Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Накази

НАКАЗ

 

15.11.2018                                                                                      № 431

 

Про роботу методичної служби міста

з питань реалізації Концепції «Нова

українська школа»

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 16.03.2018 року №7/23/30, плану роботи управління на 2018 рік, на виконання наказу управління від 16.10.2018 року №373 «Про підготовку та проведення засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської міської ради», враховуючи інформацію «Про роботу методичної служби з питань реалізації Концепції «Нова українська школа» ( додається) та на виконання рішення колегії  управління від 24.10.2018 (протокол №3/2)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Управлінню освіти і науки:
  2. Забезпечити в повному обсязі виконання плану заходів щодо запровадження Концепції «Нова українська школа».
  3. Тримати на постійному контролі стан забезпечення закладів загальної середньої освіти меблями.
  4. До 01 грудня 2018 року проаналізувати питання щодо раціонального розподілу та використання коштів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року №237 «Нова українська школа» керівниками закладів загальної середньої освіти.
  1. Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

2.1. Здійснювати науково-методичний супровід педагогічних колективів закладів освіти щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти, оновлених навчальних програм у практику роботи.

2.2. Сприяти формуванню нової моделі методичної підготовки вчителя школи І ступеня відповідно до концептуальних засад Нової української школи, змінивши її зміст, форми та результат.

2.3. Створювати умови для творчої самореалізації педагогів через залучення їх до методичної роботи, фахових конкурсів, виставок, мотивувати до створення авторських науково-методичних посібників.

2.4. Здійснювати  моніторинг процесу впровадження нового Держстандарту закладів пілотного дослідження  на базі 2-Б класу ТЗОШ № 16 та 2-Г класу ТЗОШ № 28.

  1. Керівникам освітніх закладів м.Тернополя:

3.1. Створювати  належні умови для обов’язкового проходження онлайн-  курсу педагогами початкових класів на платформі студії онлайн-освіти EdEra відповідно до Концепції «Нова українська школа» для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

                                                                                    Постійно

3.2. Забезпечити обов'язкове проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році згідно з Планом-графіком очного навчання та Типовою освітньою програмою, затвердженою наказом МОН України від 15.01.2018 № 36.                                 

                                                                                     Жовтень-листопад, 2018

3.3.  Завершити облаштування  освітнього  середовища 1-их класів сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням і дидактичними матеріалами, передбачених наказом МОН України від 23 березня 2018 року № 283 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової  української школи».

                                                                                      До 01.12.2018

3.4.  Упроваджувати особистісно зорієнтовані технології компетентнісного та діяльнісного підходів в освітній процес закладів.                       

                                                                                      Постійно

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                       О.П.Похиляк

 

Сум Ірина Михайлівна 253436

Гордіюк Надія Мирославівна 251283

 

Додаток

до наказу управління

освіти і науки

від 15.11.2018 року № 431

 

Інформація

«Про роботу методичної служби з питань реалізації Концепції “НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА”

Успіх освітньої реформи у великій мірі залежить від професіоналізму нас усіх: управлінців, методичних служб, керівників, учителів, які повинні не тільки усвідомлювати  суть та шляхи модернізації, а й вибудовувати умови практичного її втілення. І тому не конкуренція, а співпраця в учительських спільнотах – основа успіху під час впровадження нового Держстандарту.

Отож, НУШ стартувала.

ЯК НАВЧАТИМУТЬ СЬОГОДНІ ПЕРШОКЛАСНИКІВ?

Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання.Це означає,що учні не просто будуть набуватиз нань, а вчитимуться використовувати  їх на практиці.

Значну частину навчального часу в НУШ буде присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язуватимуть, наприклад, математичні приклади, а робитимуть проекти і спільно шукатимуть рішення проблем.

Тому В НУШ діти часто навчатимуться, граючись. Для таких дітей природно-відповідний спосіб сприйняття світу через діяльність, зокрема, через гру наранньому етапі навчання – у шестирічному віці, а далі через діяльнісне навчання . Це означає, що вони опановуватимуть той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб. Вчителю не потрібно буде більшість часу розповідати щось класу, стоячи біля дошки. Через гру (тобто моделювання ситуацій із додаванням руху, гумору й творчих завдань) учні зможуть дізнатись набагато більше.

У світі, який швидко змінюється, потрібно не відставати, а значить – уміти самостійно навчатись. Саме тому навчання в НУШ буде побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукатиме відповіді на запитання, осмислюватиме вивчене, а вчитель допомагатиме їй у цьому.

Емоційний інтелект і вміння спілкуватись.Навчання цьому – одне з важливих завдань Нової української школи. Дітям пропонуватимуть висловлювати свої почуття і думки,слухати один одного і не робити людині щось, що їй неприємно. Цьому, зокрема, навчатимуть під час ранкового кола – щоденної зустрічі, на якій діти обговорюватимуть свій емоційний стан, власні думки, актуальні питання класного і шкільного життя, або ж просто говоритимуть на цікаві їм теми.

Аби діти розуміли взаємозв’язки й мали цілісну картинку світу, у початковій школі пропонується інтегроване навчання.

НУШ – це школа, доступна для всіх. Саме тому двері всіх шкіл розкриваються перед дітьми з особливими освітніми потребами.

Нове освітнє середовище , що дає  можливість для різних форм навчальної діяльності.

І , звичайно, НОВИЙ УЧИТЕЛЬ з новими професійними ролями.

У зв’язку з реформуванням середньої освіти   у 2017-2018 н.р.   активізовано науково-методичну роботу  з учителями початкових класів та їх самоосвітню роботу щодо  переосмислення своєї ролі при здійсненні освітнього процесу у Новій українській школі. Процес і зміст підготовки вчителя зазнає суттєвих змін. Відповідно оновлені і всі інші форми методичної роботи.

 Структура методичної роботи з учителями школи І ступеня підпорядкована реалізації нової методичної проблеми   «Розвиток професійної компетентності та педагогічної майстерності вчителя початкових класів як основа моделювання інноваційного освітнього простору».

Пріоритети у методичній роботі: допомога вчителеві швидко адаптуватися до змін в освітньому процесі,  науково-методичний супровід освоєння ефективних форм, методів, технологій освіти, активізація інноваційного потенціалу педагогічних колективів.

З метою створення умов для професійного зростання, підвищення педагогічної  майстерності і кваліфікації педагогів працює ІНТЕРАКТИВНА ШКОЛА СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ  «Формування інноваційного навчально-виховного середовища молодшого школяра».

Нинішня революція у навчанні стосується саме переосмислення ролі вчителя, який нині в Україні не в фаворі.  У Концепції Нової української школи зазначено, що «Нова  школа потребує нового вчителя,   який може стати агентом змін… У зв’язку з цим варто говорити про нову роль учителя – не як єдиного наставника та джерела знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини».

 І тому перше заняття ІШСВ було присвячене ознайомленню з діяльністю педагога з тьюторською позицією та використанням тьюторських технологій.  

За словами міністра освіти Л.Гриневич «освітня реформа орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну  до критичного мислення цілісну особистість,  патріота  з активною позицією,  інноватора,      здатного змінювати навколишній світ та вчитися          впродовж життя.  Важливими є розвиток вмінь: вміння розв’язувати проблеми; вміння приймати рішення; вміння конструктивно керувати емоціями; вміння співпрацювати в команді -   вміння критично мислити.                                                                        Наступне   заняття  ІШСВ  – тренінг «Методика розвитку критичного мислення учнів у початковій школі»,  проведений за участю  Олени Пометун, члена–кореспондента НАПН України, доктора пед.наук, професорки, творчої директорки неурядової організації «Учителі за демократію та партнерство», наукової керівниці та консультантки українських українських  і міжнародних освітніх проектів, авторки посібників, програм, підручників, наукових статей, експертки з освітніх інновацій, і Тетяни Ремех, старшого наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України, кандидата педагогічних наук, учителя-методиста.

За програмою професійного розвитку учителів «Методика розвитку критичного мислення учнів початкової школи» у 2017-2018 н.р. пройшли навчання 150 педагогів.

Оновлення змісту й методик навчання молодших школярів зумовлене потребою в систематичному використанні можливостей початкової освіти для здійснення особистісно орієнтованого навчання в умовах інтегрованого навчання. Реформування сучасної освіти лежить на шляху подолання ізольованого викладання навчальних предметів і створення принципово нових навчальних програм, де освітній процес доцільно орієнтувати на розвивально-продуктивний інтегративний підхід. «Формування ключових компетентностей молодшого школяра на засадах міжпредметної інтеграції» - тема  практикуму ще одного заняття ІШСВ.

Ще одна нова форма роботи – ФОКУС-ГРУПИ  (focus group discussion)  «Забезпечення особистісно-компетентнісного  підходу до навчання» (Презентуючи концепцію «Нова українська школа», міністр оголосила важливим пріоритетом оновлення змісту освіти - введення особистісно-компетентнісного підходу в середній школі) -    один  із різновидів групових дискусій (бесід) з однорідними групами працівників, здібності та інтелект яких сконцентровані (сфокусовані) на певній темі. Застосування фокус-групи дає можливість вирішувати типові завдання (групи учителів 1, 2, 3,4 класів,  учителів інформатики, української мови).

Учителі 1-их класів (20.09.2017, ТЗОШ № 16) під час роботи  своєї групи (моделювання) обговорили особливості методики проведення нестандартних форм організації навчального процесу з метою створення сприятливого середовища для адаптації  дітей, оскільки успішність адаптаційного періоду має надзвичайно важливе значення у початковий період навчання першокласника,   познайомились з досвідом роботи проведення уроків «під відкритим небом», а також розробили модель однієї з найпоширеніших форм  уроку – екскурсії. На цьому ж занятті відбулася презентація методичного посібника  «Осінні уроки першокласника» , в якому  творчим колективом учителів початкових класів м. Тернополя  розроблені конспекти окремих навчальних занять у формі уроків-екскурсій, уроків-імпровізацій, уроків-ігор, уроків-театралізацій, інтегрованих уроків, які проводяться за межами класу, школи впродовж вересня-жовтня.

Учителі української мови початкових класів (22.11.2017, ТСШ № 17) (практикум) вирішували важливу проблему  щодо викладання рідної мови: як досягнути ефективності уроку української мови. Педагоги ознайомились  із завданнями мовно-літературної освітньої галузі згідно з новим Державним стандартом початкової загальної освіти; склали конструктор сучасного уроку української мови; а також створили модель уроку в 3 класі, дотримуючись компетентнісно зорієнтованого підходу. Під час створення конструктора (конспекту) уроку учителі звертали увагу на чітке формулювання мети, завдань, типу, форми проведення  уроку; конкретизацію методів, прийомів; запис дій учителя та передбачування  дій учнів; раціональний розподіл часу; виділення структурних елементів навчальної діяльності.

Для учителів 2-их класів (06.12.2017, ТНВК ШМЛ № 15) проведено панорамне заняття «Формування здоров’язбережувальної компетентності школярів засобами технології «Навчання в русі»,  як суттєво необхідного заходу, стимулюючого пошук найбільш ефективних форм, засобів та методів розширення рухової активності, що забезпечує один із найважливіших факторів здорової життєдіяльності дітей.

Реалізуючи особистісно-компетентнісний  підхід до навчання,  ФОКУС-ГРУПА учителів 3-іх класів  познайомилась  із новими методами навчання на основі запиту учнів через дослідження (Inqury Based Learning), при використанні яких можна навчити дитину вчитися самостійно, уникнути пасивності учнів на уроці (21 лютого 2018, ТЗОШ № 14). 

Сьогодні  виникає потреба готовності вчителя до використання нововведень у навчальний процес.  МАЙСТЕРНЯ ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ (кер. Копка Т.В., ТСШ № 3) «Підвищення ефективності освітнього процесу шляхом упровадження нових форм та методів навчання»-   виконує роль лабораторії, де напрацьовуються й апробуються педагогічні ідеї, новітні технології, нові підходи до викладання, авторські програми, методичні посібники, систематизується та узагальнюється передовий педагогічний досвід, наукові досягнення, розробляються технології їх впровадження.

      У центрі уваги  роботи першого заняття МАЙСТЕРНІ - експрес-курсів (31.10.2017) стояло питання щодо реалізації наскрізних вмінь молодшого школяра засобами технології «Читання та письмо для розвитку критичного мислення. Під час практичного опрацювання системи DAILY 5 педагоги переконались, що технологія розроблена таким чином, щоб навчати учнів виробляти витривалість та самостійність у кожному з її компонентів. Вправи системи є надзвичайно різноманітними, що збільшує мотивацію та інтелектуальну зайнятість учнів, їх творчу діяльність.

На допомогу учителям з даного питання підготовлено методичний посібник «Щоденні кроки до успіху».

02 грудня 2017 року МАЙСТЕРНЯ  запросила педагогів на медіа-журнал «Використання мобільних та ігрових технологій в освітньому процесі».  Учасники ознайомились з on-line сервісами для створення дидактичних матеріалів (ребусів, кросвордів, пазлів, хмар, карт знань та ін.) для проведення уроків, вчилися створювати власні інтерактивні вправи. Під час складання  конструктора уроку з ігровими технологіями, учителі дізналися, як активізувати учнів, відправивши їх у віртуальну подорож; як занурити у навчання, створивши доповнену реальність на уроці; як викликати дитячі емоції, працюючи із зображеннями в онлайн-режимі. Підбиваючи підсумки медіа-журналу, учасники дійшли висновку, що знання методики використання ІКТ в освітньому процесі початкової школи надасть можливість використовувати інструментарій активного та безпечного входження дитини в інформаційне суспільство, сприяти  бажанню вчитися і мати від цього задоволення.

Опановуючи новітні практики, технології, методики, учасники МАЙСТЕРНІ (кер. Копка Т.В., ТСШ №3) у ІІ семестрі ознайомились з роллю і значенням соціо-ігрової технології у соціально-особистісному розвитку та організації навчальної діяльності дитини. Свою роботу Майстерня закінчила панорамою педагогічних знахідок, якими поділились учасники V міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій» (Перун Н.В., ТЗОШ № 11; Пасічник М.П., ТЗОШ № 20; Томащук Р.В., ТЗОШ № 10; Горбачук І.В., ТЗОШ № 23; Волкова О.Ю., ТЗОШ № 28; Волинська Л.В., ТЗОШ № 13).

31 жовтня 2017 року на базі  ТСШ № 3 відбувся тренінг для вчителів початкових класів «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу з математики VCHY.COM.UA" .               

Тренінг провела спеціаліст по роботі з освітніми установами освітньої платформи vchy.com.ua  Порицька Оксана Іванівна, тренер «Інтерактивної школи». Мета навчання – інформування вчителів про освітні можливості  платформи «ВЧИ.КОМ.ЮА», розгляд можливостей її використання для навчання школярів 1-4 класів.

З метою усунення суперечок між  запитами школи і програмними можливостями ДНЗ,  удосконалення  форм організації і методів навчання, спрямування освітньо-виховного процесу на становлення особистості дитини працює інтегрована форма робота  - ПРОЛЕМНЕ КОЛО фахівців дошкільної і початкової освіти. 25  жовтня 2017 року на базі  Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа–колегіум  Патріарха Йосифа Сліпого»   відбулось засідання проблемного столу  вихователів  дошкільних навчальних закладів  та вчителів початкових класів з теми «Діагностика невдач у навчанні першокласників», мета якого - здійснити аналіз причин, що призводять до невдач у навчанні першокласників; з'ясувати особливості адаптації першокласників, включаючи дошкільний етап; налагодити співпрацю між дошкільними  і загальноосвітніми навчальними закладами.

10 травня 2018 р. на базі ЗДО № 20 відбувся психолого-педагогічний семінар з теми «Портрет старшого дошкільника напередодні вступу до школи».

Ці заходи дають змогу педагогам дитячого садка і школи розв’язувати проблемні питання, виявляти недоліки, що заважають здійсненню наступності у роботі, визначати способи вдосконалення освітньої роботи.

         

Протягом усього періоду функціонував  КОНСУЛЬТПУНКТ «Особистісно-професійний розвиток педагога». Перебудові педагога сприяють не тільки групові,  колективні форми методичної діяльності, але й індивідуальна робота, кропітка самоосвіта. 

У  2017-2018 н.р.  основна увага приділена підготовці учителів початкових класів , які у цьому н.р. працюють у 1-их класах.

Здійснено роз’яснювальну роботу щодо підвищення кваліфікації вчителів через обов’язковий онлайн-курс на платформі EdEra (http://gordiuknadija.blogspot.com/ 2018/01/26; 2018/01/31);

проведено навчання 110 вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році, відповідно до  Типової  освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників (Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типової  освітньої програми  організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти» від 15.01.2018 № 36): настановча очна сесія (лютий), друга очна сесія (березень), підсумкова очна сесія (червень);

організовано авторський майстер-клас Скворцової Світлани Олексіївни, доктора педагогічних наук, професора, члена кореспондента НАПН України, розробника Державного стандарту початкової освіти та співавтора навчально - методичного комплекту "Математика. 1 клас", розробленого до програми НУШ 1 ( Савченко О.Я.), який Світлана Олексіївна презентувала (10.05.2018 року, ТЗОШ № 28);

організовано  зустріч-діалог учителів майбутніх перших класів з представниками видавництв "БОГДАН", "ПІДРУЧНИКИ І  ПОСІБНИКИ", "АСТОН", "РАНОК" і авторами підручників («Математика» Корчевська О.П.. Козак М.В.; «Мистецтво» Кізілова Г.О., Шулько О.А.; «Українська мова. Буквар» Наумчук М.М.; Чумарна М.І.; «Я досліджую світ» Гладюк Т.В.),  які розповіли про особливості упровадження та приділили особливу увагу концептуальним засадам нових підручників (14 травня 2018 р., ТЗОШ №24). Учителі початкових класів  - співавтори нових підручників, за якими будуть навчатися учні1-их класів (Заброцька С.Г.,ТСШ №3 «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах); Шулько О.А., ТЗОШ №22; Кізілова Г.О., ТЗОШ № 4 - «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти).

А у вересні уже цього н.р. – творча зустріч з авторами підручника і посібника «Я досліджую світ» Ольгою Волощенко і Олексанрою Козак, які є також членами авторського колективу зі створення нового Держстандарту і Типової освітньої програми НУШ2 (під керівництвом Шияна);

Здійснюється  спостереження за впровадженням проекту нового Держстандарту початкової загальної освіти  у 1 класах ТЗОШ №16 (вч. Роговська Л.І.), ТЗОШ № 28 (Коник Н.Я.) (Наказ управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 26.09.2017 № 438 «Про проведення пілотного дослідження на локальному рівні щодо впровадження державного стандарту початкової загальної освіти на базі 1-Б класу ТЗОШ № 16 та 1-Г класу ТЗОШ № 28). Як показали результати, найголовніші зміни стосувалися методів навчання: перехід від знаннєвої школи до школи компетентностей. Головне завдання , яке стояло перед учителями,  адаптувати дітей  до життя. На уроках  діти вчилися  використовувати отримані знання на практиці. Учителі задоволені успіхами вихованців. Зокрема, діти на уроках активні, самоорганізовані, зацікавлені у навчальному процесі, мають можливість більше рухатися. У цих двох освітніх закладах  маємо унікальну ситуацію, яка проявляється в тому, що є можливість зіставляти результати успішності пілотних класів з класами, які навчаються за старою програмою для 1 класу. Результати пілотного дослідження висвітлювалися на сайті ТКМЦ та сайтах шкіл.

Підготовлено Методичні рекомендації щодо підвищення кваліфікації учителів початкових класів «Як вчителям пройти обов’язковий  онлайн-курс з підвищення кваліфікації» , Методичні рекомендації щодо проведення інтегрованих уроків, Методичні рекомендації  щодо організації освітнього простору Нової української школи.

У місті , крім двох нових Типових освітніх програм, реалізується Освітня  Програма початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (ХНПУ ім. Г.Сковороди). У ньому беруть участь 8 освітніх закладів м. Тернополя (ТНВКШПЛ №2, ТЗОШ №4, ТСШ№5, ТЗОШ №13, ТЗОШ № 18, ТЗОШ № 24, ТЗОШ №28, ТСПІМ, ТСПОЕ).  

 ТЗОШ № 4  працює за освітньою програмою «На крилах успіху» для учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти (Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук, науковий керівник А.Цимбалару)

Усі програми відповідають Державному стандарту. Підтвердженням є лист МОНУ про проведення відповідних експертиз Державної служби якості освіти від 25.05.2018 № 1/9-344.

Нове освітнє середовище.

Для того, щоб реалізувати ідеї Концепції НУШ, учні мають перебувати в новому освітньому середовищі для забезпечення особистісно зорієнтованого навчання. З Держбюджету виділено один мільярд гривень на обладнання для класів.

Це – парти-трансформери, які можна легко пересунути для роботи в групах, нова техніка і розвивальні ігри.

Під час відзначення міського свята Дня працівника освіти у фойє Українського   дому «Перемога»  облаштовано частинку інтер’єру сучасного класного приміщення з осередками навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями, змінним тематичним осередком (фліп-чарт дошка), осередок відпочинку з килимом для сидіння та гри, кріслами-пуфами, подушками з м'яким покриттям. Ще раз висловлюємо слова вдячності за допомогу ТСШ №3, 4,7,  14, 24, ОЕ.

З Держбюджету виділено один мільярд гривень на обладнання для класів. У м. Тернополі виділено на впровадження Держстандарту початкової освіти    6 593 700 грн., в т.ч.:

- з державного бюджету 4 615 600 грн.

- з  місцевого бюджету    1 978 100грн. на придбання     

     -   дидактичного  матеріалу ( з розрахунку на один клас  - 20, 3 тис. грн.)

  • закупівлі меблів (парти, стільчики з розрахунку на 1 учня – 1,3 тис. грн.)
  • комп’ютерного та мультимедійного обладнання (з розрахунку на  1 школу – 10, 1 тис. грн.)

Освоєно       62% коштів, в т.ч.:

  • - з державного бюджету   59% - 2 705 800 грн.
  • - з  місцевого бюджету      67% - 1 334 000 грн. 

Придбано

  • 6,3 тис. наборів дидактичного матеріалу,
  • 1206 комплектів меблів,
  • 86 одиниць техніки ( 21 од. ноутбуків, 7 од. інтерактивних проекторів, 37 од. багатофункціональних пристроїв, 16 од. ламінаторів, 39 од. мобільних стаціонарних дощок та інше обладнання) .

У відповідності до графіку виготовлення та завезення продукції до кінця жовтня має бути освоєно 83% коштів. Залишок коштів заплановано використати у листопаді 2018 року.

 

НАКАЗ

 

 15.11.2018                                                                                                                        №427                                                      

 

Про підготовку та проведення в 2019 році

зовнішнього незалежного оцінювання

результатів навчання, здобутих на

основі повної загальної середньої освіти

 

            Відповідно до частини восьмої статті 12 Закону України «Про освіту» частини третьої статті 45 Закону України «Про вищу освіту», статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку проведення зовнішнього  незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 року за № 118/29986, наказів Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2018 року № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р . за № 1030/32482, від 28 вересня 2018 року №1036 «Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2018 року №790-од «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, у 2019 році», наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році», на виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 08.11.2018 року. №283 «Про підготовку та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з метою організованого проведення у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Заступнику начальника-начальнику відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради Сум І.М., директору Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Г.І., методисту Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Трофимчуку А.В., керівникам закладів освіти  м. Тернополя:

1.1.Забезпечити проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з української мови і літератури, історії України, математики, англійської, іспанської, німецької, французької мов, біології, географії, фізики, хімії.

1.2.Довести до відома учнів-випускників закладів освіти, педагогічної й батьківської громадськості м. Тернополя інформацію про надання права кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього незалежного оцінювання на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів, зазначених у пункті 1.1. цього наказу, а також, що в 2019 році результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів   (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX – початок XXІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

1.3. Забезпечити проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року в травні-червні згідно з графіком, затвердженим Міністерством освіти і науки України.

1.4. До 05 квітня 2019 року сформувати мережу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання на території м. Тернополя і забезпечити згідно з вимогами всі необхідні умови для їх роботи.

1.5.Погодити кандидатури відповідальних за пункти тестування, заступників відповідальних за пункти тестування й забезпечити внесення даних про них у електронну базу залучених.

  1. Керівникам закладів освіти м. Тернополя:

2.1. Створити умови для реєстрації та подання реєстраційних документів з 05 лютого до 18 березня 2019 року всіх випускників закладів освіти 2019 року та надання їм консультаційної та технічної допомоги.

2.2. Призначити в підпорядкованих навчальних закладах осіб, відповідальних за реєстрацію.

2.3. У визначені терміни інформувати управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу про кількість зареєстрованих учасників тестування.

2.4. Директорам ТЗОШ № 10, 24, 26, 27, 28, ТЛ-СМШ № 21 і ТСШ № 29 забезпечити аудиторії пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов  засобами відтворення звукових файлів із CD-дисків (із розрахунку один засіб на аудиторію тестування).

  1. Директору Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Г.І., методисту Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Трофимчуку А.В., керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. До 17.05.2019 року здійснити підбір, навчання педагогічних працівників та внести дані про них в електронну базу залучених, які забезпечуватимуть проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування (старші інструктори, інструктори, чергові), та в пунктах перевірки завдань сертифікаційних робіт з української мови і літератури, математики і  англійської мови.

3.2. Під час роботи з електронною базою осіб, залучених до тестування, дотримуватися вимог Закону України «Про захист персональних даних».

3.3. Забезпечити виконання в повному обсязі навчальних планів і програм в тих навчальних закладах, приміщення яких будуть використовуватися як пункти тестування під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в травні 2019 року.

3.4. Провести 16 та 23 березня 2019 року пробне тестування з предметів,

зазначених в п.1.1. наказу, за кошти фізичних та юридичних осіб, та з дотриманням вимог, зазначених в п.2.4. наказу.

  1. Директору Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Г.І., методисту Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Трофимчуку А.В.:

4.1. Здійснити інформаційне, організаційно-методичне забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

4.2. У визначені терміни подавати узагальнені інформації, звіти про хід підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

4.3. Провести протягом 2018/2019 навчального року цикл семінарів, нарад, зустрічей щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання для педагогічних працівників, спеціалістів управління освіти і науки,  методистів ТКМЦНОІМ, керівників навчальних закладів, громадськості та засобів масової інформації міста.

4.4. Забезпечити організаційно-методичний супровід пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

  1. Відповідальність за своєчасне і повне виконання заходів з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році покласти на заступника начальника-начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради Сум І.М., директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Г.І., методиста Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Трофимчука А.В., керівників закладів загальної середньої освіти міста.
  2. Даний наказ розмістити на сайті управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                    О.П. Похиляк

  

Трофимчук Андрій Васильович (0352)40-09-94

 

НАКАЗ

 24.10.2018                                                                                         № 389

 Про результати

зовнішнього незалежного

оцінювання у 2018 році

 Відповідно до Положення про управління освіти і науки Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 16.03.2018 року № 7/23/30,плану роботи управління  на 2018 рік, на виконання наказу управління від 16.10.2018 року № 373 «Про підготовку та проведення засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської міської ради», враховуючи інформацію«Про результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році»(додається) та рішення колегії управління від 24.10.2018 року (протокол № 3/3)

 НАКАЗУЮ:

 

  1. Роботу відповідальних та помічників відповідальних за пункти тестування ТНВК ШЛ № 6, ТНВК ШЕЛ № 9, ТНВК ШМЛ № 15, ТЗОШ № 10, 11, 13, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, ТСШ № 29 та за пункти перевірки ТЗОШ № 4, ТСШ № 5 вважати задовільною.
  2. Заступнику начальника – начальнику відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Сум І.М., методисту ТКМЦНОІМ Трофимчуку  А.В. до 01.12.2018 року визначити необхідну кількість навчальних закладів для проведення ЗНО – 2019.
  3. Директору ТКМЦ НОІМ Литвинюк Г.І., методисту ТКМЦ НОІМ Трофимчуку А.В.:
  4. До 25.10.2018 року довести до відома керівників закладів загальної середньої освіти дані моніторингу результатів ЗНО – 2018.
  5. До 01.11.2018 року розробити План заходів щодо підготовки та проведення ЗНО – 2019.
  6. Постійно висвітлювати на сайті управління освіти і науки інформацію щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  7. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
  8. Щорічно аналізувати результати державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників основної та старшої школи під час проведення серпневих нарад.
  9. Забезпечувати сучасні підходи до навчання відповідно до вимог Нової української школи, оновлених Критеріїв оцінювання, ціннісних орієнтацій та перспектив розвитку особистості.
  10. Протягом 2018-2019 навчального року забезпечити проведення цілеспрямованого внутрішнього моніторингу якості освітнього процесу.
  11. Посилити контроль за об’єктивністю оцінювання якості знань випускників.
  12. Довести до відома учнів 9-их класів, їх батьків і педагогічних працівників інформацію про те, що починаючи з 2021 року підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти буде успішне проходження нею державної підсумкової атестації, а також про обов’язковість державної підсумкової атестації з математики, яка буде проводитись з використанням завдань 2-х рівнів

(стандарт і профільний).

  1. Забезпечити залучення педагогічних працівників для організації та проведення ЗНО – 2019.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                       О.П.Похиляк

 

Сум Ірина Михайлівна 253436

Трофимчук Андрій Васильович 40 09 84

  Додаток

                                                                               до наказу управління

                                                                                 освіти і науки ТМР

від 24.10.2018 року №389

 

ДОВІДКА

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ У 2018 РОЦІ

 

ВСТУП.

Одним із пріоритетних завдань освітянської галузі є оцінювання навчальних досягнень випускників закладів освіти. Одною із ефективних складових, яка сприяє реалізації цього завдання є зовнішнє незалежне оцінювання. У 2018 році у систему ЗНО було введено кілька інновацій.

 

Основні новації ЗНО-2018.

  • Окрім учнів закладів загальної середньої освіти, ДПА з української мови у формі ЗНО проходили також учні (слухачі, студенти) професійних (професійно-технічних) закладів освіти та студенти закладів вищої освіти.
  • Суттєве розширення змісту тестів з іноземних мов, а саме включення до них нової частини – «Розуміння мови на слух» (аудіювання). ЗНО з іноземних мов проведено на базі ТЗОШ №10, ТЗОШ №24, ТЗОШ №26, ТЗОШ №27, ТЗОШ №28, ТСШ №29 (англійська мова), ТЗОШ №21 (німецька, французька, іспанська мови).
  • У 2018 році під час додаткової сесії ЗНО відбулась апробація технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб з порушеннями зору, які використовують у процесі навчання шрифт Брайля. Апробаційне тестування проведено з 3-х предметів: українська мова і література, математика та історія України.

 

У 2018 році у якості пунктів тестування залучались наступні навчальні заклади:ТНВК ШЛ №6, ТНВК ШЕЛ №9, ТНВК ШМЛ №15, ТЗОШ №10,11,13,16,20,21,22,24,26,27,28, ТСШ №29.

 

У якості пунктів перевірки завдань з відкритою формою відповіді з української мови і літератури, математики і англійської мови залучались навчальні заклади: ТЗОШ №4 і ТСШ №5.

 

Необхідно відзначити, що зовнішнє незалежне оцінювання, яке і у 2018 році відбулося на належному організаційному рівні, є результатом постійної уваги до нього центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій, підприємств, установ і тисяч педагогічних, науково-педагогічних працівників, залучених до його організації та проведення.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

серед випускників ЗЗСО.

 

1.Рейтинги результативності ЗНО-2018 за даними сайту Освіта.ua.

PowerPoint.Slide.12  І місце – м. Київ (138,2), ІІ – м. Львів (136,9), ІІІ – Тернопіль (135,4).

І місце – Тернопільська Українська гімназія імені І. Франка (149,9 бала). 72 місце у ТОП-200 ЗЗСО України (приріст +28 позицій у порівнянні із 2017 роком).

ІІ місце – Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича (147,9 бала). 100 місце у ТОП-200 ЗЗСО України (мінус 3 позиції у порівнянні із 2017 роком).

ІІІ місце – ТСШ №3 (147,5 бала). 106 місце у ТОП-200 ЗЗСО України (приріст +25 позицій у порівнянні із 2017 роком).

IV місце – ТСШ №29 (147 бала). 118 місце у ТОП-200 ЗЗСО України (приріст +54 позиції у порівнянні із 2017 роком).

Рейтинг шкіл м. Тернополя за результатами ЗНО 2018 року

(рейтинг сайту osvita.ua)

Місце

Назва навчального закладу

TOP

Рейтинговий бал

Бал ЗНО

Учнів / тестів

Склав (%)

І

ТУГ

72

149.9

167.7

83/298

99

ІІ

ТСШ №3

106

147.5

165.5

82/279

99

ІІІ

ТСШ №29

118

147

169.7

31/110

100

4

ТКГ

202

143.4

165.1

34/124

99

5

ТСШ №17

404

137.9

159.8

25/89

98

6

ТСШ №5

460

136.9

157.0

42/147

98

7

ТНВК ШМЛ №15

504

136

157.6

24/89

99

8

ТЗОШ №27

552

135.2

157.1

20/73

99

9

ТСШ №7

560

135.1

155.8

31/115

99

10

ТЗОШ №14

616

134.4

155.7

24/89

97

11

ТНВК ШЛ №6

671

133.6

152.4

50/180

97

12

ТТЛ

695

133.1

153.0

38/135

99

13

ТЗОШ №19

897

130.6

148.6

54/197

95

14

ТЗОШ №28

926

130.3

149.4

41/152

96

15

ТЗОШ №11

971

129.9

150.1

30/106

97

16

ТЗОШ №16

1121

128.5

145.3

65/234

94

17

ТЗОШ №4

1152

128.2

148.3

28/100

96

18

ТЗОШ №22

1287

126.8

146.4

34/111

97

19

ТЗОШ №24

1328

126.5

143.8

56/202

97

20

ТЗОШ №13

1372

126.1

147.2

13/45

96

21

ТЗОШ №18

1625

124

144.4

15/58

95

22

ТЗОШ №8

1687

123.4

143.8

15/57

95

23

ТЗОШ №21

1744

123

142.6

23/84

94

24

ТНВК ШЕЛ №9

1969

121.2

139.6

33/122

93

25

Колегіум

2074

120.4

140.6

12/42

95

26

ТЗОШ №23

2215

119.4

138.4

24/88

92

27

ТЗОШ №10

2342

118.5

136.7

32/113

91

28

ТЗОШ №26

2557

117.1

135.4

28/103

92

29

ТЗОШ №20

3775

109.9

128.2

14/49

86

30

ТВШ

4023

108.7

127.6

4/15

93

31

ТНВК ШПЛ №2

4186

107.9

124.7

27/104

87

32

ТЗОШ №25

4236

107.7

125.5

16/56

88

33

ТПЛ

8001

85.6

98.0

40/158

82

За результатами ЗНО-2018 року перші три місця у рейтингу посіли Тернопільська Українська гімназія імені І.Франка, ТСШ №3, ТСШ №29. Найнижчі рейтингові бали отримали ТНВК ШПЛ №2, ТЗОШ №25, ТПЛ.

Також, необхідно відзначити, що серед 10-ти найкращих ЗЗСО міста є дві загальноосвітні школи: ТЗОШ №27 (8 місце) і ТЗОШ №14 (10 місце). 

 

2.Результати ЗНО-2018 випускників ЗЗСО м.Тернополя в межах Тернопільської області.

Українська мова і література

В області не подолали поріг 8,36% від загальної кількості випускників ЗЗСО, що на 0,04% більше від середнього по Україні. Найменше учасників (набрали менше 100 балів)  у Бережанському районі (0,85%). Місто Тернопіль (2,26%) - ІІІ місце.

 

Найкращу якість знань з української мови та літератури за шкалою 160-200 балів продемонстрували учасники тестування з м.Бережани (67,62%). Місто Тернопіль (66,06%) – ІІ місце.

 

Історія України

PowerPoint.Slide.12  В області не подолали поріг 12,12% від загальної кількості випускників ЗЗСО, що на 2,31% менше від середнього по Україні. Найменше учасників (набрали менше 100 балів)  у м. Чорткові (4,65%). Місто Тернопіль (6,16%) - ІІІ місце.

Найкращу якість знань з історії України за шкалою 160-200 балів продемонстрували учасники тестування з м.Чорткова (45,34%). Місто Тернопіль (36,12%) – 4 місце.

 

Математика

В області не подолали поріг 15,88%  від загальної кількості випускників ЗЗСО, що на 0,81% більше від середнього по Україні. Найменше учасників (набрали менше 100 балів)  у м. Кременець (2,17%). Місто Тернопіль (6,4%) - ІІІ місце.

 

Найкращу якість знань з математики за шкалою 160-200 балів продемонстрували учасники тестування з м.Кременця (50%). Місто Тернопіль (35,76%) – ІІІ місце.

 

Англійська мова

PowerPoint.Slide.12 

В області не подолали поріг 7,26%  від загальної кількості випускників ЗЗСО, що на 3,0% менше від середнього по Україні. Найменше учасників (набрали менше 100 балів)  у Чортківському районі (0,0%). Місто Тернопіль (5,36%) - 6 місце.

Найкращу якість знань з англійської мови за шкалою 160-200 балів продемонстрували учасники тестування з м.Чорткова (56,6%). Місто Тернопіль (43,55%) – ІІ місце.

3.Результати ЗНО-2018 випускників ЗЗСО Тернополя в межах міста.

 

Українська мова і література

ЗНО-2018

Українська мова та літератури

Показник якості навченності за шкалою 160-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

160-180 балів

180-200 балів

Показник

якості навченості

160-200 балів

1

2

3

4

5

6

7

1

ТСШ №29

31

0

38,71

54,84

93,55

2

ТУГ

83

0

25,3

63,86

89,16

3

ТКГ

34

0

29,41

58,82

88,23

4

ТЗОШ №27

20

5

30

55

85

5

ТСШ №17

25

0

32

52

84

6

ТСШ №3

82

0

29,27

52,44

81,71

7

ТСШ №5

42

0

35,71

45,24

80,95

8

ТЗОШ №14

24

0

25

54,17

79,17

9

ТНВК №15

24

0

33,33

45,83

79,16

10

ТНВК №6

50

0

34

44

78

11

ТТЛ

37

0

45,95

29,73

75,68

12

ТВШ

4

0

75

0

75

13

ТСШ №7

31

0

38,71

32,26

70,97

14

ТЗОШ №19

54

0

31,48

38,89

70,37

15

ТЗОШ №13

13

7,69

46,15

23,08

69,23

16

ТЗОШ №4

28

0

25

42,86

67,86

17

ТЗОШ №18

15

0

26,67

40

66,67

18

ТЗОШ №28

41

2,44

31,71

34,15

65,86

19

ТЗОШ №16

65

1,54

27,69

35,38

63,07

20

ТЗОШ №21

23

4,35

30,43

30,43

60,86

21

ТЗОШ №8

15

0

20

40

60

22

ТЗОШ №10

32

6,25

34,38

25

59,38

23

ТЗОШ №11

29

3,45

24,14

34,48

58,62

24

ТЗОШ №24

56

0

32,14

21,43

53,57

25

ТЗОШ №26

27

0

29,63

22,22

51,85

26

ТНВК №9

33

3,03

24,24

24,24

48,48

27

ТНВК №2

27

7,41

37,04

11,11

48,15

28

ТЗОШ №23

24

4,17

20,83

25

45,83

29

ТЗОШ №22

34

0

11,76

32,35

44,11

30

ТЗОШ №20

14

28,57

21,43

21,43

42,86

31

колегіум

12

0

16,67

25

41,67

32

ТЗОШ №25

16

12,5

18,75

18,75

37,5

33

ТПЛ

40

17,5

0

0

0

Середній показник

64,137

Найкращу якість знань з української мови та літератури за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №27, ТСШ №17, ТСШ №3, ТСШ №5 (80% і більше). Найнижчий показник у випускників педагогічного ліцею (0%). Середній показник – 64,1 %.

 

ЗНО-2018

Українська мова та література

Показник якості навченності за шкалою 180-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

Показник

якості навченності       180-200 балів

1

2

3

4

5

1

ТУГ

83

0

63,86

2

ТКГ

34

0

58,82

3

ТЗОШ №27

20

5

55

4

ТСШ №29

31

0

54,84

5

ТЗОШ №14

24

0

54,17

6

ТСШ №3

82

0

52,44

7

ТСШ №17

25

0

52

8

ТНВК №15

24

0

45,83

9

ТСШ №5

42

0

45,24

10

ТНВК №6

50

0

44

11

ТЗОШ №4

28

0

42,86

12-13

ТЗОШ №18

15

0

40

ТЗОШ №8

15

0

40

14

ТЗОШ №19

54

0

38,89

15

ТЗОШ №16

65

1,54

35,38

16

ТЗОШ №11

29

3,45

34,48

17

ТЗОШ №28

41

2,44

34,15

18

ТЗОШ №22

34

0

32,35

19

ТСШ №7

31

0

32,26

20

ТЗОШ №21

23

4,35

30,43

21

ТТЛ

37

0

29,73

22-24

ТЗОШ №10

32

6,25

25

ТЗОШ №23

24

4,17

25

колегіум

12

0

25

25

ТНВК №9

33

3,03

24,24

26

ТЗОШ №13

13

7,69

23,08

27

ТЗОШ №26

27

0

22,22

28-29

ТЗОШ №20

14

28,57

21,43

ТЗОШ №24

56

0

21,43

30

ТЗОШ №25

16

12,5

18,75

31

ТНВК №2

27

7,41

11,11

32

ТВШ

4

0

0

33

ТПЛ

40

17,5

0

Середній показник

34,36333

Найкращу якість знань з української мови та літератури за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №27, ТСШ №29, ТЗОШ №14, ТСШ №3, ТСШ №17 (52% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШПЛ №2 (11,11%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%). Середній показник – 34,3%.

 

Історія України

ЗНО-2018

Історія України

Показник якості навченності за шкалою 160-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

160-180 балів

180-200 балів

Показник якості навченості

160-200 балів

1

2

3

4

5

6

7

1

ТСШ №3

61

3,28

36,07

18,03

54,1

2

ТУГ

62

3,23

30,65

22,58

53,23

3

ТСШ №7

27

0

29,63

22,22

51,85

4-7

ТСШ №17

20

0

20

30

50

ТСШ №29

22

0

31,82

18,18

50

ТКГ

20

0

35

15

50

ТЗОШ №13

10

0

50

0

50

8

ТЗОШ №14

19

0

26,32

21,05

47,37

9

ТЗОШ №28

36

2,78

38,89

8,33

47,22

10

ТЗОШ №19

49

8,16

32,65

14,29

46,94

11

ТНВК №6

43

2,33

34,88

11,63

46,51

12

ТЗОШ №27

14

0

28,57

14,29

42,86

13

ТЗОШ №22

26

7,69

19,23

19,23

38,46

14

ТЗОШ №11

21

4,76

28,57

9,52

38,09

15

ТТЛ

16

6,25

25

12,5

37,5

16

ТЗОШ №16

41

7,32

29,27

7,32

36,59

17

ТСШ №5

31

3,23

29,03

6,45

35,48

18

ТНВК №9

26

0

23,08

7,69

30,77

19

ТЗОШ №10

23

13,04

26,09

4,35

30,44

20

ТЗОШ №4

24

4,17

12,5

16,67

29,17

21

ТЗОШ №8

11

9,09

18,18

9,09

27,27

22

ТНВК №15

19

5,26

21,05

5,26

26,31

23

ТЗОШ №18

12

8,33

16,67

8,33

25

24

ТЗОШ №24

45

2,22

17,78

6,67

24,45

25

ТЗОШ №20

13

15,38

23,08

0

23,08

26

ТЗОШ №21

19

21,05

15,79

5,26

21,05

27

колегіум

10

20

10

10

20

28

ТЗОШ №23

21

9,52

4,76

14,29

19,05

29

ТЗОШ №26

22

0

13,64

4,55

18,19

30

ТЗОШ №25

12

16,67

0

8,33

8,33

31

ТНВК №2

25

8

4

0

4

32-33

ТВШ

3

0

0

0

0

ТПЛ

39

25,64

0

0

0

Середній показник

32,8276

Найкращу якість знань з історії України за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №3, ТУГ, ТСШ №7, ТСШ №17, ТСШ №29, ТКГ, ТЗОШ №13 (50% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШПЛ №2 (4%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%).

Середній показник - 32,8 %.

 

ЗНО-2018

Історія України

Показник якості навченності за шкалою 180-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

Показник якості навченності                   180-200 балів

1

2

3

4

5

1

ТСШ №17

20

0

30

2

ТУГ

62

3,23

22,58

3

ТСШ №7

27

0

22,22

4

ТЗОШ №14

19

0

21,05

5

ТЗОШ №22

26

7,69

19,23

6

ТСШ №29

22

0

18,18

7

ТСШ №3

61

3,28

18,03

8

ТЗОШ №4

24

4,17

16,67

9

ТКГ

20

0

15

10-12

ТЗОШ №19

49

8,16

14,29

ТЗОШ №27

14

0

14,29

ТЗОШ №23

21

9,52

14,29

13

ТТЛ

16

6,25

12,5

14

ТНВК №6

43

2,33

11,63

15

колегіум

10

20

10

16

ТЗОШ №11

21

4,76

9,52

17

ТЗОШ №8

11

9,09

9,09

18-20

ТЗОШ №28

36

2,78

8,33

ТЗОШ №18

12

8,33

8,33

ТЗОШ №25

12

16,67

8,33

21

ТНВК №9

26

0

7,69

22

ТЗОШ №16

41

7,32

7,32

23

ТЗОШ №24

45

2,22

6,67

24

ТСШ №5

31

3,23

6,45

25-26

ТНВК №15

19

5,26

5,26

ТЗОШ №21

19

21,05

5,26

27

ТЗОШ №26

22

0

4,55

28

ТЗОШ №10

23

13,04

4,35

29-33

ТЗОШ №13

10

0

0

ТЗОШ №20

13

15,38

0

ТНВК №2

25

8

0

ТВШ

3

0

0

ТПЛ

39

25,64

0

Середній показник

10,6397

Найкращу якість знань з історії України за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №17, ТУГ, ТСШ №7, ТЗОШ №14 (21% і більше). Найнижчі показники у випускників ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%), ТНВК ШПЛ №2 (0%), вечірньої школи (0%), педагогічного ліцею (0%).

Середній показник – 10,6%.

Математика

ЗНО-2018                                                                                                              Математика                                                                                                            Показник якості навченності за шкалою 160-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

160-180 балів

180-200 балів

Показник якості навченості 160-200 балів

1

2

3

4

5

6

7

1

ТСШ №29

14

0

21,43

50

71,43

2

ТУГ

42

0

40,48

21,43

61,91

3

ТЗОШ №27

12

0

50

8,33

58,33

4

ТТЛ

33

0

39,39

18,18

57,57

5-7

ТЗОШ №14

8

12,5

37,5

12,5

50

ТЗОШ №20

2

0

0

50

50

ТКГ

14

0

35,71

14,29

50

8

ТНВК №15

7

0

42,86

0

42,86

9

ТСШ №3

27

0

22,22

18,52

40,74

10

ТЗОШ №11

15

0

6,67

33,33

40

11

ТСШ №17

13

15,38

23,08

15,38

38,46

12

ТСШ №7

11

0

18,18

18,18

36,36

13-16

ТЗОШ №10

12

8,33

25

8,33

33,33

ТЗОШ №23

6

16,67

33,33

0

33,33

ТСШ №5

12

0

25

8,33

33,33

колегіум

6

0

33,33

0

33,33

17

ТЗОШ №16

40

10

10

22,5

32,5

18

ТНВК №9

16

25

0

31,25

31,25

19

ТЗОШ №18

7

14,29

14,29

14,29

28,58

20

ТЗОШ №4

11

9,09

18,18

9,09

27,27

21

ТЗОШ №13

4

0

25

0

25

22

ТЗОШ №24

21

4,76

14,29

9,52

23,81

23

ТЗОШ №28

18

11,11

16,67

5,56

22,23

24

ТЗОШ №22

14

0

7,14

14,29

21,43

25

ТНВК №6

19

5,26

15,79

5,26

21,05

26

ТЗОШ №21

10

0

20

0

20

27

ТЗОШ №25

8

25

0

12,5

12,5

28

ТНВК №2

10

30

0

10

10

29

ТЗОШ №19

12

8,33

8,33

0

8,33

30

ТЗОШ №26

14

7,14

7,14

0

7,14

31-33

ТВШ

3

33,33

0

0

0

ТЗОШ №8

5

20

0

0

0

ТПЛ

3

33,33

0

0

0

Середній показник

30,9718

Найкращу якість знань з математики за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТУГ, ТЗОШ №27, ТТЛ, ТЗОШ №14, ТЗОШ №20, ТКГ (50% і більше). Найнижчі показники у випускників вечірньої  школи (0%), ТЗОШ №8 (0%) і педагогічного ліцею (0%).

Середній показник – 30,9 %.

ЗНО-2018

Математика

Показник якості навченності за шкалою 180-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

Показник якості навченності       180-200 балів

1

2

3

4

5

1-2

ТСШ №29

14

0

50

ТЗОШ №20

2

0

50

3

ТЗОШ №11

15

0

33,33

4

ТНВК №9

16

25

31,25

5

ТЗОШ №16

40

10

22,5

6

ТУГ

42

0

21,43

7

ТСШ №3

27

0

18,52

8-9

ТТЛ

33

0

18,18

ТСШ №7

11

0

18,18

10

ТСШ №17

13

15,38

15,38

11-13

ТКГ

14

0

14,29

ТЗОШ №18

7

14,29

14,29

ТЗОШ №22

14

0

14,29

14-15

ТЗОШ №14

8

12,5

12,5

ТЗОШ №25

8

25

12,5

16

ТНВК №2

10

30

10

17

ТЗОШ №24

21

4,76

9,52

18

ТЗОШ №4

11

9,09

9,09

19-21

ТЗОШ №27

12

0

8,33

ТЗОШ №10

12

8,33

8,33

ТСШ №5

12

0

8,33

22

ТЗОШ №28

18

11,11

5,56

23

ТНВК №6

19

5,26

5,26

24-33

ТНВК №15

7

0

0

ТЗОШ №21

10

0

0

колегіум

6

0

0

ТЗОШ №13

4

0

0

ТЗОШ №26

14

7,14

0

ТЗОШ №19

12

8,33

0

ТЗОШ №23

6

16,67

0

ТЗОШ №8

5

20

0

ТВШ

3

33,33

0

ТПЛ

3

33,33

0

Середній показник

12,4564

Найкращу якість знань з математики за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТЗОШ №20, ТЗОШ №11, ТНВК ШЕЛ №9 (31% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШМЛ №15 (0%), ТЗОШ №21 (0%), ТНВК ШК (колегіум) (0%), ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №26 (0%), ТЗОШ №19 (0%), ТЗОШ №23 (0%), ТЗОШ №8 (0%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%). 

Середній показник – 12,4%.

Англійська мова

ЗНО-2018

Англійська мова

Показник якості навченності за шкалою 160-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

160-180 балів

180-200 балів

Показник якості навченості 160-200 балів

1

2

3

4

5

6

7

1

ТСШ №29

22

0

40,91

36,36

77,27

2

ТСШ №3

64

0

37,5

35,94

73,44

3

ТСШ №17

11

0

63,64

0

63,64

4

ТСШ №7

24

4,17

33,33

29,17

62,5

5

ТСШ №5

39

5,13

41,03

20,51

61,54

6

ТУГ

53

0

37,74

20,75

58,49

7

ТКГ

19

0

26,32

26,32

52,64

8-9

ТЗОШ №16

30

3,33

26,67

23,33

50

колегіум

4

0

50

0

50

10

ТНВК №9

16

6,25

18,75

25

43,75

11

ТЗОШ №21

7

0

42,86

0

42,86

12

ТЗОШ №11

19

5,26

26,32

15,79

42,11

13

ТЗОШ №24

32

12,5

34,38

6,25

40,63

14

ТЗОШ №22

16

0

25

12,5

37,5

15

ТНВК №6

35

8,57

14,29

20

34,29

16

ТЗОШ №4

15

6,67

20

13,33

33,33

17

ТЗОШ №18

10

0

20

10

30

18

ТЗОШ №28

17

5,88

29,41

0

29,41

19

ТЗОШ №10

20

5

25

0

25

20

ТЗОШ №19

30

3,33

10

13,33

23,33

21-22

ТЗОШ №14

10

20

10

10

20

ТЗОШ №25

5

0

20

0

20

23

ТТЛ

16

0

18,75

0

18,75

24

ТЗОШ №23

11

9,09

18,18

0

18,18

25-26

ТЗОШ №8

6

16,67

16,67

0

16,67

ТНВК №15

6

0

0

16,67

16,67

27

ТЗОШ №27

14

0

14,29

0

14,29

28-29

ТЗОШ №26

16

31,25

6,25

6,25

12,5

ТНВК №2

8

25

12,5

0

12,5

30-33

ТВШ

1

0

0

0

0

ТЗОШ №13

6

0

0

0

0

ТЗОШ №20

1

0

0

0

0

ТПЛ

3

66,67

0

0

0

Середній показник

32,7664

Найкращу якість знань з англійської мови  за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТСШ №3, ТСШ №17, ТСШ №7, ТСШ №5, ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №16, колегіум (50% і більше). Найнижчі показники у вечірній школі (0%), ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%) і педагогічному ліцеї (0%).

Середній показник – 32,7 %.

ЗНО-2018

Англійська мова

Показник якості навченності за шкалою 180-200 балів

№  з/п

ЗЗСО

Кіл-ь осіб, які взяли участь у тестуванні

не подолали поріг

Показник якості навченності       180-200 балів

1

2

3

4

5

1

ТСШ №29

22

0

36,36

2

ТСШ №3

64

0

35,94

3

ТСШ №7

24

4,17

29,17

4

ТКГ

19

0

26,32

5

ТНВК №9

16

6,25

25

6

ТЗОШ №16

30

3,33

23,33

7

ТУГ

53

0

20,75

8

ТСШ №5

39

5,13

20,51

9

ТНВК №6

35

8,57

20

10

ТНВК №15

6

0

16,67

11

ТЗОШ №11

19

5,26

15,79

12-13

ТЗОШ №4

15

6,67

13,33

ТЗОШ №19

30

3,33

13,33

14

ТЗОШ №22

16

0

12,5

15-16

ТЗОШ №18

10

0

10

ТЗОШ №14

10

20

10

17-18

ТЗОШ №24

32

12,5

6,25

ТЗОШ №26

16

31,25

6,25

19-33

ТСШ №17

11

0

0

колегіум

4

0

0

ТЗОШ №21

7

0

0

ТЗОШ №28

17

5,88

0

ТЗОШ №10

20

5

0

ТЗОШ №25

5

0

0

ТТЛ

16

0

0

ТЗОШ №23

11

9,09

0

ТЗОШ №8

6

16,67

0

ТЗОШ №27

14

0

0

ТНВК №2

8

25

0

ТВШ

1

0

0

ТЗОШ №13

6

0

0

ТЗОШ №20

1

0

0

ТПЛ

3

66,67

0

Середній показник

10,3485

Найкращу якість знань з англійської мови  за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТСШ №3, ТСШ №7, ТКГ, ТНВК ШЕЛ №9, ТЗОШ №16, ТУГ, ТСШ №5, ТНВК ШЛ №6 (20% і більше). Найнижчі показники у ТСШ №17 (0%), ТНВК ШК (колегіум) (0%), ТЗОШ №21 (0%), ТЗОШ №28 (0%),  ТЗОШ №10 (0%), ТЗОШ №25 (0%), технічному ліцеї (0%), ТЗОШ №23 (0%), ТЗОШ №8 (0%), ТЗОШ №27 (0%), ТНВК ШПЛ №2 (0%), вечірній школі, ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%) і педагогічному ліцеї (0%).

Середній показник – 10,3 %.

 

4.Середній показник ЗНО випускників ЗЗСО м.Тернополя
 за період 2016-2018р.р.

160-200 балів

 

Аналіз даних показує, що у 2017 році відбулося зниження середнього показника ЗНО за шкалою 160-200 балів у порівнянні із 2016 роком з української мови  і літератури (-6,9%), історії України (-3,0%), математики 

(-1,9%), але підвищення середнього показника ЗНО з англійської мови (+1,5%).

Проте, у 2018 році відбулося підвищення середнього показника ЗНО з  української мови і літератури (+13,7%), історії України (+1,5%), математики (+1,9%) у порівнянні із 2017 роком, але зниження середнього показника ЗНО з англійської мови (-1,5%).

Таким чином, за період з 2016 по 2018 роки спостерігається тенденція щодо мінімальних коливань середніх показників ЗНО за шкалою 160-200 балів з історії України, математики і англійської мови, а також значний ріст цього показника з української мови і літератури у 2018 році.

180-200 балів

 

Аналіз даних показує, що у 2017 році у порівнянні із 2016 роком відбулося зниження середнього показника ЗНО за шкалою 180-200 балів з української мови   і   літератури (-6,2%), історії України (-3,2%), але підвищення середнього показника ЗНО з математики (+1,73%),  англійської мови (+3,0%).

У 2018 році у порівнянні із 2017 роком відбулося підвищення середнього показника ЗНО з   української мови і літератури (+11,1%), математики (+2,37%), але зниження середнього показника ЗНО з історії України (0,3%), англійської мови (-5,8%).

Таким чином, за період з 2016 по 2018 роки спостерігається стійка тенденція щодо поступового зростання  середнього показника ЗНО за шкалою 180-200 балів з математики протягом  усього періоду, а також значний ріст цього показника з української мови і літератури у 2018 році.

Проте, з історії України спостерігається стійка тенденція щодо поступового зниження  середнього показника ЗНО за шкалою 180-200 балів,  а також значне зниження цього показника з англійської мови у 2018 році, що пояснюється суттєвим розширенням змісту тестів з іноземних мов, а саме включення до них нової частини – «Розуміння мови на слух» (аудіювання).

 

5.ЗНО-2018 – 200 балів (в межах Тернопільської області).

6.Особливості ЗНО-ДПА 2019 року.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО.

- Формування та відправлення до ІФРЦОЯО навчальними закладами комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які складатимуть ДПА, триватиме з 05.02.2019 до 18.03.2019 року (включно)!!!

- Подання реєстраційних документів іншими особами для участі в ЗНО триватиме з 05.02.2019 по 25.03.2019 року.

- Унесення за вимогою учасників ЗНО змін до реєстраційних даних (перереєстрація) триватиме з 05.02.2019 по 25.03.2019 року.

 

7.Деякі особливості проведення ЗНО-ДПА починаючи з 2021 року.

 

- ДПА з математики для осіб, які завершуватимуть здобувати повну загальну середню освіту, буде обов’язковою (крім учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти). 

- ДПА з математики буде проводитися з використанням завдань 2-х рівнів: рівня стандарту і профільного рівня.

Підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти, буде  успішне проходження нею державної підсумкової атестації!!!

 

ВИСНОВКИ.

1.Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році відбулося відповідно до норм і вимог чинного законодавства.

2.Згідно із рейтингом сайту освіта.ua серед обласних центрів України місто Тернопіль посідає ІІІ місце.

3.Згідно із рейтингом сайту освіта.ua серед ЗЗСО Тернопільської області Тернопільська Українська гімназія імені І. Франка,  Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов і Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов увійшли до п’яти найкращих закладів загальної середньої освіти.

4.Випускники закладів загальної середньої освіти м. Тернополя входять до п’ятірки найкращих серед випускників районів та міст обласного підпорядкування Тернопільської області за результатами ЗНО 2018 року за шкалою 160-200 балів з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови.

5.Найкращу якість знань з української мови та літератури за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №27, ТСШ №17, ТСШ №3, ТСШ №5 (80% і більше). Найнижчий показник у випускників педагогічного ліцею (0%). Середній показник – 64,1 %.

6.Найкращу якість знань з української мови та літератури за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №27, ТСШ №29, ТЗОШ №14, ТСШ №3, ТСШ №17 (52% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШПЛ №2 (11,11%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%). Середній показник – 34,3%.

7.Найкращу якість знань з історії України за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №3, ТУГ, ТСШ №7, ТСШ №17, ТСШ №29, ТКГ, ТЗОШ №13 (50% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШПЛ №2 (4%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%).

Середній показник - 32,8 %.

  1. Найкращу якість знань з історії України за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №17, ТУГ, ТСШ №7, ТЗОШ №14 (21% і більше).Найнижчі показники у випускників ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%), ТНВК ШПЛ №2 (0%), вечірньої школи (0%), педагогічного ліцею (0%).

Середній показник – 10,6%. 

9.Найкращу якість знань з математики за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТУГ, ТЗОШ №27, ТТЛ, ТЗОШ №14, ТЗОШ №20, ТКГ (50% і більше). Найнижчі показники у випускників вечірньої  школи (0%), ТЗОШ №8 (0%) і педагогічного ліцею (0%).

Середній показник – 30,9 %.

10.Найкращу якість знань з математики за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТЗОШ №20, ТЗОШ №11, ТНВК ШЕЛ №9 (31% і більше). Найнижчі показники у випускників ТНВК ШМЛ №15 (0%), ТЗОШ №21 (0%), ТНВК ШК (колегіум) (0%), ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №26 (0%), ТЗОШ №19 (0%), ТЗОШ №23 (0%), ТЗОШ №8 (0%), вечірньої школи (0%) і педагогічного ліцею (0%).

Середній показник – 12,4%.

11.Найкращу якість знань з англійської мови  за шкалою 160-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТСШ №3, ТСШ №17, ТСШ №7, ТСШ №5, ТУГ, ТКГ, ТЗОШ №16, колегіум (50% і більше). Найнижчі показники у вечірній школі (0%), ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%) і педагогічному ліцеї (0%).

Середній показник – 32,7 %.

  1. Найкращу якість знань з англійської мови за шкалою 180-200 балів продемонстрували випускники ТСШ №29, ТСШ №3, ТСШ №7, ТКГ, ТНВК ШЕЛ №9, ТЗОШ №16, ТУГ, ТСШ №5, ТНВК ШЛ №6 (20% і більше). Найнижчі показники у ТСШ №17 (0%), ТНВК ШК (колегіум) (0%), ТЗОШ №21 (0%), ТЗОШ №28 (0%),  ТЗОШ №10 (0%), ТЗОШ №25 (0%), технічному ліцеї (0%), ТЗОШ №23 (0%), ТЗОШ №8 (0%), ТЗОШ №27 (0%), ТНВК ШПЛ №2 (0%), вечірній школі, ТЗОШ №13 (0%), ТЗОШ №20 (0%) і педагогічному ліцеї (0%).

Середній показник – 10,3 %.

  1. За період з 2016 по 2018 роки спостерігається тенденція щодо мінімальних коливань середніх показників ЗНО за шкалою 160-200 балів з історії України, математики і англійської мови, а також значний ріст цього показника з української мови і літератури у 2018 році.
  2. За період з 2016 по 2018 роки з історії України спостерігається стійка тенденція щодо поступового зниження  середнього показника ЗНОза шкалою 180-200 балів,  а також значне зниження цього показника з англійської мови у 2018 році, що пояснюється суттєвим розширенням змісту тестів з іноземних мов, а саме включення до них нової частини – «Розуміння мови на слух» (аудіювання).
  3. 15. Учениця ТСШ №3 Симко Катерина Євгенівна отримала 200 балів за результатами ЗНО-2018 з української мови і літератури.
  4. 16. За результатами ЗНО-2018, як і у 2016-2017 роках, найкращу якість знань продемонстрували випускники Тернопільської Української гімназії імені І. Франка, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов і Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

Начальник управління                                                    О.П. Похиляк

 

Н  А  К  А  З

19.10.2018                                                                                   № 381

 

Про внесення змін до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від  09.10.2018 № 368 «Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році»

 

                У зв’язку із виробничою необхідністю

Н А К А З У Ю:

  1. Внести зміни у графік та місце проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

01 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

25.10

02 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

26.10

03 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

29.10

03 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

29.10

04 листопада

- математика

6-11

ТНВК № 6

30.10

10 листопада

- географія

8-11

ТСШ № 7

01.11

11 листопада

- англійська мова

8-11

ТЗОШ № 26

02.11

17 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 26, 27

08.11

18 листопада

- хімія

7-11

ТНВК № 15

09.11

24 листопада

- історія

8-11

ТЗОШ № 20

15.11

25 листопада

- екологія

9-11

ТЗОШ № 10

16.11

01 грудня

- астрономія

10-11

ТУГ

22.11

02 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

23.11

08 грудня

- інформатика

8-11

ТЗОШ № 4

29.11

09 грудня

- фізика

7-11

ТСШ № 3

30.11

15 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 23

07.12

16 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 22

08.12

23 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ,  ТСШ № 3, 5, ТНВК № 9, 15, ТЗОШ № 4, 13, 16, 18, 22, 28

14.12

23 грудня

- російська мова і література

9-11

ТЗОШ № 4

14.12

  1. Змінити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад з базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О.П.Похиляк

 

Сеньків Володимир Михайлович, 52 19 58

 

 

 

Додаток

до  наказу  управління освіти і науки ТМР

 від19.10.2018 р. № 381

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ

І (міжшкільного) та заочного етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

 

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ, голова оргкомітету             

Члени оргкомітету:                                          

Вівчар А.Д. – ТКМЦ

Ковальчук Л.М. – ТКМЦ

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Несмашна Г.Є. –ТКМЦ

Сеньків В.М. –ТКМЦ

Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Фролова В.С. –ТКМЦ

 

 

Члени журі з правознавства:

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Максимик О.Д. – ТСШ № 5

Сисюк Г.В. – ТЗОШ № 8

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Кушпінська В.П. – ТЗОШ № 16

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Дмитрущак Л.М. – ТЗОШ № 22

Бортняк Н.О. - ТКГ

Члени журі з інформатики:

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 

З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                          

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Колодій А.Р. – ТУГ

Загазей О.М. – ТКГ

Мацієвська О.В.  - ТНВК № 2

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Баліцька Л.В. – ТЗОШ № 20

Бабій А.В. – ТНВК № 21

Николишин Н.П. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

 

Експерти-консультанти:

Даценко О.І. – Школа-колегіум

Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

 

Бачинська Г.М. – доктор філологічних наук, зав. кафедри, ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Слюзар Г.Р. – ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

Бусько О.П. – ТНВК  № 15

Петрокушин Р.В. – ТЗОШ № 16

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Дрозд О.Б. – ТЗОШ № 19

Кучерук С.П. – ТНВК № 21

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

З математики:

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Дайчак Г.Й. – ТУГ

Стецик Г.П. – ТНВК № 2

Врублевська М.С. – ТЗОШ № 4

Лисобей Л.В. – ТНВК № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК № 9

Василюк Ю.З. – Школа-колегіум

Бутковська Г.П. – ТЗОШ № 13

Будь Л.І. – ТНВК № 15

Хоптій З.М. – ТЗОШ № 16

Фарина О.М. – ТЗОШ № 18

Ковч О.С. – ТЗОШ № 19

Майсак Н.І. – ТЗОШ № 20

Ковальчук І.О. – ТЗОШ № 22

Гонта Т.Б. – ТЗОШ № 24

Сарахман Н.О. – ТЗОШ № 26

Королевич А.І. – ТЗОШ № 27

Довбенько І.І. – ТЗОШ № 28

Експерти-консультанти:

Гаук М.М. – ТУГ

Ситник І.В. - ТТЛ

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

Дзядик М.В. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кондратьєва Л.І. – ТУГ

Яцкова Т.В. – ТТЛ

Солодка Н.М. – ТТЛ

Кобур Г.Є. – ТТЛ

Штокало Г.Є. – ТСШ № 3

Ільчук Л.М. – ТСШ № 7

Курганнікова Т.В. – ТЗОШ № 10

Горошко Н.М. – ТЗОШ № 11

Стецик О.С. – ТЗОШ № 11

Зажерей Г.А. – Школа-колегіум

Юречко Н.М. – ТЗОШ № 16

Білоус Л.С. – ТЗОШ № 16

Соловей О.М. – ТЗОШ № 16

Тепцова О.М. – ТСШ № 17

Дудар Г.М. -  ТЗОШ № 19

Кулешко Б.І. – ТНВК№ 6

Шляпська М.М. – ТЗОШ № 26

Дворак Г.Г. – ТСШ № 29

Солодченко Л.І. – ТСШ № 29

 

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Гринда Ю.О. – ТСШ № 3

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТВШ

Казаєва Н.А. – ТНВК № 21

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чечота Г.Р. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Заверуха Т.М. – ТЗОШ № 25

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Семочук В.І. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Оршак О.Ю. – ТЗОШ № 20

Вовк Ю.Й. – ТЗОШ  № 16

Лихачинська І.І.– ТНВК № 6

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Вовк Г.В. – ТЗОШ № 14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ № 18

Коваль В.Б. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ № 23

Сидор Н.В.. – ГГК

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Бойко Т.В. – ТТЛ

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В..  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. - ТСШ № 3

Федоруц М.В. – ТЗОШ № 4

Когут М.З. - ТЗОШ № 6

Самагала І.В. - ТНВК № 21

Савчук О.Ф. - ТНВК № 15

Легка О.В. - ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. - ТЗОШ № 22

Бречко М.І. - ТЗОШ № 29

Гарасюк М.З. – ТЗОШ № 26

Карпюк Н.В. - ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . - ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  - ТСШ №7

Макаровська Г.І. - ТЗОШ №24

Вавринів Л.А. – ТЗОШ № 28, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Паршин Л.А. - ГГК

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Романишин О.М.  - ТУГ

Вітяк Л.В.  - ТЗОШ №19

Яремчук Н.О. – ТНВК № 21

Тарасова Л.Б - ТЗОШ №10

Ромасишин Г.П.– ТНВК № 2

Чотарі Н.П. - ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. - ТСШ № 17

Насипана М.Г.  - ТЗОШ № 20

Климюк І.Б.  - ТЗОШ № 23

Боднарчук М.Б.  - ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Швець Є.С. – ТСШ № 29

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Ляврін І.І. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Вашусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

 

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Мультан В.С. –  ТЗОШ № 16

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

 

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Товстига І.З. – ТУГ

Гайда Г.В. – ТНВК №6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Крутовська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ №18

Заворська О.А. – ТНВК №21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

 Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

З фізики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іздебська Н.С. – ТНВК № 2

Бутрин О.Б. – ТНВК № 6

Беднарчук М.Й. – ТЗОШ № 8

Мурза С.З. – ТНВК № 9

Сенишин Т.С. – ТЗОШ № 10

Сівозад І.В. – ТЗОШ № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК № 15

Безкоровайний Р.І. – ТЗОШ № 18

Гарко Л.В. – ТЗОШ № 20

Марущак З.М. – ТНВК № 21

Лящук З.Д. – ТСШ № 7

Луцик С.Л. - ТЗОШ № 24

Шандрук Т.А. – ТПЛ

Заболотна М.Л. – ТЗОШ №25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук Н.В. – ТУГ

Бойко Н.З. – ТТЛ

Дворницька Г.І. – ТТЛ

Орлова Н.Б.  – ТСШ № 3

Врублевський Н.С. – ТЗОШ № 4

Сусла Н.Б. – ТЗОШ № 16

Литвинко О.П. – ТЗОШ № 26

Слободян О.Г. – ТЗОШ № 28

Іванова Л.П. – ТСШ № 29

Іваницька Л.Я. – ТСШ № 29

Остапп’юк С.І. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Шандрук Т.А. – ТТЛ

Чорномаз О.З. – ТЗОШ № 11

Бойко Р.Я. – ТЗОШ № 19

Заболотна М.Л. – ТЗОШ № 25

Ворощук Н.М. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

 

Члени журі:

Ремез Г.А. – ТУГ

Ензельт О.М. – ТНВК № 6

Гайдамаха М.С. – ТСШ № 17

Безух М.І. – ТЗОШ № 23

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ 

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Марчук Ю.М. – ТУГ

Алексєєва О.М. - ТУГ

Василишин З.В. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Пронкевич М.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Олійник Д.П. – ТНВК № 6

Муравська Ю.Р.- ТСШ № 7

Свистун О.В. - ТСШ № 7

Олійник О.І. - ТЗОШ № 8

Чайка Т.Л. - ТНВК № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ №10

Курило С.В. – ТЗОШ № 11

Власюк І.В. – школа-колегіум

Ожогань У.М. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. - ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. - ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ №18

Зьомко О.С. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ №20

Журба Н.Б. -   ТЗОШ № 23

 

 

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І.  - ТСШ № 5               

Костюк Г.М. - ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Клименко А.О. - ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. - ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. - ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. - ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Порохняк Н.Т. – гімназія «Гармонія»

 Теремчук І.В. - ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. - ТКГ

 Слободян Л.О. - ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є.– ТСШ № 3

 Васько О.І. - ТСШ № 3

 Сабат М.Р. - ТСШ № 3

 Сеньків Г.П. – ТЗОШ № 4

 Довгошия О.П. – ТСШ № 5

 Заверуха Н.Б. - ТСШ № 5

 Солтисяк О.Л. - ТСШ № 5

 Шавуляк Г.Б. - ТСШ № 5

 Славська О.Л. – ТСШ № 5

 Кашуба Н.Б. - ТНВК № 6

 Горін Г.Т. - ТСШ № 7

 Проць Г.В. - ТСШ № 7

 Денека З. З. - ТЗОШ № 8

 Розновська Н.Є. - ТНВК № 9

 Батуринська Г.О. - ТЗОШ № 11

 Бринь А.В. - ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. - ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. - Школа-колегіум

 Аксак О.Є. - ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Крива Ю.М. – ТЗОШ №15

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ №16

Юрчак М.Л. - ТСШ № 17

Трач О.Р. - ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. - ТЗОШ № 19

Секелик І.І. - ТНВК № 21

Попович Н.Б. - ТЗОШ № 22

Головацька М.І. – ТЗОШ №22

Марусина Ю.В. – ТЗОШ №23

Деревінська Т.Б. - ТЗОШ № 23

Носок О.І. - ТЗОШ № 24

Гринчишин В.М. - ТЗОШ № 24

Гардзеєвська І.М. –ТЗОШ №26

Балакер Є.О. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. - ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Бондаренко О.Б. - ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

Хоменко Т.В. - ТСШ № 29

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Рейтор М.В. - ТКГ

Власюк І.В. – Школа-колегіум,

Качор О.В. ТСШ №17,

Крушельницький О. Р. - ТСШ №17,

Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

 

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Брегін Г.В. - ТЗОШ № 26

Гнатишин Г.Л. - ТСШ №5,

Стасишин О.З. - ТСШ № 7,

Гудима О.М. – ТСШ № 17

 

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. - ТНПУ (за згодою)Ломакович В.Я. - ТНПУ (за згодою) М‘ясковський М.Є. - ТНПУ (за згодою) Пеляк О.М. - ТНПУ (за згодою)Притолюк С.А. - ТНПУ (за згодою)

Бойко І.Л. - ТСШ № 3,

Дурай О.Д. - ТСШ № 5,

Мариніна О.І. -  ТСШ № 5,

Куземко Н.Д. - ТНВК №6,

Табака Н.В. – ТСШ №1 7,

Максимишин О.І. - ТСШ № 17,

Колибабюк М.К. – ТСШ № 17,

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20,

Ломакіна М. Я. - ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. - ТКГ

Куземко Н.Д. – ТНВК № 6

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Краса Г.В., ТЗОШ №11

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Цар З.В.  – ТСШ № 7

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19          

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. - ТЗОШ № 18

Матлак Л.І. - ТЗОШ № 19

Шуст Г.І. - ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. - ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Хомишина Н.Р. – ТСШ № 5

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Кучер Лідія Євгенівна –ТНВК № 15                              Згурська С.Б. – ТНВК №2

Ткачук Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька А.Л. – ТНВК № 6

Переяславська С.С. –ТСШ № 7

Павлюк .Т.П. –ТЗОШ № 10

Демків Н.І. – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська В.В. –ТСШ № 3

Сторож М.Р. –ТЗОШ № 22                           Шкіра В.В.-   ТЗОШ № 23

Кайда О.В. – ТЗОШ № 25

Катрук Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Мартиняк Г.І. - ТУГ

Вишневська А.П.- ТЗОШ № 13

Надоба Г.П. - ТЗОШ№ 19

Барановський В.С. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:

Іщенко О.К.-  ТСШ № 3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Сірант О.В. – ТНВК № 9

Ратинська Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк Т.В. –ТНВК № 15

Більчук Л.П.– ТТЛ

Круляк О.І. –ТСШ № 18

Нірода Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В.- ТКГ

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

 Панчук Н.М. – ТНВК № 2

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Дмитрик Г.В. – ТНВК №  9

Цимбала – Л.С. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Михайлишин О.В. – ТЗОШ № 18

Телекова Н.П. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. _ ТЗОШ № 4

Гнатик І.В. – Школа-колегіум

Шост Д.М. – ТЗОШ № 19

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

 

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

З російської мови та літератури:

 

Голова оргкомітетуСеньків В.М., ТКМЦ

Член оргкомітету:

Бабіна М.О. – ТЗОШ № 4

 

Експерти – консультанти:

Мацек С.Л. – ТЗОШ № 11

Вовк Л.П. – ТЗОШ № 22

Мелимука Г.Ф. – ТЗОШ № 26

Галевська С.І. – ТЗОШ № 10, голова журі

Члени журі:

Клименко М.В. ‒ ТКГ

Гордій Н.В. – ТЗОШ № 16

Панченко А.В. – ТСШ № 17

Довбуш Т.І. – ТЗОШ № 19

Ярець Л.В. – ТЗОШ № 20

Дмитрусь О.Г. – ТЗОШ № 23

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГК

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Сидор М.М. – школа-колегіум

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19 

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Бубенко О.В. – ТЗОШ № 28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Цибульська К.А. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Рудик  М.С. – ГГК

Тарноруда О.П. – ТНВК № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Мельник Г.Ф. – ТУГ

Ящишин Г.З. – ТНВК № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Кушпінська Г.П. – ТЗОШ № 16

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Лесечко О.В. – ТЗОШ № 27

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Дзядик Я. В.. – ТЗОШ № 27 (11 кл.)

Марцинюк Р. Д. – ТЗОШ № 27(11 кл.)

Шинкарук В. М. - ТЗОШ № 24 (11 кл.)

Головацький Б. М. –ТСШ № 5 (11 кл.)

Гоменюк О. І  - ТЗОШ № 26 (9 кл.)

Пшеничний А. А. – школа –колегіум (9 кл.)

 Кметь О. С- ТЗОШ № 8 (9 кл.)

Паляниця В. І.  - ТЗОШ № 16 (9 кл.)

 

Експерти-консультанти:

Петрик Б М. – ТСШ № 29

Марцинюк Р. Д. – ТНВК № 6

Вітяк Р. В. – ТЗОШ № 19

Видойник М. С..– ТЗОШ №20,, голова журі

 

Члени журі:

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (9 кл.)

Сірант В. Т.  - ТНВК № 9 (9 кл.)

Атаманчук М. С. - ТЗОШ № 25 (9 кл.)

Грабовський Я. І. - ТУГ (9 кл.)

Керничний Б.В. - ТЗОШ №13 (11 кл.)

Кульчицький М. С.. – ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Бомок А. Я.  - ТСШ № 7 (11 кл.)

Вовчишин О.І. – ТЗОШ № 28 (11 кл.)

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Кушнір Н. Ц.. – ТЗОШ №  26 (9кл.)

Новосад Л.Л..  - ТЗОШ № 26 (9кл.)

Андрушків С.В. - ТЗОШ № 24 (9кл.)

Плюсквік О. Є. - ЗОШ № 22 (9кл.)

Микитів Н. М.. -  ТЗОШ № 27(11 кл.)

Івахів О. Р.. -  ТЗОШ № 27  (11 кл.)

Ларва Н. Б. -  ТНВК № 15 (11 кл.)

 Садовська Н. М.-  ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Експерти-консультанти:

Корчевська І. Я.– ТЗОШ № 29

Іващук В. В. – ТСШ № 7

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Левенець Н. Г. – ТЗОШ № 4, голова журі

 

Члени журі:

Ждаха А. М.-  ТЗОШ № 19 (9 кл.)

 Яворська О. М – ТНВК № 21 (9 кл.)

Чопик Т. І.- ТНВК № 2 (9 кл.)

 Кулеша О. М.- ТЗОШ № 14 (9 кл.)

Коник С.Г. – ТСШ № 29 (11 кл.)

Уруська Н. В. – ТЗОШ № 10 (11 кл.)

Захарчук Е. О. – ТНВК № 9 (11 кл.)

Остапенко Н.В. – ТКГ (11 кл.)

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Михайлинин О.І. – ТКГ

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Теребус Л.В. – ТЗОШ № 20

Березовська Л.О. – ТЗОШ № 22

Грім М.Є. – ТЗОШ № 24

Карась Г.Г. – ТЗОШ № 26

Кекот С.І. – ТВШ

Експерти-консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Шост Д.М. – ТЗОШ № 16

Шидловський С.М. – ТЗОШ № 27

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Серба Н.І. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Гнатик І.В. – школа-колегіум

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Чотарі Н.П., ТЗОШ № 16

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Балан М.В. - ТЗОШ № 24

Царик Л.В. - ТНВК № 9

Носихіна Л.М. - ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. - ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Бай О.Б. - ТУГ

Дідич О.І. - ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. - ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. - ТЗОШ № 24

З образотворче мистецтво:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р. - ТУГ

Береза О.В. – ТКГ

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14

Філь К.Д. – ТСШ № 3

Фугель С.Б. – ТНВК № 9

Фугель Н.А. – ТНВК № 15

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Експерти-консультанти:

Шевченко Н.Т. – ТЗОШ № 24

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. - заслужений художник України

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. - художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Осіпова Т.А. – ТЗОШ № 10

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Чернявська Т.Т. – ТНВК № 2

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

Н  А  К  А  З

09.10.2018                                                                                   № 368

 

Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році

 

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у          2018/2019 навчальному році», відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. за № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р. за № 1318/20056 (далі - Положення), наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.10.2018 р. № 251,  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя:

         1.1. Провести у 2018/2019 навчальному році І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у жовтні 2018 р. за винятком навчальних дисциплін, вказаних у п. 3.1 наказу, і з дотриманням п. 2.1 Положення про те, що проведення олімпіад з різних предметів одночасно забороняється.

         1.2. Створити організаційні комітети для підготовки та проведення олімпіад, журі для перевірки виконання завдань, призначити експертів-консультантів для розв’язання спірних питань у роботі журі. Персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів затвердити наказом.

         1.3. Створити комісії для підготовки завдань І етапу олімпіад, склад комісій затвердити наказом.

         1.4. Надіслати в методичний центр звіти оргкомітетів про проведення олімпіад з базових дисциплін за адресою http://vsenkiv.blogspot.com до 31 жовтня 2018 р.

  1. Затвердити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад з базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).
  2. Науково-дослідній лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

3.1 Провести у 2018/2019 навчальному році:

- І (міжшкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у такі терміни із таких навчальних дисциплін та І (заочний) з інформатики:

Дата і час проведення

Предмет

Місце проведення, експерт

Клас

Навчальні заклади, учні яких братимуть участь

Остання дата реєстрації

30.10.2018

10.00

Правознавство

ТЗОШ № 18, Сеньків В.М.,

Гнатюк Ю.В.

10

ТСШ № 3, 7, ТЗОШ № 14, 19, 23

25.10.2018

ТЗОШ № 14, Вівчар А.Д.,

Вовк Г.В.

10

ТСШ № 5, 29, ТНВК № 6, ГК, ТЗОШ № 22, 24, 26.

ТЗОШ № 23, Козловська Л.П., Трофимчук А.В.

10

ТУГ, ТКГ, ТТЛ, ТСШ № 17, ТНВК № 2, ТЗОШ № 10, 18, 20, 28.

ТЗОШ № 19, Несмашна Г.Є., Ковальчук Л.М.

10

ТЗОШ № 4, 8, 11, 13, 16, 21, 25, 27, 30, Школа-колегім, ТНВК № 9, 15, ТПЛ, Педагогічний ліцей, ПТНЗ.

31.10.2018

10.00

Інформатика

ЗНЗ, ПТНЗ, у яких навчаються учасники

8-11

ЗНЗ, ПТНЗ

26.10.2018

- міські альтернативні олімпіади згідно з графіком:

Дата

Назва олімпіади

Клас

Місце проведення

Дата реєстрації

Грудень

Альтернативна олімпіада «Психотерапевт власного Я»

8-10

ТКМЦ

01.12.18

Березень - квітень

Комплексна олімпіада «Надія Тернополя»

4

ТКМЦ

04.03.19

3.2. Підготувати завдання І (міжшкільного) етапу  олімпіад, провести їх вибіркову експертизу.

3.3. Підготувати звіти про проведення І (міжшкільного) етапу  зазначених олімпіад до 30 жовтня 2018 р.

3.4. Забезпечити конкурсні матеріали для міських альтернативних олімпіад.

3.5. Довести до відома загальноосвітніх навчальних закладів, що:

- у І етапі олімпіад з навчальних предметів та у відбірковому турі міських альтернативних олімпіад беруть участь усі охочі учні за умов попередньої реєстрації і що будь-які обмеження права участі учнів у цих етапах олімпіад не допускаються;

- на І та ІІ етапах предметних олімпіад  учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) не молодший, ніж клас (курс) їх навчання;

- для якісної підготовки І та ІІ етапів предметних олімпіад проводяться електронна реєстрація та висвітлення результатів ІІ етапу на блозі (http://vsenkiv.blogspot.com)  у вказаний в п. 3.7. термін;

- у ІІ етапі беруть участь переможці І (шкільного) етапу, які складають не більше 30% його учасників, самостійно зареєстровані учні, які складають не більше 5 % від загальної кількості, а також переможці І (міжшкільного) етапу із зазначених у п. 3.1. предметів у такій пропорції:

1 група – 6 чол.;

2 група – 4 чол.;

3 група – 3 чол.;

4 група – 2 чол.;

у спірних випадках спеціальним рішенням журі може встановлюватися прохідний бал;

- у фінальному етапі міських альтернативних олімпіад з галузей знань беруть участь переможці відбіркового етапу;

- учні ТТЛ у ІІ етапі предметних олімпіад з математики, фізики, інформатики – окремою командою;

- учні шкіл-інтернатів обласного підпорядкування на території міста беруть участь у ІІ етапі учнівських предметних олімпіад (крім зазначених у п. 3.1) і альтернативних міських олімпіадах.

3.6. Здійснити он-лайн навчання заступників директорів ЗНЗ, ПТНЗ, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми, з метою оволодіння технологіями електронної реєстрації.

3.7. Провести ІІ етап олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти у листопаді – грудні    2018 р. згідно з графіком:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

01 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

25.10

02 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК № 9

26.10

03 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

29.10

03 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

29.10

04 листопада

- математика

6-11

ТНВК № 6

30.10

10 листопада

- географія

8-11

ТСШ № 7

01.11

11 листопада

- англійська мова

8-11

ТЗОШ № 26

02.11

17 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 26, 27

08.11

18 листопада

- хімія

7-11

ТНВК № 15

09.11

24 листопада

- історія

8-11

ТЗОШ № 20

15.11

25 листопада

- екологія

10-11

ТЗОШ № 10

16.11

01 грудня

- астрономія

10-11

ТУГ

22.11

02 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

23.11

08 грудня

- інформатика

8-11

ТЗОШ № 4

29.11

09 грудня

- фізика

7-11

ТСШ № 3

30.11

15 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 23

07.12

16 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 22

08.12

23 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ,  ТСШ № 3, 5, ТНВК № 9, 15, ТЗОШ № 4, 13, 16, 18, 22, 28

14.12

23 грудня

- російська мова і література

9-11

ТЗОШ № 4

14.12

3.7. Ознайомити учасників олімпіад до початку виконання завдань з вимогами, порядком проведення, обладнанням, інструментами, матеріалами, видами і формами морального та матеріального заохочення тощо.

3.8. Забезпечити учням можливість:

- ознайомитись з ёвідповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі після олімпіади, та з попередніми результатами оцінювання робіт;

         - після завершення кожного туру  олімпіади подати апеляції згідно з Положенням до відповідного журі з приводу об’єктивності оцінки  у 7-денний термін і одержати відповідь в усній формі. Питання  про допуск до розгляду апеляції вирішується головою оргкомітету та експертом-консультантом; дозволу одного з них достатньо для розгляду апеляції.

3.9. Провести моніторингове дослідження факторів на результативність учасників.

  1. Створити можливості для:

- запобігання втручанню батьків, вчителів, які готували учасників, та  сторонніх осіб у перебіг олімпіад, участі у перевірці робіт та розгляді апеляцій;

- громадського спостереження за проведенням олімпіад з навчальних предметів та галузей знань, яке можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, батьківської ради при міському голові, ЗМІ (за умов попередньої реєстрації і не більше 1-го на класне приміщення).

  1. Встановити таку процедуру визначення та нагородження переможців ІІ етапу предметних учнівських олімпіад:

- переможці та призери І, ІІ етапів олімпіади оголошуються відповідними оргкомітетами на основі рекомендацій журі.

          - переможці ІІ етапу олімпіад нагороджуються грамотами управління освіти і науки в кількості, яка  не перевищує 30 % учасників олімпіад   у  класах окремих паралелей з    орієнтовним     розподілом    кількості  грамот  у співвідношенні:  1 – за І місце, 2 – за ІІ місце, 3 – за ІІІ  місце.

         - учасники олімпіад можуть нагороджуватися заохочувальними грамотами в окремих номінаціях;

- переможці ІІ (1 місце), ІІІ та ІV етапів учнівських предметних олімпіад, переможці та призери альтернативних міських олімпіад нагороджуються одноразовими преміями відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26 січня 2016 р. № 7/5/60.

  1. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться І (міжшкільний) етап предметних олімпіад та ІІ етап олімпіади з іноземних мов, посприяти відеосупроводу виконання конкурсних завдань.
  2. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться ІІ етап предметних олімпіад, здійснити підготовку приміщень і територій, забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці учасників під час проведення олімпіад та наявність медичного працівника.
  3. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 

Начальник управління освіти і науки                                   О.П.Похиляк

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  1

до  наказу  управління освіти і науки ТМР

 від 09.10.2018 р. № 368

 

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ

І (міжшкільного) та заочного етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

 

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ, голова оргкомітету             

Члени оргкомітету:                                          

Вівчар А.Д. – ТКМЦ

Ковальчук Л.М. – ТКМЦ

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Несмашна Г.Є. –ТКМЦ

Сеньків В.М. –ТКМЦ

Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Фролова В.С. –ТКМЦ

 

 

Члени журі з правознавства:

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Максимик О.Д. – ТСШ № 5

Сисюк Г.В. – ТЗОШ № 8

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Кушпінська В.П. – ТЗОШ № 16

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Дмитрущак Л.М. – ТЗОШ № 22

Бортняк Н.О. - ТКГ

Члени журі з інформатики:

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

 

СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 

З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                          

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Колодій А.Р. – ТУГ

Загазей О.М. – ТКГ

Мацієвська О.В.  - ТНВК № 2

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Баліцька Л.В. – ТЗОШ № 20

Бабій А.В. – ТНВК № 21

Николишин Н.П. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

 

Експерти-консультанти:

Даценко О.І. – Школа-колегіум

Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

 

Бачинська Г.М. – доктор філологічних наук, зав. кафедри, ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Слюзар Г.Р. – ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

Бусько О.П. – ТНВК  № 15

Петрокушин Р.В. – ТЗОШ № 16

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Дрозд О.Б. – ТЗОШ № 19

Кучерук С.П. – ТНВК № 21

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

З математики:

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Дайчак Г.Й. – ТУГ

Стецик Г.П. – ТНВК № 2

Врублевська М.С. – ТЗОШ № 4

Лисобей Л.В. – ТНВК № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК № 9

Василюк Ю.З. – Школа-колегіум

Бутковська Г.П. – ТЗОШ № 13

Будь Л.І. – ТНВК № 15

Хоптій З.М. – ТЗОШ № 16

Фарина О.М. – ТЗОШ № 18

Ковч О.С. – ТЗОШ № 19

Майсак Н.І. – ТЗОШ № 20

Ковальчук І.О. – ТЗОШ № 22

Гонта Т.Б. – ТЗОШ № 24

Сарахман Н.О. – ТЗОШ № 26

Королевич А.І. – ТЗОШ № 27

Довбенько І.І. – ТЗОШ № 28

Експерти-консультанти:

Гаук М.М. – ТУГ

Ситник І.В. - ТТЛ

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

Возна М.С. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Кондратьєва Л.І. – ТУГ

Яцкова Т.В. – ТТЛ

Солодка Н.М. – ТТЛ

Кобур Г.Є. – ТТЛ

Штокало Г.Є. – ТСШ № 3

Ільчук Л.М. – ТСШ № 7

Курганнікова Т.В. – ТЗОШ № 10

Горошко Н.М. – ТЗОШ № 11

Стецик О.С. – ТЗОШ № 11

Зажерей Г.А. – Школа-колегіум

Юречко Н.М. – ТЗОШ № 16

Герман Г.І. – ТЗОШ № 16

Соловей О.М. – ТЗОШ № 16

Тепцова О.М. – ТСШ № 17

Дудар Г.М. -  ТЗОШ № 19

Дзядик М.В. – ТЗОШ № 23

Скибньовська О.Я. – ТЗОШ № 23

Шляпська М.М. – ТЗОШ № 26

Дворак Г.Г. – ТСШ № 29

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Гринда Ю.О. – ТСШ № 3

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТВШ

Казаєва Н.А. – ТНВК № 21

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чечота Г.Р. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Заверуха Т.М. – ТЗОШ № 25

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Семочук В.І. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Оршак О.Ю. – ТЗОШ № 20

Вовк Ю.Й. – ТЗОШ  № 16

Лихачинська І.І.– ТНВК № 6

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Вовк Г.В. – ТЗОШ № 14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ № 18

Коваль В.Б. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ № 23

Сидор Н.В.. – ГГК

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Бойко Т.В. – ТТЛ

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В..  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. - ТСШ № 3

Федоруц М.В. – ТЗОШ № 4

Когут М.З. - ТЗОШ № 6

Самагала І.В. - ТНВК № 21

Савчук О.Ф. - ТНВК № 15

Легка О.В. - ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. - ТЗОШ № 22

Бречко М.І. - ТЗОШ № 29

Гарасюк М.З. – ТЗОШ № 26

Карпюк Н.В. - ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . - ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  - ТСШ №7

Макаровська Г.І. - ТЗОШ №24

Вавринів Л.А. – ТЗОШ № 28, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Паршин Л.А. - ГГК

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Романишин О.М.  - ТУГ

Вітяк Л.В.  - ТЗОШ №19

Яремчук Н.О. – ТНВК № 21

Тарасова Л.Б - ТЗОШ №10

Ромасишин Г.П.– ТНВК № 2

Чотарі Н.П. - ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. - ТСШ № 17

Насипана М.Г.  - ТЗОШ № 20

Климюк І.Б.  - ТЗОШ № 23

Боднарчук М.Б.  - ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Швець Є.С. – ТСШ № 29

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Ляврін І.І. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Вашусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

 

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Мультан В.С. –  ТЗОШ № 16

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

 

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Товстига І.З. – ТУГ

Гайда Г.В. – ТНВК №6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Крутовська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ №18

Заворська О.А. – ТНВК №21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

 Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

З фізики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Іздебська Н.С. – ТНВК № 2

Бутрин О.Б. – ТНВК № 6

Беднарчук М.Й. – ТЗОШ № 8

Мурза С.З. – ТНВК № 9

Сенишин Т.С. – ТЗОШ № 10

Сівозад І.В. – ТЗОШ № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК № 15

Безкоровайний Р.І. – ТЗОШ № 18

Гарко Л.В. – ТЗОШ № 20

Марущак З.М. – ТНВК № 21

Лящук З.Д. – ТСШ № 7

Луцик С.Л. - ТЗОШ № 24

Шандрук Т.А. – ТПЛ

Заболотна М.Л. – ТЗОШ №25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук Н.В. – ТУГ

Бойко Н.З. – ТТЛ

Дворницька Г.І. – ТТЛ

Орлова Н.Б.  – ТСШ № 3

Врублевський Н.С. – ТЗОШ № 4

Сусла Н.Б. – ТЗОШ № 16

Литвинко О.П. – ТЗОШ № 26

Слободян О.Г. – ТЗОШ № 28

Іванова Л.П. – ТСШ № 29

Іваницька Л.Я. – ТСШ № 29

Остапп’юк С.І. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Шандрук Т.А. – ТТЛ

Чорномаз О.З. – ТЗОШ № 11

Бойко Р.Я. – ТЗОШ № 19

Заболотна М.Л. – ТЗОШ № 25

Ворощук Н.М. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

 

Члени журі:

Ремез Г.А. – ТУГ

Ензельт О.М. – ТНВК № 6

Гайдамаха М.С. – ТСШ № 17

Безух М.І. – ТЗОШ № 23

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

 

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ 

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Марчук Ю.М. – ТУГ

Алексєєва О.М. - ТУГ

Василишин З.В. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Пронкевич М.В. – ТЗОШ № 4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Олійник Д.П. – ТНВК № 6

Муравська Ю.Р.- ТСШ № 7

Свистун О.В. - ТСШ № 7

Олійник О.І. - ТЗОШ № 8

Чайка Т.Л. - ТНВК № 9

Білецька Н.М. – ТЗОШ №10

Курило С.В. – ТЗОШ № 11

Власюк І.В. – школа-колегіум

Ожогань У.М. – ТНВК № 15

Сампара Н.В. - ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. - ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ №18

Зьомко О.С. – ТЗОШ № 19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ №20

Журба Н.Б. -   ТЗОШ № 23

 

 

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І.   - ТСШ № 5               

Костюк Г.М. - ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Клименко А.О. - ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. - ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. - ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. - ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Порохняк Н.Т. – гімназія «Гармонія»

 Теремчук І.В. - ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. - ТКГ

 Слободян Л.О. - ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є.– ТСШ № 3

 Васько О.І. - ТСШ № 3

 Сабат М.Р. - ТСШ № 3

 Сеньків Г.П. – ТЗОШ № 4

 Довгошия О.П. – ТСШ № 5

 Заверуха Н.Б. - ТСШ № 5

 Солтисяк О.Л. - ТСШ № 5

 Шавуляк Г.Б. - ТСШ № 5

 Славська О.Л. – ТСШ № 5

 Кашуба Н.Б. - ТНВК № 6

 Горін Г.Т. - ТСШ № 7

 Проць Г.В. - ТСШ № 7

 Денека З. З. - ТЗОШ № 8

 Розновська Н.Є. - ТНВК № 9

 Батуринська Г.О. - ТЗОШ № 11

 Бринь А.В. - ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. - ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. - Школа-колегіум

 Аксак О.Є. - ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Крива Ю.М. – ТЗОШ №15

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ №16

Юрчак М.Л. - ТСШ № 17

Трач О.Р. - ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. - ТЗОШ № 19

Секелик І.І. - ТНВК № 21

Попович Н.Б. - ТЗОШ № 22

Головацька М.І. – ТЗОШ №22

Марусина Ю.В. – ТЗОШ №23

Деревінська Т.Б. - ТЗОШ № 23

Носок О.І. - ТЗОШ № 24

Гринчишин В.М. - ТЗОШ № 24

Гардзеєвська І.М. –ТЗОШ №26

Балакер Є.О. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. - ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Бондаренко О.Б. - ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

Хоменко Т.В. - ТСШ № 29

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Рейтор М.В. - ТКГ

Власюк І.В. – Школа-колегіум,

Качор О.В. ТСШ №17,

Крушельницький О. Р. - ТСШ №17,

Собчак Н.Р. – ТЗОШ № 16

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

 

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Брегін Г.В. - ТЗОШ № 26

Гнатишин Г.Л. - ТСШ №5,

Стасишин О.З. - ТСШ № 7,

Гудима О.М. – ТСШ № 17

 

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. - ТНПУ (за згодою)Ломакович В.Я. - ТНПУ (за згодою) М‘ясковський М.Є. - ТНПУ (за згодою) Пеляк О.М. - ТНПУ (за згодою)Притолюк С.А. - ТНПУ (за згодою)

Бойко І.Л. - ТСШ № 3,

Дурай О.Д. - ТСШ № 5,

Мариніна О.І. -  ТСШ № 5,

Куземко Н.Д. - ТНВК №6,

Табака Н.В. – ТСШ №1 7,

Максимишин О.І. - ТСШ № 17,

Колибабюк М.К. – ТСШ № 17,

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20,

Ломакіна М. Я. - ТСШ № 29,

Мудрик О.Б. - ТКГ

Куземко Н.Д. – ТНВК № 6

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Краса Г.В., ТЗОШ №11

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Цар З.В.  – ТСШ № 7

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19           

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. - ТЗОШ № 18

Матлак Л.І. - ТЗОШ № 19

Шуст Г.І. - ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. - ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Хомишина Н.Р. – ТСШ № 5

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. - ТКМЦ

Кучер Лідія Євгенівна –ТНВК № 15                              Згурська С.Б. – ТНВК №2

Ткачук Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька А.Л. – ТНВК № 6

Переяславська С.С. –ТСШ № 7

Павлюк .Т.П. –ТЗОШ № 10

Демків Н.І. – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська В.В. –ТСШ № 3

Сторож М.Р. –ТЗОШ № 22                           Шкіра В.В.-   ТЗОШ № 23

Кайда О.В. – ТЗОШ № 25

Катрук Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Мартиняк Г.І. - ТУГ

Вишневська А.П.- ТЗОШ № 13

Надоба Г.П. - ТЗОШ№ 19

Барановський В.С. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:

Іщенко О.К.-  ТСШ № 3

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Сірант О.В. – ТНВК № 9

Ратинська Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк Т.В. –ТНВК № 15

Більчук Л.П.– ТТЛ

Круляк О.І. –ТСШ № 18

Нірода Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин Т.В. – ТСШ № 29

Биць Т.В.- ТКГ

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

 Панчук Н.М. – ТНВК № 2

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Дмитрик Г.В. – ТНВК №  9

Цимбала – Л.С. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Михайлишин О.В. – ТЗОШ № 18

Телекова Н.П. – ТЗОШ № 28

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. _ ТЗОШ № 4

Гнатик І.В. – Школа-колегіум

Шост Д.М. – ТЗОШ № 19

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

 

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

З російської мови та літератури:

 

Голова оргкомітетуСеньків В.М., ТКМЦ

Член оргкомітету:

Бабіна М.О. – ТЗОШ № 4

 

Експерти – консультанти:

Мацек С.Л. – ТЗОШ № 11

Вовк Л.П. – ТЗОШ № 22

Мелимука Г.Ф. – ТЗОШ № 26

Галевська С.І. – ТЗОШ № 10, голова журі

Члени журі:

Клименко М.В. ‒ ТКГ

Гордій Н.В. – ТЗОШ № 16

Панченко А.В. – ТСШ № 17

Довбуш Т.І. – ТЗОШ № 19

Ярець Л.В. – ТЗОШ № 20

Дмитрусь О.Г. – ТЗОШ № 23

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГК

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Сидор М.М. – школа-колегіум

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19  

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Бубенко О.В. – ТЗОШ № 28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Цибульська К.А. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Рудик  М.С. – ГГК

Тарноруда О.П. – ТНВК № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

Мельник Г.Ф. – ТУГ

Ящишин Г.З. – ТНВК № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Кушпінська Г.П. – ТЗОШ № 16

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Лесечко О.В. – ТЗОШ № 27

 

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Дзядик Я. В.. – ТЗОШ № 27 (11 кл.)

Марцинюк Р. Д. – ТЗОШ № 27(11 кл.)

Шинкарук В. М. - ТЗОШ № 24 (11 кл.)

Головацький Б. М. –ТСШ № 5 (11 кл.)

Гоменюк О. І  - ТЗОШ № 26 (9 кл.)

Пшеничний А. А. – школа –колегіум (9 кл.)

 Кметь О. С- ТЗОШ № 8 (9 кл.)

Паляниця В. І.  - ТЗОШ № 16 (9 кл.)

 

Експерти-консультанти:

Петрик Б М. – ТСШ № 29

Марцинюк Р. Д. – ТНВК № 6

Вітяк Р. В. – ТЗОШ № 19

Видойник М. С..– ТЗОШ №20,, голова журі

 

Члени журі:

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (9 кл.)

Сірант В. Т.  - ТНВК № 9 (9 кл.)

Атаманчук М. С. - ТЗОШ № 25 (9 кл.)

Грабовський Я. І. - ТУГ (9 кл.)

Керничний Б.В. - ТЗОШ №13 (11 кл.)

Кульчицький М. С.. – ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Бомок А. Я.  - ТСШ № 7 (11 кл.)

Вовчишин О.І. – ТЗОШ № 28 (11 кл.)

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Кушнір Н. Ц.. – ТЗОШ №  26 (9кл.)

Новосад Л.Л..  - ТЗОШ № 26 (9кл.)

Андрушків С.В. - ТЗОШ № 24 (9кл.)

Плюсквік О. Є. - ЗОШ № 22 (9кл.)

Микитів Н. М.. -  ТЗОШ № 27(11 кл.)

Івахів О. Р.. -  ТЗОШ № 27  (11 кл.)

Ларва Н. Б. -  ТНВК № 15 (11 кл.)

 Садовська Н. М.-  ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Експерти-консультанти:

Корчевська І. Я.– ТЗОШ № 29

Іващук В. В. – ТСШ № 7

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Левенець Н. Г. – ТЗОШ № 4, голова журі

 

Члени журі:

Ждаха А. М.-  ТЗОШ № 19 (9 кл.)

 Яворська О. М – ТНВК № 21 (9 кл.)

Чопик Т. І.- ТНВК № 2 (9 кл.)

 Кулеша О. М.- ТЗОШ № 14 (9 кл.)

Коник С.Г. – ТСШ № 29 (11 кл.)

Уруська Н. В. – ТЗОШ № 10 (11 кл.)

Захарчук Е. О. – ТНВК № 9 (11 кл.)

Остапенко Н.В. – ТКГ (11 кл.)

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Фролова В.С., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Михайлинин О.І. – ТКГ

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Теребус Л.В. – ТЗОШ № 20

Березовська Л.О. – ТЗОШ № 22

Грім М.Є. – ТЗОШ № 24

Карась Г.Г. – ТЗОШ № 26

Кекот С.І. – ТВШ

Експерти-консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Шост Д.М. – ТЗОШ № 16

Шидловський С.М. – ТЗОШ № 27

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Войцехівський А.З. – ТЗОШ № 4

Серба Н.І. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Гнатик І.В. – школа-колегіум

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Чотарі Н.П., ТЗОШ № 16

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Балан М.В. - ТЗОШ № 24

Царик Л.В. - ТНВК № 9

Носихіна Л.М. - ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. - ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Бай О.Б. - ТУГ

Дідич О.І. - ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. - ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. - ТЗОШ № 24

З образотворче мистецтво:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Михалевич Г.Р. - ТУГ

Береза О.В. – ТКГ

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14

Філь К.Д. – ТСШ № 3

Фугель С.Б. – ТНВК № 9

Фугель Н.А. – ТНВК № 15

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Експерти-консультанти:

Шевченко Н.Т. – ТЗОШ № 24

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. - заслужений художник України

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. - художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Осіпова Т.А. – ТЗОШ № 10

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Чернявська Т.Т. – ТНВК № 2

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 НАКАЗ

  24.10.2018                                                                                    385

 Про посилення контролю за 

організацією харчування дітей 

та дотримання санітарно-

гігієнічних  вимог  у закладах

дошкільної освіти м. Тернополя

 Керуючись Законом України  «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»  від 24.02.94 року № 4004-ХІІ, Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, затвердженим наказом МОЗ України від 24.03.2016 року № 234,  спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України в редакції від 05.04.2013 року №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», з метою забезпечення належної організації харчування дітей дошкільного віку, попередження виникнення захворювань органів травлення, забезпечення раціону дошкільнят якісними харчовими продуктами, посилення  контролю за організацією харчування

 НАКАЗУЮ:

 1. Керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів:

1.1.Забезпечити виконання вимог  нормативно-правових  документів, які регламентують  питання  організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

1.2. Здійснювати   постійний контроль за організацією повноцінного, безпечного і якісного харчування дітей, дотримання умов і термінів зберігання харчових продуктів, технології приготування страв.

1.3. Забезпечити  дотримання нормативних вимог щодо ведення документації з організації харчування в дошкільних навчальних закладах.

1.4. Контролювати наявність, стан, безпечність кухонного та столового посуду, інвентарю, робочий і санітарний стан технологічного та холодильного обладнання, використаннях його за призначенням.

1.5. Забезпечити контроль за санітарним станом приміщень харчоблоків згідно із нормативно-правовими вимогами санітарного законодавства, дотриманням

 правил особистої гігієни працівниками харчоблоків.

1.6. Суворо дотримуватись товарного сусідства, температурного режиму, термінів та умов зберігання продуктів харчування, санітарно-гігієнічних вимог при кулінарній обробці сировини і готової продукції.

1.7. Активізувати санітарно-просвітницьку роботу серед усіх учасників освітньо-виховного процесу з питань раціонального харчування, профілактики кишково-шлункових інфекцій та додержання правил особистої гігієни.

  1. 2. Персональну відповідальність за дотримання нормативних вимог та створення  безпечних умов щодо організації харчування дітей,  забезпечення належного санітарно-епідеміологічного режиму покласти на керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Тернополя.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

  Начальник управління                                                                      О.П.Похиляк

 Антонюк Ірина Олександрівна 52 88 56

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 

 

                                                               НАКАЗ

30.08.2018                                                                                              №  324                                                  

  

Про  порядок надання платних

освітніх послуг закладами  загальної

середньої освіти  міста Тернополя

 

 

        Керуючись статтею 78 Закону України «Про освіту», статтею 14 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності», спільного Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», Порядку  створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти затвердженого наказом МОНУ від 25.06.2018               № 677, зареєстрованого Міністерством юстиції України 24.07.2018 за № 865/32317, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення виконавчого  комітету Тернопільської міської ради від 20.08.2018 №670 «Про затвердження  Положення про порядок надання платних освітніх послуг закладами  загальної середньої освіти  міста Тернополя», з метою розширення освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти, реалізації принципу індивідуалізації навчання, збільшення спектру освітніх послуг

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Примірний Договір про надання освітніх послуг  згідно з додатком (додається).

 

  1. Директорам закладів загальної середньої освіти :

       2.1. При наданні платних освітніх послуг керуватись «Положенням про порядок надання платних освітніх послуг закладами  загальної середньої освіти  міста Тернополя»  згідно з додатком (додається).

2.2. Рекомендувати при укладенні Договору про надання освітньої послуги використовувати Примірний Договір про надання освітніх послуг.

 

       2.3. Організацію та функціонування груп продовженого дня у закладах  загальної  середньої освіти  з 03 вересня  2018 року здійснювати  відповідно п.3 «Положення про порядок надання платних освітніх послуг закладами  загальної середньої освіти  міста Тернополя».

 

        2.4. Розрахунок вартості платних освітніх послуг здійснювати відповідно п.4 «Положення про порядок надання платних освітніх послуг закладами  загальної середньої освіти  міста Тернополя».

       2.5. Розмір батьківської плати за перебування дітей  у групах продовженого дня  з режимом роботи - 3 години в день; 4.30 години  в день; 6 годин в день встановити у розмірі 60%  від загальної вартості.

  1. Відповідальність за виконання наказу покласти на керівників закладів загальної середньої освіти.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника з фінансових питань Пельвецьку О.П.

 

Начальник управління                                                                   О.П.Похиляк

 

Маланчук Ірина Йосипівна  528856

Пельвецька Олена Петрівна  525692

Сум Ірина Михайлівна  253436

 

Сторінка 1 із 3

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top