Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

Про участь команди м. Тернополя у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних  дисциплін у 2018-2019 навчальному році

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 

Н А К А З

26.12.2018                                                                   № 507

 

 

 

Про участь команди м. Тернополя

у ІІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових навчальних

дисциплін у 2018-2019 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 03.10.2018 р. № 251, управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 09.10.2018 р. № 368 та на підставі рішення оргкомітетів та журі ІІ етапу олімпіад

 

НАКАЗУЮ:

  1. Командам м. Тернополя взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

 

15 січня, 9.00

- географія,

16 січня, 9.00

- астрономія, 

17 січня, 9.00

- російська мова і література,

20 січня, 9.00

- математика,

21 січня, 9.00

- образотворче мистецтво,

22 січня, 9.00

- економіка,

23 січня, 9.00

- хімія,

24 січня, 9.00

- англійська мова, 

25 січня, 9.00

- правознавство,

26 січня, 9.00

- біологія,

27 січня, 9.00

- фізика,

28 січня, 9.00

- історія,

29 січня, 9.00

- німецька мова,

- французька мова,

30 січня, 9.00

- екологія,

31 січня, 9.00

- українська мова і література,

02 лютого, 9.00

- трудове навчання,

03лютого, 9.00

- інформатика,

09 лютого, 9.00

- інформаційні технології.

 2.Відповідальність за підготовку команд, забезпечення їх участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів покласти на Тернопільський методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, зокрема:

 - математика

- Фролову В.С.;

- правознавство

- Вівчара А.Д.;

- російська мова і література

- Сенькова В.М.;

- географія

- Вітрук О.М.;

- німецька мова

- Турчин О.М.;

- французька мова

- Турчин О.М.;

- трудове навчання

- Репіленко Л.Л.;

- фізика

- Фролову В.С.;

- українська мова і література

- Гапон Л.О.;

- хімія

- Тарас Н.І.;

- історія

- Вівчара А.Д.;

- біологія

- Козловську Л.П.;

- екологія

- Козловську Л.П.;

- англійська мова

- Турчин О.М.;

- економіка

 

- Вітрук О.М.;

- образотворче мистецтво

 

- Федун Г.П.;

- астрономія

- Фролову В.С.;

- інформатика

- Фролову В.С.;

- інформаційні технології

- Фролову В.С.;

  1. Затвердити склад команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (Додаток № 1).
  2. Відповідальність за збереження життя і здоров’я членів команд покласти на керівників команд.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 В.о. начальника управління освіти і науки                                  І.М.Сум

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович, 52 19 58

Додаток № 1

                                                                       до наказу  управління освіти і науки

                                                                         Тернопільської міської ради           

                                                                                        від ___________  № ___________

Екологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Бригідир Євген Ігорович

ТСШ № 5

10

10

І

2.

Малиняк Роксолана Богданівна

ТНВК № 9

10

10

ІІ

3.

Касянчук Надія Михайлівна

ТУГ

11

11

І

4.

Савка Олеся Олегівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Радкевич Марію Миколаївну, вчителя екології ТСШ № 5

 Образотворче мистецтво:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Ліщук Юлія Віталіївна

ТСШ № 7

9

9

І

2.

Валіон Романна Василівна

ТЗОШ № 24

10

11

ІІ

3.

Нікітіна Анастасія Володимирівна

ТЗОШ № 13

11

11

І

4.

Ковальчук Христина Володимирівна

ТСШ № 17

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Криха Романа Васильовича, вчителя образотворчого мистецтва ТЗОШ № 24

 Російська мова і література:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Борецька Каміла Ігорівна

ТЗОШ № 4

9

9

І

2.

Мильнікова Катерина Олексіївна

ТЗОШ № 4

10

10

І

3.

Рига Христина Олегівна

ТЗОШ № 4

11

11

І

Керівником команди призначено Комарову Світлану Ігорівну, вчителя російської мови і літератури ТЗОШ № 4

 Математика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Ковальська Каріна Михайлівна

ТЗОШ № 23

7

7

І

2.

Руснак Андрій Михайлович

ТУГ

8

8

І

3.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

8

8

ІІ

4.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

9

9

ІІ

5.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

10

10

І

6.

Колесник Роман Романович

ТУГ

10

10

ІІ

7.

Костюк Богдан Андрійович

ТУГ

11

11

І

Керівником команди призначено Ензельт Ольгу Павлівну, вчителя математики ТУГ

 Географія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Бойко Андрій Ігорович

ТУГ

8

8

І

2.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

9

9

І

3.

Медвідь Арсен Олегович

ТКГ

9

9

ІІ

4.

Ковбасюк Віктор Михайлович

ТСШ № 17

10

10

І

5.

Вітвіцька Анастасія Мирославівна

ТЗОШ № 23

10

10

ІІ

6.

Савка Олеся Олегівна

ТСШ № 3

11

11

І

7.

Костюк Віта Віталіївна

ТЗОШ № 14

11

11

ІІ

             

Керівником команди призначено Ковальчук Ларису Олексіївну, вчителя географії ТСШ № 17

 Трудове навчання:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Зьомко Ірина Олександрівна

ТЗОШ № 20

9

9

І

2.

Архитко Роман Дмитрович

ТСШ № 7

9

9

ІІ

3.

Матусевич Христина Богданівна

ТНВК № 9

11

11

І

4.

Носаль Юлія Василівна

ТЗОШ № 4

11

11

ІІ

5.

Жовтонога Анастасія Олександрівна

ТСШ № 7

11

11

ІІ

6.

Лемішка Олег Михайлович

ТЗОШ № 28

11

11

І

7.

Колісник Владислав Петрович

ТЗОШ № 23

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Іващук Вікторію Володимирівну, вчителя трудового навчання ТСШ № 7

 Англійська мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мацевко Євгенія Дмитрівна

ТСШ № 3

9

9

І

2.

Собчишин Мирослав Романович

ТУГ

9

9

ІІ

3.

Бобровська Ірина Степанівна

ТСШ № 3

10

10

І

4.

Маланчук Ілля Ігорович

ТСШ № 3

10

10

ІІ

5.

Савка Олеся Олегівна

ТСШ № 3

11

11

І

6.

Назаренко Юрій Тарасович

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Дидину Наталію Олександрівну, вчителя англійської мови ТСШ № 3

 Німецька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Гордійчук Юлія Андріївна

ТКГ

9

9

І

2.

Стельмах Надія Олегівна

ТКГ

9

9

ІІ

3.

Гумен Соломія Володимирівна

ТСШ № 5

10

10

І

4.

Бойко Софія Ігорівна

ТКГ

10

10

ІІ

5.

Турківська Вікторія Романівна

ТСШ № 5

11

11

І

6.

Семчишин Павло Миколайович

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Мудрик О.Б., вчителя німецької мови ТКГ

 Французька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Дольна Олена Ігорівна

ТУГ

9

9

І

2.

Маркевич Діана Олегівна

ТУГ

9

9

ІІ

3.

Жук Дарія Андріївна

ТСШ № 3

9

9

ІІІ

4.

Лукащук Василь Васильович

ТСШ № 3

10

10

І

5.

Приведа Анастасія Олександрівна

ТУГ

10

10

ІІ

6.

Савка Олеся Олегівна

ТСШ № 3

11

11

І

Керівником команди призначено Панюс Світлану Василівну, вчителя французької мови ТУГ

 Історія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мельничук Марта Олексіївна

ТСШ № 3

8

8

І

2.

Ступак Соломія Вікторівна

ТЗОШ № 22

9

9

І

3.

Демидяк Сергій Андрійович

ТЗОШ № 14

9

9

ІІ

4.

Малиняк Роксолана Богданівна

ТНВК № 9

10

10

І

5.

Левицька Марта Михайлівна

ТСШ № 3

10

10

ІІ

6.

Марцінів Юрій Богданович

ТЗОШ № 20

11

11

І

7.

Саган Максим Євгенович

ТЗОШ № 11

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Морозюк Галину Степанівну, вчителя історії ТУГ

 Економіка:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

9

9

ІІ

2.

Вдовін Богдан Богданович

ТТЛ

10

10

І

3.

Матусевич Христина Богданівна

ТНВК № 9

10

10

ІІ

4.

Волошин Петро Зеновійович

ТУГ

11

11

І

5.

Костюк Віта Віталіївна

ТЗОШ № 14

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Боднарчук Мирославу Богданівну, вчителя економіки ТТЛ

 Астрономія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Ставицька Анастасія Романівна

ТТЛ

10

10

І

2.

Колесник Роман Романович

ТУГ

10

10

ІІ

3.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

10

10

ІІ

4.

Кипибіда Діана Данилівна

ТУГ

11

11

І

5.

Величко Діана Вадимівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Хомик Ірину Богданівну, учителя астрономії Школи-колегіум

 Українська мова і література:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

8

8

І

3.

Лепявко Катерина Андріївна

ТУГ

9

9

І

4.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

9

9

ІІ

5.

Лукащук Василь Васильович

ТСШ № 3

10

10

І

6.

Максимович Катерина Андріївна

ТЗОШ № 22

11

11

І

7.

Радіо Ольга Олегівна

ТСШ № 29

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Балабан Галину Михайлівну, вчителя української мови і літератури ТУГ

 Хімія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

8

8

І

2.

Літнянський Дмитро Андрійович

ТУГ

9

9

І

3.

Сухарський Максим Валерійович

ТСШ № 3

9

9

ІІ

4.

Брюхань Софія Олександрівна

ТСШ № 3

10

10

І

5.

Малиняк Роксолана Богданівна

ТНВК № 9

10

10

ІІ

6.

Стаханська Анастасія Олександрівна

ТСШ № 3

11

11

І

7.

Савченко Ілля Іванович

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Іщенко Ольгу Костянтинівну, вчителя хімії ТСШ № 3

 Фізика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

8

8

І

2.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

9

9

І

3.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

9

9

ІІ

4.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

10

10

І

5.

Колесник Роман Романович

ТУГ

10

10

І

6.

Волошин Петро Зеновійович

ТУГ

11

11

І

7.

Семчишин Павло Миколайович

ТСШ № 3

11

11

ІІ

       Керівником команди призначено Ремез Галину Антонівну, вчителя фізики ТУГ

 Інформатика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

2.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

9

9

І

3.

Шевченко Назар Тарасович

ТУГ

11

11

І

4.

Тригубець Мирослав Іванович

ТУГ

11

11

ІІ

       Керівником команди призначено Чайку Галину Адамівну, вчителя інформатики ТУГ

 Біологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Бойко Андрій Ігорович

ТУГ

8

8

І

2.

Горішний Михайло Ігорович

ТУГ

8

8

ІІ

3.

Костюк Анна Андріївна

ТУГ

9

9

І

4.

Заремба Роксолана Ігорівна

ТУГ

10

10

І

5.

Колесникова Анастасія Русланівна

ТУГ

10

10

ІІ

6.

Костюк Віта Віталіївна

ТЗОШ № 14

11

11

І

7.

Александрович Діана Олександрівна

ТНВК № 15

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Товстигу Ірину Зіновіївну, вчителя біології ТУГ

 Правознавство:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Гаврилюк Уляна Юріївна

ТНВК № 2

9

9

І

2.

Шашкевич Анастасія Олександрівна

ТНВК № 9

9

9

ІІ

3.

Сіда Софія Сергіївна

ТНВК № 6

10

10

І

4.

Лукащук Василь Васильович

ТСШ № 3

10

10

ІІ

5.

Савка Олеся Олегівна

ТСШ № 3

11

11

І

6.

Дідух Марія Юріівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Морозюк Галину Степанівну, вчителя правознавства ТСШ № 3

 Інформаційні технології:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Проць Петро Олегович

ТУГ

9

9

І

2.

Мацик Катерина Дмитрівна

ТУГ

10

10

І

3.

Семенець Володимир Петрович

ТЗОШ № 4

11

11

І

Керівником команди призначено Мельник Ірину Василівну, вчителя інформатики ТУГ 

Read 84 times Last modified on Четвер, 27 грудня 2018 15:09
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top