Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

Про внесення змін до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від  09.10.2018 № 368 «Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році»

Н  А  К  А  З

19.10.2018                                                                                   № 381

 

Про внесення змін до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від  09.10.2018 № 368 «Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році»

 

                У зв’язку із виробничою необхідністю

Н А К А З У Ю:

  1. Внести зміни у графік та місце проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

01 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

25.10

02 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

26.10

03 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

29.10

03 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

29.10

04 листопада

- математика

6-11

ТНВК № 6

30.10

10 листопада

- географія

8-11

ТСШ № 7

01.11

11 листопада

- англійська мова

8-11

ТЗОШ № 26

02.11

17 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 26, 27

08.11

18 листопада

- хімія

7-11

ТНВК № 15

09.11

24 листопада

- історія

8-11

ТЗОШ № 20

15.11

25 листопада

- екологія

9-11

ТЗОШ № 10

16.11

01 грудня

- астрономія

10-11

ТУГ

22.11

02 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

23.11

08 грудня

- інформатика

8-11

ТЗОШ № 4

29.11

09 грудня

- фізика

7-11

ТСШ № 3

30.11

15 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 23

07.12

16 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 22

08.12

23 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ,  ТСШ № 3, 5, ТНВК № 9, 15, ТЗОШ № 4, 13, 16, 18, 22, 28

14.12

23 грудня

- російська мова і література

9-11

ТЗОШ № 4

14.12

  1. Змінити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад з базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О.П.Похиляк

 

Сеньків Володимир Михайлович, 52 19 58

 

 

 

Додаток

до  наказу  управління освіти і науки ТМР

 від19.10.2018 р. № 381

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ

І (міжшкільного) та заочного етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

 

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ, голова оргкомітету             

Члени оргкомітету:                                          

Вівчар А.Д. – ТКМЦ

Ковальчук Л.М. – ТКМЦ

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Несмашна Г.Є. –ТКМЦ

Сеньків В.М. –ТКМЦ

Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Фролова В.С. –ТКМЦ

 

 

Члени журі з правознавства:

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Максимик О.Д. – ТСШ № 5

Сисюк Г.В. – ТЗОШ № 8

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Кушпінська В.П. – ТЗОШ № 16

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Дмитрущак Л.М. – ТЗОШ № 22

Бортняк Н.О. - ТКГ

Члени журі з інформатики:

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 

З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                          

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Колодій А.Р. – ТУГ

Загазей О.М. – ТКГ

Мацієвська О.В.  - ТНВК № 2

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Баліцька Л.В. – ТЗОШ № 20

Бабій А.В. – ТНВК № 21

Николишин Н.П. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

 

Експерти-консультанти:

Даценко О.І. – Школа-колегіум

Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

 

Бачинська Г.М. – доктор філологічних наук, зав. кафедри, ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Слюзар Г.Р. – ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

Бусько О.П. – ТНВК  № 15

Петрокушин Р.В. – ТЗОШ № 16

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Дрозд О.Б. – ТЗОШ № 19

Кучерук С.П. – ТНВК № 21

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

З математики:

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Дайчак Г.Й. – ТУГ

Стецик Г.П. – ТНВК № 2

Врублевська М.С. – ТЗОШ № 4

Лисобей Л.В. – ТНВК № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК № 9

Василюк Ю.З. – Школа-колегіум

Бутковська Г.П. – ТЗОШ № 13

Будь Л.І. – ТНВК № 15

Хоптій З.М. – ТЗОШ № 16

Фарина О.М. – ТЗОШ № 18

Ковч О.С. – ТЗОШ № 19

Майсак Н.І. – ТЗОШ № 20

Ковальчук І.О. – ТЗОШ № 22

Гонта Т.Б. – ТЗОШ № 24

Сарахман Н.О. – ТЗОШ № 26

Королевич А.І. – ТЗОШ № 27

Довбенько І.І. – ТЗОШ № 28

Експерти-консультанти:

Гаук М.М. – ТУГ

Ситник І.В. - ТТЛ

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

Дзядик М.В. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кондратьєва Л.І. – ТУГ

Яцкова Т.В. – ТТЛ

Солодка Н.М. – ТТЛ

Кобур Г.Є. – ТТЛ

Штокало Г.Є. – ТСШ № 3

Ільчук Л.М. – ТСШ № 7

Курганнікова Т.В. – ТЗОШ № 10

Горошко Н.М. – ТЗОШ № 11

Стецик О.С. – ТЗОШ № 11

Зажерей Г.А. – Школа-колегіум

Юречко Н.М. – ТЗОШ № 16

Білоус Л.С. – ТЗОШ № 16

Соловей О.М. – ТЗОШ № 16

Тепцова О.М. – ТСШ № 17

Дудар Г.М. -  ТЗОШ № 19

Кулешко Б.І. – ТНВК№ 6

Шляпська М.М. – ТЗОШ № 26

Дворак Г.Г. – ТСШ № 29

Солодченко Л.І. – ТСШ № 29

 

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Гринда Ю.О. – ТСШ № 3

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТВШ

Казаєва Н.А. – ТНВК № 21

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чечота Г.Р. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Заверуха Т.М. – ТЗОШ № 25

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Семочук В.І. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Оршак О.Ю. – ТЗОШ № 20

Вовк Ю.Й. – ТЗОШ  № 16

Лихачинська І.І.– ТНВК № 6

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Вовк Г.В. – ТЗОШ № 14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ № 18

Коваль В.Б. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ № 23

Сидор Н.В.. – ГГК

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Бойко Т.В. – ТТЛ

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В..  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. - ТСШ № 3

Федоруц М.В. – ТЗОШ № 4

Когут М.З. - ТЗОШ № 6

Самагала І.В. - ТНВК № 21

Савчук О.Ф. - ТНВК № 15

Легка О.В. - ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. - ТЗОШ № 22

Бречко М.І. - ТЗОШ № 29

Гарасюк М.З. – ТЗОШ № 26

Карпюк Н.В. - ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . - ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  - ТСШ №7

Макаровська Г.І. - ТЗОШ №24

Вавринів Л.А. – ТЗОШ № 28, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Паршин Л.А. - ГГК

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Романишин О.М.  - ТУГ

Вітяк Л.В.  - ТЗОШ №19

Яремчук Н.О. – ТНВК № 21

Тарасова Л.Б - ТЗОШ №10

Ромасишин Г.П.– ТНВК № 2

Чотарі Н.П. - ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. - ТСШ № 17

Насипана М.Г.  - ТЗОШ № 20

Климюк І.Б.  - ТЗОШ № 23

Боднарчук М.Б.  - ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Швець Є.С. – ТСШ № 29

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Ляврін І.І. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Вашусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

 

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Мультан В.С. –  ТЗОШ № 16

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

 

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Товстига І.З. – ТУГ

Гайда Г.В. – ТНВК №6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Крутовська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ №18

Заворська О.А. – ТНВК №21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

 Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

З фізики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іздебська Н.С. – ТНВК № 2

Бутрин О.Б. – ТНВК № 6

Беднарчук М.Й. – ТЗОШ № 8

Мурза С.З. – ТНВК № 9

Сенишин Т.С. – ТЗОШ № 10

Сівозад І.В. – ТЗОШ № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК № 15

Безкоровайний Р.І. – ТЗОШ № 18

Гарко Л.В. – ТЗОШ № 20

Марущак З.М. – ТНВК № 21

Лящук З.Д. – ТСШ № 7

Луцик С.Л. - ТЗОШ № 24

Шандрук Т.А. – ТПЛ

Заболотна М.Л. – ТЗОШ №25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук Н.В. – ТУГ

Бойко Н.З. – ТТЛ

Дворницька Г.І. – ТТЛ

Орлова Н.Б.  – ТСШ № 3

Врублевський Н.С. – ТЗОШ № 4

Сусла Н.Б. – ТЗОШ № 16

Литвинко О.П. – ТЗОШ № 26

Слободян О.Г. – ТЗОШ № 28

Іванова Л.П. – ТСШ № 29

Іваницька Л.Я. – ТСШ № 29

Остапп’юк С.І. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Шандрук Т.А. – ТТЛ

Чорномаз О.З. – ТЗОШ № 11

Бойко Р.Я. – ТЗОШ № 19

Заболотна М.Л. – ТЗОШ № 25

Ворощук Н.М. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

 

Члени журі:

Ремез Г.А. – ТУГ

Ензельт О.М. – ТНВК № 6

Гайдамаха М.С. – ТСШ № 17

Безух М.І. – ТЗОШ № 23

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ 

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Марчук Ю.М. – ТУГ

Алексєєва О.М. - ТУГ

Василишин З.В. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Пронкевич М.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Олійник Д.П. – ТНВК № 6

Муравська Ю.Р.- ТСШ № 7

Свистун О.В. - ТСШ № 7

Олійник О.І. - ТЗОШ № 8

Чайка Т.Л. - ТНВК № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ №10

Курило С.В. – ТЗОШ № 11

Власюк І.В. – школа-колегіум

Ожогань У.М. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. - ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. - ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ №18

Зьомко О.С. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ №20

Журба Н.Б. -   ТЗОШ № 23

 

 

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І.  - ТСШ № 5               

Костюк Г.М. - ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Клименко А.О. - ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. - ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. - ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. - ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Порохняк Н.Т. – гімназія «Гармонія»

 Теремчук І.В. - ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. - ТКГ

 Слободян Л.О. - ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є.– ТСШ № 3

 Васько О.І. - ТСШ № 3

 Сабат М.Р. - ТСШ № 3

 Сеньків Г.П. – ТЗОШ № 4

 Довгошия О.П. – ТСШ № 5

 Заверуха Н.Б. - ТСШ № 5

 Солтисяк О.Л. - ТСШ № 5

 Шавуляк Г.Б. - ТСШ № 5

 Славська О.Л. – ТСШ № 5

 Кашуба Н.Б. - ТНВК № 6

 Горін Г.Т. - ТСШ № 7

 Проць Г.В. - ТСШ № 7

 Денека З. З. - ТЗОШ № 8

 Розновська Н.Є. - ТНВК № 9

 Батуринська Г.О. - ТЗОШ № 11

 Бринь А.В. - ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. - ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. - Школа-колегіум

 Аксак О.Є. - ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Крива Ю.М. – ТЗОШ №15

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ №16

Юрчак М.Л. - ТСШ № 17

Трач О.Р. - ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. - ТЗОШ № 19

Секелик І.І. - ТНВК № 21

Попович Н.Б. - ТЗОШ № 22

Головацька М.І. – ТЗОШ №22

Марусина Ю.В. – ТЗОШ №23

Деревінська Т.Б. - ТЗОШ № 23

Носок О.І. - ТЗОШ № 24

Гринчишин В.М. - ТЗОШ № 24

Гардзеєвська І.М. –ТЗОШ №26

Балакер Є.О. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. - ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Бондаренко О.Б. - ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

Хоменко Т.В. - ТСШ № 29

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Рейтор М.В. - ТКГ

Власюк І.В. – Школа-колегіум,

Качор О.В. ТСШ №17,

Крушельницький О. Р. - ТСШ №17,

Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

 

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Брегін Г.В. - ТЗОШ № 26

Гнатишин Г.Л. - ТСШ №5,

Стасишин О.З. - ТСШ № 7,

Гудима О.М. – ТСШ № 17

 

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. - ТНПУ (за згодою)Ломакович В.Я. - ТНПУ (за згодою) М‘ясковський М.Є. - ТНПУ (за згодою) Пеляк О.М. - ТНПУ (за згодою)Притолюк С.А. - ТНПУ (за згодою)

Бойко І.Л. - ТСШ № 3,

Дурай О.Д. - ТСШ № 5,

Мариніна О.І. -  ТСШ № 5,

Куземко Н.Д. - ТНВК №6,

Табака Н.В. – ТСШ №1 7,

Максимишин О.І. - ТСШ № 17,

Колибабюк М.К. – ТСШ № 17,

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20,

Ломакіна М. Я. - ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. - ТКГ

Куземко Н.Д. – ТНВК № 6

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Краса Г.В., ТЗОШ №11

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Цар З.В.  – ТСШ № 7

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19          

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. - ТЗОШ № 18

Матлак Л.І. - ТЗОШ № 19

Шуст Г.І. - ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. - ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Хомишина Н.Р. – ТСШ № 5

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Кучер Лідія Євгенівна –ТНВК № 15                              Згурська С.Б. – ТНВК №2

Ткачук Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька А.Л. – ТНВК № 6

Переяславська С.С. –ТСШ № 7

Павлюк .Т.П. –ТЗОШ № 10

Демків Н.І. – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська В.В. –ТСШ № 3

Сторож М.Р. –ТЗОШ № 22                           Шкіра В.В.-   ТЗОШ № 23

Кайда О.В. – ТЗОШ № 25

Катрук Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Мартиняк Г.І. - ТУГ

Вишневська А.П.- ТЗОШ № 13

Надоба Г.П. - ТЗОШ№ 19

Барановський В.С. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:

Іщенко О.К.-  ТСШ № 3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Сірант О.В. – ТНВК № 9

Ратинська Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк Т.В. –ТНВК № 15

Більчук Л.П.– ТТЛ

Круляк О.І. –ТСШ № 18

Нірода Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В.- ТКГ

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

 Панчук Н.М. – ТНВК № 2

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Дмитрик Г.В. – ТНВК №  9

Цимбала – Л.С. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Михайлишин О.В. – ТЗОШ № 18

Телекова Н.П. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. _ ТЗОШ № 4

Гнатик І.В. – Школа-колегіум

Шост Д.М. – ТЗОШ № 19

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

 

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

З російської мови та літератури:

 

Голова оргкомітетуСеньків В.М., ТКМЦ

Член оргкомітету:

Бабіна М.О. – ТЗОШ № 4

 

Експерти – консультанти:

Мацек С.Л. – ТЗОШ № 11

Вовк Л.П. – ТЗОШ № 22

Мелимука Г.Ф. – ТЗОШ № 26

Галевська С.І. – ТЗОШ № 10, голова журі

Члени журі:

Клименко М.В. ‒ ТКГ

Гордій Н.В. – ТЗОШ № 16

Панченко А.В. – ТСШ № 17

Довбуш Т.І. – ТЗОШ № 19

Ярець Л.В. – ТЗОШ № 20

Дмитрусь О.Г. – ТЗОШ № 23

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГК

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Сидор М.М. – школа-колегіум

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19 

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Бубенко О.В. – ТЗОШ № 28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Цибульська К.А. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Рудик  М.С. – ГГК

Тарноруда О.П. – ТНВК № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Мельник Г.Ф. – ТУГ

Ящишин Г.З. – ТНВК № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Кушпінська Г.П. – ТЗОШ № 16

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Лесечко О.В. – ТЗОШ № 27

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Дзядик Я. В.. – ТЗОШ № 27 (11 кл.)

Марцинюк Р. Д. – ТЗОШ № 27(11 кл.)

Шинкарук В. М. - ТЗОШ № 24 (11 кл.)

Головацький Б. М. –ТСШ № 5 (11 кл.)

Гоменюк О. І  - ТЗОШ № 26 (9 кл.)

Пшеничний А. А. – школа –колегіум (9 кл.)

 Кметь О. С- ТЗОШ № 8 (9 кл.)

Паляниця В. І.  - ТЗОШ № 16 (9 кл.)

 

Експерти-консультанти:

Петрик Б М. – ТСШ № 29

Марцинюк Р. Д. – ТНВК № 6

Вітяк Р. В. – ТЗОШ № 19

Видойник М. С..– ТЗОШ №20,, голова журі

 

Члени журі:

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (9 кл.)

Сірант В. Т.  - ТНВК № 9 (9 кл.)

Атаманчук М. С. - ТЗОШ № 25 (9 кл.)

Грабовський Я. І. - ТУГ (9 кл.)

Керничний Б.В. - ТЗОШ №13 (11 кл.)

Кульчицький М. С.. – ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Бомок А. Я.  - ТСШ № 7 (11 кл.)

Вовчишин О.І. – ТЗОШ № 28 (11 кл.)

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Кушнір Н. Ц.. – ТЗОШ №  26 (9кл.)

Новосад Л.Л..  - ТЗОШ № 26 (9кл.)

Андрушків С.В. - ТЗОШ № 24 (9кл.)

Плюсквік О. Є. - ЗОШ № 22 (9кл.)

Микитів Н. М.. -  ТЗОШ № 27(11 кл.)

Івахів О. Р.. -  ТЗОШ № 27  (11 кл.)

Ларва Н. Б. -  ТНВК № 15 (11 кл.)

 Садовська Н. М.-  ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Експерти-консультанти:

Корчевська І. Я.– ТЗОШ № 29

Іващук В. В. – ТСШ № 7

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Левенець Н. Г. – ТЗОШ № 4, голова журі

 

Члени журі:

Ждаха А. М.-  ТЗОШ № 19 (9 кл.)

 Яворська О. М – ТНВК № 21 (9 кл.)

Чопик Т. І.- ТНВК № 2 (9 кл.)

 Кулеша О. М.- ТЗОШ № 14 (9 кл.)

Коник С.Г. – ТСШ № 29 (11 кл.)

Уруська Н. В. – ТЗОШ № 10 (11 кл.)

Захарчук Е. О. – ТНВК № 9 (11 кл.)

Остапенко Н.В. – ТКГ (11 кл.)

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Михайлинин О.І. – ТКГ

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Теребус Л.В. – ТЗОШ № 20

Березовська Л.О. – ТЗОШ № 22

Грім М.Є. – ТЗОШ № 24

Карась Г.Г. – ТЗОШ № 26

Кекот С.І. – ТВШ

Експерти-консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Шост Д.М. – ТЗОШ № 16

Шидловський С.М. – ТЗОШ № 27

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Серба Н.І. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Гнатик І.В. – школа-колегіум

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Чотарі Н.П., ТЗОШ № 16

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Балан М.В. - ТЗОШ № 24

Царик Л.В. - ТНВК № 9

Носихіна Л.М. - ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. - ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Бай О.Б. - ТУГ

Дідич О.І. - ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. - ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. - ТЗОШ № 24

З образотворче мистецтво:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р. - ТУГ

Береза О.В. – ТКГ

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14

Філь К.Д. – ТСШ № 3

Фугель С.Б. – ТНВК № 9

Фугель Н.А. – ТНВК № 15

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Експерти-консультанти:

Шевченко Н.Т. – ТЗОШ № 24

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. - заслужений художник України

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. - художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Осіпова Т.А. – ТЗОШ № 10

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Чернявська Т.Т. – ТНВК № 2

 

 

 

 

 

Read 44 times Last modified on Середа, 07 листопада 2018 07:57
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top