Діти, перебуваючи за кордоном, не мають навчатися паралельно
  Під час проведення вступної кампанії Міністерство освіти і
20 грудня 2022 року в Українському Домі «Перемога» відбулося ...
Безпечний простір, який задовольняє потреби дітей бути ...
5 листопада вчителі міста взяли участь у тренінгу з ...
Дорогі освітяни!                                              

Накази

Н А К А З

15.03.2021                                  № 82

 Про підсумки І - ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових навчальних

дисциплін та відкритих дистанційних

олімпіад у 2020-2021 навчальному році

 Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), наказів Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 12.10.2020 р. № 136/01-07 «Про проведення в області І-ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 21.10.2020 р. «Про проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році» (далі – Наказу), Програми  розвитку освіти на 2020-2022 роки, Положення про іменні стипендії Тернопільської міської ради для обдарованих дітей Тернопільської міської територіальної громади, Положення про преміювання учнів та педагогічних працівників, затверджені рішенням Тернопільської міської ради від 26.01.2016 р. (зі змінами), на виконання рішень міської ради від 21.08.2019 р. № 7/п37/1 «Про призначення іменних стипендій Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей», від 25.10.2019 р. № 7/39/16 «Про внесення змін і доповнень в рішення Тернопільської міської ради від 21.08.2019 р. № 7/п37/1 «Про призначення іменних стипендій Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей», з метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, впровадження нових форм мотивації учнів до творчого самовдосконалення, потреб школярів в ефективній самореалізації індивідуальних інтелектуальних здібностей, соціалізації талановитих учнів на компетентнісно зорієнтований основі із застосуванням сучасних науково-діагностичних та комунікаційних методик, стимулювання системного процесу формування креативного «Я» обдарованої особистості з урахуванням можливостей інформальної освіти, демократизації та надання більшої гласності різним формам конкурсно-навчального спілкування обдарованих учнів проведено  ІІ етап учнівських олімпіад лише з 9 предметів: англійської мови, астрономії, географії, економіки, математики, німецької мови, образотворчого мистецтва, французької мови, хімії, а також 2 міські відкриті дистанційні олімпіади з інформатики та екології. З інших предметів олімпіади ІІ етапу було скасовано у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації та зростанням показників захворюваності на СОVID-19. Також проведено інтелектуальний конкурс Story-батл «Формула майбутнього», ІV інклюзивну альтернативної олімпіаду «Ми – Чемпіони».

У І етап Всеукраїнських олімпіад  взяли участь 7010 учнів закладів загальної середньої освіти.

Ефективно застосовано електронну  реєстрації учасників олімпіад. У всіх ЗЗСО забезпечено належний рівень виконавської дисципліни з боку відповідальних осіб щодо контролю за ходом реєстрації та її результатами. Але предметно-методичними комісіями кількох закладів не подано звітів про проведення І (шкільного) етапу олімпіад, як це передбачено п. 1.4. наказу управління освіти і науки. Зазначені причини певною мірою вплинули на встановлення загальної кількості учасників, а також на ступінь задоволення їх пізнавальних інтересів.

У ІІ етапі у 9 учнівських предметних олімпіадах взяли участь 719  учасників.

Найбільше учасників (191) було представлено на олімпіаді з математики, що становить 16,5 %, хімії  – 137 (11,8 %), англійської мови – 130 (11,4 %). Найменше від загальної кількості учнів – економіки (4), що становить 0,4 %.

На ІІ етапі найбільше представників було з ТСШ № 3 – 6,6 %, ТУГ – 5,8 %,  Тернопільський ліцей № 21 – 4,2 %, ТКГ – 4,1 %. Відсоток учасників по класах: 6 – 2,8 %; 7 – 5,9 %; 8 – 19,8 %; 9 – 25,1 %; 10 – 22,7 %; 11 – 23,8 %.

Заклади загальної середньої освіти міста, ТКМЦ НОІМ сприяли створенню належного науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення для проведення міських олімпіад. Завдяки спільним організаційним зусиллям управління освіти і науки ТМР, методичної служби,  ТСШ № 5, 7, 17, ТНВК № 9, ТЗОШ № 11, 18, 19 створено належні умови для отримання олімпіадних завдань в електронному вигляді, розмноження матеріалів, карантинних умов для виконання завдань учасниками під час епідемії COVID-19. Особливу готовність до обдарованих дітей проявила дирекція та педколектив ТНВК № 9 проведено 2 олімпіади.

Продовжено традицію залучення до роботи у предметних журі професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти м. Тернополя. 

Належно забезпечено гласність у проведенні олімпіад, результати висвітлювалися на професійному блозі Сенькова В.М., консультанта ТКМЦНОІМ, відповідального за роботу з обдарованими дітьми. Така система оповіщення одержала активну підтримку в учнів, вчителів та батьків. Під час проведення олімпіад було прокоментовано онлайн понад 30 запитань відвідувачів блогу.  Електронною системою обслуговування олімпіад зафіксовано 9906 відвідувань рубрики «Протоколи ІІ етапу олімпіад» (в середньому – 1238 на одну олімпіаду). Найбільше переглядів були протоколи олімпіад з метематики (1471), географії (1431) та англійської мови (1014).

За підсумками ІІ етапу не було жодної апеляції.

Відповідно до протоколів олімпіад зафіксовано такі результати: 35 – І місця, 60 – ІІ, 87 – ІІІ, що становить 25, 3 % від загальної кількості учасників ІІ етапу.

 Кількісні показники зайнятих місць по класах, засвідчили рівномірність розподілу призових місць у класах в залежності від загальної кількості учасників.

 Найвищий показник І місць зафіксовано серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл у ТУГ (28,6 %), ТКГ (11,4 %), серед закладі загальної середньої освіти – ТЗОШ № 24 (5,7 %).

Найвищий показник ІІ місць серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл – ТУГ (21,7 %), ТСШ № 3 (15 %), ТСШ № 5 (8,3 %), серед закладів загальної середньої освіти – ТЗОШ №  24 (8,3 %), ТЗОШ № 4, 19, 26 (6,7 %).

 Найвищий показник ІІІ місць серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл  – ТУГ (8 %), ТКГ та ТСШ № 29 (6,9 %), серед закладів загальної середньої освіти – ТЗОШ № 22 (6,9 %), ТЗОШ № 20 (4,6 %).

Загалом можна зазначити, що підготовка учнів до предметних олімпіад була спрямована на не кількісний склад команди від закладу загальної середньої освіти, а на якість, що демонструє належний рівень роботи та  підготовки з обдарованими дітьми педагогічними колективами.

Найвищі показники в особистій першості продемонстрували Костецька Вікторія, Хілініч Валерій (ТУГ), Ковальська Каріна (ТТЛ), Нікітенко Тетяна (ТСШ № 3), Микитишин Артем (ТСШ № 5), Потіха Андрій (ТЗОШ № 22), Коверський Володимир (ТЗОШ № 24), які стали призерами  3 олімпіад. Переможцями та призерами двох олімпіад стали 18  учнів ТУГ, ТКГ, ТТЛ, ТСШ № 3, 7, 29, ТЗОШ № 4, 11, 19, 22, 23, 24, 26.

Головним показником ефективності роботи з обдарованими учнями з урахуванням результатів ІІ етапу предметних олімпіад є забезпечення її особистісно зорієнтованого підходу. Такий показник сьомий рік поспіль встановлено шляхом визначення відсоткової частки призерів олімпіад. За цим коефіцієнтом серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл найкращий показник мають ТУГ (25,9). ТСШ № 3 (14,7 %), ТСШ № 29 (10,3 %).

Серед закладів загальної середньої освіти найвищий показник зафіксовано у ТЗОШ № 24 (15,2 %), ТЗОШ № 4, 19, 22 (10,6 %).

 У січні-лютому 2021 року Лабораторією якості навчання обдарованої дитини вперше було проведено 2 відкриті дистанційні олімпіади з інформатики та екології. В онлайн олімпіадах  взяли участь 72 учні закладів загальної середньої освіти. Учні виконували завдання, запропоновані міським оргкомітетом. Кваліфікованими членами журі були визначенні переможці та призери відкритих олімпіад.

Ефективність і системність у роботі з обдарованими дітьми гарантується у багатьох закладах загальної середньої освіти міста належним кадровим забезпеченням творчими учителями, які здійснюють цілеспрямовану педагогічну підтримку здібних школярів, гімназистів, ліцеїстів.

Високу результативність на олімпіадах ІІ етапу продемонстрували вихованці (зайняли більше, ніж одне І місце) таких учителів: хімії Мартиняк Г.В. (ТУГ), німецької мови Мудрик О.Б. (ТКГ), економіки Романишин О.М. (ТКГ).

Інноваційною частиною роботи з обдарованими дітьми є альтернативні олімпіади, що проводяться з метою розкриття комплексних здібностей учнів, фаховій, психологічній підготовці їх до випробувань на формальних олімпіадах.

У поточному навчальному році проведено альтернативну інклюзивну олімпіаду для учнів початкової школи «Ми – чемпіони», а також у лютому 2021 року відбувся інтелектуальний конкурс ЛЯНОД для учнів 5-1 класів Story-батл «Формула майбутнього» - інтелектуальний конкурс ЛЯНОД для школярів, метою якого була активізація творчої діяльності талановитих дітей, формування комунікативної компетентності, розвиток у дітей та підлітків художнього й естетичного  смаку. Учасники продемонстрували високі комунікативні компетентності, художній та естетичний  смаку. Компетентне журі оцінило роботи та визначило переможці: І місце – Катерина Лушпинська, учениця 8 класу ТЗОШ № 19; ІІ місце – Юлія Вишневська , учениця 6 класу ТЗОШ № 19, ІІІ місце – Мар’яна Голован, учениця 9 класу ТЗОШ № 28.

         Відповідно до протоколів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, відкритих міських дистанційних олімпіад, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл», матеріалів спільних засідань журі та оргкомітетів, висновки і рішення апеляційних комісій, проаналізувавши результати моніторингових досліджень,  

 Н А К А З У Ю :

 

  1. Затвердити результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, відкритих міських дистанційних олімпіад, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл».
  2. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради учнів, які посіли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, відкритих міських дистанційних олімпіадах, «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл» (Додаток № 1, 2, 3).
  3. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради за забезпечення особистісно зорієнтованого підходу до роботи з обдарованими учнями:

- серед гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл – педагогічний колектив Тернопільську Українську гімназію ім. І.Франка;

- серед закладів загальної середньої освіти м. Тернополя – ТЗОШ № 24.

  1. Оголосити подяку:

4.1. Директору ТНВК № 9 (Рибаку Г.В.) за кількаразове створення належних  умов для  проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

4.2. Учителям, учні  яких посіли І місце на ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін (Додаток № 4).

  1. Директору ТКМЦНОІМ (Литвинюк Г.І.) здійснити виплати згідно з рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26.01.2016 р. № 7/5/60 «Про преміювання учнів та педагогічних працівників»:

5.1. Нагородити одноразовими преміями в розмірі 500 грн. учнів - переможців II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2020-2021 навчальному році, відкритих міських дистанційних олімпіадах, інтелектуальному конкурсі Story-батл, які посіли І місце (додаток № 1).

5.2. Нагородити одноразовими преміями в розмірі 200 грн. учнів - переможців у інтелектуальному конкурсі «Міська альтернативна олімпіада - Story-батл», які посіли ІІ-ІІІ місце (додаток № 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

         6.1. Обговорити у педагогічних колективах результативність участі у І та ІІ етапів предметних олімпіад.

6.2. Проаналізувати результативність участі в ІІ етапі учнівських олімпіад  з базових  навчальних дисциплін з метою оптимізації пошуку  та педагогічної підтримки талановитої молоді, запобігання емоційному та фізичному виснаженню учасників олімпіад.

6.3. Надати особливої уваги формуванню компетентності педагогів з питань відбору та електронної реєстрації учасників ІІ етапу та відповідної звітності.

6.4. Забезпечити участь та проведення з учнями інноваційних заходів в онлайн режимі.

         6.5. Передбачити заохочення вчителів, учні яких досягли значних успіхів за підсумками ІІ етапу олімпіад та учителів – членів журі та оргкомітетів олімпіад.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                 Ольга ПОХИЛЯК

 

 

Галина Литвинюк, 0352 40 09 84

Володимир Сеньків,   0352 52 19 58 

 Додаток № 1

 до наказу  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради  від 15.03.2021 № 82

 

Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін

Перше місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Невідома Анна Володимирівна

ТСШ № 29

8

Вербова В.І.

Зарицька Анастасія Георгіївна

ТСШ № 5

9

Лесишин Наталя Леонідівна

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

10

Чорна Анжела Михайлівна

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

11

Процик Лідія Ярославівна

Астрономія

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

10

Ремез Галина Антонівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Кравчишин Анатолій Тарасович

Географія

Климик Максим Юрійович

ТУГ

8

Шенюк Тетяна Богданівна

Журавлюк Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 26

9

Погубило Василь Іванович

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

10

Бай Оксана Богданівна

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

11

Ковальчук Лариса Олексіївна

Екологія

Рудакевич Юлія Іванвна

ТЗОШ № 24

10

Зарічна Олена Василівна, Козловська Лариса Петрівна

Костюк Анна Андріїана

ТУГ

11

Товстига Ірина Зіновіївна

Економіка

Цибуляк Вікторія Володимирівна

ТКГ

9

Романишин Ольга Миколаївна

Цар Анастасія Василівна

ТКГ

10

Романишин Ольга Миколаївна

Інформатика

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

8

Іващук Альона Василівна

Ковальська Каріна

ТТЛ

9

Мороз Тетяна Ігорівна

Залян Тігран

ТЗОШ № 4

10

Семчук Андрій Ярославович

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Чайка Галина Адамівна

Математика

Бартіш Олена Володимирівна

Школа-колегіум

8

Василюк Юлія Зіновіївна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Ковальчук Ірина Омелянівна

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Дідух Максим Юрійович

ТЗОШ № 16

11

Соловей Оксана Михайлівна

Німецька мова

Грицишин Юлія Ігорівна

ТСШ № 29

8

Кравчук Тетяна Володимирівна

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

9

Папроцька Алла Володимирівна

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

10

Мудрик Оксана Борисівна

Гордійчук Юлія Андріївна

ТКГ

11

Мудрик Оксана Борисівна

Образотворче мистецтво

Манді Софія Ласлівна

ТЗОШ № 24

9

Крих Роман Васильович

Іванчук Софія Любомирівна

ТНВК № 6

11

Горбач Наталія Дмитрівна

Французька мова

Сокол Ярина Романівна

ТУГ

8

Грабовська Зоряна Ярославівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Нагорна Наталя Мар'янівна

Хімія

Барановський Богдан Віталійович

ТУГ

8

Мартиняк Галина Володимирівна

Стаханська Ксенія Олександрівна

ТСШ № 3

9

Іщенко Ольга Костянтинівна

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

10

Більчук Людмила Петрівна

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Мартиняк Галина Володимирівна

«Міська альтернативна олімпіада - Story-батл»

Лушпинська Катерина

ТЗОШ № 19

8

 

 Начальник управління                                                                  Ольга ПОХИЛЯК

 

Додаток № 2

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 15.03.2021 № 82

 Список призерів

«Міська альтернативна олімпіада - Story-батл»

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Вишневська Юлія

ТЗОШ № 19

6

Голован Мар”яна

ТЗОШ № 28

9

 Начальник управління                                                        Ольга ПОХИЛЯК

 Додаток № 3

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 15.03.2021 № 82

 Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад з базових навчальних дисциплін

Друге місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Савка Юлія Олегівна

ТСШ № 3

8

Васько Ольга Ігорівна

Криворучко Володимир Ігорович

ТСШ № 3

9

Андрушко Ірина Володимирівна

Пастух Катерина Вікторівна

ТСШ № 29

9

Кутефа Л.В.

Олексишин Дарія Зіновіївна

ТУГ

9

Марець Ірина Михайлівна

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

9

Ратушна Тетяна Михайлівна

Дзига Софія Володимирівна

ТСШ № 5

10

Галайда Ольга Ярославівна

Рудакевич Юлія Іванівна

ТЗОШ № 24

10

Захарченко Оксана Іванівна

Петрушка Христина Андріївна

ТСШ № 5

11

Гірняк Галина Ярославівна

Купченко Максим Олександрович

ТСШ № 3

11

Ростоцька Марія Євстахіївна

Котис Антон Ярославович

ТУГ

11

Теремчук Ірина Василівна

Астрономія

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Киричук Наталія Володимирівна

Географія

Мних Остап Ігорович

ТЗОШ № 19

8

Антонюк Сергій Миколайович

Вовчук Катерина Вікторівна

ТСШ № 3

8

Слотюк В.М

Федчишин Маряна Андріївна

ТЗОШ № 24

9

Меленчук Ольга Василівна

Бабій Вікторія Андріївна

ТЗОШ № 11

10

Купчак людмила Григорівна

Перегінець Вікторія Тарасівна

ТЗОШ № 18

10

Вітрук Оксана Мирославівна

Довбня Дарія Ігорівна

ТЗОШ № 4

11

Галас Ольга Анатоліївна

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Бай Оксана Богданівна

Екологія

Лучкевич Вікторія Любомирівна

ТУГ

10

Товстига Ірина Зіновіївна

Днись Софія Миколаївна

ТТЛ

11

Чорнописький Серігй Євгенович

Інформатика

Демчук Олександр

ТЗОШ № 4

9

Баб’як Наталія Іванівна

Процанін Сергій

ТЗОШ № 4

9

Семчук Андрій ярославович

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Щур Ольга Володимирівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Крамар Марія Петрівна

Проць Петро Олегович

ТУГ

11

Чайка Галина Адамівна

Математика

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

8

Стецик Оксана Сергіївна

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

8

Дудар Галина Михайлівна

Грицина Ярослав Русланович

ТНВК № 6

9

Мотрук Віра іванівна

Дворницький Данило Володимирович

ТТЛ

9

Солодка Неоніла Михайлівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Базюк О.Я.

Кобельник Роман Володимирович

ТЗОШ № 11

10

Горошко Надія Михайлівна

Залян Тігран Артурович

ТЗОШ № 4

 

Дудник Ольга Володимирівна

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

10

Солодка Неоніла Михайлівна

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

11

Батюк Олег Зіновійович

Малюта Олена іванівна

ТСШ № 29

11

Дворак Галина Григорівна

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

11

Масло Оксана Василівна

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

11

Батюк Олег Зіновійович

Німецька мова

Міль Яна Володимирівна

ТКГ

8

Мудрик Оксана Борисівна

Тераз Владислав Романович

ТСШ № 3

9

Гелюх Тетяна Петрівна

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

10

Гелюх Тетяна Петрівна

Крушельницька Анастасія Іванівна

ТСШ № 29

10

Фільварська О.В.

Сліпченко Дарина Миколаївна

ТСШ № 3

11

Бойко І.Л.

Мартинович Божена Андріївна

ТСШ № 7

11

Стасишин Ольга Зеновіївна

Образотворче мистецтво

Журавлюк Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 26

9

Герасимчук Людмила Романівна

Коробович Влада Сергіївна

ТСШ № 5

9

Гаргура Галина Степанівна

Бялас Інна Юріївна

Тернопільський ліцей № 21

11

Журавель Наталія Павлівна

Теслюк Андрій Андрійович

ТЗОШ № 14

11

Зелінка Уляна Степанівна

Лебідь Марія Володимирівна

ТСШ № 7

11

Бернацька Ірина Олегівна

Бойчук Соломія Василівна

ТЗОШ № 16

11

Безкоровайна Ірина Вячеславівна

Французька мова

Мерецька Анна Вікторівна

ТУГ

9

Шуст Галина Іванівна

Маркевич Діана Олегівна

ТУГ

11

Панюс Світлана Василівна

Хімія

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

8

Надоба Галина Павлівна

Чайківська Оксана Андріївна

ТЗОШ № 27

8

Солтис Надія Степанівна

Ковальська Каріна Михайлівна

ТТЛ

9

Більчук Людмила Петрівна

Онишко Валерія Віталіївна

ТЗОШ № 24

9

Гордій Дарія Василівна

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

10

Іщенко Ольга Костянтинівна

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

10

Мартиняк Галина Володимирівна

Щупляк Олена Іванівна

ТЗОШ № 24

11

Гордій Дарія Василівна

Літнянський Дмитро Андрійович

ТУГ

11

Мартиняк Галина Володимирівна

Рябоконь Софія Олександрівна

ТЗОШ № 26

11

Нірода Галина Михайлівна

 Третє місце

Прізвище, ім'я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Прізвище, ім'я, по батькові учителя

Англійська мова

Піхуник Давід

ТУГ

8

Марець Ірина Михайлівна

Дмитришин Діана Петрівна

ТНВК № 15

8

Підгурська Неля Віталіївна

Кобильник Катерина Володимирівна

ТСШ № 5

8

Славська Ольга Любомирівна

Селецька Жанна Олегівна

ТКГ

8

Цибуляк Катерина Петрівна

Гаврищук Максим Юрійович

ТНВК № 6

9

Катола Антоніна Іванівна

Єдинак Владислав Олексійович

ТСШ № 7

9

Глуха Світлана Михайлівна

Уваров Арсен Олексійович

ТЗОШ № 26

9

Гардзеєвська Ірина Михайлівна

Юрик Діана Романівна

ТЗОШ № 24

9

Корпан Зоя Володимирівна

Дзига Софія Володимирівна

ТСШ № 5

9

Галайда Ольга Ярославівна

Суконнік Микола Миколайович

ТСШ № 5

9

Галайда Ольга Ярославівна

Аметова Есма Діляверівна

ТЗОШ № 10

10

Табака Тетяна Василівна

Бугера Юлія Олександрівна

ТЗОШ № 16

10

Сампара Ніна Василівна

Воронич Христина Ігорівна

ТЗОШ № 18

10

Трач Ольга Романівна

Кульчицька Анастасія Василівна

ТЗОШ № 28

10

Хом"як Світлана Святославівна

Хорош Софія Володимирівна

ТСШ № 7

10

Ярощук Ірина Дмитрівна

Папірянська Софія Іванівна

ТНВК № 6

11

Кашуба Наталія Богданівна

Стельмах Надія Олегівна

ТКГ

11

Король Ганна Володимирівна

Ступак Соломія Вікторівна

ТЗОШ № 22

11

Попович Надія Богданівна

Астрономія

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Головіна Світлана Анатоліївна

Туркевич Ірина Анатоліївна

ТТЛ

11

Бойко Наталія Зіновіївна

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

11

Гайдамаха Мирослав Саверинович

Чайка Наталія Василівна

ТУГ

11

Киричук Наталія Володимирівна

Географія

Грабчук Дарія Олегівна

ТЗОШ № 18

8

Вітрук Оксана Мирославівна

Туманова Валентина Анатоліївна

ТЗОШ № 22

8

Данилів Марія Євгенівна

Марущак Катерина Павлiвна

ТСШ № 7

8

Кузь Вiта Миколаiвна

Ратушняк Дмитро Юрійович

ТЗОШ № 27

8

Мельник Олександра Мирославівна

Дерлиця Максим Миколайович

ТЗОШ № 20

8

Насипана Мирослава Григорівна

Забчук Ярина Вікторівна

ТНВК № 15

8

Стульківська Мирослава Дмитрівна

Єдинак Владислав Олексiйович

ТСШ № 7

9

Губар Тетяна Володимирiвна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Данилів Марія Євгенівна

Максимів Вадим Володимирович

ТЗОШ № 16

9

Чотарі Неля Петрівна

Вавричук Михайло Русланович

ТЗОШ № 13

10

Дідич Оксана Йосипівна

Зубар Ірина Ігорівна

ТСШ № 3

10

Слотюк В.М.

Вирста Богдан Володимирович

ТЗОШ № 16

10

Чотарі Неля Петрівна

Волянська Дарина Юріївна

ТСШ № 17

10

Торопова Таміла Анатоліївна

Гулька Антон Сергійович

ТСШ № 29

10

Швець Євдокія Сергіївна

Костецький Олександр Васильович

ТЗОШ № 14

10

Дубенська Валентина Михайлівна

Шевчук Олександр Олегович

ТТЛ

10

Боднарчук Мирослава Богданівна

Заяць Олена Русланівна

ТЗОШ № 26

11

Носихіна Леся Матвіївна

Медвідь Арсен Олегович

ТКГ

11

Романишин Ольга Миколаївна

Сухарський Максим Валерійович

ТСШ № 3

11

Слотюк В.М.

Павлюк Тетяна Володимирівна

ТЗОШ № 10

11

Тарасова Людмила Миколаївна

Екологія

Гончар Наталія Андріівна

ТНВК № 9

10

Катериняк Тетяна Богданівна

Кобельник Роман Володимирович

ТЗОШ № 11

10

Бригідир Анна Зіновіївна

Мацевко Євгенія Дмитрівна

ТСШ № 3

11

Гетманюк Інна Богданівна

Інформатика

Главацький Владислав

ТСШ №29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Дзюбинська Валерія

ТУГ

8

Чайка Галина Адамівна

Невідома Анна

ТСШ №29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Дворницький Данило Володимирович

ТТЛ

9

Мороз Тетяна Ігорівна

Вибираний Владислав Павлович

ТНВК № 2

10

Панчук Н.М.

Математика

Ансімова Дарина Миколаївна

ТСШ № 29

8

Оберлейтнер Ольга Ярославівна

Міськів Вероніка Віталіївна

ТНВК № 9

8

Ваврів Наталія Дмитрівна

Неймак Соломія Романівна

ТЗОШ № 20

8

Будняк Галина Мефодіївна

Бабій Яна Сергіївна

ТУГ

9

Стецик Галина Петрівна

Омельян Олександр Андрійович

ТЗОШ № 27

9

Єрьоменко Тетяна Леонідівна

Табалюк Антоніна Михайлівна

ТКГ

9

Атаманчук Ольга Іванівна

Блохіна Поліна Євгенівна

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

10

Ензельт Ольга Павлівна

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

10

Щур Ольга Володимирівна

Мотрук Дмитро Віталійович

ТЗОШ № 23

10

Возна Марія Степанівна

Шпильовий Сергій Вікторович

ТСШ № 29

10

Солодченко Ліана Іванівна

Гришета Ірина Віталіївна

ТТЛ

11

Ситник Ірина Василівна

Кульчицький Дмитро Сергійович

ТЗОШ № 13

11

Якимишин Тарас Сергійович

Салах Олександр Мазенович

ТСШ № 3

11

Базюк О.Я.

Німецька мова

Малиновська Діана Віталіївна

ТСШ № 17

8

Колибаб'юк Марія Казимирівна

Дячун Климент Андрійович

ТКГ

9

Рейтор Мирослава Василівна

Ірза Мар'яна Сергіївна

ТСШ № 5

11

Мариніна Ольга Іванівна

Образотворче мистецтво

Гетманюк Тетяна Володимирівна

ТЗОШ № 20

9

Ріпка Марія Ярославівна

Ковальова Анастасія Вікторівна

ТСШ № 17

9

Скібньовська Галина Богданівна

Об'єщик Андріана Андріївна

ТЗОШ № 4

9

Кізілова Галина Олександрівна

Скрепецька Вікторія Сергіївна

ТНВК № 6

9

Горбач Наталія Дмитрівна

Костишин Анастасія Володимирівна

ТЗОШ № 4

11

Кізілова Галина Олександрівна

Луцик Ярина Петрівна

ТЗОШ № 19

11

Волянська Любов Василівна

Хімія

Гербут Віктор Романович

ТЗОШ № 18

8

Круляк Ольга Іванівна

Сулимка Анастасія Ігорівна

ТЗОШ № 28

8

Стеців Галина Андріївна

Половчук Павло Михайлович

ТЗОШ № 22

8

Тарас Наталія Іванівна

Туманова Валентина Анатоліївна

ТЗОШ № 22

8

Тарас Наталія Іванівна

Когут Юлія Ігорівна

ТУГ

9

Мартиняк Галина Володимирівна

Олексій Даниїл Святославович

ТНВК № 9

9

Сірант Ольга Василівна

Потіха Андрій Юрійович

ТЗОШ № 22

9

Сторож Марія Романівна

Хоменчук Арсен Володимиривич

ТЗОШ № 10

9

Шевчук Ярослава Василівна

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

10

Биць Тетяна Володимирівна

Гасій Вікторія Володимирівна

ТЗОШ № 20

10

Грицюк Тетяна Володимирівна

Гринтус Катерина Михайлівна

ТСШ № 29

10

Романишин Тетяна Вікторівна

Мотрук Дмитро Віталійович

ТЗОШ № 23

10

Шкіра Ірина Володимирівна

Чіп Анастасія Миколаївна

ТСШ № 17

10

Каспрук Оксана Дмитрівна

Собчак Анастасія Андріївна

ТНВК № 6

11

Паланиця Любов Григорівна

Солонинка Юрій Русланович

ТЗОШ № 19

11

Надоба Галина Павлівна

Сухарський Максим Валерійович

ТСШ № 3

11

Іщенко Ольга Костянтинівна

 Начальник управління                                               Ольга ПОХИЛЯК

 Додаток № 4

 до наказу  управління освіти і науки   Тернопільської міської ради  від 15.03.2021 № 82

 

Список учителів,

учні  яких посіли І місце на ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад

з базових навчальних дисциплін

Предмет

ЗЗСО

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Англійська мова

ТСШ № 29

Вербова В.І.

Англійська мова

ТСШ № 5

Лесишин Наталя Леонідівна

Англійська мова

ТСШ № 29

Процик Л.Я.

Англійська мова

ТСШ № 3

Чорна Анжела Михайлівна

Астрономія

ТСШ № 5

Кравчишин Анатолій Тарасович

Астрономія

ТУГ

Ремез Галина Антонівна

Географія

ТУГ

Бай Оксана Богданівна

Географія

ТСШ № 17

Ковальчук Лариса Олексіївна

Географія

ТЗОШ № 26

Погубило Василь Іванович

Географія

ТУГ

Шенюк Тетяна Богданівна

Екологія

ТЗОШ № 24

Зарічна Олена Василівна, Козловська Лариса Петрівна

Екологія

ТУГ

Товстига Ірина Зіновіївна

Інформатика

ТУГ

Іващук Альона Василівна

Інформатика

ТТЛ

Мороз Тетяна Ігорівна

Інформатика

ТЗОШ № 4

Семчук Андрій Ярославович

Інформатика

ТУГ

Чайка Галина Адамівна

Математика

ТУГ

Ензельт Ольга Павлівна

Математика

Школа-колегіум

Василюк Юлія Зіновіївна

Математика

ТЗОШ № 22

Ковальчук Ірина Омелянівна

Математика

ТЗОШ № 16

Соловей Оксана Михайлівна

Математика

ТТЛ

Солодка Неоніла Михайлівна

Німецька мова

ТКГ

Мудрик Оксана Борисівна

Німецька мова

ТСШ № 29

Кравчук Тетяна Володимирівна

Німецька мова

ТЗОШ № 19

Папроцька Алла Володимирівна

Образотворче мистецтво

ТЗОШ № 24

Крих Роман Васильович

Образотворче мистецтво

ТНВК № 6

Горбач Наталія Дмитрівна

Французька мова

ТУГ

Грабовська Зоряна Ярославівна

Французька мова

ТСШ № 3

Нагорна Наталя Мар'янівна

Хімія

ТУГ

Мартиняк Галина Володимирівна

Хімія

ТСШ № 3

Іщенко Ольга Костянтинівна

Хімія

ТТЛ

Більчук Людмила Петрівна

 Начальник управління                                                                  Ольга ПОХИЛЯК

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА  МІСЬКА   РАДА

Управління освіти і науки

 46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

НАКАЗ

07.12.2020                                                                                                                    № 370

Про викладання предмета

«Основи сім’ї»

     Відповідно до Програми міського голови, з метою забезпечення інтеграції змісту предметів природничого циклу, основ здоров’я, правознавства, художньої літератури

 НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    • Передбачити в освітніх програмах закладів загальної середньої освіти на 2021-2022 навчальний рік вивчення курсу «Основи сім’ї» в 10-11 класах.
    • До 15.04.2021року забезпечити інформування батьків здобувачів освіти щодо особливостей вивчення курсу сімейного спрямування.
    • Сприяти фаховій підготовці та підвищенню кваліфікації вчителів, які викладатимуть курс «Основи сім’ї ».
    • У кошторисах на 2021 рік передбачити фінансування на придбання навчального комплекту (підручник, зошит) для забезпечення учнів та педагогів.
  2. Керівникам закладів дошкільної освіти сприяти запровадженню парціальних програм родинного спрямування.
  3. Директору ТКМЦНОІМ (Галині Литвинюк):
    • До 31.12.2020 року розробити міську освітню програму курсу «Основи сім’ї» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та погодити відповідно до вимог законодавства.
    • Забезпечити навчально-методичний супровід парціальних програм родинного спрямування у закладах дошкільної освіти та викладання курсу «Основи сім’ї» у закладах загальної середньої освіти.
    • До 25.01.2021року розробити програми щодо розвитку професійних компетентностей вчителів, які викладатимуть курс «Основи сім’ї».
    • До 01.08.2021року організувати підвищення кваліфікації педагогів вищезазначених програм та курсу «Основи сім’ї ».
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 В.о. начальника управління                                                 Ірина СУМ

 Галина Литвинюк 0352 520012

Ірина Сум 0352 253436

 ТЕРНОПІЛЬСЬКА  МІСЬКА   РАДА

Управління освіти і науки

 46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

НАКАЗ

03.12.2020                                                                                                                             № 366

Про викладання предмета

«Основи християнської етики»

    Відповідно до Програми міського голови, з метою моральної та  національно-культурної освіти дітей  

 НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    • Передбачити в освітніх програмах закладів загальної середньої освіти на 2021-2022 навчальний рік вивчення курсу «Основи християнської етики».
    • До 15.04.2021року забезпечити інформування батьків здобувачів освіти щодо особливостей вивчення курсу духовно-морального спрямування.
    • Викладання предмету «Основи християнської етики» (1-11 кл.) здійснювати за програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України (Лист N 1/11 – 10027 від 16 липня 2015 року).
    • Сприяти фаховій підготовці та підвищенню кваліфікації вчителів курсу «Основи християнської етики».
  2. Керівникам закладів дошкільної освіти сприяти запровадженню парціальних програм із духовно-морального спрямування.
  3. Директору ТКМЦНОІМ (Галині Литвинюк):
    • Забезпечити навчально-методичний супровід парціальних програм із духовно-морального спрямування у закладах дошкільної освіти та викладання курсу «Основи християнської етики» у закладах загальної середньої освіти.
    • До 01.08.2021 року організувати підвищення кваліфікації педагогів вищезазначених предметів та курсів.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. начальника управління                                                 Ірина СУМ

 Галина Литвинюк 0352 520012

Ірина Сум 0352 25343

Н  А  К  А  З

 26.10.2020                                   № 310

 

Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти Тернопільської МТГ під час проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2020-2021 навчальному році в умовах  пандемії

 

 На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», управління освіти і науки облдержадміністрації від 12.10.2020 р. № 136/01-07, управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 21.10.2020 № 303, постанови МОЗ Україні від 30.07.2020 р. № 42 «Тимчасові рекомендації щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусуної хвороби (COVID-19)» та у зв’язку із запобіганням  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 НАКАЗУЮ:

 1. Керівникам закладів загальної середньої освіти, у яких проводяться предметні олімпіади:

1.1. Облаштувати при вході в заклад місце для обробки рук антисептичними засобами.

1.2. Здійснити термоскринінг учасників, членів оргкомітету та журі олімпіад.

1.3. Забезпечити належний санітарний стан аудиторії, в яких проводитимуться олімпіади (провітрювання, вологе прибирання з дезінфікуючими засобами).

1.4. У санітарних кімнатах забезпечити наявність рідкого мила, паперових рушників або електросушарок для рук.

 2. Керівникам закладів загальної середньої освіти, які делегують учасників на предметні олімпіади та керівникам команд:

2.1. Проінформувати про необхідні умови з дотримання учасниками правил особистої гігієни.

2.2. Провести інструктаж учасників щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації.

2.3. Повідомити учасників олімпіад про наявність індивідуальних засобів захисту:

- 2 захисні маски (респіратори);

- санітайзер;

- вологі серветки;

- вода;

- ручки.

 3. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 Начальник управління освіти і науки                                          О.П. Похиляк

 Литвинюк Галина Іванівна, 52 00 12,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

Н  А  К  А  З

 21.10.2020                                                                                                         № 303

 

Про проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2020-2021 навчальному році

 

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 за №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (далі – Положення), наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 12.10.2020 р. № 136/01-07 з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 НАКАЗУЮ:

 Затвердити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад із базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).

  1. Науково-дослідній лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

2.1. Довести до відома закладів загальної середньої освіти, що:

- на ІІ етапі предметних олімпіад  учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) не молодший, ніж клас (курс) їх навчання;

- для якісної підготовки ІІ етапу предметних олімпіад проводяться електронна реєстрація та висвітлення результатів ІІ етапу на блозі (http://vsenkiv.blogspot.com)  у вказаний в п. 2.3. термін;

- у зв’язку із запобіганням  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у ІІ етапі беруть участь переможці І (шкільного) етапу (1 учасник з паралелі);

- учні ТТЛ у ІІ етапі предметних олімпіад з математики, фізики, інформатики – окремою командою;

- учні шкіл-інтернатів обласного підпорядкування на території міста беруть участь у ІІ етапі учнівських предметних олімпіад.

2.2. Здійснити онлайн навчання заступників директорів ЗЗСО, ЗПТО, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми, з метою оволодіння технологіями електронної реєстрації.

2.3. Провести ІІ етап олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти у листопаді – грудні    2020 р. згідно з графіком:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

07 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

02.11

08 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

02.11

14 листопада

- математика

6-11

ТСШ № 5

06.11

15 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

06.11

15 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

06.11

21 листопада

- географія

8-11

ТЗОШ № 18

13.11

22 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 27 – 9 кл.

ТЗОШ № 26 – 11 кл.

13.11

28 листопада

- англійська мова

8-11

ТСШ № 7

20.11

29 листопада

- хімія

7-11

ТЗОШ № 19

20.11

05 грудня

- історія

8-11

ТСШ № 29

27.11

06 грудня

- екологія

10-11

ТЗОШ № 11

27.11

12 грудня

- астрономія

10-11

ТСШ № 3

04.12

13 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

04.12

19 грудня

- інформатика

8-11

ТУГ, ТНВК № 15 ТЗОШ № 4, 16

11.12

20 грудня

- фізика

7-11

ТЗОШ № 24

11.12

26 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 16

18.12

27 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 24

18.12

28 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ, ТСШ № 3, ТНВК № 15, ТЗОШ № 4, 13, 16

18.12

 2.4. Ознайомити учасників олімпіад до початку виконання завдань з вимогами, порядком проведення, обладнанням, інструментами, матеріалами, видами і формами морального та матеріального заохочення тощо.

2.5. Забезпечити учням можливість:

- ознайомитись з відповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі після олімпіади, та з попередніми результатами оцінювання робіт;

         - після завершення кожного туру  олімпіади подати апеляції згідно з Положенням до відповідного журі з приводу об’єктивності оцінки  у 7-денний термін і одержати відповідь в усній формі. Питання  про допуск до розгляду апеляції вирішується головою оргкомітету та експертом-консультантом; дозволу одного з них достатньо для розгляду апеляції.

2.6. Провести моніторингове дослідження факторів на результативність учасників.

  1. Створити можливості для:

- запобігання втручанню батьків, вчителів, які готували учасників, та  сторонніх осіб у перебіг олімпіад, участі у перевірці робіт та розгляді апеляцій;

- громадського спостереження за проведенням олімпіад з навчальних предметів та галузей знань, яке можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, батьківської ради при міському голові, ЗМІ (за умов попередньої реєстрації і не більше 1-го на класне приміщення).

  1. Встановити таку процедуру визначення та нагородження переможців ІІ етапу предметних учнівських олімпіад:

- переможці та призери ІІ етапу олімпіади оголошуються відповідними оргкомітетами на основі рекомендацій журі.

- переможці ІІ етапу олімпіад нагороджуються грамотами управління освіти і науки в кількості, яка  не перевищує 30 % учасників олімпіад   у  класах окремих паралелей з    орієнтовним     розподілом    кількості  грамот  у співвідношенні:  1 – за І місце, 2 – за ІІ місце, 3 – за ІІІ  місце.

         - учасники олімпіад можуть нагороджуватися заохочувальними грамотами в окремих номінаціях;

- переможці ІІ (1 місце), ІІІ та ІV етапів учнівських предметних олімпіад, переможці та призери альтернативних міських олімпіад нагороджуються одноразовими преміями відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26 січня 2016 р. № 7/5/60.

  1. Керівникам закладів освіти, на базі яких проводиться ІІ етап предметних олімпіад, здійснити підготовку приміщень і територій, забезпечити дотримання законодавства України в частині запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, техніки безпеки, охорони праці учасників під час проведення олімпіад та наявність медичного працівника, а з іноземних мов, посприяти відеосупроводу виконання конкурсних завдань..
  2. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 Начальник управління освіти і науки                                          О.П. Похиляк

  Литвинюк Галина Іванівна, 52 00 12,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

 

 

Додаток  1 до  наказу 

управління освіти і науки ТМР

від  21.10.2020 р. № 303

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Базунова Р.В. – ТЗОШ №16

Балащук М.М. – ТЗОШ№16

Мацієвська О.В.  – ТНВК № 2

Зазябла Н.А. – ТЗОШ № 8

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Загребельна О. А. – ТНВК № 15

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Лабінська Марія – ТЗОШ № 18

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Осадчук Н.М. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Клос Ірина – ТЗОШ № 24

Карпа Мар’яна – ТЗОШ № 24

Співак Галина – ТЗОШ № 24

Сеньків Тарас – ТЗОШ № 24

Паньків В.Б. –  ТЗОШ № 28

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Даценко Л.І. – Школа-колегіум

Нова М.А. – ТУГ

Островська Н.М. – ТЗОШ №21

Бачинська Г.М ,ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Гарматюк Л. І. - ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

    Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Федорович Г.Д. – ТЗОШ № 19

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Палкова З.Ф. – ТЗОШ № 23

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

    Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

    Чіпак О.С.– ТСШ№29

 

 

 

З математики:

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Стецик Г. П. – ТНВК ШПЛ № 2

Врублевська М. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Доскоч Г. В. – ТНВК ШЛ № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК ШЕЛ  № 9

Багрій М. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Лозінська М.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Василюк Ю. З. – ТНВК ШК

Якимишин Т. С. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13

Серкіз Л. О. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Будь Л. І.  – ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 15

Хоптій З. М. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Фарина О. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18

Ковч О. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Бодасюк Н. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Орос  Н.Т. – ТЛ №21-СМШ ім.І.Герети

Ковальчук І. О. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Сарахман Н. О.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Довбенько І. І.-ТЗОШ І-ІІІ ст.  №28

Експерти-консультанти:

Білоус Л.С. – ТТЗОШ № 16

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

 

Возна М.С. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кумановська Н.М. – ТУГ

Ензельт О. П. – ТУГ

Стецик О. С. – ТУГ

Штокало М. Л. – ТСШ № 3

Кулешко В. І. – ТНВК ШЛ № 6 ім. Н.Яремчука

Ільчук Л.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 7

Зажерей Г. А. – Школа – ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого

Горошко Н.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Тепцова О. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Солодка Н.М. – ТТЛ

Козбур Г. Є. – ТТЛ

Герман Г. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім.В.Левицького

Юречко Н. М.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16  ім. В.Левицького

Курганнікова Т. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№10

 Дудар Г. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 19

Скибньовська О.Я. - ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 23

Солодченко Л. І.  -ТСШ І-ІІІ ст.№ 29

Дворак Г.Г. -ТСШ І-ІІІ ст № 29

 

 

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТЗОШ №10

Дубина О.Я. – ТЛ №21 СМШ

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чайка Л.С. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Гринда Ю.О. – ТЗОШ № 25

Пелех М.В.-ТЗОШ № 26

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Чубара М.Т. – ТСШ № 29

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Панчук І.І. – ТПЛ

Лихачинська І.І. – ТНВК № 6

 

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Олійник М.Г. – ТЗОШ №14

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ №18

Стасишин В.П. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ №23

Сидор Н.В.. – ГГ

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Лесечко О.В. – ТЗОШ №27

Бойко Т.В. – ТТЛ

 

 

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П.,

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Микитюк О.В. – ТЗОШ № 11

Когут М.З. – ТЗОШ № 6

Самагала І.В. – ТНВК № 21

Гузанова І.О. – ТНВК № 4

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. – ТЗОШ № 22

Бречко М.І. – ТЗОШ № 29

Кузь В.М. – ТСШ № 7

Карпюк Н.В. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . – ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  – ТСШ № 7

Макаровська Г.І. – ТЗОШ № 24

Вітрук О.М. – ТЗОШ № 18, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Балан Г.М. – гімназія «Гармонія»

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Федоруц М.В.  – ТЗОШ № 4

Вітяк Л.В.  – ТЗОШ № 19

Водовіз О.В. – ТНВК № 9

Мельник О.М.-ТЗОШ № 27

Тарасова Л.Б - ТЗОШ № 10

Ромасишин Г.П. – ТНВК № 2

Чотарі Н.П. – ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. – ТСШ № 17

Насипана М.Г.  – ТЗОШ № 20

Бай О.Б.  – ТУГ

Боднарчук М.Б.  – ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Савчук О.Ф. – ТСШ № 15

 

 

 

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Сопівник Г.Я. – ТУГ

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Кицкало Г.Р.  – ТНВК № 9

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Гайда Г.В. – ТНВК № 6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Коханівська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

 

 

З фізики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Іздебська Н. С.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Бутрин О.Б. – ТНВК ШЛ  № 6

Беднарчук М. Й. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Романів Т. В. – ТСШ  № 3

Семчишин Т. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Сівозад І. В. – ТЗОШ І-ІІІ с. № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК ШМЛ № 15

Лихолат С. Є. – ТНВК ШПЛ № 2

Гарко Л. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Яцина В.П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Лящук З.Д. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Пукач Т.І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Шандрук Т. А. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук   Н. В. – ТУГ

Бойко Н. З. – ТТЛ

Дворницька Г. І. – ТТЛ

Орлова Н. В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 3

Врублевський Н. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Мурза С.З. – ТНВК ШЕЛ № 9

Петриків М. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Литвинко О.П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Плисюк Б.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27

Іванова Л. П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

Іваницька Л. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

Остап’юк С. І.  – ТСШ І-ІІІ ст. № 7

Ензельт Олександр Миколайович – ТНВК ШЛ  № 6 ім. Н.Яремчука

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

 

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Богдан Ю.Ю. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №14

Байко Р. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Ворощук Н. М. –ТЗОШ № 30

Романів Т. В. – ТСШ № 3

Семчишин Т. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

Члени журі:

Ремез Г. А.- ТУГ

Сусла Н. Б.- ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Гайдамаха М.С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Безух М. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №23

Бойко Н. З. – ТТЛ

Вовк В.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№13

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Гудима І.М. – ТУГ

Король Г.В. – ТКГ

Грех Т.М. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Лазарук Ю.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Катола А.І. – ТНВК № 6

Литвин І.В. – ТСШ № 7

Живчак І.Т. – ТЗОШ № 8

Напасна К.Л. – ТНВК ШЕЛ № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ № 10

Куцан І.А. – ТЗОШ № 11

Вишневська С.В. – школа-колегіум

Романів О.І. – ТЗОШ № 14

Крива Ю.М. – ТЗОШ № 15

Підгурська Н.В. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. – ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. – ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ № 18

Пашинська Н.М. – ТЗОШ № 19

Ратушна Т.М. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ № 20

Кулина О.В. – ТЗОШ № 22

Харковська А.Ю. –  ТЗОШ № 23

Гнатюк Л.В. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І. – ТСШ № 5                       

Костюк Г.М. – ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

 Члени журі:

Романко Т.О. – ТНПУ (за згодою)

Нацюк М.Б. – ТНПУ (за згодою)

Дацків О.П. – ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. – ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. – ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Теремчук І.В. – ТУГ

 Марець І.М. – ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. – ТКГ

 Василишин З.В. – ТНВК №2

 Прокопів А.М. – ТСШ №3

 Дідик О.В. – ТСШ №3

 Слободян Л.О. – ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є. – ТСШ № 3

 Васько О.І. – ТСШ № 3

 Лапчук І.В. – ТЗОШ №4

 Славська О.Л. – ТСШ №5

 Хміляр М.З. – ТСШ №5

 Заверуха Н.Б. – ТСШ № 5

 Лесишин Н.Л. – ТСШ №5

Якушевич Т.В. – ТСШ №5

 Кашуба Н.Б. – ТНВК № 6

 Купецька О.П. – ТНВК №6

 Ігнатушко І.І. – ТСШ №7

 Ярощук І.Д. – ТСШ №7

 Денека З. З. – ТЗОШ № 8

 Чайка Т.Л. – ТНВК № 9

 Дідух Р.Ю. – ТЗОШ №10

 Бринь А.В. – ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. – ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. – Школа-колегіум

 Аксак О.Є. – ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

 Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Гордій Л.І. – ТЗОШ №16

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Гнатюк Н.Л. – ТСШ №17

Трач О.Р. – ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. – ТЗОШ № 19

Попович Н.Б. – ТЗОШ № 22

Голик О.В. – ТЗОШ № 22

Бодасюк Л.Р.  – ТЗОШ № 24

Галабіцька Н.В. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. – ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Білоус С.В. – ТСШ №29

Бондаренко О.Б. – ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

 

 

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Остапенко С.В. – ТКГ

Рибій О.Я. – ТСШ №7

Татусь Т.В. – ТЗОШ №8

Гусак О.С. – Школа-колегіум,

Вовк Н.Б. – ТСШ №17

Вербіцька Н.Я. – ТСШ №17

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20

Будій О.Я. – ТСШ № 29

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Гнатишин Г.Л. – ТЗОШ № 27

Гудима О.М. – ТСШ № 17

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. – ТНПУ (за згодою)Бияк Н.Я. – ТНПУ (за згодою)

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

Бойко І.Л. – ТСШ № 3,

Дурай О.Д. – ТСШ № 5,

Мариніна О.І. –  ТСШ № 5,

Стасишин О.З. – ТСШ № 7

Крушельницький О. Р. – ТСШ № 17,

Максимишин О.І. – ТСШ № 17,

Микитюк Н.І. – ТСШ №17

Кравчук Т.В. – ТСШ № 29

Ломакіна М. Я. – ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. – ТКГ

Рейтор М.В. – ТКГ

 

 

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19     

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. – ТЗОШ № 18

Цар З.В. – ТСШ № 7

Шуст Г.І. – ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. – ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

 

 

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Згурська  С.Б. – ТНВК №2

Ткачук  Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька  А.Л. – ТНВК № 6

Попович  Ю.С. – ТЗОШ № 4

Павлюк  Т.П. – ТЗОШ № 10

Солодка Г.М.  – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська  В.В. – ТСШ № 3

Сторож  М.Р. – ТЗОШ № 22                           Шкіра  В.В. – ТЗОШ №23

Кайда  О.В. – ТЗОШ № 25

Шинкар Н.В. – ТЗОШ № 26              

Катрук  Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Маритиняк Г.В. – ТУГ

Вишневська  А.П. – ТЗОШ № 13

 

Гладюк М.М. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:                                                               Іщенко О.К. ТСШ №3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Переяславська   С.С. – ТСШ №7

Ратинська  Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк  Т.В. – ТЗОШ № 20

Більчук  Л.С.– ТТЛ

Бугера  Л.І. ТЗОШ № 16           

Каспрук  О.Д. –ТСШ № 17

Надоба  Г.П. – ТЗОШ № 19                                             Нірода   Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин  Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В. – ТКГ

 

 

 

 

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іващук А.В. – ТУГ

Панчук Н. М. – ТНВК ШПЛ № 2

Сенківська С.Ю.– ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4

Дмитрик Г.В. – ТНВК ШЕЛ № 9

Цимбала Л. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Зелінка А.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Мацьковський М.М. – ТНВК ШМЛ № 15

Дмитерко А.Т. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Михайлишин О. В. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Телекова Н.П.  – ТЗОШ № 28

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І. В. –ТУГ

Чайка Г.А. – ТУГ

Серба Н. Р. – ТЗОШ І-ІІІст. № 10

Затильна Г. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Гнатик І.В. – ТНВК ШК

Горпинюк О. Б. – ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 16

Муравицька О. В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 17

Кульматицька О. Р. – ТЛ № 21-СМШ

Шидловський С.М. – ТСШ І-ІІІ ст. № 27

Пелішко С. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28

 

 

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

 

 

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГ

Сидор М.М. – школа-колегіум

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19 

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Насалик Н.В. – ТЛ № 21СМШ

Недзельська Ю.В.-ТЗОШ №28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Кондра Д.Б. – ТНВК №30

 

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Ящишин Г.З. – ТНВК ШПЛ № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Стародуб В.М.- ТЗОШ №14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Ухач О.В. – ТЗОШ №19

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Експерти-консультанти:

Мацієвський В.К. – ТЗОШ №28

Тарноруда О.П. – ТНВК ШЛ № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

 

 

 

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Марцинюк Р.Д. – ТЗОШ   № 27 (9кл)

Саніцький О.Г. – ТЗОШ № 22 (9кл)

Пшеничний А.А. – ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого (9кл)

Гоменюк О.І. – ТЗОШ   № 26 (11кл)

Паляниця В.І. – ТЗОШ № 16 (11кл)

Кметь О.С. – ТЗОШ № 8 (11кл)

Бомок А.Я. – ТСШ № 7  (11кл)

Експерти-консультанти:

Вовчишин О. І. – ТНВК ШЛ № 15

Шимуха А.П. – ТЗОШ № 11

Грабовський Я.І. – ТУГ  

Кульчицький М.С., ТЗОШ № 23, голова журі Члени журі:

Вітяк Р.В. – ТЗОШ №19 (9кл)

Мудрий В.С. – ТЗОШ № 17 (9кл)

Кім І.В. – ТЗОШ № 10 (9кл)

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (11кл)

Керничний Б.В. – ТЗОШ № 13 (11кл)

Сірант В.Т. – ТНВК ШЕЛ  № 9  (11кл)

 

 

 

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Микитів Н.М. – ТЗОШ  № 27 (9кл)

Поворознюк Г. М. – ТЗОШ № 4 (9 кл.)

Івахів О.Р. – ТЗОШ  № 27 (9кл)

Чорній О. П. – ТСШ № 3 (9 кл.)

Кадуліна І. Б. – ТСШ  № 5 (11 кл.)

Плисюк Н. П. – ТЗОШ № 11 (11кл)

Шинкарук Л. А. – ТЗОШ № 13 (11 кл)

Кушнір Н.Ц. – ТЗОШ  № 26 (11кл)

 

Новосад Л.Л.  - ТЗОШ № 26,  голова журі

Члени журі:

Чопик Т. І. – ТНВК ШПЛ № 2 (9 кл.)

Дзюбановська С. Я.– ТСШ № 16 (9 кл)

Габ'як Н.Б. – ТЗОШ № 24 (9 кл)

Андрушків С.В. – ТЗОШ № 24 (11кл)

Ждаха А. М. – ТЗОШ № 19 (11 кл)

Плюсквік О.Є. –ТЗОШ № 22 (11 кл)

Експерти-консультанти:

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Яремчук Г.С. – ТНВК ШЛ № 6

Поворозник О.Б. – ТЗОШ № 8

 

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Михайлишин О.І. –  ТКГ   

Войтович Б. В. – ТСШ № 3

Івасюк Г. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст .№ 4

Солтис О.Р. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 

Зелінка А. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Мирон Н. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В.Левицького

Чайка Г. А. – ТУГ

Теребус Л. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Березовська Л. О. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Матенька М. Р. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24

Карась Г. Г. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Похонська О. І. – ТНВК ШМЛ № 15

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І. В. –ТУГ

Чайка Г. А. – ТУГ

Серба Н. Р. – ТЗОШ  І-ІІІ ст.№ 10

Затильна Г. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Гнатик І. В. – Школа – ТНВК ШК

Горпинюк О. Б. – ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16

Муравицька О.В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 17

Михайлишин О.В. –ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 18

Кульматицька О. Р. – ТЛ № 21-СМШ

Пелішко С.І. – ТЗОШ  І-ІІІ ст.№ 28

Дядьо Л.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

 

 

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Балан М.В. – ТЗОШ № 24

Царик Л.В. – ТНВК № 9

Носихіна Л.М. – ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. – ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Вітрук О.М. – ТЗОШ № 18

Чотарі Н.П. – ТЗОШ № 16

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Дідич О.І. – ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. – ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. – ТЗОШ № 24

 

 

З образотворчого мистецтва:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р.  – ТУГ ім.І.Франка

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14 ім.Б.Лепкого

Фугель С.Б. – ТНВК ШЕЛ№ 9

Рибчак Н.А. – ТНВКШМЛ № 15

Журавель Н.П. – ТЛ№21-СМШ ім.І.Герети

Чернявська Т.Т. – ТНВК ШПЛ №2

Осіпова Т.А. – ТЗОШ №10

Експерти-консультанти:

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Пілюкова О.В. – ТЗОШ №27

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. – заслужений художник України

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Крих Р.В._ ТЗОШ №24

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. – художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

 

          УКРАЇНА

        ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

         УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94

 

Н А К А З

10.07.2020                                                                                                         № 180

 

 

Про затвердження зразків

ситуаційного та тестових

завдань і критерії оцінювання

 

 

Відповідно до рішення міської ради від 26.06.2020 № 7/51/14 щодо «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади»

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити зразок тестових та ситуаційних завдань (Додаток 1).
  2. Затвердити зразок критерій оцінювання завдань для кандидата на посаду комунального закладу освіти Тернополя (Додаток 2).
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора ТКМЦНОІМ Литвинюк Г.І.

 

 

 

 

 

 

 

Начальник управління                                                                        О.П.Похиляк

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки ТМР

від  10.07.2020 р.  № 180

 

Зразок

Перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, професійних компетентностей та ситуаційного завдання для кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

  1. Управління закладом освіти в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу здійснюють. …?
  2. Які три рівні повної загальної середньої освіти Ви знаєте?
  3. Здобуття профільної середньої освіти передбачає два спрямування. Назвіть їх.
  4. Яка загальна кількість академічних годин передбачена для підвищення кваліфікації педагогічного працівника впродовж п’яти років?
  5. Які органи самоврядування можуть діяти у закладі загальної середньої освіти?
  6. АСПЕКТИ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН. Педагогічне навантаження на наступний навчальний рік слід доводити до відома педагогів..?
  7. ПОСАДОВІ (РОБОЧІ) ІНСТРУКЦІЇ. Інструкція набуває чинності після того, як…?
  8. Основною функцією освітнього моніторингу є:
  • Визначення механізмів поточного та перспективного регулювання стану освітньої системи
  • Розгляд питання вдосконалення й методичного забезпечення освітнього процесу
  • Організація підвищення кваліфікації вчителів, розвиток їхньої ініціативності та творчості
  • Забезпечення ефективної позашкільної виховної роботи.
  1. Професійні якості менеджера:

Людяність

Доброта

Працелюбність

Відповідальність

Оптимізм

Прагнення постійно підвищувати якість своєї праці.

  1. Принципами контролю в управлінській діяльності є:
  • Своєчасність
  • Гласність
  • Облік
  • Ефективність
  • Координування
  • Регулювання.
  1. За яким кодексом здійснюють фінансово-господарську діяльність заклади освіти:
  • Цивільним кодексом України
  • Бюджетним кодексом України
  • Кодексом законів про працю України
  • Кримінальним кодексом України.
  1. Діяльність керівника щодо забезпечення оновлення і розвитку шкільного колективу та його діяльності  - це:
  • Розвиток самоуправління
  • Активізація шкільного колективу
  • Удосконалення шкільного колективу.
  1. Облік і витрачання коштів фонду загального обов’язково навчання проводиться закладом освіти у порядку, що передбачений для
  • Бюджетних коштів
  • Приватних коштів
  • Внутрішніх коштів
  • Благодійних внесків.
  1. Динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, запроваджувати професійну та/ або подальшу професійну діяльність називається…
  2. Які джерела фінансування суб’єктів освітньої діяльності відповідно до законодавства Ви знаєте?

Ситуаційне завдання.  До Вас прийшов влаштовуватися на роботу молодий учитель. Які критерії та запитання ви адресуєте йому під час співбесіди? Аргументуйте.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу управління освіти і науки ТМР

від  10.07.2020 р.  № 180

 

Зразок

Критерії оцінювання завдань для кандидата на посаду керівника комунального закладу освіти

 

Тестові питання та ситуацій-не завдання

(16 балів)

 

 

 

Презентація перспективного розвитку закладу (9 балів)

Ділові, професійні та особистісні якості керівника (9 балів)

Приміт-ка

Презен-табель-ність

(3 бали)

Перспек-тива розвитку закладу

(3 бали)

Ефектив-ність

(3 бали)

Здатність практично організувати роботу колективу й спрямувати її на виконання поставлених завдань

(3 бали)

Здібність орієнтуватися в нормах і етиці трудових відносин

(3 бали)

Лідерські якості (вміння самостійно приймати рішення в умовах ризику), авторитет, комунікабельність

(3 бали)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оцінюва-льний підсумок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка 3 із 11

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top