Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

Наказ від 23.02.2018 № 65  Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів

23.02.2018                                                                                         № 65

Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів

 

Керуючись ст. 53 Конституції України ст..66, Законом України  „Про освіту”, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. №684 «Про затвердження порядку ведення  обліку шкільного віку та учнів», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 року №113 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів» для забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та з метою реалізації державної політики з питань забезпечення права дітей і підлітків шкільного віку на здобуття повної загальної середньої освіти, контролю за здобуттям повної загальної середньої освіти у загальноосвітніх навчальних закладах району,

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Керівникам навчальних закладів:

1.1.Забезпечити якісне і своєчасне виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2018 року №684 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів».

1.2. Оприлюднити рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018р. №113 «Про організацію обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів» на офіційних сайтах закладів.

1.3. Організувати та вести облік учнів у закладах освіти. Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

1.4. Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості  в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про  місце реєстрації  та проживання   учнів, які  зараховані до закладу освіти.

1.5. Налагодити співпрацю з представниками управління охорони здоров’я, Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області та зі службою у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради  щодо виявлення  дітей і підлітків шкільного віку, які не приступили до навчальних занять (станом на 10 вересня) та надати розгорнуту інформацію про вжиті заходи щодо залучення таких дітей до навчання.

  1. Відповідальність за виконання наказу покласти на головного інспектора з позашкільної освіти відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти П’ятночку О.І.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник управління                                                        О.П. Похиляк

 

 

 

 

 

                           

П’ятночка Олена Іванівна  528856

Read 73 times
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top