Н А К А З
26.03.2019 № 82
Про участь у відбірково-тренувальних зборах
учнів-кандидатів у члени команд області
у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 22.02.2019 р. № 40-од та з метою підготовки до ІV етапу учнівських предметних олімпіад
Н А К А З У Ю:
- Директорам ЗЗСО:
1.1. Забезпечити участь у відбірково-тренувальних зборах учнів-кандидатів у члени команд області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 23.02 по 21.03.2019 року:
з української мови і літератури
Лепявко Катерину Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Лукащука Василя Васильовича, учня 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Сивак Валерію Олегівну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з англійської мови
Бобровську Ірину Степанівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Мацевко Євгенію Дмитрівну, ученицю 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з німецької мови
Бойко Софію Ігорівну, ученицю 10 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Гордійчук Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Гумен Соломію Володимирівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Стельмах Надію Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Турківську Вікторію Романівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з німецької мови
Жук Дарію Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Маркевич Діану Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Приведу Анастасію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з історії
Демядяка Сергія Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Малиняк Роксолану Богданівну, ученицю 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І. Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з правознавства
Дідух Марію Юріївну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Шашкевич Анастасію Олександрівну, ученицю 9 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І.Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з математики
Костюка Богдана Андрійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з біології
Александрович Діану Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15" Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Костюк Віту Віталіївну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з фізики
Вдовіна Богдана Богдановича, учня 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Волошина Петра Зеновійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Костецьку Вікторію Юріївну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з астрономії
Кипибіду Діану Данилівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Иосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Ставицьку Анастасію Романівну, ученицю 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з хімії
Брюхань Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Літнянського Дмитра Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Савченка Іллю Івановича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Стаханську Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Товпишка Данила Ростиславовича, учня 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з екології
Касянчук Надію Михайлівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з трудового навчання
Носаль Юлію Володимирівну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з інформатики
Струка Олександра Сергійовича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;
з інформаційних технологій
Зубюка Дениса Валентиновича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;
Проця Петра Олеговича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області.
1.2. Провести інструктаж учнів з техніки безпеки.
- Контроль за виконанням наказу покласти заступника начальника-начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Сум І.М.
Начальник управління освіти і науки О.П.Похиляк
Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84
Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58