І етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» серед ...
І етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» серед ...
З 21 по 22 жовтня 2020 року у м.Тернополі відбулося Дистанційне

Накази

Про проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2020-2021 навчальному році

Н  А  К  А  З

 21.10.2020                                                                                                         № 303

 

Про проведення  II  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2020-2021 навчальному році

 

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 за №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (далі – Положення), наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 12.10.2020 р. № 136/01-07 з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 НАКАЗУЮ:

 Затвердити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад із базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).

  1. Науково-дослідній лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

2.1. Довести до відома закладів загальної середньої освіти, що:

- на ІІ етапі предметних олімпіад  учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) не молодший, ніж клас (курс) їх навчання;

- для якісної підготовки ІІ етапу предметних олімпіад проводяться електронна реєстрація та висвітлення результатів ІІ етапу на блозі (http://vsenkiv.blogspot.com)  у вказаний в п. 2.3. термін;

- у зв’язку із запобіганням  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у ІІ етапі беруть участь переможці І (шкільного) етапу (1 учасник з паралелі);

- учні ТТЛ у ІІ етапі предметних олімпіад з математики, фізики, інформатики – окремою командою;

- учні шкіл-інтернатів обласного підпорядкування на території міста беруть участь у ІІ етапі учнівських предметних олімпіад.

2.2. Здійснити онлайн навчання заступників директорів ЗЗСО, ЗПТО, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми, з метою оволодіння технологіями електронної реєстрації.

2.3. Провести ІІ етап олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти у листопаді – грудні    2020 р. згідно з графіком:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

07 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

02.11

08 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

02.11

14 листопада

- математика

6-11

ТСШ № 5

06.11

15 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

06.11

15 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

06.11

21 листопада

- географія

8-11

ТЗОШ № 18

13.11

22 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 27 – 9 кл.

ТЗОШ № 26 – 11 кл.

13.11

28 листопада

- англійська мова

8-11

ТСШ № 7

20.11

29 листопада

- хімія

7-11

ТЗОШ № 19

20.11

05 грудня

- історія

8-11

ТСШ № 29

27.11

06 грудня

- екологія

10-11

ТЗОШ № 11

27.11

12 грудня

- астрономія

10-11

ТСШ № 3

04.12

13 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

04.12

19 грудня

- інформатика

8-11

ТУГ, ТНВК № 15 ТЗОШ № 4, 16

11.12

20 грудня

- фізика

7-11

ТЗОШ № 24

11.12

26 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 16

18.12

27 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 24

18.12

28 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ, ТСШ № 3, ТНВК № 15, ТЗОШ № 4, 13, 16

18.12

 2.4. Ознайомити учасників олімпіад до початку виконання завдань з вимогами, порядком проведення, обладнанням, інструментами, матеріалами, видами і формами морального та матеріального заохочення тощо.

2.5. Забезпечити учням можливість:

- ознайомитись з відповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі після олімпіади, та з попередніми результатами оцінювання робіт;

         - після завершення кожного туру  олімпіади подати апеляції згідно з Положенням до відповідного журі з приводу об’єктивності оцінки  у 7-денний термін і одержати відповідь в усній формі. Питання  про допуск до розгляду апеляції вирішується головою оргкомітету та експертом-консультантом; дозволу одного з них достатньо для розгляду апеляції.

2.6. Провести моніторингове дослідження факторів на результативність учасників.

  1. Створити можливості для:

- запобігання втручанню батьків, вчителів, які готували учасників, та  сторонніх осіб у перебіг олімпіад, участі у перевірці робіт та розгляді апеляцій;

- громадського спостереження за проведенням олімпіад з навчальних предметів та галузей знань, яке можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, батьківської ради при міському голові, ЗМІ (за умов попередньої реєстрації і не більше 1-го на класне приміщення).

  1. Встановити таку процедуру визначення та нагородження переможців ІІ етапу предметних учнівських олімпіад:

- переможці та призери ІІ етапу олімпіади оголошуються відповідними оргкомітетами на основі рекомендацій журі.

- переможці ІІ етапу олімпіад нагороджуються грамотами управління освіти і науки в кількості, яка  не перевищує 30 % учасників олімпіад   у  класах окремих паралелей з    орієнтовним     розподілом    кількості  грамот  у співвідношенні:  1 – за І місце, 2 – за ІІ місце, 3 – за ІІІ  місце.

         - учасники олімпіад можуть нагороджуватися заохочувальними грамотами в окремих номінаціях;

- переможці ІІ (1 місце), ІІІ та ІV етапів учнівських предметних олімпіад, переможці та призери альтернативних міських олімпіад нагороджуються одноразовими преміями відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26 січня 2016 р. № 7/5/60.

  1. Керівникам закладів освіти, на базі яких проводиться ІІ етап предметних олімпіад, здійснити підготовку приміщень і територій, забезпечити дотримання законодавства України в частині запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, техніки безпеки, охорони праці учасників під час проведення олімпіад та наявність медичного працівника, а з іноземних мов, посприяти відеосупроводу виконання конкурсних завдань..
  2. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 Начальник управління освіти і науки                                          О.П. Похиляк

  Литвинюк Галина Іванівна, 52 00 12,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

 

 

Додаток  1 до  наказу 

управління освіти і науки ТМР

від  21.10.2020 р. № 303

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Базунова Р.В. – ТЗОШ №16

Балащук М.М. – ТЗОШ№16

Мацієвська О.В.  – ТНВК № 2

Зазябла Н.А. – ТЗОШ № 8

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Загребельна О. А. – ТНВК № 15

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Лабінська Марія – ТЗОШ № 18

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Осадчук Н.М. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Клос Ірина – ТЗОШ № 24

Карпа Мар’яна – ТЗОШ № 24

Співак Галина – ТЗОШ № 24

Сеньків Тарас – ТЗОШ № 24

Паньків В.Б. –  ТЗОШ № 28

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Даценко Л.І. – Школа-колегіум

Нова М.А. – ТУГ

Островська Н.М. – ТЗОШ №21

Бачинська Г.М ,ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Гарматюк Л. І. - ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

    Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Федорович Г.Д. – ТЗОШ № 19

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Палкова З.Ф. – ТЗОШ № 23

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

    Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

    Чіпак О.С.– ТСШ№29

 

 

 

З математики:

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Стецик Г. П. – ТНВК ШПЛ № 2

Врублевська М. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Доскоч Г. В. – ТНВК ШЛ № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК ШЕЛ  № 9

Багрій М. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Лозінська М.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Василюк Ю. З. – ТНВК ШК

Якимишин Т. С. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13

Серкіз Л. О. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Будь Л. І.  – ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 15

Хоптій З. М. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Фарина О. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18

Ковч О. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Бодасюк Н. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Орос  Н.Т. – ТЛ №21-СМШ ім.І.Герети

Ковальчук І. О. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Сарахман Н. О.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Довбенько І. І.-ТЗОШ І-ІІІ ст.  №28

Експерти-консультанти:

Білоус Л.С. – ТТЗОШ № 16

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

 

Возна М.С. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кумановська Н.М. – ТУГ

Ензельт О. П. – ТУГ

Стецик О. С. – ТУГ

Штокало М. Л. – ТСШ № 3

Кулешко В. І. – ТНВК ШЛ № 6 ім. Н.Яремчука

Ільчук Л.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 7

Зажерей Г. А. – Школа – ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого

Горошко Н.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Тепцова О. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Солодка Н.М. – ТТЛ

Козбур Г. Є. – ТТЛ

Герман Г. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім.В.Левицького

Юречко Н. М.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16  ім. В.Левицького

Курганнікова Т. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№10

 Дудар Г. М. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 19

Скибньовська О.Я. - ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 23

Солодченко Л. І.  -ТСШ І-ІІІ ст.№ 29

Дворак Г.Г. -ТСШ І-ІІІ ст № 29

 

 

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТЗОШ №10

Дубина О.Я. – ТЛ №21 СМШ

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чайка Л.С. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Гринда Ю.О. – ТЗОШ № 25

Пелех М.В.-ТЗОШ № 26

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Чубара М.Т. – ТСШ № 29

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Панчук І.І. – ТПЛ

Лихачинська І.І. – ТНВК № 6

 

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Олійник М.Г. – ТЗОШ №14

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ №18

Стасишин В.П. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ №23

Сидор Н.В.. – ГГ

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Лесечко О.В. – ТЗОШ №27

Бойко Т.В. – ТТЛ

 

 

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П.,

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Микитюк О.В. – ТЗОШ № 11

Когут М.З. – ТЗОШ № 6

Самагала І.В. – ТНВК № 21

Гузанова І.О. – ТНВК № 4

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. – ТЗОШ № 22

Бречко М.І. – ТЗОШ № 29

Кузь В.М. – ТСШ № 7

Карпюк Н.В. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . – ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  – ТСШ № 7

Макаровська Г.І. – ТЗОШ № 24

Вітрук О.М. – ТЗОШ № 18, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Балан Г.М. – гімназія «Гармонія»

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Федоруц М.В.  – ТЗОШ № 4

Вітяк Л.В.  – ТЗОШ № 19

Водовіз О.В. – ТНВК № 9

Мельник О.М.-ТЗОШ № 27

Тарасова Л.Б - ТЗОШ № 10

Ромасишин Г.П. – ТНВК № 2

Чотарі Н.П. – ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. – ТСШ № 17

Насипана М.Г.  – ТЗОШ № 20

Бай О.Б.  – ТУГ

Боднарчук М.Б.  – ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Савчук О.Ф. – ТСШ № 15

 

 

 

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Сопівник Г.Я. – ТУГ

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Кицкало Г.Р.  – ТНВК № 9

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Гайда Г.В. – ТНВК № 6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Коханівська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

 

 

З фізики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Іздебська Н. С.  – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Бутрин О.Б. – ТНВК ШЛ  № 6

Беднарчук М. Й. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Романів Т. В. – ТСШ  № 3

Семчишин Т. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Сівозад І. В. – ТЗОШ І-ІІІ с. № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК ШМЛ № 15

Лихолат С. Є. – ТНВК ШПЛ № 2

Гарко Л. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Яцина В.П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Лящук З.Д. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Пукач Т.І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Шандрук Т. А. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук   Н. В. – ТУГ

Бойко Н. З. – ТТЛ

Дворницька Г. І. – ТТЛ

Орлова Н. В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 3

Врублевський Н. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Мурза С.З. – ТНВК ШЕЛ № 9

Петриків М. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Литвинко О.П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Плисюк Б.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27

Іванова Л. П. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

Іваницька Л. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

Остап’юк С. І.  – ТСШ І-ІІІ ст. № 7

Ензельт Олександр Миколайович – ТНВК ШЛ  № 6 ім. Н.Яремчука

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

 

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Богдан Ю.Ю. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №14

Байко Р. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19

Ворощук Н. М. –ТЗОШ № 30

Романів Т. В. – ТСШ № 3

Семчишин Т. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

Члени журі:

Ремез Г. А.- ТУГ

Сусла Н. Б.- ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Гайдамаха М.С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Безух М. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. №23

Бойко Н. З. – ТТЛ

Вовк В.М. – ТЗОШ І-ІІІ ст.№13

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Гудима І.М. – ТУГ

Король Г.В. – ТКГ

Грех Т.М. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Лазарук Ю.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Катола А.І. – ТНВК № 6

Литвин І.В. – ТСШ № 7

Живчак І.Т. – ТЗОШ № 8

Напасна К.Л. – ТНВК ШЕЛ № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ № 10

Куцан І.А. – ТЗОШ № 11

Вишневська С.В. – школа-колегіум

Романів О.І. – ТЗОШ № 14

Крива Ю.М. – ТЗОШ № 15

Підгурська Н.В. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. – ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. – ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ № 18

Пашинська Н.М. – ТЗОШ № 19

Ратушна Т.М. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ № 20

Кулина О.В. – ТЗОШ № 22

Харковська А.Ю. –  ТЗОШ № 23

Гнатюк Л.В. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І. – ТСШ № 5                       

Костюк Г.М. – ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

 Члени журі:

Романко Т.О. – ТНПУ (за згодою)

Нацюк М.Б. – ТНПУ (за згодою)

Дацків О.П. – ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. – ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. – ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Теремчук І.В. – ТУГ

 Марець І.М. – ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. – ТКГ

 Василишин З.В. – ТНВК №2

 Прокопів А.М. – ТСШ №3

 Дідик О.В. – ТСШ №3

 Слободян Л.О. – ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є. – ТСШ № 3

 Васько О.І. – ТСШ № 3

 Лапчук І.В. – ТЗОШ №4

 Славська О.Л. – ТСШ №5

 Хміляр М.З. – ТСШ №5

 Заверуха Н.Б. – ТСШ № 5

 Лесишин Н.Л. – ТСШ №5

Якушевич Т.В. – ТСШ №5

 Кашуба Н.Б. – ТНВК № 6

 Купецька О.П. – ТНВК №6

 Ігнатушко І.І. – ТСШ №7

 Ярощук І.Д. – ТСШ №7

 Денека З. З. – ТЗОШ № 8

 Чайка Т.Л. – ТНВК № 9

 Дідух Р.Ю. – ТЗОШ №10

 Бринь А.В. – ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. – ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. – Школа-колегіум

 Аксак О.Є. – ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

 Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Гордій Л.І. – ТЗОШ №16

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Гнатюк Н.Л. – ТСШ №17

Трач О.Р. – ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. – ТЗОШ № 19

Попович Н.Б. – ТЗОШ № 22

Голик О.В. – ТЗОШ № 22

Бодасюк Л.Р.  – ТЗОШ № 24

Галабіцька Н.В. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. – ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Білоус С.В. – ТСШ №29

Бондаренко О.Б. – ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

 

 

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Остапенко С.В. – ТКГ

Рибій О.Я. – ТСШ №7

Татусь Т.В. – ТЗОШ №8

Гусак О.С. – Школа-колегіум,

Вовк Н.Б. – ТСШ №17

Вербіцька Н.Я. – ТСШ №17

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20

Будій О.Я. – ТСШ № 29

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Гнатишин Г.Л. – ТЗОШ № 27

Гудима О.М. – ТСШ № 17

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. – ТНПУ (за згодою)Бияк Н.Я. – ТНПУ (за згодою)

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

Бойко І.Л. – ТСШ № 3,

Дурай О.Д. – ТСШ № 5,

Мариніна О.І. –  ТСШ № 5,

Стасишин О.З. – ТСШ № 7

Крушельницький О. Р. – ТСШ № 17,

Максимишин О.І. – ТСШ № 17,

Микитюк Н.І. – ТСШ №17

Кравчук Т.В. – ТСШ № 29

Ломакіна М. Я. – ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. – ТКГ

Рейтор М.В. – ТКГ

 

 

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19     

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. – ТЗОШ № 18

Цар З.В. – ТСШ № 7

Шуст Г.І. – ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. – ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

 

 

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Згурська  С.Б. – ТНВК №2

Ткачук  Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька  А.Л. – ТНВК № 6

Попович  Ю.С. – ТЗОШ № 4

Павлюк  Т.П. – ТЗОШ № 10

Солодка Г.М.  – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська  В.В. – ТСШ № 3

Сторож  М.Р. – ТЗОШ № 22                           Шкіра  В.В. – ТЗОШ №23

Кайда  О.В. – ТЗОШ № 25

Шинкар Н.В. – ТЗОШ № 26              

Катрук  Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Маритиняк Г.В. – ТУГ

Вишневська  А.П. – ТЗОШ № 13

 

Гладюк М.М. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:                                                               Іщенко О.К. ТСШ №3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Переяславська   С.С. – ТСШ №7

Ратинська  Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк  Т.В. – ТЗОШ № 20

Більчук  Л.С.– ТТЛ

Бугера  Л.І. ТЗОШ № 16           

Каспрук  О.Д. –ТСШ № 17

Надоба  Г.П. – ТЗОШ № 19                                             Нірода   Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин  Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В. – ТКГ

 

 

 

 

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іващук А.В. – ТУГ

Панчук Н. М. – ТНВК ШПЛ № 2

Сенківська С.Ю.– ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4

Дмитрик Г.В. – ТНВК ШЕЛ № 9

Цимбала Л. С. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Зелінка А.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Мацьковський М.М. – ТНВК ШМЛ № 15

Дмитерко А.Т. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16

Михайлишин О. В. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Телекова Н.П.  – ТЗОШ № 28

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І. В. –ТУГ

Чайка Г.А. – ТУГ

Серба Н. Р. – ТЗОШ І-ІІІст. № 10

Затильна Г. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Гнатик І.В. – ТНВК ШК

Горпинюк О. Б. – ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 16

Муравицька О. В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 17

Кульматицька О. Р. – ТЛ № 21-СМШ

Шидловський С.М. – ТСШ І-ІІІ ст. № 27

Пелішко С. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28

 

 

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

 

 

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГ

Сидор М.М. – школа-колегіум

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19 

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Насалик Н.В. – ТЛ № 21СМШ

Недзельська Ю.В.-ТЗОШ №28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Кондра Д.Б. – ТНВК №30

 

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Ящишин Г.З. – ТНВК ШПЛ № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Стародуб В.М.- ТЗОШ №14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Ухач О.В. – ТЗОШ №19

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Експерти-консультанти:

Мацієвський В.К. – ТЗОШ №28

Тарноруда О.П. – ТНВК ШЛ № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

 

 

 

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Марцинюк Р.Д. – ТЗОШ   № 27 (9кл)

Саніцький О.Г. – ТЗОШ № 22 (9кл)

Пшеничний А.А. – ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого (9кл)

Гоменюк О.І. – ТЗОШ   № 26 (11кл)

Паляниця В.І. – ТЗОШ № 16 (11кл)

Кметь О.С. – ТЗОШ № 8 (11кл)

Бомок А.Я. – ТСШ № 7  (11кл)

Експерти-консультанти:

Вовчишин О. І. – ТНВК ШЛ № 15

Шимуха А.П. – ТЗОШ № 11

Грабовський Я.І. – ТУГ  

Кульчицький М.С., ТЗОШ № 23, голова журі Члени журі:

Вітяк Р.В. – ТЗОШ №19 (9кл)

Мудрий В.С. – ТЗОШ № 17 (9кл)

Кім І.В. – ТЗОШ № 10 (9кл)

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (11кл)

Керничний Б.В. – ТЗОШ № 13 (11кл)

Сірант В.Т. – ТНВК ШЕЛ  № 9  (11кл)

 

 

 

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Микитів Н.М. – ТЗОШ  № 27 (9кл)

Поворознюк Г. М. – ТЗОШ № 4 (9 кл.)

Івахів О.Р. – ТЗОШ  № 27 (9кл)

Чорній О. П. – ТСШ № 3 (9 кл.)

Кадуліна І. Б. – ТСШ  № 5 (11 кл.)

Плисюк Н. П. – ТЗОШ № 11 (11кл)

Шинкарук Л. А. – ТЗОШ № 13 (11 кл)

Кушнір Н.Ц. – ТЗОШ  № 26 (11кл)

 

Новосад Л.Л.  - ТЗОШ № 26,  голова журі

Члени журі:

Чопик Т. І. – ТНВК ШПЛ № 2 (9 кл.)

Дзюбановська С. Я.– ТСШ № 16 (9 кл)

Габ'як Н.Б. – ТЗОШ № 24 (9 кл)

Андрушків С.В. – ТЗОШ № 24 (11кл)

Ждаха А. М. – ТЗОШ № 19 (11 кл)

Плюсквік О.Є. –ТЗОШ № 22 (11 кл)

Експерти-консультанти:

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Яремчук Г.С. – ТНВК ШЛ № 6

Поворозник О.Б. – ТЗОШ № 8

 

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Михайлишин О.І. –  ТКГ   

Войтович Б. В. – ТСШ № 3

Івасюк Г. І. – ТЗОШ І-ІІІ ст .№ 4

Солтис О.Р. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 

Зелінка А. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14

Мирон Н. Я. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В.Левицького

Чайка Г. А. – ТУГ

Теребус Л. В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Березовська Л. О. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22

Матенька М. Р. –ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24

Карась Г. Г. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26

Похонська О. І. – ТНВК ШМЛ № 15

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І. В. –ТУГ

Чайка Г. А. – ТУГ

Серба Н. Р. – ТЗОШ  І-ІІІ ст.№ 10

Затильна Г. Л. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11

Гнатик І. В. – Школа – ТНВК ШК

Горпинюк О. Б. – ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16

Муравицька О.В. – ТСШ І-ІІІ ст. № 17

Михайлишин О.В. –ТЗОШ І-ІІІ ст.№ 18

Кульматицька О. Р. – ТЛ № 21-СМШ

Пелішко С.І. – ТЗОШ  І-ІІІ ст.№ 28

Дядьо Л.В. – ТЗОШ І-ІІІ ст. № 29

 

 

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Балан М.В. – ТЗОШ № 24

Царик Л.В. – ТНВК № 9

Носихіна Л.М. – ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. – ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Вітрук О.М. – ТЗОШ № 18

Чотарі Н.П. – ТЗОШ № 16

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Дідич О.І. – ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. – ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. – ТЗОШ № 24

 

 

З образотворчого мистецтва:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р.  – ТУГ ім.І.Франка

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14 ім.Б.Лепкого

Фугель С.Б. – ТНВК ШЕЛ№ 9

Рибчак Н.А. – ТНВКШМЛ № 15

Журавель Н.П. – ТЛ№21-СМШ ім.І.Герети

Чернявська Т.Т. – ТНВК ШПЛ №2

Осіпова Т.А. – ТЗОШ №10

Експерти-консультанти:

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Пілюкова О.В. – ТЗОШ №27

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. – заслужений художник України

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Крих Р.В._ ТЗОШ №24

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. – художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

 

Read 415 times
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top