Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

НАКАЗ

 

03.04.2019                                                                                                               № 136

 

 

 

Про підсумки відкритого міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «БАЙТ»

 

Згідно з наказом управління освіти і науки від 11.03.2019р. № 93, "Про проведення відкритого міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «Байт»" та плану масових заходів КЗ ТМР «СЮТ» 30-31 березня 2019 року на базі КЗ ТМР «СЮТ» проведений відкритий міський конкурс учнівської молоді «БАЙТ».

У конкурсі взяли участь 62 учасники – учні із 12-ти шкіл міста (№№ 3, 4, 11, 16 ім. В.Левицького, 19, 22, 23, 24, 25, 26 ім. Дмитра Заплітного,), учні ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», ТНВК ЗШ-економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, гімназії «Гармонія», ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму», Тернопільського технічного ліцею, учні відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж (поза конкурсом), вихованці КЗ ТМР «Станція Юних Техніків».

 

У номінації "Офіс-менеджмент" високий рівень знань, умінь і навичок у використанні програм пакету Microsoft Office продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Сагайдак Назар, вихованець КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Нагорний Артур, учень ЗШ №4,

Співак Матвій, учень ЗШ №19,

у старшій віковій категорії :

Озіранець Алла, учениця Галицького коледжу,

Потіха Андрій, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Чернявська Вікторія, учениця ТВПУ сфери послуг та туризму,

Орищак Богдан, учень Галицького коледжу.

 

У номінації "Комп’ютерна графіка і дизайн" високий рівень знань, умінь і навичок у використанні графічного редактора Adobe Photoshop продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Матвійчук Оксана, вихованка КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Волянський Владислав, учень ЗШ №4,

у старшій віковій категорії :

Мельник Анна, учениця ЗШ №24,

Мощук Максим, учень ЗШ №9,

Дробот Ілля, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Парій Владислав, учень Галицького коледжу,

 

У номінації "WEB-дизайн", як при виконанні конкурсних завдань, так і при виконанні домашнього завдання, високий рівень знань, умінь і навичок при створенні web-документів продемонстрували:

у старшій віковій категорії :

Штекля Максим, учень ЗШ №22,

Голуб Вадим, учень ЗШ №16,

Сухарський Максим, учень ЗШ №16,

у молодіжній віковій категорії :

Касперська Лілія,  учениця Галицького коледжу,

Рутило Богдан, учень Школи-колегіуму.

 

У номінації "Програмування", як при виконанні конкурсних завдань, так і при виконанні домашнього завдання, високий рівень знань, умінь і навичок у написанні комп’ютерних програм продемонстрували:

у молодшій віковій категорії :

Половчук Павло, учень ЗШ №22,

у старшій віковій категорії :

Коверський Володимир, вихованець КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

Коник Тарас, учень ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

Безруков Олександр, учень Галицького коледжу.

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити протоколи конкурсу.
  2. Визнати переможцями міського конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій “БАЙТ" та нагородити їх грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради:

«Офіс-менеджмент»:

у молодшій віковій категорії :

I місце – Сагайдака Назара, вихованця КЗ ТМР «Станція юних техніків»,

«Комп’ютерна графіка і дизайн»:

у старшій віковій категорії :

I місце – Мельник Анну, ученицю ЗШ №24,

у молодіжній віковій категорії :

I місце – Парія Владислава, учня Галицького коледжу,

«WEB-дизайн»:

у старшій віковій категорії :

I місце – Штеклю Максима, учня ЗШ №22,

у молодіжній віковій категорії :

I місце – Касперську Лілію, ученицю Галицького коледжу,

 

  1. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради керівників, за підготовку призерів конкурсу «Байт» (1-ші місця):

Матвійчука Андрія Мироновича (Станція юних техніків),

Грома Михайла Євгенійовича (ЗШ №24),

Кульчинську Наталю Зіновіївну (Галицький коледж),

Плюсквік-Баран Юлію Тарасівну (ЗШ №22),

Чубей Олександру Орестівну (Галицький коледж).

 

  1. Нагородити Грамотою управління освіти і науки Тернопільської міської ради за організацію, підготовку та належне проведення конкурсу «БАЙТ-2019» завідувача методичним відділом КЗ ТМР «Станція юних техніків» Матвійчука Андрія Мироновича.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І..

 

Начальник управління                                                                         О. П. Похиляк

 Заблоцька Ольга Ігорівна             528856

Ковальчук Олег Степанович        269741

НАКАЗ

 01.04.2019                                                                                                                         № 133

 Про проведення

літературно-мистецького конкурсу

«ТЕРНОслов – 2019»

 

Відповідно до плану роботи Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу на 2018-2019 н.р., з метою пошуку талановитої та креативної учнівської та студентської молоді, дітей дошкільного віку; розвитку літературних, художньо-мистецьких здібностей дітей; підтримки молодих талановитих українських поетів прозаїків, драматургів, юних любителів мистецтва; популяризації творчості українських письменників, художників; виховання високоморальних, національно свідомих патріотів України, поваги  до  української мови, художнього слова, традицій свого народу; підвищення рівня мовної та мистецької освіти в Україні

 НАКАЗУЮ:

 Провести у 2018-2019 навчальному році літературно-мистецький конкурс «ТЕРНОслов-2019».

  1. Директорам ЗДО, ЗЗСО, ЗПО:
    • Довести до відома учнів і педагогів:

2.1.1.Положення літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов – 2019» (додаток 1);

2.1.2. Склад Оргкомітету конкурсу (додаток 2);

2.1.3. Склад Журі Конкурсу (додаток 3);

2.1.4. Склад Експертів Конкурсу (додаток 4).

  • Взяти до уваги:
    • Заявки на участь у номінаціях «Живопис», «Графіка», «Комікс» надіслати на

e- mail 3194879@ukr.net Федун Галині Павлівні до 15.05.2019 року за поданим зразком (додаток 5).

  • Роботи учасників у номінаціях «Живопис», «Графіка», «Комікс» принести до 15.05.2019 року в каб.41 управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульв. Шевченка, 1).
  • Заявки на участь у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!», «Краща книга ТЕРНОслову - 2019» надіслати на e-mailirma21@i.ua Мацко Ірині Олександрівні до 31.08.2019 року (додаток 5).
  • Роботи учасників у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!», «Краща книга ТЕРНОслову-2019» приймаються в міських бібліотеках Тернополя з позначкою «На конкурс «ТЕРНОслов».

   Електронний варіант літературної конкурсної роботи («Проза», «Поезія»,   «Сценарій», «Ідея!» «Краща книга ТЕРНОслову-2019» надіслати на e-mail irma21@i.ua

   Особливості подачі робіт у номінації «Краща книга ТЕРНОслову-2019» висвітлено в Положенні.

  • Із питань організації та проведення конкурсу в номінаціях «Живопис», «Графіка», «Комікс» звертатися до Федун Галини Павлівни (097 319 48 79);

у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!», «Краща книга ТЕРНОслову - 2019»  – до Мацко Ірини Олександрівни (0961252137) або у міські бібліотеки Тернополя.

  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Г.І.

 

Начальник управління                                                                                           О.П.Похиляк    

 Федун Галина Павлівна 25 48 90     

  Додаток № 1

до наказу управління освіти і науки ТМР

від 01.04.2019 року № 133      

 Положення про літературно-мистецький конкурс «ТЕРНОСЛОВ – 2019»

 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цим Положенням регулюється процедура проведення літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов» (далі Конкурс).

1.2. Організаторами Конкурсу є Тернопільська міська рада, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (ТКМЦ НОІМ), управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, Тернопільська міська централізована бібліотечна система (ЦБС), креативна студія «ІРИска»,  творчо-мистецька група «Євген Удін і Компанія», Тернопільське міське об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

  1. МЕТА КОНКУРСУ

Метою Конкурсу є пошук талановитої та креативної учнівської та студентської молоді, дітей дошкільного віку; розвиток літературних, художньо-мистецьких здібностей дітей; підтримка молодих талановитих українських поетів прозаїків, драматургів, юних любителів мистецтва; популяризація творчості українських письменників, художників; виховання високоморальних, національно свідомих патріотів України, поваги  до  української мови, художнього слова, традицій свого народу; підвищення рівня мовної та мистецької освіти в Україні.

  1. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

3.1. В конкурсі можуть брати участь учні закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів професійної та вищої освіти тощо.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

  • 5-10 років
  • 11-14 років
  • 15-20 років
  • У номінації «Книга» вікова категорія необмежна.

Приймаються колективні роботи.

  1. УМОВИ КОНКУРСУ

4.1. Підготовкою та проведенням Конкурсу займається оргкомітет, який  здійснює прийом робіт на участь у конкурсі, проведення рекламної кампанії, нагородження учасників Конкурсу, висвітлення у ЗМІ.

Планується проведення творчих зустрічей, майстер-класів із літераторами, художниками тощо.

4.2. Номінації Конкурсу:

- «Проза»,

- «Поезія»,

- «Сценарій»,

- «Ідея!»

  • «Краща книга ТЕРНОслову - 2019»

- «Живопис»,

- «Графіка», 

- «Комікс».

 4.3. Теми конкурсних робіт:

 - рекомендовані теми літературних робіт: «Діалог поколінь» (Висвітлення суперечливих питань між поколіннями. Що діти хочуть пояснити, донести, навчити дорослих?) та «Скарби Файного Міста»;

 - рекомендовані теми мистецьких робіт:

у номінації «Живопис», «Графіка»: «Тернопіль і тернополяни», «Добрі вчинки тернополян», «Тернополяни на вулицях Тернополя», «Люблю тебе, Терно-поле моє», «Найкраща, наймиліша тернопільська земля», «Літературні герої очима юних тернополян» (із творів українських авторів), «Скарби Файного Міста»;

у номінації «Комікс»: теми «Пригоди з життя маленьких тернополян», «Пригоди героїв літературних творів українських авторів».

4.4. Умови  подачі та вимоги до конкурсних робіт:

Заявки на участь у номінаціях «Живопис», «Графіка», «Комікс» надіслати на

e- mail 3194879@ukr.net Федун Галині Павлівні до 15.05.2019 року за поданим зразком (додаток 5).

Заявки на участь у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!», «Краща книга ТЕРНОслову - 2019» «надіслати на e- mail irma21@i.ua Мацко Ірині Олександрівні до 31.05.2019 року.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку, фото автора.

 Конкурсні роботи приймаються:

  • у номінаціях «Живопис», «Рисунок» або «Комікс» з 1квітня 2018 по 15 травня 2018 року з позначкою «На конкурс «ТЕРНОслов» в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради (каб.41).

У цей період в школах будуть проведені тематичні підготовчі майстер-класи з бібліотекарями у рамках «Арт-платформи» від ЦБС;

 у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій» або «Ідея» з 1квітня 2018 по 31 серпня 2018 року з позначкою «На конкурс «ТЕРНОслов» у міських бібліотеках м. Тернополя.

 У літній період у бібліотеках будуть проведені тематичні підготовчі майстер-класи з бібліотекарями в рамках «Арт-платформи» від ЦБС.

 Електронний варіант літературної конкурсної роботи необхідно також надіслати на email irma21@i.ua у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1, назва файлу має містити назву твору латиницею.

У темі листа вказати «Конкурс "ТЕРНОслов». Назва номінації».

  • Номінації «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!»

 У номінаціях «Проза»,  «Поезія», «Сценарій», «Ідея!» допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь-яким чином, і права на які не були передані  третім особам.

Обмежень щодо жанру, теми, стилю та техніки виконання робіт  немає. 

Конкурсну роботу подати в друкованому  вигляді на аркушах білого паперу формату А-4. Аркуші пронумерувати, починаючи з титульної, не зшивати, не скріплювати.

 На титульному аркуші друкованої конкурсної роботи потрібно вказати наступні дані: ім`я та прізвище конкурсанта, вік, місце навчання (школа, клас), номінація, назва твору.

 Обсяг прозового твору – не більше 35 000 знаків, загальний обсяг поезій – до 20 000 знаків. 

За бажаннzм автори можуть оздобити свої твори малюнками. 

 

  • Номінація «Сценарій»

У  номінації «Сценарій» подається оригінальний Сценарій (рекомендований обсяг - до 5 сторінок тексту; шрифт Times New Roman, кегль – 12).

Сценарії надсилаються на Конкурс у зручній для автора формі: кіносценарій (бажано), синопсис, опис сценарної ідеї для фільму.

На Конкурс приймаються Сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю до 3 хвилин.

Сценарії повинні бути оригінальними творами.

Історія, подана у Сценарії, має бути зрозуміла та цікава для широкої глядацької аудиторії, завершеною, життєствердною, мотивувати до дії, надихати.

Фільми, що передбачаються Сценаріями, жанрових обмежень не мають.

 У номінації «Ідея!» можна подати синопсис твору, сценарію чи кіносценарію на актуальну тему (викласти у формі опису - шрифт Times New Roman,

кегль – 14).

 Номінації «Живопис», «Графіка», «Комікс»

 Техніки виконання, розміри робіт: у номінації «Живопис» - олія, акварель, гуаш, акрил - на вибір; у номінації «Графіка»,  - чорна гелева ручка, простий або кольорові олівці тощо. Формат А-3.

 Вимоги до коміксу: українська мова, обсяг – не більше п’яти  аркушів формату А-4. Комікс треба малювати від руки на папері в техніці акварель, гуаш, олівець, фломастер, вугілля, туш, чорнило, маркери або у графічному редакторі. 

 Номінація «Краща книга ТЕРНОслову -2019»

Впроваджено з метою популяризації сучасних українських авторів та прозових україномовних видань у м. Тернополі та регіоні, презентація авторської концепції сучасних українських письменників та дизайнерів книжкових обкладинок, залучення населення до читання українських книг.

До участі у конкурсі запрошуються автори від 20 років, які мають у своєму доробку прозові україномовні видання, видані в українському видавництві накладом не менше 500 примірників, що відповідають умовам.

До 31 серпня 2019 р. конкурсанти мають надіслати один примірник видання, заявку і ПДФ-файл тексту книги на адресу: irma21@i.ua

 Умови участі:

  1. Кожний учасник подає окрему заявку.
  2. Кількість поданих одним автором книг не обмежується.
  3. Книга, яка бере учать у Конкурсі, повинна мати International Standard Book Number – міжнародний стандартний номер .
  4. Книга має бути  видана не раніше 2016 р. накладом не менше 500 примірників.
  5. Книги, які не супроводжуються заявкою, журі не розглядаються.
  6. Книги, надіслані на Конкурс, під час Церемонії нагородження будуть урочисто вручені представникам міського комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система».

 Підномінації у номінації «Краща книга ТЕРНОслову-2019»

  1. Дитяча література (проза).
  2. Прозові твори (романи, повісті).
  3. Кращий дизайн книжкової обкладинки.

 Для участі в номінації «Краща книга ТЕРНОслову-2019» надіслати:

  • 1екземпляр професійно надрукованої й оформленої у видавництвах книги з наявністюISBN

на адресу:

  • Нова пошта № 2, м.Тернопіль, Центральна міська бібліотека,
  • або 46000, м. Тернопіль, вул. Руська, 31, ЦМБ

     - заявку, роздрукована на аркуші А-4.

 На електронну адресу irma21@i.uaнадіслати:

– ПДФ-файл тексту книги (для оцінювання членами  журі зі всієї України);
заявку. 

 4.4. З питань організації та проведення конкурсу

- у номінаціях «Живопис», «Графіка», «Комікс» звертатися до Федун Галини Павлівни (097 319 48 79);

- у номінаціях «Проза», «Поезія», «Сценарій», «Ідея!», «Краща книга ТЕРНОслову - 2019»  – до Мацко Ірини Олександрівни (0961252137) або у міські бібліотеки Тернополя.

 ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ

5.1. Для визначення переможців Конкурсу створено журі, до складу якого входять письменники, літературознавці, літературні критики, видавці, художники, представники засобів масової інформації, представники профільних інститутів громадянського суспільства та експерти (за згодою).

 5.2. Для визначення переможців Конкурсу кожен із членів журі ознайомлюється з конкурсними творами й оцінює їх у 5-бальній системі.

 5.3. Визначення абсолютних переможців у кожній номінації Конкурсу відбудеться в рамках проведення фестивалю «БІБЛІОФЕСТ – 2019».

5.6. Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається оргкомітетом.

 5.4. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та призами від партнерів Конкурсу.

Передбачено Приз глядацьких симпатій та спеціальні подарунки.

 5.5. За рішенням журі твори учасників Конкурсу можуть бути включені до збірки художніх творів із метою її подальшого видання.

 5.6. Повідомлення про результати Конкурсу публікується в комунальних засобах масової інформації та розміщується на офіційній веб-сторінці парнера конкурсу міської ЦБС, управління освіти і науки ТМР, ТКМЦ НОІМ, управління культури і мистецтв ТМР.

 ФІНАНСУВАННЯ КОНКУРСУ

 6.1. Організація та проведення Конкурсу здійснюється за рахунок організаторів та залучених коштів.

  1. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Організатори не несуть відповідальності за помилки й неточності, що містяться у поданій заявці та/або творі.

7.2. Листування з авторами не ведеться, роботи, подані на Конкурс, не рецензуються.

7.3. Письмові твори та мистецькі роботи після проведення заходів Конкурсу авторам не повертаються, а стають частиною бази Конкурсу.

 

 Додаток № 2

до наказу управління освіти і науки ТМР

від 01.04.2019 року № 133        

   

Оргкомітет Конкурсу

Леонід Бицюра  - заступник міського голови з питань виконавчих органів влади, Член Національної спілки журналістів України, громадський діяч;

Ольга Похиляк – начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради;

Ірина Мацко - письменниця, Член Національної спілки письменників України, керівник креат-студії «ІРИска», керівник літературної студії «Майстерня казки», голова тернопільського відділення ЦДЛДЮ;

Галина Литвинюк – директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу;

Галина Федун, заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу;

Світлана Козелко – директор Тернопільської міської ЦБС.

  Додаток № 3

до наказу управління освіти і науки ТМР

від 01.04.2019 року № 133        

   Журі Конкурсу

 Богдан Мельничук – голова журі, український письменник, драматург, редактор, журналіст, краєзнавець, Заслужений діяч мистецтв України, член національних спілок журналістів та письменників УкраїникраєзнавцівНаукового товариства ім. Т.  Шевченка;

Євген Удін – співголова журі, Заслужений художник України, член НСХУ, член Спілки журналістів України, лауреат премії ім. Іванни Блажкевич, лауреат  Всеукраїнської літературно – мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких, лауреат  премії ім. Петра Медведика, лауреат конкурсу «Людина року – 2015», співзасновник творчо-мистецької групи «Євген Удін і Компанія»;

Ірина Мацко – письменниця, Член Національної спілки письменників України, керівник креат-студії «ІРИска», керівник літературної студії «Майстерня казки», голова тернопільського відділення ЦДЛДЮ;

Світлана Козелко - директор Тернопільської міської ЦБС;

Марія Морозенко - українська поетеса, член Національної спілки письменників України, літературний редактор, керівник та ведуча культурологічної студії «Духовність української родини» при Національному музеї літератури, голова Творчого об'єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України, м.Київ;

Валентина Семеняк - українська письменницяжурналісткафотохудожник, член Національної спілки журналістів (1996) та Національної спілки письменників України (2012), м.Тернопіль;

Наталя Турчин - співзасновник Кінокомісії, лінійний продюсер фільму "Червоний", керівник КіноШколи, голова тернопільського міського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, журналіст, м.Тернопіль;

Ярослав Омелян – Заслужений художник України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких; «Людина року-2002»;

Микола Кафтан, художник, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких;

Микола Дмітрух - графік, живописець, педагог, заслужений художник України, член НСХУ, володар 2-і премії Всеукраїнського конкурсу екслібриса (Тернопіль, 1995) та Міжнародної виставки «Високий Замок» (Львів, 2000), м.Тернопіль;

Сергій Гармаш – режисер-аніматор GarmaStudio, м. Львів;

Ганна Осадко – письменниця, літредактор, доктор філософії, м.Тернопіль;

Слава Світова – письменниця, коуч із словесної майстерності та творчості, головна редакторка книжкової серії «Теплі історії», м.Київ;

Тетяна Винник - громадський діяч, письменниця, автор п’єс та кіносценарію, які були відзначені на Коронації слова, журналіст, перекладач з російської, англійської та болгарської мов, м.Київ;

Ярина Каторож - українська письменниця-фантастка, журналіст, м.Львів;

Любов Відута – поетеса, письменниця, м.Львів.

 

 Додаток № 4

до наказу управління освіти і науки ТМР

від 01.04.2019 року № 133  

  

Експерти Конкурсу

Дара Корній – українська письменниця-прозаїк, лауреат третьої премії «Коронації слова» за роман «Гонихмарник», м. Львів; 

Сашко Дерманський - український дитячий поетпрозаїк та казкар, член Національної спілки письменників України (з 2006 року), м. Київ;

Віктор Андрієнко – український  актор  та  режисер  театру і кіно, сценаристпродюсеркаскадер, м. Київ;

Наталя Гузєєва - український  сценарист та редактор мультфільмів, дитяча письменниця;

Надійка Гербіш - українська письменницяжурналісткаперекладачка, м.Тернопіль.

        

Додаток № 5

до наказу управління освіти і науки ТМР

від 01.04.2019 року № 133 

 

Оргкомітету Конкурсу

«ТЕРНОслов-2019»

         

ЗАЯВКА

на участь у літературно-мистецькому конкурсі «ТЕРНОслов-2019»

 

№ з/п

ПІБ учасника

Навчальний заклад

Номінація

Назва твору

Домашня адреса учасника, номер телефону,

     e-mail

 

Коротка інформацію про автора

 

 

 

 

 

 

 

 

З умовами конкурсу ознайомлений та зобов’язуюсь їх виконувати.

У випадку перемоги свою роботи дозволяємо друкувати у збірці, яка буде видана за результатами конкурсу.

 НАКАЗ

 26.02.2019                                                                                             № 80

 

 

Про підведення підсумків

міських змагань

з швидкісного радіоконструювання

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 21.01.2019 №28 «Про проведення міських змагань з швидкісного радіоконструювання серед учнівської молоді» та плану роботи КЗ ТМР «Станція юних техніків» 23 лютого 2019р. на базі КЗ ТМР «СЮТ» були проведені міські змагання з швидкісного радіоконструювання серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

У змаганнях з швидкісного радіоконструювання взяли участь учні із ТЗОШ № 4, ТЗОШ №26, ТСШ № 29, КЗ ТМР «СЮТ».

Учасники змагань продемонстрували високий рівень знань у теоретичному заліку та під час виконання практичної роботи (Салег Абдулазіз, вихованець КЗ ТМР «СЮТ»; Данильчук Віталій, вихованець КЗ ТМР «СЮТ»; Лукач Владислав, учень ТСШ № 29; Древетняк Костянтин, учень ТЗОШ №4; Коверський Володимир, учень ТЗОШ №26).

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити протоколи змагань.
  2. Визнати переможцями і нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради та грамотами КЗ ТМР «Станція юних техніків»:

2.1.            У особистій першості (молодша вікова група):

за І місце - Салег Абдулазіза, вихованця КЗ ТМР СЮТ»;

за II місце - Лукача Владислава, учня ТСШ № 29;

за ІІІ місце - Коверського Володимира, учня ТЗОШ № 26;

за III місце - Курдибаху Іллю, учня ТЗОШ № 4.

У особистій першості (старша вікова група):

за І місце - Данильчука Віталія, вихованця КЗ ТМР «СЮТ»;

за II місце - Древетняка Костянтина, учня ТЗОШ №4.

  • У командній першості:

за І місце - команду КЗ ТМР«СЮТ» (керівник команди Комендацький С.П.).

за II місце - команду ТЗОШ № 4 (керівник команди Яцина В.П.).

      2.3. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради керівників команд за належну підготовку учасників змагань:

Комендацького Станіслава Пилиповича, керівника команди КЗ ТМР «СЮТ»;

Яцину Володимира Петровича, керівника команди ТЗОШ №4.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної освіти відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І.

 

  Начальник управління                                                                    О.П.Похиляк

 

Заблоцька О.І., тел. 52-88-56

Ковальчук О.С., тел. 26-97-41

 

НАКАЗ

11.03.2019                                                                                                               № 93

 

 

Про проведення відкритого конкурсу

з інформаційних технологій «Байт»

серед учнівської молоді

Тернопільської міської територіальної громади

 

З метою організації змістовного дозвілля, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнів, виявлення обдарованих дітей, підведення підсумків позакласної та позашкільної роботи з учнями,

 

Н А К А З У Ю :

  1. Провести відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади 30-31 березня 2019р. на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків».
  2. Затвердити «Положення про проведення відкритого конкурсу з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади ( далі Конкурс)» (додаток 1)
  3. Затвердити форму заявки на участь у Конкурсі (додаток 2).
  4. Затвердити склад оргкомітету (додаток 3) та склад суддівської колегії Конкурсу (додаток 4).
  5. Керівникам закладів освіти забезпечити участь команд у Конкурсі.
  6. Директору КЗ ТМР «Станція юних техніків» Ковальчуку О.С.:
    • Забезпечити підготовку та проведення Конкурсу згідно із затвердженим Положенням, дотримання правил техніки безпеки.
    • Провести фінансування Конкурсу за рахунок позабюджетних асигнувань КЗ ТМР «Станція юних техніків».
  7. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти - Заблоцьку О. І.

 

Начальник управління                                                                               О.П. Похиляк

 

Заблоцька Ольга Ігорівна    528856

Ковальчук Олег Степанович    269741

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 11.03.2019 р. № 93

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади

 

  1. Загальні положення

Відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади проводиться у номінаціях:

  • «Офіс-менеджмент»
  • «Комп‘ютерна графіка і дизайн»
  • «WEB-дизайн»
  • «Програмування».

Конкурс проводиться щороку серед учнівської молоді за матеріалами діючої програми шкільного курсу «Інформатика». Конкурс відбудеться на базі Школи інформатики Комунального закладу Тернопільської міської ради «Станції юних техніків» за адресою: Київська, 3б, тел. 26-97-41, 067786613

Дата проведення  –  30.03.2019 р., початок  о 9.00 год., та 31.03.2019 р., початок о 12.00 год.

Основними завданнями конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «Байт» є:

  • організація змістовного дозвілля учнівської молоді;
  • стимулювання зростання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, самовдосконалення дітей та учнівської молоді;
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій;
  • підведення підсумків роботи гуртків, секцій, творчих об’єднань, учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями;
  • виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання;
  • виявлення обдарованих учнів для формування міської команди з інформаційних технологій.

Завдання розробляються членами журі Конкурсу і оголошуються в день початку конкурсу.

 

 

  1. Учасники Конкурсу

В Конкурсі беруть участь команди шкіл, ліцеїв, училищ, гімназій, коледжів, ПТУ Тернопільської міської територіальної громади та комунальних позашкільних закладів.

Вік учасників: 10-17 років.

В склад команди входить по 1 представнику у кожній номінації і віковій категорії (максимум 12 учасників) та керівник команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров'я учасників команди у дорозі та під час проведення заходу.

Учасники конкурсу повинні виконувати і захищати завдання державною мовою.

Завдання Конкурсу у номінаціях диференційовані за віковими категоріями:

1 – молодша, 10-12 років;

2 – старша, 13-15 років;

3 – молодіжна, 16-17 років.

 

  1. Умови проведення Конкурсу

Кожен учасник Конкурсу бере участь в одній номінації.

Учасники зобов'язані дотримуватись Положення про Конкурс, правил його проведення, норм і правил техніки безпеки, виявляти бережливе ставлення до обладнання, приладів, інструментів, виконувати рішення та зауваження представників Оргкомітету і журі.

При захисті домашніх робіт дозволяється присутність керівників команд (якщо вони не втручатимуться у процес захисту учасником домашнього завдання) та інших учасників конкурсу (якщо вони не заважатимуть проведенню захисту і оцінкам журі).

Категорично забороняється втручання батьків учасників та інших сторонніх осіб в перебіг Конкурсу, втручання їх до перевірки конкурсних робіт.

У разі порушення цих вимог учасники можуть бути усунені від участі в Конкурсі та дискваліфіковані.

Робочі місця та практичні завдання Конкурсу з інформаційних технологій надаються так, щоб забезпечити рівні можливості всім учасникам і сприяти виявленню досягнутого рівня знань, вмінь та фахової майстерності.

Дозволяється використання власних апаратних засобів (ноутбук, переносні HDD та ін.) та мережі Інтернет під час захисту домашніх завдань.

Дозволяється використання власного апаратного засобу (ноутбук) під час виконання завдань в номінації «Комп‘ютерна графіка і дизайн» (Adobe Photoshop довільна версія), але без застосування нестандартних фільтрів та мережі Інтернет.

Учасники конкурсу мають право подавати заяву на апеляцію протягом години після оголошення результатів.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    "Офіс-менеджмент"

4.1. Конкурс проводиться в один етап:

  • виконання завдання – тривалість виконання роботи – 3 години;
  • Роботи виконуються в середовищі MS Office 2007, MS Office 2010.
  • До завдань можуть входити задачі з опрацювання текстових і графічних документів, табличних обчислень, роботи з архівами файлів і базами даних.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    «Комп‘ютерна графіка і дизайн»

5.1. Конкурс проводиться в один етап:

  • виконання завдання конкурсу – 3 години;

5.2. Роботи виконуються в середовищі Adobe Photoshop CS4.

5.3. Завдання містять задачі з опрацювання графіки.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    “WEB-дизайн ”

6.1. Конкурс проводиться у два етапи:

  • виконання завдання конкурсу – 3 години;
  • захист завдання і представлення домашнього завдання до 10 хв..

6.2. Роботи виконуються в текстовому редакторі Блокнот. Для обробки графічних об’єктів можна використовувати графічні редактори Paint або Paint.NET.

6.3. Виконання завдання та його налагодження повинні проводитися тільки під час Конкурсу, у термін, що відведений для таких робіт. Програмні інструменти, якими розроблено Конкурсний продукт, не повинні переорієнтовувати режим роботи конкурсного ПК (на якому проводиться показ конкурсної роботи) та перестроювати його роботу, а також роботу ПЗ встановленого на ПК.

6.4. Для демонстрації роботи можна встановлювати відповідне середовище, яке треба мати з собою та інсталювати перед показом своєї роботи на демонстраційному ПК. Після демонстрації встановлене середовище повинно без проблем деінсталюватись з демонстраційного ПК без зміни якості роботи комп’ютера та його ПЗ.

6.5. Тема домашнього завдання «Вільна тема. Власний сайт».

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації

«Програмування»

7.1. Конкурс проводиться у два етапи:

  • виконання конкурсного завдання – створення програми за умовами, що визначені журі – тривалість 3 год.;
  • захист домашнього завдання – заздалегідь підготовленої роботи в одному із наступних розділів: системні програми, прикладні програми, навчально-контролюючі програми, ігрові програми, комп’ютерні мережі, бази даних.

7.2. При виконанні конкурсного завдання Учасники Конкурсу можуть використовувати одне з вказаних нижче середовищ програмування: Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition (і вище), Delphi (версії 7.0 і вище), Microsoft Visual C++ 2008 Express Edition (і вище), Turbo Pascal, Borland C++ Builder (версії 5.0 і вище), Microsoft Visual C# 2008 Express Edition (і вище).

7.3. Виконання, відпрацювання та відлагодження Конкурсного завдання проводиться у термін, відведений для виконання таких робіт.

7.4. Тема домашнього завдання «Вільна тема».

 

  1. Критерії оцінювання робіт

Учасник номінації отримує місце за сумою двох оцінок: виконання Конкурсного завдання та захист домашнього завдання.

Максимально можлива кількість балів в кожній номінації встановлюється рішенням журі і оголошується до початку Конкурсу разом із списком учасників Конкурсу.

Критерії:

  • точна реалізація умов завдання;
  • змістовний захист (переконання в необхідності);
  • реалізація творчого задуму (креативність);
  • відповідність художнього оформлення;
  • надійність роботи;
  • ефективність використання технічних можливостей програмного забезпечення;
  • повнота (оптимальність) використання програмних ресурсів;
  • зручність навігації;
  • стиль програмування;
  • надійність роботи в різних типах браузерів;
  • адаптація до розміру вікна;
  • компетентність – повнота знань щодо використаних творчих та технічних прийомів;
  • рівень доповіді (викладення матеріалу);
  • вміння відповідати на запитання;
  • презентація домашнього завдання – програми (сайту) в якій висвітлено: актуальність теми, використані технології, структуру розробки, основні елементи, програмні рішення.

 

  1. Документація

Керівники команди подають:

  • попередню заявку на участь у Конкурсі за встановленим зразком (додаток № 2), в електронному вигляді до 25.03.2019 року на електронну скриньку: bayt_ter@ukr.net (тел. для довідок 26-97-41, 0677866013);
  • в день проведення конкурсу:
  • документи, що засвідчують особу учасників – копії свідоцтво про народження;
  • копії ідентифікаційних кодів учасників;
  • Заявку на участь у конкурсі на паперовому носієві (з мокрою печаткою закладу освіти, який представляє команда).

 

  1. Керівництво

            Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладається на організаційний комітет (додаток № 3).

 

  1. Організація роботи журі

Склад журі затверджується директором КЗТМР «СЮТ» за поданням організаційного комітету. Журі є верховним тлумачем Умов кожного етапу Конкурсу. Якщо ситуація не передбачена Умовами Конкурсу, журі приймає рішення на свій розсуд. Рішення журі є обов’язковим для команд. В усіх подібних випадках журі обґрунтовує своє рішення.

Організація підготовки завдань Конкурсу покладається на голову журі і її членів. Журі перевіряє й оцінює рівень розв’язання і представлення командами запропонованих задач.

Ознайомлення будь-яких осіб із завданням Конкурсу до моменту їх оголошення учасникам Конкурсу не допускається.

Підводячи підсумок і аналізуючи рівень (рейтинг) учасників конкурсу, готує представлення організаційному комітету про нагородження переможців.

 

  1. Визначення переможців та нагородження

У кожній номінації та віковій категорії визначається одне 1-ше, одне 2-ге, одне 3-тє призові місця.

Особиста першість визначається за сумою балів, одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, які передбачені Умовами проведення конкурсу.

Конкурсант, який набрав 25%-49% від максимальної кількості можливих балів у номінації і віковій категорії може претендувати на 3 місце, 50%-74% – на 2 місце, 75%-100% – на 1 місце. Розподіл місць проводиться, починаючи з кращого результату.

Конкурсанти, які зайняли I місце у номінації і віковій категорії, нагороджуються грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Конкурсанти, які зайняли ІІ та ІІІ місце у номінації і віковій категорії, нагороджуються грамотами комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків».

Учасники конкурсу, які не завоювали місця, отримують сертифікати учасника змагань.

Керівники призерів, які зайняли 1-і місця, нагороджуються грамотами Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Керівники призерів, які зайняли 2-і або 3-і місця, нагороджуються грамотами КЗ ТМР «Станція юних техніків».

 Директор КЗ ТМР «СЮТ»                                                         О.С. Ковальчук

 

Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 

З А Я В К А

 на участь у відкритому Конкурсі учнівської молоді

з інформаційних технологій «Байт» 2019

 від__________________________________________________________

(установи, організації)

 

№ з/п

П.І.Б. учасника (повністю!)

Дата

народження

Номінація

Навчальний заклад, клас

Домашня адреса і телефон учасника

П.І.Б. керівника, що підготував учасника (повністю!), телефон

 

 

 

 

 

 

 

 Керівник команди __________________________________________________

( прізвище, ім’я, по-батькові повністю)

Місце роботи та посада ______________________________________________

 Контактний телефон керівника команди ________________________________

 М.П.                                                                          Керівник установи

 

Додаток 3

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 

СКЛАД
організаційного комітету
 

  1. Ковальчук О.С. – директор КЗ ТМР «СЮТ» – голова організаційного комітету.
  2. Гребень Р.В. – заступник директора з НВР КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.
  3. Матвійчук А.М – завідувач методичним відділом КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.
  4. Комендацька М.С. – завідувач оргмасовим відділом КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.

 

         Додаток 4

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 СКЛАД
суддівської колегії

  1. Пальчик Андрій Олександрович, – головний суддя, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету. (за згодою)
  2. Жаровський Руслан Олегович, – суддя, старший викладач кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  3. Михайлович Тарас Володимирович, – суддя, асистент кафедри Комп'ютерних наук Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  4. Шаблій Наталя Ростиславівна, – суддя, асистент кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  5. Луцків Андрій Мирославович, – суддя, доцент кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  6. Лещишин Юрій Зіновійович, – суддя, доцент кафедри Біотехнічних систем Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  7. Жеребний Тарас Ігорович – суддя, розробник програмного забезпечення, фірма “Eleks”, номінація «Програмування». (за згодою)

 

Лозова Ніна Михайлівна – секретар конкурсу

 

 

Н А К А З

 

26.03.2019                                                                   № 82

 

 

Про участь у відбірково-тренувальних зборах

учнів-кандидатів у члени команд області

у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 22.02.2019 р. № 40-од та з метою підготовки до ІV етапу учнівських предметних олімпіад

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Директорам ЗЗСО:

1.1. Забезпечити участь у  відбірково-тренувальних зборах учнів-кандидатів у члени команд області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 23.02 по 21.03.2019 року:

з української мови і літератури

Лепявко Катерину Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Лукащука Василя Васильовича, учня  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Сивак Валерію Олегівну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з англійської мови

Бобровську Ірину Степанівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Мацевко Євгенію Дмитрівну,  ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Бойко Софію Ігорівну, ученицю 10 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гордійчук Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гумен Соломію Володимирівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стельмах Надію Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Турківську Вікторію Романівну, ученицю  11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Жук Дарію Андріївну, ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Маркевич Діану Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Приведу Анастасію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з історії

Демядяка Сергія Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Малиняк Роксолану Богданівну, ученицю 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І. Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з правознавства

Дідух Марію Юріївну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Шашкевич Анастасію Олександрівну, ученицю 9 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І.Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з математики

Костюка Богдана Андрійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з біології

Александрович Діану Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костюк Віту Віталіївну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з фізики

Вдовіна Богдана Богдановича, учня 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Волошина Петра Зеновійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костецьку Вікторію Юріївну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з астрономії

Кипибіду Діану Данилівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Иосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Ставицьку Анастасію Романівну, ученицю 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з хімії

Брюхань Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Літнянського Дмитра Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савченка Іллю Івановича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стаханську Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Товпишка Данила Ростиславовича,  учня 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з екології

Касянчук Надію Михайлівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з трудового навчання

Носаль Юлію Володимирівну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 з інформатики

Струка Олександра Сергійовича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з інформаційних технологій

Зубюка Дениса Валентиновича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Проця Петра Олеговича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області.

1.2. Провести інструктаж учнів з техніки безпеки.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти заступника начальника-начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Сум І.М.

 

Начальник управління освіти і науки                                           О.П.Похиляк

 

 

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович,   52-19-58 

НАКАЗ

 

21.02.2019                                                                                     № 67

 

Про організацію підготовки літнього

оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами, внесеними згідно з Законом від 02.10.2018 року № 2576-VIII), наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 року №295 «Про організацію підготовки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 року № 7/13/16 «Про затвердження Програми розвитку освіти м.Тернополя на 2017-2019 роки» із змінами і доповненнями від 19.12.2018 року № 7/31/12, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і молоді в літній період 2019 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей і вихованців відповідно до державних соціальних стандартів.

2.Затвердити:

2.1. Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань розподілу путівок (додаток 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Надати пропозиції щодо відкриття на базі закладів загальної середньої освіти таборів з денним перебуванням, у тому числі літніх мовних таборів.

3.2. Сприяти залученню інвестицій установ, підприємств, організацій, професійних спілок, фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб на оздоровлення та відпочинок дітей.

3.3. Неухильно дотримуватися вимог Порядку про організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

3.4. Призначити відповідального за організаційні заходи щодо літнього оздоровлення (наказ про призначення подати в управління освіти і науки до 16.03.2019 року), на якого покласти персональну відповідальність за наявність, своєчасність подачі та достовірність необхідних супровідних документів, передбачених Порядком направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення (Додаток 1).

3.5. Сформувати попередні списки дітей пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

3.6. До 26.04.2019 року подати списки з усіма необхідними документами у відділ методичної роботи ЦТДЮ (к.7) (додаток 1).

3.7. У разі відмови від оздоровлення отримати від батьків або осіб, що їх замінюють, заяву-відмову (завірену копію подати разом зі списками).

  1. Директору ЦТДЮ Миханчук С.М.:

4.1. Створити робочу групу з числа працівників закладу для збору інформації з навчальних закладів та перевірки списків учнів.

4.2. До 16.05.2019року подати на розгляд Комісії попередні узагальнені списки учнів пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

4.3. Здійснити своєчасне фінансування витрат, передбачених на організацію літнього оздоровлення та відпочинку.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління                                                         О.П.Похиляк

   Заблоцька Ольга Ігорівна, 528856

Нюня Тетяна Любомирівна, 254890

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

 

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

 

               Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (далі – Порядок) визначає організацію підбору і направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються за рахунок коштів міського бюджету діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;
  • діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;
  • діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

         У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах”.

Комісія з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій управління освіти і науки Тернопільської міської ради здійснює розподіл путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальні одиниці відповідно до співвідношення чисельності дітей віком від 7 до 18 років у м. Тернополі до загальної чисельності таких дітей у місті (за даними органів державної статистики за попередній рік) з урахуванням кількості дітей пільгових категорій та з дотриманням гендерної рівності.

            При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

 

 Перелік документів для категорій дітей,

які мають право на оздоровлення та відпочинок

за рахунок коштів міського бюджету

 

  1. Загальний список дітей, які бажають оздоровитись (завірений директором школи та з мокрою печаткою):

 

Таблиця-зразок

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Число, місяць, рік народжен-ня

Клас

Назва пільгової категорії

Прізвище, ім’я,

по батькові батьків (опікунів)

Домашня адреса, контактний телефон

Рік останнього оздоровлення дитини за кошти міської громади

Відповідальна особа зі школи, контактний телефон, № наказу по школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про те, що дитина не оздоровлювалась у 2019 році, завірена директором закладу та з мокрою печаткою (на кожну дитину окремо).

 

  1. Документи, які подаються для окремих пільгових категорій дітей:

 

(документи подавати в папках, на кожну дитину в окремому файлі):

 

 

Категорія, до якої відноситься дитина

Перелік документів

(Усі документи повинні бути завірені мокрою печаткою та підписом директора)

1

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

1. Заява від опікуна (піклувальника), написана рукою батьків, завірена директором.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Свідоцтва про смерть обох батьків (завірена копія) або рішення суду, органу опіки та піклування про надання дитині статусу позбавленої батьківського піклування (завірена копія).

2

Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує статус учасника бойових дій.

3

Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

4

Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

5

Діти з інвалідністю (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Посвідчення про належність дитини до цієї категорії (копія).

4. Заява від батьків або довідка від лікаря про те, що дитина здатна до самообслуговування.

6

Діти з багатодітних сімей

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка про склад сім’ї (оригінал).

4. Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (завірена копія).

7

Діти з малозабезпечених сімей

1.Заява від батьків;

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Довідка про призначення державної соціальної допомоги по малозабезпеченості (оригінал з органів соціальної опіки).

8

Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

9

Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків

1. Заява від одного з батьків або осіб, які їх заміняють.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

10

Талановиті та обдаровані діти-переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, фестивалю, спартакіади, конкурсу міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського чи районного рівнів.

4. Клопотання педагогічної ради навчального закладу та органу управління освітою районної державної адміністрації або відповідного органу місцевого самоврядування про надання дитині путівки та копії табелів успішності або похвальних листів за останні два роки навчання (для відмінників навчання). По табелях враховуються тільки річні (підсумкові) оцінки.

11

Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

1. Клопотання від соціальної установи.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Документ, що засвідчує перебування дитини на обліку у ССНД як такої, яка опинилась у СЖО.

12

Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Завірена копія посвідчення, що засвідчує належність дитини до зазначеної категорії.

13

Діти, які перебувають на диспансерному обліку

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

14

Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

15

Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (Рішення виконавчого комітету про створення прийомної сім’ї).

16

Діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія посвідчення по встановлення інвалідності.

17

Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка з місця роботи батьків або одного з батьків.

4. Документ, що засвідчує місце проживання дитини.

  Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

Склад

Комісії з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2019році

Похиляк Ольга Петрівна   – начальник управління освіти і науки, голова комісії;

Сум Ірина Михайлівна      – заступник начальника – начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти, заступник голови  комісії;

Заблоцька Ольга Ігорівна – головний інспектор з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти;

Миханчук Світлана Миколаївна        – директор ЦТДЮ, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Вівчар Андрій Дмитрович

– методист ТКМЦ НОІМ;

Хоркава Катерина Іванівна

– головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради ( за згодою);

Гірчиця Петро Григорович

– інженер з охорони праці та ремонту устаткування;

Гірняк Ірина Ігорівна

– головний спеціаліст відділу у справах сім’ї управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (за згодою);

Лука Оксана Іванівна

– заступник директора ЦТДЮ;

Кульчицька Надія Михайлівна

– заввідділом методичної роботи ЦТДЮ;

Додик Галина Зиновіївна

– методист ЦТДЮ;

Сивак Алла Михайлівна

– головний бухгалтер ЦТДЮ;

Вавричук Руслан Васильович

директор ТЗОШ № 13 імені А.Юркевича;

Кавецька Наталія Павлівна

заступник директора з виховної роботи ТЗОШ № 26 імені Д.Заплітного;

Захарченко Оксана Іванівна

– заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ № 24;

Куцкір Світлана Владиславівна

– заступник директора з виховної роботи ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»;

Нюня Тетяна Любомирівна

– методист ТКМЦ НОІМ.

 

Сторінка 1 із 5

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top