16 – 17 жовтня 2019 року за сприяння управління освіти і науки
 10-11 жовтня 2019 року в м. Одесі Асоціація міст України в ...
ОВ «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації ...
До уваги членів конкурсної комісії та претендентів ТСЗОШ ТМР ТО
Президент України нагородив освітян з Тернопільщини державними
Напередодні Дня працівника освіти, що традиційно відзначають в

Накази

Про підсумки відкритого міського конкурсу  учнівської молоді з інформаційних технологій «БАЙТ»

НАКАЗ

 

03.04.2019                                                                                                               № 136

 

 

 

Про підсумки відкритого міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «БАЙТ»

 

Згідно з наказом управління освіти і науки від 11.03.2019р. № 93, "Про проведення відкритого міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «Байт»" та плану масових заходів КЗ ТМР «СЮТ» 30-31 березня 2019 року на базі КЗ ТМР «СЮТ» проведений відкритий міський конкурс учнівської молоді «БАЙТ».

У конкурсі взяли участь 62 учасники – учні із 12-ти шкіл міста (№№ 3, 4, 11, 16 ім. В.Левицького, 19, 22, 23, 24, 25, 26 ім. Дмитра Заплітного,), учні ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», ТНВК ЗШ-економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, гімназії «Гармонія», ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму», Тернопільського технічного ліцею, учні відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж (поза конкурсом), вихованці КЗ ТМР «Станція Юних Техніків».

 

У номінації "Офіс-менеджмент" високий рівень знань, умінь і навичок у використанні програм пакету Microsoft Office продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Сагайдак Назар, вихованець КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Нагорний Артур, учень ЗШ №4,

Співак Матвій, учень ЗШ №19,

у старшій віковій категорії :

Озіранець Алла, учениця Галицького коледжу,

Потіха Андрій, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Чернявська Вікторія, учениця ТВПУ сфери послуг та туризму,

Орищак Богдан, учень Галицького коледжу.

 

У номінації "Комп’ютерна графіка і дизайн" високий рівень знань, умінь і навичок у використанні графічного редактора Adobe Photoshop продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Матвійчук Оксана, вихованка КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Волянський Владислав, учень ЗШ №4,

у старшій віковій категорії :

Мельник Анна, учениця ЗШ №24,

Мощук Максим, учень ЗШ №9,

Дробот Ілля, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Парій Владислав, учень Галицького коледжу,

 

У номінації "WEB-дизайн", як при виконанні конкурсних завдань, так і при виконанні домашнього завдання, високий рівень знань, умінь і навичок при створенні web-документів продемонстрували:

у старшій віковій категорії :

Штекля Максим, учень ЗШ №22,

Голуб Вадим, учень ЗШ №16,

Сухарський Максим, учень ЗШ №16,

у молодіжній віковій категорії :

Касперська Лілія,  учениця Галицького коледжу,

Рутило Богдан, учень Школи-колегіуму.

 

У номінації "Програмування", як при виконанні конкурсних завдань, так і при виконанні домашнього завдання, високий рівень знань, умінь і навичок у написанні комп’ютерних програм продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Половчук Павло, учень ЗШ №22,

у старшій віковій категорії :

Коверський Володимир, вихованець КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Коник Тарас, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Безруков Олександр, учень Галицького коледжу.

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити протоколи конкурсу.
  2. Визнати переможцями міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій “БАЙТ" та нагородити їх грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради:

«Офіс-менеджмент»:

у молодшій віковій категорії :

I місце – Сагайдака Назара, вихованця КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

«Комп’ютерна графіка і дизайн»:

у старшій віковій категорії :

I місце – Мельник Анну, ученицю ЗШ №24,

у молодіжній віковій категорії :

I місце – Парія Владислава, учня Галицького коледжу,

«WEB-дизайн»:

у старшій віковій категорії :

I місце – Штеклю Максима, учня ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

I місце – Касперську Лілію, ученицю Галицького коледжу,

 

  1. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради керівників, за підготовку призерів конкурсу «Байт» (1-ші місця):

Матвійчука Андрія Мироновича (Станція юних техніків),

Грома Михайла Євгенійовича (ЗШ №24),

Кульчинську Наталю Зіновіївну (Галицький коледж),

Плюсквік-Баран Юлію Тарасівну (ЗШ №22),

Чубей Олександру Орестівну (Галицький коледж).

 

  1. Нагородити Грамотою управління освіти і науки Тернопільської міської ради за організацію, підготовку та належне проведення конкурсу «БАЙТ-2019» завідувача методичним відділом КЗ ТМР «Станція юних техніків» Матвійчука Андрія Мироновича.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І..

 

Начальник управління                                                                         О. П. Похиляк

 Заблоцька Ольга Ігорівна             528856

Ковальчук Олег Степанович        269741

Read 206 times Last modified on Понеділок, 08 квітня 2019 12:21
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top