Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2018-2019 навчальному році

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

Н  А  К  А  З

09.10.2018                                                                                   № 368

 

Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році

 

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у          2018/2019 навчальному році», відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. за № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р. за № 1318/20056 (далі - Положення), наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.10.2018 р. № 251,  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя:

         1.1. Провести у 2018/2019 навчальному році І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у жовтні 2018 р. за винятком навчальних дисциплін, вказаних у п. 3.1 наказу, і з дотриманням п. 2.1 Положення про те, що проведення олімпіад з різних предметів одночасно забороняється.

         1.2. Створити організаційні комітети для підготовки та проведення олімпіад, журі для перевірки виконання завдань, призначити експертів-консультантів для розв’язання спірних питань у роботі журі. Персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів затвердити наказом.

         1.3. Створити комісії для підготовки завдань І етапу олімпіад, склад комісій затвердити наказом.

         1.4. Надіслати в методичний центр звіти оргкомітетів про проведення олімпіад з базових дисциплін за адресою http://vsenkiv.blogspot.com до 31 жовтня 2018 р.

  1. Затвердити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад з базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).
  2. Науково-дослідній лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

3.1 Провести у 2018/2019 навчальному році:

- І (міжшкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у такі терміни із таких навчальних дисциплін та І (заочний) з інформатики:

Дата і час проведення

Предмет

Місце проведення, експерт

Клас

Навчальні заклади, учні яких братимуть участь

Остання дата реєстрації

30.10.2018

10.00

Правознавство

ТЗОШ № 18, Сеньків В.М.,

Гнатюк Ю.В.

10

ТСШ № 3, 7, ТЗОШ № 14, 19, 23

25.10.2018

ТЗОШ № 14, Вівчар А.Д.,

Вовк Г.В.

10

ТСШ № 5, 29, ТНВК № 6, ГК, ТЗОШ № 22, 24, 26.

ТЗОШ № 23, Козловська Л.П., Трофимчук А.В.

10

ТУГ, ТКГ, ТТЛ, ТСШ № 17, ТНВК № 2, ТЗОШ № 10, 18, 20, 28.

ТЗОШ № 19, Несмашна Г.Є., Ковальчук Л.М.

10

ТЗОШ № 4, 8, 11, 13, 16, 21, 25, 27, 30, Школа-колегім, ТНВК № 9, 15, ТПЛ, Педагогічний ліцей, ПТНЗ.

31.10.2018

10.00

Інформатика

ЗНЗ, ПТНЗ, у яких навчаються учасники

8-11

ЗНЗ, ПТНЗ

26.10.2018

- міські альтернативні олімпіади згідно з графіком:

Дата

Назва олімпіади

Клас

Місце проведення

Дата реєстрації

Грудень

Альтернативна олімпіада «Психотерапевт власного Я»

8-10

ТКМЦ

01.12.18

Березень - квітень

Комплексна олімпіада «Надія Тернополя»

4

ТКМЦ

04.03.19

3.2. Підготувати завдання І (міжшкільного) етапу  олімпіад, провести їх вибіркову експертизу.

3.3. Підготувати звіти про проведення І (міжшкільного) етапу  зазначених олімпіад до 30 жовтня 2018 р.

3.4. Забезпечити конкурсні матеріали для міських альтернативних олімпіад.

3.5. Довести до відома загальноосвітніх навчальних закладів, що:

- у І етапі олімпіад з навчальних предметів та у відбірковому турі міських альтернативних олімпіад беруть участь усі охочі учні за умов попередньої реєстрації і що будь-які обмеження права участі учнів у цих етапах олімпіад не допускаються;

- на І та ІІ етапах предметних олімпіад  учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) не молодший, ніж клас (курс) їх навчання;

- для якісної підготовки І та ІІ етапів предметних олімпіад проводяться електронна реєстрація та висвітлення результатів ІІ етапу на блозі (http://vsenkiv.blogspot.com)  у вказаний в п. 3.7. термін;

- у ІІ етапі беруть участь переможці І (шкільного) етапу, які складають не більше 30% його учасників, самостійно зареєстровані учні, які складають не більше 5 % від загальної кількості, а також переможці І (міжшкільного) етапу із зазначених у п. 3.1. предметів у такій пропорції:

1 група – 6 чол.;

2 група – 4 чол.;

3 група – 3 чол.;

4 група – 2 чол.;

у спірних випадках спеціальним рішенням журі може встановлюватися прохідний бал;

- у фінальному етапі міських альтернативних олімпіад з галузей знань беруть участь переможці відбіркового етапу;

- учні ТТЛ у ІІ етапі предметних олімпіад з математики, фізики, інформатики – окремою командою;

- учні шкіл-інтернатів обласного підпорядкування на території міста беруть участь у ІІ етапі учнівських предметних олімпіад (крім зазначених у п. 3.1) і альтернативних міських олімпіадах.

3.6. Здійснити он-лайн навчання заступників директорів ЗНЗ, ПТНЗ, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми, з метою оволодіння технологіями електронної реєстрації.

3.7. Провести ІІ етап олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти у листопаді – грудні    2018 р. згідно з графіком:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

01 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

25.10

02 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

26.10

03 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

29.10

03 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

29.10

04 листопада

- математика

6-11

ТНВК № 6

30.10

10 листопада

- географія

8-11

ТСШ № 7

01.11

11 листопада

- англійська мова

8-11

ТЗОШ № 26

02.11

17 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 26, 27

08.11

18 листопада

- хімія

7-11

ТНВК № 15

09.11

24 листопада

- історія

8-11

ТЗОШ № 20

15.11

25 листопада

- екологія

10-11

ТЗОШ № 10

16.11

01 грудня

- астрономія

10-11

ТУГ

22.11

02 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

23.11

08 грудня

- інформатика

8-11

ТЗОШ № 4

29.11

09 грудня

- фізика

7-11

ТСШ № 3

30.11

15 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 23

07.12

16 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 22

08.12

23 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ,  ТСШ № 3, 5, ТНВК № 9, 15, ТЗОШ № 4, 13, 16, 18, 22, 28

14.12

23 грудня

- російська мова і література

9-11

ТЗОШ № 4

14.12

3.7. Ознайомити учасників олімпіад до початку виконання завдань з вимогами, порядком проведення, обладнанням, інструментами, матеріалами, видами і формами морального та матеріального заохочення тощо.

3.8. Забезпечити учням можливість:

- ознайомитись з ёвідповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі після олімпіади, та з попередніми результатами оцінювання робіт;

         - після завершення кожного туру  олімпіади подати апеляції згідно з Положенням до відповідного журі з приводу об’єктивності оцінки  у 7-денний термін і одержати відповідь в усній формі. Питання  про допуск до розгляду апеляції вирішується головою оргкомітету та експертом-консультантом; дозволу одного з них достатньо для розгляду апеляції.

3.9. Провести моніторингове дослідження факторів на результативність учасників.

  1. Створити можливості для:

- запобігання втручанню батьків, вчителів, які готували учасників, та  сторонніх осіб у перебіг олімпіад, участі у перевірці робіт та розгляді апеляцій;

- громадського спостереження за проведенням олімпіад з навчальних предметів та галузей знань, яке можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, батьківської ради при міському голові, ЗМІ (за умов попередньої реєстрації і не більше 1-го на класне приміщення).

  1. Встановити таку процедуру визначення та нагородження переможців ІІ етапу предметних учнівських олімпіад:

- переможці та призери І, ІІ етапів олімпіади оголошуються відповідними оргкомітетами на основі рекомендацій журі.

          - переможці ІІ етапу олімпіад нагороджуються грамотами управління освіти і науки в кількості, яка  не перевищує 30 % учасників олімпіад   у  класах окремих паралелей з    орієнтовним     розподілом    кількості  грамот  у співвідношенні:  1 – за І місце, 2 – за ІІ місце, 3 – за ІІІ  місце.

         - учасники олімпіад можуть нагороджуватися заохочувальними грамотами в окремих номінаціях;

- переможці ІІ (1 місце), ІІІ та ІV етапів учнівських предметних олімпіад, переможці та призери альтернативних міських олімпіад нагороджуються одноразовими преміями відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26 січня 2016 р. № 7/5/60.

  1. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться І (міжшкільний) етап предметних олімпіад та ІІ етап олімпіади з іноземних мов, посприяти відеосупроводу виконання конкурсних завдань.
  2. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться ІІ етап предметних олімпіад, здійснити підготовку приміщень і територій, забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці учасників під час проведення олімпіад та наявність медичного працівника.
  3. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 

Начальник управління освіти і науки                                   О.П.Похиляк

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  1

до  наказу  управління освіти і науки ТМР

 від 09.10.2018 р. № 368

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ

І (міжшкільного) та заочного етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

 

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ, голова оргкомітету             

Члени оргкомітету:                                          

Вівчар А.Д. – ТКМЦ

Ковальчук Л.М. – ТКМЦ

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Несмашна Г.Є. –ТКМЦ

Сеньків В.М. –ТКМЦ

Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Фролова В.С. –ТКМЦ

 

 

Члени журі з правознавства:

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Максимик О.Д. – ТСШ № 5

Сисюк Г.В. – ТЗОШ № 8

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Кушпінська В.П. – ТЗОШ № 16

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Дмитрущак Л.М. – ТЗОШ № 22

Бортняк Н.О. - ТКГ

Члени журі з інформатики:

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 

З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                          

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Колодій А.Р. – ТУГ

Загазей О.М. – ТКГ

Мацієвська О.В.  - ТНВК № 2

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Баліцька Л.В. – ТЗОШ № 20

Бабій А.В. – ТНВК № 21

Николишин Н.П. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

 

Експерти-консультанти:

Даценко О.І. – Школа-колегіум

Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

 

Бачинська Г.М. – доктор філологічних наук, зав. кафедри, ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Слюзар Г.Р. – ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

Бусько О.П. – ТНВК  № 15

Петрокушин Р.В. – ТЗОШ № 16

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Дрозд О.Б. – ТЗОШ № 19

Кучерук С.П. – ТНВК № 21

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

З математики:

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Дайчак Г.Й. – ТУГ

Стецик Г.П. – ТНВК № 2

Врублевська М.С. – ТЗОШ № 4

Лисобей Л.В. – ТНВК № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК № 9

Василюк Ю.З. – Школа-колегіум

Бутковська Г.П. – ТЗОШ № 13

Будь Л.І. – ТНВК № 15

Хоптій З.М. – ТЗОШ № 16

Фарина О.М. – ТЗОШ № 18

Ковч О.С. – ТЗОШ № 19

Майсак Н.І. – ТЗОШ № 20

Ковальчук І.О. – ТЗОШ № 22

Гонта Т.Б. – ТЗОШ № 24

Сарахман Н.О. – ТЗОШ № 26

Королевич А.І. – ТЗОШ № 27

Довбенько І.І. – ТЗОШ № 28

Експерти-консультанти:

Гаук М.М. – ТУГ

Ситник І.В. - ТТЛ

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

Возна М.С. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кондратьєва Л.І. – ТУГ

Яцкова Т.В. – ТТЛ

Солодка Н.М. – ТТЛ

Кобур Г.Є. – ТТЛ

Штокало Г.Є. – ТСШ № 3

Ільчук Л.М. – ТСШ № 7

Курганнікова Т.В. – ТЗОШ № 10

Горошко Н.М. – ТЗОШ № 11

Стецик О.С. – ТЗОШ № 11

Зажерей Г.А. – Школа-колегіум

Юречко Н.М. – ТЗОШ № 16

Герман Г.І. – ТЗОШ № 16

Соловей О.М. – ТЗОШ № 16

Тепцова О.М. – ТСШ № 17

Дудар Г.М. -  ТЗОШ № 19

Дзядик М.В. – ТЗОШ № 23

Скибньовська О.Я. – ТЗОШ № 23

Шляпська М.М. – ТЗОШ № 26

Дворак Г.Г. – ТСШ № 29

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Гринда Ю.О. – ТСШ № 3

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТВШ

Казаєва Н.А. – ТНВК № 21

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чечота Г.Р. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Заверуха Т.М. – ТЗОШ № 25

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Семочук В.І. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Оршак О.Ю. – ТЗОШ № 20

Вовк Ю.Й. – ТЗОШ  № 16

Лихачинська І.І.– ТНВК № 6

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Вовк Г.В. – ТЗОШ № 14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ № 18

Коваль В.Б. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ № 23

Сидор Н.В.. – ГГК

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Бойко Т.В. – ТТЛ

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В..  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. - ТСШ № 3

Федоруц М.В. – ТЗОШ № 4

Когут М.З. - ТЗОШ № 6

Самагала І.В. - ТНВК № 21

Савчук О.Ф. - ТНВК № 15

Легка О.В. - ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. - ТЗОШ № 22

Бречко М.І. - ТЗОШ № 29

Гарасюк М.З. – ТЗОШ № 26

Карпюк Н.В. - ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . - ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  - ТСШ №7

Макаровська Г.І. - ТЗОШ №24

Вавринів Л.А. – ТЗОШ № 28, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Паршин Л.А. - ГГК

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Романишин О.М.  - ТУГ

Вітяк Л.В.  - ТЗОШ №19

Яремчук Н.О. – ТНВК № 21

Тарасова Л.Б - ТЗОШ №10

Ромасишин Г.П.– ТНВК № 2

Чотарі Н.П. - ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. - ТСШ № 17

Насипана М.Г.  - ТЗОШ № 20

Климюк І.Б.  - ТЗОШ № 23

Боднарчук М.Б.  - ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Швець Є.С. – ТСШ № 29

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Ляврін І.І. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Вашусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

 

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Мультан В.С. –  ТЗОШ № 16

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

 

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Товстига І.З. – ТУГ

Гайда Г.В. – ТНВК №6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Крутовська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ №18

Заворська О.А. – ТНВК №21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

 Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

З фізики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іздебська Н.С. – ТНВК № 2

Бутрин О.Б. – ТНВК № 6

Беднарчук М.Й. – ТЗОШ № 8

Мурза С.З. – ТНВК № 9

Сенишин Т.С. – ТЗОШ № 10

Сівозад І.В. – ТЗОШ № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК № 15

Безкоровайний Р.І. – ТЗОШ № 18

Гарко Л.В. – ТЗОШ № 20

Марущак З.М. – ТНВК № 21

Лящук З.Д. – ТСШ № 7

Луцик С.Л. - ТЗОШ № 24

Шандрук Т.А. – ТПЛ

Заболотна М.Л. – ТЗОШ №25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук Н.В. – ТУГ

Бойко Н.З. – ТТЛ

Дворницька Г.І. – ТТЛ

Орлова Н.Б.  – ТСШ № 3

Врублевський Н.С. – ТЗОШ № 4

Сусла Н.Б. – ТЗОШ № 16

Литвинко О.П. – ТЗОШ № 26

Слободян О.Г. – ТЗОШ № 28

Іванова Л.П. – ТСШ № 29

Іваницька Л.Я. – ТСШ № 29

Остапп’юк С.І. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Шандрук Т.А. – ТТЛ

Чорномаз О.З. – ТЗОШ № 11

Бойко Р.Я. – ТЗОШ № 19

Заболотна М.Л. – ТЗОШ № 25

Ворощук Н.М. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

 

Члени журі:

Ремез Г.А. – ТУГ

Ензельт О.М. – ТНВК № 6

Гайдамаха М.С. – ТСШ № 17

Безух М.І. – ТЗОШ № 23

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ 

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Марчук Ю.М. – ТУГ

Алексєєва О.М. - ТУГ

Василишин З.В. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Пронкевич М.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Олійник Д.П. – ТНВК № 6

Муравська Ю.Р.- ТСШ № 7

Свистун О.В. - ТСШ № 7

Олійник О.І. - ТЗОШ № 8

Чайка Т.Л. - ТНВК № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ №10

Курило С.В. – ТЗОШ № 11

Власюк І.В. – школа-колегіум

Ожогань У.М. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. - ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. - ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ №18

Зьомко О.С. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ №20

Журба Н.Б. -   ТЗОШ № 23

 

 

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І.   - ТСШ № 5               

Костюк Г.М. - ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Клименко А.О. - ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. - ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. - ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. - ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Порохняк Н.Т. – гімназія «Гармонія»

 Теремчук І.В. - ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. - ТКГ

 Слободян Л.О. - ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є.– ТСШ № 3

 Васько О.І. - ТСШ № 3

 Сабат М.Р. - ТСШ № 3

 Сеньків Г.П. – ТЗОШ № 4

 Довгошия О.П. – ТСШ № 5

 Заверуха Н.Б. - ТСШ № 5

 Солтисяк О.Л. - ТСШ № 5

 Шавуляк Г.Б. - ТСШ № 5

 Славська О.Л. – ТСШ № 5

 Кашуба Н.Б. - ТНВК № 6

 Горін Г.Т. - ТСШ № 7

 Проць Г.В. - ТСШ № 7

 Денека З. З. - ТЗОШ № 8

 Розновська Н.Є. - ТНВК № 9

 Батуринська Г.О. - ТЗОШ № 11

 Бринь А.В. - ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. - ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. - Школа-колегіум

 Аксак О.Є. - ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Крива Ю.М. – ТЗОШ №15

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ №16

Юрчак М.Л. - ТСШ № 17

Трач О.Р. - ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. - ТЗОШ № 19

Секелик І.І. - ТНВК № 21

Попович Н.Б. - ТЗОШ № 22

Головацька М.І. – ТЗОШ №22

Марусина Ю.В. – ТЗОШ №23

Деревінська Т.Б. - ТЗОШ № 23

Носок О.І. - ТЗОШ № 24

Гринчишин В.М. - ТЗОШ № 24

Гардзеєвська І.М. –ТЗОШ №26

Балакер Є.О. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. - ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Бондаренко О.Б. - ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

Хоменко Т.В. - ТСШ № 29

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Рейтор М.В. - ТКГ

Власюк І.В. – Школа-колегіум,

Качор О.В. ТСШ №17,

Крушельницький О. Р. - ТСШ №17,

Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

 

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Брегін Г.В. - ТЗОШ № 26

Гнатишин Г.Л. - ТСШ №5,

Стасишин О.З. - ТСШ № 7,

Гудима О.М. – ТСШ № 17

 

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. - ТНПУ (за згодою)Ломакович В.Я. - ТНПУ (за згодою) М‘ясковський М.Є. - ТНПУ (за згодою) Пеляк О.М. - ТНПУ (за згодою)Притолюк С.А. - ТНПУ (за згодою)

Бойко І.Л. - ТСШ № 3,

Дурай О.Д. - ТСШ № 5,

Мариніна О.І. -  ТСШ № 5,

Куземко Н.Д. - ТНВК №6,

Табака Н.В. – ТСШ №1 7,

Максимишин О.І. - ТСШ № 17,

Колибабюк М.К. – ТСШ № 17,

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20,

Ломакіна М. Я. - ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. - ТКГ

Куземко Н.Д. – ТНВК № 6

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Краса Г.В., ТЗОШ №11

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Цар З.В.  – ТСШ № 7

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19           

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. - ТЗОШ № 18

Матлак Л.І. - ТЗОШ № 19

Шуст Г.І. - ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. - ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Хомишина Н.Р. – ТСШ № 5

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Кучер Лідія Євгенівна –ТНВК № 15                              Згурська С.Б. – ТНВК №2

Ткачук Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька А.Л. – ТНВК № 6

Переяславська С.С. –ТСШ № 7

Павлюк .Т.П. –ТЗОШ № 10

Демків Н.І. – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська В.В. –ТСШ № 3

Сторож М.Р. –ТЗОШ № 22                           Шкіра В.В.-   ТЗОШ № 23

Кайда О.В. – ТЗОШ № 25

Катрук Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Мартиняк Г.І. - ТУГ

Вишневська А.П.- ТЗОШ № 13

Надоба Г.П. - ТЗОШ№ 19

Барановський В.С. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:

Іщенко О.К.-  ТСШ № 3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Сірант О.В. – ТНВК № 9

Ратинська Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк Т.В. –ТНВК № 15

Більчук Л.П.– ТТЛ

Круляк О.І. –ТСШ № 18

Нірода Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В.- ТКГ

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

 Панчук Н.М. – ТНВК № 2

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Дмитрик Г.В. – ТНВК №  9

Цимбала – Л.С. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Михайлишин О.В. – ТЗОШ № 18

Телекова Н.П. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. _ ТЗОШ № 4

Гнатик І.В. – Школа-колегіум

Шост Д.М. – ТЗОШ № 19

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

 

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

З російської мови та літератури:

 

Голова оргкомітетуСеньків В.М., ТКМЦ

Член оргкомітету:

Бабіна М.О. – ТЗОШ № 4

 

Експерти – консультанти:

Мацек С.Л. – ТЗОШ № 11

Вовк Л.П. – ТЗОШ № 22

Мелимука Г.Ф. – ТЗОШ № 26

Галевська С.І. – ТЗОШ № 10, голова журі

Члени журі:

Клименко М.В. ‒ ТКГ

Гордій Н.В. – ТЗОШ № 16

Панченко А.В. – ТСШ № 17

Довбуш Т.І. – ТЗОШ № 19

Ярець Л.В. – ТЗОШ № 20

Дмитрусь О.Г. – ТЗОШ № 23

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГК

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Сидор М.М. – школа-колегіум

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19  

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Бубенко О.В. – ТЗОШ № 28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Цибульська К.А. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Рудик  М.С. – ГГК

Тарноруда О.П. – ТНВК № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Мельник Г.Ф. – ТУГ

Ящишин Г.З. – ТНВК № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Кушпінська Г.П. – ТЗОШ № 16

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Лесечко О.В. – ТЗОШ № 27

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Дзядик Я. В.. – ТЗОШ № 27 (11 кл.)

Марцинюк Р. Д. – ТЗОШ № 27(11 кл.)

Шинкарук В. М. - ТЗОШ № 24 (11 кл.)

Головацький Б. М. –ТСШ № 5 (11 кл.)

Гоменюк О. І  - ТЗОШ № 26 (9 кл.)

Пшеничний А. А. – школа –колегіум (9 кл.)

 Кметь О. С- ТЗОШ № 8 (9 кл.)

Паляниця В. І.  - ТЗОШ № 16 (9 кл.)

 

Експерти-консультанти:

Петрик Б М. – ТСШ № 29

Марцинюк Р. Д. – ТНВК № 6

Вітяк Р. В. – ТЗОШ № 19

Видойник М. С..– ТЗОШ №20,, голова журі

 

Члени журі:

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (9 кл.)

Сірант В. Т.  - ТНВК № 9 (9 кл.)

Атаманчук М. С. - ТЗОШ № 25 (9 кл.)

Грабовський Я. І. - ТУГ (9 кл.)

Керничний Б.В. - ТЗОШ №13 (11 кл.)

Кульчицький М. С.. – ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Бомок А. Я.  - ТСШ № 7 (11 кл.)

Вовчишин О.І. – ТЗОШ № 28 (11 кл.)

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Кушнір Н. Ц.. – ТЗОШ №  26 (9кл.)

Новосад Л.Л..  - ТЗОШ № 26 (9кл.)

Андрушків С.В. - ТЗОШ № 24 (9кл.)

Плюсквік О. Є. - ЗОШ № 22 (9кл.)

Микитів Н. М.. -  ТЗОШ № 27(11 кл.)

Івахів О. Р.. -  ТЗОШ № 27  (11 кл.)

Ларва Н. Б. -  ТНВК № 15 (11 кл.)

 Садовська Н. М.-  ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Експерти-консультанти:

Корчевська І. Я.– ТЗОШ № 29

Іващук В. В. – ТСШ № 7

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Левенець Н. Г. – ТЗОШ № 4, голова журі

 

Члени журі:

Ждаха А. М.-  ТЗОШ № 19 (9 кл.)

 Яворська О. М – ТНВК № 21 (9 кл.)

Чопик Т. І.- ТНВК № 2 (9 кл.)

 Кулеша О. М.- ТЗОШ № 14 (9 кл.)

Коник С.Г. – ТСШ № 29 (11 кл.)

Уруська Н. В. – ТЗОШ № 10 (11 кл.)

Захарчук Е. О. – ТНВК № 9 (11 кл.)

Остапенко Н.В. – ТКГ (11 кл.)

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Михайлинин О.І. – ТКГ

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Теребус Л.В. – ТЗОШ № 20

Березовська Л.О. – ТЗОШ № 22

Грім М.Є. – ТЗОШ № 24

Карась Г.Г. – ТЗОШ № 26

Кекот С.І. – ТВШ

Експерти-консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Шост Д.М. – ТЗОШ № 16

Шидловський С.М. – ТЗОШ № 27

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Серба Н.І. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Гнатик І.В. – школа-колегіум

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Чотарі Н.П., ТЗОШ № 16

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Балан М.В. - ТЗОШ № 24

Царик Л.В. - ТНВК № 9

Носихіна Л.М. - ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. - ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Бай О.Б. - ТУГ

Дідич О.І. - ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. - ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. - ТЗОШ № 24

З образотворче мистецтво:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р. - ТУГ

Береза О.В. – ТКГ

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14

Філь К.Д. – ТСШ № 3

Фугель С.Б. – ТНВК № 9

Фугель Н.А. – ТНВК № 15

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Експерти-консультанти:

Шевченко Н.Т. – ТЗОШ № 24

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. - заслужений художник України

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. - художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Осіпова Т.А. – ТЗОШ № 10

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Чернявська Т.Т. – ТНВК № 2

 

 

 

 

 

Read 47 times Last modified on Середа, 07 листопада 2018 07:55
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top