (6, з 8), Київська (парні 2-14), Братів Бойчуків (5-13), Головацького, Смакули (1)

20

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Злуки (1-53), Б.Лепкого (1-5, 7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (від 33 до кінця), Над Яром

21

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 а, б,…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 2)

22

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 39), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 15), І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

23

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2,4), Князя Острозького (1-20), Доли, Патріарха Мстислава

24

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

25

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6), Тарнавського (з 32)

26

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (парні), бульвар П.Куліша (1 - 5), Овочева, Яреми, Смакули (крім 1)

27

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-6, крім 5), Володимира Великого (непарні), Полковника Морозенка

28

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5, 7, 9, 12)

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 2-14), Героїв Крут

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

33

Кобзарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля

34

Курівецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка

35

Чернихівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки

 

 

 

 

Міський голова                                                                               С. В. Надал

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

Н А К А З

 15.02.2019                                                                                      № 55

 Про проведення міських змагань з початкового технічного моделювання та

виставки-конкурсу учнівських робіт з технічної творчості

 

З метою пошуку обдарованих дітей та розвитку здібностей молодших школярів у сфері технічної діяльності

 Н А К А З У Ю :

 

  1. Провести міські змагання з початкового технічного моделювання 16-17 березня      2019 року на базі КЗ ТМР “Станція юних техніків”.
  2. Провести виставку-конкурс учнівських робіт з технічної творчості 16-17 березня 2019 року на базі КЗ ТМР “Станція юних техніків” за адресою вул.Київська 3б.
  3. Затвердити “Положення про змагання з початкового технічного моделювання” (додатки 1-4 додаються).
  4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів сприяти участі команд у змаганнях з початкового технічного моделювання.
  5. Директору КЗ ТМР «Станція юних техніків» Ковальчуку О.С.:

5.1. Забезпечити підготовку та проведення змагань згідно із затвердженим Положенням та дотриманням правил техніки безпеки під час змагань.

5.2. Провести фінансування змагань за рахунок позабюджетних коштів КЗ ТМР «Станція юних техніків».

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І.

 Начальник управління освіти і науки                                                                                О.П. Похиляк

 Заблоцька О.І. тел. 25-48-90

Ковальчук О.С. моб.тел. 0971489855

Додаток 1

до наказу  управління освіти і  науки Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 ПОЛОЖЕННЯ

про міські змагання з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 1. Організатори змагань

Управління освіти і науки ТМР, КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

  1. Мета змагань

Розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку.

           

  1. Учасники змагань

Учасниками змагань є учні 2-4 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

До складу команди від закладу входять:

  • учні початкових класів, які є авторами робіт, представлених на виставці;
  • троє учасників практичних робіт.
  1. Умови проведення змагань

4.1. Для участі в першому етапі заклад представляє вироби учнів початкових класів у таких розділах:

  1. Найпростіші автомоделі.
  2. Найпростіші авіа- та ракетомоделі.
  3. Найпростіші судномоделі.
  4. Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми.
  5. Ігри, іграшки та атракціони з елементами електротехніки.
  6. Паперове моделювання і Paper Craft.
  7. Вироби в техніці «оригамі» та «паперопластика».
  8. Макети будівель.

В залік зараховується кращий виріб з кожного розділу.

Формування виставки 16.03.2019р. з 10.00 до 11.00 год. в актовій залі КЗ ТМР “СЮТ”.

На першому етапі визначається експозиція-переможець за максимальною кількістю набраних балів. При однаковій кількості балів перевага надається команді, в якої відібрано більше експонатів на обласну виставку.

4.2. На другому етапі змагань заклад представляють:

  • один учень (учениця) другого класу,
  • один учень (учениця) третього класу,
  • один учень (учениця) четвертого класу.

Команду на змагання представляє керівник команд.

На другому етапі розігрується командна та особиста першість.

Учасники у віковій категорії «Учні другого класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити з картону рухому іграшку;

3) виготовити аплікацію.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею, шило.
  • Час виконання завдань – 80 хв.

Учасники у віковій категорії «Учні третього класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити об’ємну модель з картону;

3) скласти фігуру з геометричного конструктора.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею.
  • Час виконання завдань – 70 хв.

Учасники у віковій категорії «Учні четвертого класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити макет будівельної споруди;

3) продемонструвати знання про елементи графічної грамоти.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею.
  • Час виконання завдань – 60 хв.

Практичні роботи другого етапу змагань проводяться 16 березня 2019 року на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» за адресою: вулиця Київська, 3 Б. Реєстрація учасників з 10.00 год. Початок другого етапу змагань об 11.00 год.

            Консультація керівників команд відбудеться 04 березня 2019р. о 14.00 год. на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» за адресою: вулиця Київська, 3 Б (кабінет №104).

4.3. Команда-переможець визначається за максимальною сумою балів, набраних кожним учасником команди у практичних роботах та виставці-конкурсі.

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться 17.03.2019р. в актовій залі КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

Початок о 12.00 год. Для бажаючих учасників ІІ етапу змагань та їхніх батьків 17 березня об 11.00 год. будуть  проводитись майстер-класи..

 

  1. Критерії оцінювання:

5.1. Експонатів виставки (максимальна оцінка – 5 балів):

  • відповідність технічним вимогам;
  • оригінальність дизайнерського підходу;
  • габаритність виробу;
  • охайність виконання роботи.

5.2. Практичних завдань (максимальна оцінка – 10 балів):

  • техніка виконання елементів виробу;
  • правильність з’єднання окремих деталей.

 

  1. Подання заявок.

6.1. Термін подання заявок: заявки подаються в день проведення змагань.

6.2. Заявки слід оформити за зразками (альбомна сторінка), додаток 1.

 

  1. Нагородження переможців

            Переможці особистої першості нагороджуються грамотами та дипломами КЗ ТМР «Станція юних техніків». Команда-переможець та керівник команди-переможця нагороджуються грамотами управління освіти і науки ТМР.

 

 Додаток 2

до наказу  управління освіти і науки

Тернопільської міської  ради

від 15.02.2019 № 55

 Повна назва закладу

Реєстраційний номер вихідної документації/Дата

 

Голові оргкомітету

Ковальчуку О.С.

  Заявка на участь у першому етапі міських змагань з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 

розділу

Назва розділу

Назва роботи

Прізвище,

ім’я учня-

виконавця роботи

Дата народ-

ження

У якому класі навчається

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Керівник команди (ПІБ)

 М.П.     Директор                                                                 підпис

 

 Повна назва закладу

Реєстраційний номер вихідної документації/Дата

Голові оргкомітету Ковальчуку О.С.

 Заявка на участь у другому етапі міських змагань з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

У якому класі навчається

Примітка

 

 

 

 

 

 Керівник команди (ПІБ)

  М.П.     Директор                                                                підпис

 

Додаток 3

до наказу  управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 Склад оргкомітету міських змагань з початкового технічного  моделювання та виставки-конкурсу для школярів початкових класів

 Голова оргкомітету:

Ковальчук Олег Степанович - директор КЗ ТМР “Станція юних техніків”

 Члени оргкомітету:

Гребень Роман Валентинович - заступник директора з НВР КЗ ТМР, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Матвійчук Андрій Миронович - завідувач методичного відділу, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Юськів Оксана Василівна - методист, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

 

Склад суддівської колегії міських змагань з початкового технічного  моделювання для школярів початкових класів

 Головний суддя:

Комендацька Марія Сергіївна - завідувач організаційно-масового відділу КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Секретар:

Митулинська Олена Євгенівна - заступник директора з методичної роботи, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Судді:

Павлишин Ірина Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Матвійчук Наталя Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Стандрет Галина Несторівна - культорганізатор, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Комендацький Станіслав Пилипович - завідувач лабораторією, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Юськів Оксана Василівна - методист, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Наконечний Володимир Васильович -  керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

 

 Додаток 4

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 Склад журі виставки-конкурсу учнівських виробів з початкового технічного  моделювання

 Голова журі:

Стандрет Галина Несторівна - культорганізатор КЗ ТМР “Станція юних техніків”, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Секретар:

Матвійчук Наталя Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Члени журі:

Митулинська Олена Євгенівна - заступник директора з методичної роботи, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Комендацька Марія Сергіївна - завідувач організаційно-масового відділу;

Павлишин Ірина Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 
   

 

 

Н А К А З

 

21.01.2019                                                                                     № 28

 

Про проведення міських змагань

з швидкісного радіоконструювання

серед учнівської молоді

 З метою пошуку та розвитку талановитої учнівської молоді у сфері

технічної діяльності, поширення технічних нововведень

 Н А К А З У Ю:

 

  1. Провести міські змагання з швидкісного радіоконструювання 23 лютого 2019 року на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків».
  2. Затвердити «Положення про змагання з швидкісного радіоконструювання» (додатки № 1-3 додаються).
  3. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів сприяти участі команд у змаганнях з швидкісного радіоконструювання.
  4. Директору КЗ ТМР «Станція юних техніків» Ковальчуку О.С.:

    4.1. Забезпечити підготовку та проведення відповідних змагань згідно із затвердженим Положенням, дотримання правил техніки безпеки під час змагань.

    4.2. Провести фінансування змагань за рахунок позабюджетних асигнувань КЗ ТМР «СЮТ».

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І.

  Начальник управління                                                                  О.П. Похиляк

 

Заблоцька О.І., тел. 52-88-56

Ковальчук О.С., тел. 26-97-41

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 21.01.2019 р. № 28

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міські змагання з швидкісного радіоконструювання серед учнівської молоді

 

  1. Організатори змагань:

Управління освіти і науки ТМР, КЗ ТМР «Станція юних техніків».

  1. Мета змагань:

Широка пропаганда основ радіотехніки серед учнівської молоді, підвищення інтересу до сучасної науки і техніки, розширення мережі шкільних гуртків радіоконструювання, електронно-обчислювальної техніки, кібернетики.

  1. Учасники змагань:

Учасниками змагань є учнівська та студентська молодь віком до 18 років.

  1. Умови проведення:
  2. На змаганнях розігруються командна першість серед збірних шкіл, позашкільних закладів та особиста першість.
  3. До складу команди входять: один учасник - до 16 років; один учасник – до 18 років та керівник команди.
  4. Кожному учаснику надається одне робоче місце, набір радіодеталей, джерело живлення.
  5. Монтажною платою, паяльником, припоєм, каніфоллю, подовжувачем забезпечує навчальний заклад, який відряджає команду на змагання.
  6. Завдання для учасників до 16 років – схема двохтональної сирени, до 18 років – електронного перемикача «біжучі вогні» з використанням мікросхем К155ЛАЗ і К155ТМ2.
  7. Швидкісний монтаж проводиться на макетній платі.
  8. Змагання проводяться у два етапи: перший етап – теоретичний. Учаснику даються теоретичні питання з радіотехніки, пов’язані із змістом практичних завдань. Другий етап – практичний. Учасник змагань виконує швидкісний монтаж схеми тощо.
  9. Після закінчення швидкісного монтажу схеми учасник повідомляє «Роботу виконав» і називає своє прізвище; суддя фіксує час виконання практичного завдання і учасник показує якість виконання роботи, демонструє роботу конструкції і коротко пояснює принцип її дії.
  10. Контрольний час виконання теоретичних завдань – 30 хв., практичних – 60 хв.
  11. Учасники знімаються з заліку за консультацію з керівниками під час виконання роботи, за користування допоміжною літературою, грубе порушення правил техніки безпеки, навмисне нищення устаткування.
  12. Подання заявок:

Заявку слід оформити за зразком та подати в день проведення змагань.

  1. Визначення переможців:

Особистий результат визначається за часом і якістю виконання теоретичних і практичних завдань, умінню демонструвати роботу конструкції і розумінню принципу дії. Командний результат визначається за сумою місць, зайнятих членами команди.

  1. Нагородження переможців:

Команда-переможець нагороджується грамотою управління освіти і науки Тернопільської міської ради. Переможці особистої першості – грамотами КЗ ТМР «Станція юних техніків».

  1. Час і місце проведення:

Змагання проводяться на базі КЗ ТМР «СЮТ» 23 лютого 2019 року за адресою: м. Тернопіль, вул.Київська, 3 Б (тел. 26-97-41). Реєстрація учасників 23 лютого о 10.00 год., початок змагань об 11.00 год.

 

 Директор КЗ ТМР «СЮТ»                                                                                    О.C. Ковальчук

 

Додаток 2

З А Я В К А

 на участь команди ________________________________________________________________

                                      (назва навчального закладу)

в міських змаганнях з швидкісного радіоконструювання

23 лютого 2019р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я

 

Дата

народження

Клас

Вікова категорія

(молодша, старша)

Примітка

1.

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 Керівник команди  _________________________________________________

                                                                                            (прізвище, ім’я, по батькові)

 

 М.П.                   Директор закладу                                                                                 ________________

 

Додаток 3

до наказу управління освіти і науки

від 21.01.2019 р. № 28

 Склад оргкомітету міських змагань з швидкісного радіоконструювання

 Голова оргкомітету:

Ковальчук О.С.  -  директор КЗ ТМР «Станція юних техніків».

 Члени оргкомітету:

Матвійчук А.М. -   завідувач методичного відділу КЗ ТМР «Станція   юних техніків»;

Наконечний В.В. - керівник авіамодельного гуртка КЗ ТМР «Станція   юних техніків»;

Процик А.Я.     -      керівник автомодельного гуртка КЗ ТМР «Станція   юних техніків».

  Склад суддівської колегії міських змагань з швидкісного радіоконструювання

 Головний суддя

Комендацький С.П. - завідувач лабораторією по обслуговуванню    гуртків науково-технічного напрямку.

Секретар

Комендацька М.С.  -  завідувач організаційно-масового відділу.

Судді:

Гребень Р.В.       -      заступник директора з НВР;

Митулинська О.Є.  -  заступник директора з методичної роботи.

 

Наказ

 

14 лютого 2019 року                                                                   № 16-к

 

                                                              

Про оголошення конкурсного відбору

на заміщення вакантної  посади

 педагога-організатора

 

У зв’язку із наявною вакансією, відповідно до «Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Погорілій О.І., голові конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників школи:

 

1.1 До 15.02.2019 року розмістити на сайті школи та на сайті  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади педагога-організатора.

 

1.2 Протягом тижня після завершення терміну подання заяв для участі у конкурсному відборі розглянути документи кандидатів та визначити дату засідання Комісії для проведення співбесіди з претендентами та оприлюднити цю інформацію на сайті школи.

 

1.3  До 21.03.2019 року розмістити на сайтах школи та управління освіти і науки Тернопільської міської ради протокол комісії із пропозиціями щодо призначення кандидатів на посаду педагога-організатора.

 

  1. Моргун Л.П., секретарю-діловоду школи, протягом 15.02. - 06.03.2019 року прийняти від претендентів на заміщення вакантної посади заяви та інші обов’язкові документи (копія паспорта, копія диплому, копія трудової книжки, довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, копія атестаційного листа (для тих, хто атестувався протягом попередніх 5-ти років), копії інших документів, що надають законні переваги), які реєструються у канцелярії школи у день їх надходження.

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                                         П.І.Поврозник

 

 

З наказом ознайомлені:                                                       О.І. Погоріла

                                                                                     Л.П. Моргун

                                                                          

НАКАЗ

 

05.02.2019                                                                                        № 47

 

 Про роботу із зверненнями

громадян у 2018 році

 

Забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Протягом 2018 року розгляд звернень громадян в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради проводився відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та ґарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативно-правових актів.

Аналіз стану забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення свідчить, що управлінням освіти і науки здійснювалися заходи, спрямовані на вирішення важливих проблем заявників, дотримання конституційних прав і свобод громадян. Належна увага зосереджувалась на підвищенні персональної відповідальності посадових осіб управління освіти і науки за розгляд письмових звернень громадян, поданих прохань на особистих прийомах у міського голови, його заступників, у начальника управління освіти і науки та тих, що надійшли на урядову телефонну «гарячу лінію».

Відповідно до чинного законодавства розроблялися й реалізовувалися заходи з покращення організації роботи зі зверненнями та об’єктивним розглядом звернень. Затверджено графік прийому громадян начальником управління та його заступниками, на громадських засадах організовувалися юридичні консультації методистом ТКМЦНОІМ Вівчарем А.Д.

Для забезпечення неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, задоволення законних вимог заявників наказами управління освіти і науки Тернопільської міської ради створювалися комісії, які кваліфіковано вивчали порушені питання і готували відповіді заявникам. Так, протягом жовтня-грудня 2018 року відповідно до наказу управління освіти і науки від 16.10.2018 № 375 «Про створення комісії» розглядалося звернення мами учня 7-го класу ТНВК «Школи-ліцею № 6» на урядову телефонну «гарячу лінію» з проханням провести перевірку щодо порушення прав дітей.Розгляд даного звернення проводився за участю заявниці.

Відповідно до наказу управління від 29.10.2018 №396 «Про розгляд звернення Войтової Марини Вікторівни, матері учня 5- Б класу ТЗОШ №4 Войтова Ярослава» розглядалися звернення заявниці, які надійшли до управління освіти і науки Тернопільської міської ради та департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України щодо конфлікту між однокласниками. Дане звернення також розглядалося за участю заявниці та її законного представника.

Відповідно до наказу управління освіти і науки від 23.11.2018 № 461 «Про розгляд звернення Бояринцевої О.Б.» комісійно розглядалися звернення заявниці до Тернопільської місцевої прокуратури щодо психологічного тиску зі сторони адміністрації закладу .

Відповідно до наказу управління освіти і науки від 27.12.2018 № 509 «Про створення комісії» розглядалося звернення батьків ДНЗ № 31 на урядову телефонну «гарячу лінію» щодо збору коштів з батьків.

За результатами розгляду звернень громадян, у ході яких підтвердились факти серйозних порушень у роботі та суттєві недоліки в організації освітнього процесу, незадовільної роботи щодо порушення прав дітей та приниження їхньої гідності окремим педагогічним працівникам вказано на неналежне виконання посадових обов’язків, оголошено догани.

У 2018 році до управління освіти і науки надійшло 792 звернення від юридичних та фізичних осіб, проти 510 у 2017 році. Порівняно з 2017 роком кількість звернень збільшилась на 282.

На урядову телефонну «гарячу лінію» у 2018 році надійшло 15 звернень, що удвічі перевищує показник 2017 року. До Міністерства освіти і науки України заявники зверталися з такими питаннями:

-придбання підручників з англійської мови (ТНВК «Школа-правовий ліцей № 2»);

-оплата за перебування дітей у групах продовженого дня (ТСШ № 5, ТНВК «Школа-медичний ліцей № 15», ТЗОШ № 27);

-поділ класів на групи при вивченні англійської мови ( ТСШ № 5);

- щодо порушення прав дітей (ТНВК «Школа-ліцей № 6»);

-щодо неналежного освітлення класних приміщень та коридорів школи (ТСШ № 7);

- навчання по суботах із 27.10.2018 року, що в свою чергу несе за собою перевантаження учнів;

-про зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної освіти (ЗДО № 20);

-зарахування та оплата за надані послуги у закладах дошкільної освіти дітей, які не зареєстровані у м. Тернополі;

-про відмову у зарахуванні до закладу дошкільної освіти через відсутність вакцинації (ЗДО № 14);

-про збір коштів з батьків (ЗДО № 31).

Слід зазначити, що на всі ці звернення надані обґрунтовані відповіді. Повторних звернень із зазначених питань не надходило.

У 2018 році надійшло 46 депутатських звернень, у яких депутати різних рівнів порушували питання:

-влаштування дітей, які не зареєстровані у м. Тернополі у заклади дошкільної освіти та оплата за надані послуги у цих закладах;

-надання платних послуг у закладах загальної середньої освіти;

-звільнення від плати за харчування;

-фінансова звітність та матеріально-технічна база закладів освіти;

-приниження гідності дітей та педагогічну етику.

Рекордною у цьому році була кількість колективних звернень. Найбільше таких звернень надійшло від батьків Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені І. Ґерети, що становить 28% від усіх звернень фізичних осіб,які розглядались у 2018 році. Слід зазначити , що частина цих звернень розглядалась безпосередньо начальником  та працівниками управління у закладі. Неодноразово відбувалися зустрічі з педагогічним колективом та батьківською громадськістю.

У порівнянні з 2017 роком збільшилась кількість скарг батьків щодо неетичної поведінки педагогів по відношенню до дітей, недотримання норм педагогічної етики, порушення прав дітей, приниження їхньої гідності, необ’єктивного оцінювання, перевантаження домашніми завданнями.

Звернення, що містять інформацію про надзвичайні ситуації техногенного та природного характерута про обставини, існування яких може спричинити шкоду життю та здоров’ю учасникам освітнього процесу, розглядаються невідкладно.

Своєчасне реагування на проблемні питання порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого упередження скарг одне з основних завдань управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Питання організації роботи зі зверненнями громадян заслуховується щомісячно на розширених нарадах при міському голові, двічі на рік на колегіях управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської міської ради, апаратних нарадах у начальника управління.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також підвищення ефективності роботи закладів освіти міста із зверненнями громадян, на виконання рішення колегії управління освіти і науки від 30 січня 2019 року протокол № 1/2 «Про роботу із зверненнями громадян у 2018 році»

НАКАЗУЮ:

  1. Заступникам начальника, головним інспекторам та спеціалістам управління освіти і науки:
  2. Посилити контроль за повним, об’єктивним і кваліфікованим розглядом звернень громадян, не допускати порушень термінів їх розгляду, фактів надання некоректних, неповних або неточних відповідей та перебування звернення на розгляді й контролі тривалий час.
  3. Постійно здійснювати моніторинг у закладах освіти міста, які знаходяться у підпорядкуванні управління щодо дотримання законодавства з питань звернень громадян, особливо повторних, виявляти причини, що їх породжують та за результатами аналізу вносити в установленому порядку пропозиції щодо вирішення порушених проблем.
  4. Детально аналізувати стан розгляду заяв і скарг громадян, в тому числі звернень, які надходять на прямі телефонні лінії, звертаючи при цьому особливу увагу на ті негативні фактори, що породжують звернення.
  5. Керівникам закладів освіти:
  6. Забезпечувати своєчасний, повний, об’єктивний і кваліфікований розгляд звернень громадян на рівні закладів освіти.
  7. Інформувати педагогів та батьківську громадськість пропочерговість звернень у різні інстанції, мотивуючи тим, що усі питання повертаються на розгляд у заклад освіти.
  8. З метою попередження та врегулювання конфліктних ситуацій проводити роз’яснювальну роботу з актуальних питань галузі освіти та трудового законодавства серед учасників освітнього процесу.
  9. Двічі на рік обговорювати на нарадах у педагогічних колективах питання щодо організації роботи із зверненнями громадян.
  10. Методисту ТКМЦ НОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки.
  11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління                                            О.П.Похиляк

 Сум Ірина Михайлівна 253436

НАКАЗ

 30.01.2019                                                                                          № 39

 Про дотримання заходів щодо

запобігання захворюваності на кір

у закладах освіти м. Тернополя

 Згідно з інформацією «Про ситуацію з захворюваністю на кір в м. Тернополі», яку було заслухано на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді 28 січня 2019 року, епідемічна ситуація із захворюваності на кір в м. Тернополі є неблагополучною.

З метою недопущення поширення інфекції та стабілізації епідемічної ситуації у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та коледжах, на виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді від 28.01.2019 року протокол № 1

 НАКАЗУЮ:

 Заборонити з 29.01.2019 року відвідування закладів дошкільної та загальної середньої освіти дітьми, які не мають жодного щеплення проти кору на період неблагополучної ситуації по захворюваності на кір.

  1. Керівникам закладів освіти:
  2. Інформувати батьків дітей, не щеплених від кору про необхідність проведення щеплень.
  3. Забезпечити якісний ранковий прийом та щоденний нагляд за станом здоров’я дітей і персоналу. Виключити можливість перебування у закладах хворих дітей та працівників з ознаками кору,  респіраторної інфекції.
  4. У закладах дошкільної освіти на період неблагополучної епідемічної ситуації на кір приймати дітей із довідками від дільничних лікарів про відсутність контакту з інфекційними хворими, якщо дитина не відвідувала заклад 5 і більше календарних днів.
  5. У закладах загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, коледжах при відсутності у класах (групах)  більше 20 % учнів (студентів) вирішувати питання щодо закриття (припинення) навчання в окремих класах (групах).
  6. Копії наказів щодо припинення, а згодом відновлення навчання, оперативно подавати в управління освіти і науки Тернопільської міської ради та Тернопільський міський відділ ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» .
  7. Продовжити щоденний моніторинг за повнотою відвідування учнями закладів із причини захворювання на грип та ГРВІ.
  8. Посилити контроль за дотриманням правил особистої гігієни дітьми у закладах освіти.
  9. Забезпечити дотримання посиленого санепідрежиму, зокрема, вологого прибирання із застосуванням деззасобів, обов’язкового провітрювання.
  10. Дотримуватись групової ізоляції в закладах дошкільної освіти, у приміщеннях та на групових майданчиках.
  11. Тимчасово припинити проведення спортивно-масових заходів, обмежити участь дітей та молоді в загальноміських заходах.
  12. Відповідальність за виконання наказу покласти на керівників закладів освіти.
  13. Оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки Тернопільської  міської  ради.
  14. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  Начальник управління                                                             О.П.Похиляк

 Сум Ірина Михайлівна 253436

Сторінка 2 із 5

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top