ПРОТОКОЛ  №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення ...
Конкурс «Кмітливий кухар» 19 вересня на базі Галицького коледжу
ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії щодо проведення ...
    Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року -
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення

Накази

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної  та загальної середньої освіти на 2019-2020 навчальний рік

Н А К А З

 

18.02.2019                                                                                     № 57

 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти

на 2019-2020 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 НАКАЗУЮ:

 Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).

  1. Керівникам закладів освіти:
    • Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
    • Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.

2.3.   Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2019 року.

2.4.   Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

2.5.   Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.

  1. 3. Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  2. 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О. П. Похиляк

Додаток 1

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради

 

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради  Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

  

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Додаток 2

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти Тернопільської міської ради

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (з 11 непарні, з 20 парні), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (з 16 парні, з 23 непарні), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

2

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (з 25), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17), Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Пирогова (1-14), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13)

4

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина”

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського

6

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8), Миру (8-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1, 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10 – 18), пров. Цегельний

7

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

9

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-14), І.Рєпіна (1 до перехрестя з Коновальця)

10

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (крім 32), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19 - 25), М.Карпенка ( 1-5, 7),

12

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова

13

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця)

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15-27 (крім 16, 18)), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–89, 91)

15

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26), Тролейбусна, бульвар Просвіти, Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця)

16

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 102), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 2), 15 квітня (1 а, б,…, 2 а, б,…)

17

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (до 50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-32), пров. Галицький, Енергетична, Енергетична бічна, А.Малишка (до 29), М.Ломоносова (1-38), проспект Степана Бандери (1-44)

18

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 а, б,..), Братів Бойчуків (1, 3, з 15), проспект Злуки (з 55)

19

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (6, з 8), Київська (парні 2-14), Братів Бойчуків (5-13), Головацького, Смакули (1)

20

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Злуки (1-53), Б.Лепкого (1-5, 7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (від 33 до кінця), Над Яром

21

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 а, б,…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 2)

22

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 39), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 15), І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

23

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2,4), Князя Острозького (1-20), Доли, Патріарха Мстислава

24

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

25

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6), Тарнавського (з 32)

26

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (парні), бульвар П.Куліша (1 - 5), Овочева, Яреми, Смакули (крім 1)

27

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-6, крім 5), Володимира Великого (непарні), Полковника Морозенка

28

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5, 7, 9, 12)

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 2-14), Героїв Крут

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

33

Кобзарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля

34

Курівецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка

35

Чернихівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки

 

 

 

 

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Read 473 times Last modified on Понеділок, 25 лютого 2019 08:12
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top