Фінал ІІІ альтернативної психологічної олімпіади "Терапевт ...
Про програму EducationUA – соціальний проект, який дає ...
Учениця Тернопільської загальноосвітньої школи №24 Марія Сивак
Рік математики: найкращі завдання для дитини За результатами
У ТЕРНОПОЛІ ПЛАНУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ У

Накази

Про участь команди м. Тернополя  у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних  дисциплін у 2019-2020 навчальному році

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 Н А К А З

28.12.2019                                                                   № 504

 Про участь команди м. Тернополя

у ІІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових навчальних

дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02.10.2019 р. № 234-од, управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 09.10.2019 р. № 360 та на підставі рішення оргкомітетів та журі ІІ етапу олімпіад

 

НАКАЗУЮ:

  1. Командам м. Тернополя взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

 

15 січня, 9.00

- географія,

16 січня, 9.00

- астрономія, 

19 січня, 9.00

- математика,

20 січня, 9.00

- образотворче мистецтво,

21 січня, 9.00

- економіка,

22 січня, 9.00

- хімія,

23 січня, 9.00

- англійська мова, 

24 січня, 9.00

- правознавство,

25 січня, 9.00

- біологія,

26 січня, 9.00

- фізика,

27 січня, 9.00

- українська мова і література,

28 січня, 9.00

- німецька мова,

- французька мова,

29 січня, 9.00

- екологія,

30 січня, 9.00

- історія,

31 січня, 9.00

- трудове навчання,

01 лютого, 9.00

- інформатика,

08 лютого, 9.00

- інформаційні технології.

 2. Відповідальність за підготовку команд, забезпечення їх участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів покласти на Тернопільський методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, зокрема:

 - математика

- Соловей О.М.;

- правознавство

- Вівчара А.Д.;

- географія

- Вітрук О.М.;

- німецька мова

- Турчин О.М.;

- французька мова

- Турчин О.М.;

- трудове навчання

- Репіленко Л.Л.;

- фізика

- Соловей О.М.;

- українська мова і література

- Гапон Л.О.;

- хімія

- Тарас Н.І.;

- історія

- Вівчара А.Д.;

- біологія

- Козловську Л.П.;

- екологія

- Козловську Л.П.;

- англійська мова

- Турчин О.М.;

- економіка

- Вітрук О.М.;

- образотворче мистецтво

- Федун Г.П.;

- астрономія

- Соловей О.М.;

- інформатика

- Соловей О.М.;

- інформаційні технології

- Соловей О.М.;

  1. Затвердити склад команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (Додаток № 1).
  2. Відповідальність за збереження життя і здоров’я членів команд покласти на керівників команд.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління освіти і науки                                 О.П.Похиляк

 Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович, 52 19 58

 

 Додаток № 1

                                                                       до наказу  управління освіти і науки

                                                                         Тернопільської міської ради           

                                                                                        від 28.12.2019  № 502

Економіка:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

 

2.

Медвідь Арсен Олегович

ТКГ

10

10

ІІ

3.

Шашкевич Анастасія Олександрівна

ТНВК № 9

10

10

ІІІ

4.

Гуцал Дмитро Олександрович

ТНВК № 9

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Царик Лесю Василівну, вчителя економіки ТНВК № 9

 Образотворче мистецтво:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Калінчук Катерина Петрівна

ТСШ № 17

9

9

І

2.

Лебідь Марія Володимирівна

ТСШ № 7

9

9

ІІ

3.

Валіон Романна Василівна

ТЗОШ № 24

11

11

І

4.

Нікітіна Анастасія Володимирівна

ТЗОШ № 13

11

11

ІІ

5.

Лисенко Вікторія Григорівна

ТЗОШ № 10

9

11

ІІ

Керівником команди призначено Осіпову Тетяну Анатоліївну, вчителя образотворчого мистецтва ТЗОШ № 10

 Математика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

7

7

І

2.

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

7

7

ІІ

3.

Яворська Софія Сергіївна

ТУГ

8

8

ІІ

4.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

5.

Попа Михайло Вячеславович

ТУГ

9

9

ІІ

6.

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

10

10

І

7.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

І

8.

Колесник Роман Романович

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Ензельт Ольгу Павлівну, вчителя математики ТУГ

 Німецька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

9

9

І

2.

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Мартинович Божена Андріївна

ТСШ № 7

10

10

І

4.

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

10

10

ІІ

5.

Остапчук Костянтин Іванович

ТСШ № 3

11

11

І

6.

Бойко Софія Ігорівна

ТКГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Мудрик Оксану Борисівну, вчителя німецької мови ТКГ

 Французька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мельник Софія Олександрівна

ТУГ

9

9

І

2.

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Маркевич Діана Олегівна

ТУГ

10

10

І

4.

Жук Дарія Андріївна

ТСШ № 3

10

10

ІІ

5.

Приведа Анастасія Олександрівна

ТУГ

11

11

І

6.

Печіль Олександр Олександрович

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Панюс Світлану Василівну, вчителя французької мови ТУГ

 Географія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Федчишин Маряна Андріївна

ТЗОШ № 24

8

8

І

2.

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

9

9

І

3.

Зубар Ірина Ігорівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

4.

Веселовський Олександр Ігорович

ТЗОШ № 19

10

10

І

5.

Путькалець Андрій Олександрович

ТНВК № 9

10

10

ІІ

6.

Терлецький Любомир Сергійович

ТСШ № 29

11

11

І

7.

Салюк Олег Богданович

ТСШ № 5

11

11

ІІ

             

Керівником команди призначено Меленчук Ольгу Василівну, вчителя географії ТЗОШ № 24

 Трудове навчання:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Воляник Соломія Ігорівна

ТНВК № 15

9

9

І

2.

Сид Олеся Романівна

ТЗОШ № 4

9

9

ІІ

3.

Носаль Юлія Василівна

ТЗОШ № 4

11

11

І

4.

Матусевич Христина Богданівна

ТНВК № 9

11

11

ІІ

5.

Загорський Роман Васильович

ТСШ № 7

9

9

І

6.

Соломенний Степан Юрійович

ТСШ № 7

11

11

ІІ

7.

Чухарський Максим Юрійович

ТЗОШ № 23

11

11

ІІІ

Керівником команди призначено вчителів трудового навчання Репіленко Людмилу Львівну (ТНВК № 15), Бомка Анатолія Ярославовича (ТСШ № 7)

 Англійська мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мельничук Марта Олегівна

ТСШ № 3

9

9

І

2.

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

10

10

І

3.

Мацевко Євгенія Дмитрівна

ТСШ № 3

10

10

ІІ

4.

Шкільна Анастасія Андріївна

ТСШ № 3

11

11

І

5.

Бобровська Ірина Степанівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

6.

Коломийчук Денис Вікторович

ТСШ № 5

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Сабат Марію Романівну, вчителя англійської мови ТСШ № 3

 Хімія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Когут Юлія Ігорівна

ТУГ

8

8

І

2.

Стаханська Ксенія Олександрівна

ТСШ № 3

8

8

ІІ

3.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

4.

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

9

9

ІІ

5.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

6.

Маслій Олександр Богданович

ТСШ № 29

11

11

І

7.

Брюхань Софія Олександрівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Матриняк Галину Володимирівну, вчителя хімії ТУГ

 Історія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

8

8

І

2.

Салюк Анастасія Ігорівна

ТЗОШ № 14

9

9

І

3.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

10

10

І

4.

Романів Арсен Ростиславович

ТНВК № 6

10

10

ІІ

5.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

І

6.

Сіда Софія Сергіївна

ТНВК № 6

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Лихачинську Іванну Іванівну, вчителя історії ТНВК № 6

 Екологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Лахіна Анастасія Євгенівна

ТНВК № 9

10

10

І

2.

Рябоконь Софія Олександрівна

ТЗОШ № 26

10

10

ІІ

3.

Бригідир Євген Ігорович

ТСШ № 5

11

11

І

4.

Румак Тереза Вікторівна

ТЗОШ № 26

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Дем'янчук Ірину Миколаївну, вчителя екології ТЗОШ № 26

 Астрономія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

2.

Лепявко Катерина Андріївна

ТУГ

10

10

ІІ

3.

Колесник Роман Романович

ТУГ

11

11

І

4.

Какараза Євген Андрійович

ТУГ

11

11

ІІ

5.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Киричук Наталію Володимирівну, вчителя астрономії ТУГ

 Українська мова і література:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мерецька Анна Вікторівна

ТУГ

8

8

І

3.

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

9

9

І

4.

Гринтус Катерина Михайлівна

ТСШ № 29

9

9

ІІ

5.

Лепявко Катерина Андріївна

ТУГ

10

10

І

6.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

10

10

ІІ

7.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

І

Керівником команди призначено Зуляк Галину Ярославівну, вчителя української мови і літератури ТУГ

 Інформатика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

2.

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

9

9

ІІ

3.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

10

10

І

4.

Проць Петро Олегович

ТУГ

10

10

ІІ

5.

Рутило Богдан Миколайович

Школа-колегіум

11

11

І

6.

Гуран Роман Максимович

ТЗОШ № 24

11

11

ІІ

      Керівником команди призначено Мельничук Ірину Василівну, вчителя інформатики ТУГ

 Фізика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Єдинак Владислав Олексійович

ТСШ № 7

8

8

І

2.

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

9

9

І

3.

Попа Михайло Вячеславович

ТУГ

9

9

ІІ

4.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

5.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ№5

10

10

ІІ

6.

Слободян Дмитро Андрійович

ТУГ

11

11

І

7.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

ІІ

 Керівником команди призначено Ремез Галину Антонівну, вчителя фізики ТУГ

 Правознавство:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Дуда Катерина Андріївна

ТСШ № 3

9

9

І

2.

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Никифорчин Діана Юріївна

ТЗОШ № 26

10

10

І

4.

Гаврилюк Уляна Юріївна

ТНВК № 2

10

10

ІІ

5.

Сіда Софія Сергіївна

ТНВК № 6

11

11

І

6.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Морозюк Галину Степанівну, вчителя правознавства ТСШ № 3

 Біологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Криворучко Володимир Ігорович

ТСШ № 3

8

8

І

2.

Паламар Олександр Петрович

ТНВК № 15

9

9

І

3.

Тронка Софія Володимирівна

Школа-колегіум

9

9

ІІ

4.

Бліхар Олександр Володимирович

ТУГ

10

10

І

5.

Костюк Анна Андріївна

ТУГ

10

10

ІІ

6.

Колесникова Анастасія Русланівна

ТУГ

11

11

І

7.

Заремба Роксолана Ігорівна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Лилик Ольгу Михайлівну, вчителя біології ТУГ

 Інформаційні технології:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Остап'юк Олександр Сергійович

ТСШ № 7

9

9

ІІ

2.

Проць Петро Олегович

ТУГ

10

10

І

3.

Марків Катерина Андріївна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Чайку Галину Адамівну, вчителя інформатики ТУГ

Read 137 times Last modified on Субота, 11 січня 2020 07:30
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top