Традиційний для тернопільських випускників конкурс на кращий ...
11 червня 2021 року в Українському домі "Перемога" відбулося ...
7 червня 2021 року на території Комплексного трансфер-містечка
Перша обласна учнівська олімпіада з питань публічного  ...
Із 26 по 28 травня 2021 року в Київському Палаці Спорту ...

Листи

Про проведення І відкритого  Чемпіонату Тернопільської області  з інтелектуально-розважальної гри „MindGame”

14.05.2021

№  606/04

Керівникам закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти

          Надсилаємо Вам спільний наказ управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.05.2021 № 32/01.01-09 та  управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.05. 2021 № 85/01-07 «Про проведення І відкритого Чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame”.  (додається).

Просимо проінформувати учнів та сприяти їх участі у інтелектуально-розважальній грі „MindGame”.

         Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl5u8DSJSXJevIyTfccNE4GqL_g0U_LbJBYKXeMraumCJt3w/viewform?fbclid=IwAR0xbizYcZSl7LDTXyEMBMmwHlt3YIdnqY3YlzqYZps1EkrcHYEqx_0bRro

 В.о. начальника управління                                                     Любов ПОТОЧНЯК

 

Н А К А З

 

 від  12  травня 2021 року

№       32/01.01-09

 

           від  12    травня 2021 року

             №      85/01-07

 

Про проведення І відкритого

Чемпіонату Тернопільської області

з інтелектуально-розважальної гри „MindGame

 

Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2021-2025 роки, з метою створення умов для забезпечення потреб молоді в інтелектуальній самореалізації

 

Н А К А З У Є М О:

  1. Затвердити Положення про проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame” згідно з додатком.
  2. Забезпечити проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame”, який розпочнеться 19 травня 2021 року.
  3. Керівникам місцевих органів управління освітою забезпечити інформування учнів та студентів області щодо проведення чемпіонату та реєстрацію команд за 10 днів до дня проведення першої гри, яка відбудеться 19 травня 2021 року.
  4. Контроль за виконанням наказу доручити заступнику начальника управління - начальнику відділу молодіжної політики, національно-патріотичного виховання та фінансового забезпечення управління сім’ї та молоді облдержадміністрації Арсену Ляхоцькому та заступнику начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганні Зварич.

 

Начальник управління                                                 Начальник управління

сім’ї та молоді                                                                освіти і науки                                                               облдержадміністрації                                                         облдержадміністрації                                                                     

______________  Андрій ЧОВГАН                              ______________ Ольга ХОМА

Арсен Ляхоцький

Ганна Зварич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління сім’ї та молоді облдержадміністрації та управління освіти та науки облдержадміністрації

 

 

 

 

Положення

проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області

з інтелектуально-розважальної гри MindGame

Мета: створення умов для забезпечення потреб молоді в інтелектуальній самореалізації, здобуття молоддю нових знань у різноманітних сферах життя, розширення світогляду, розвиток розумових умінь та здібностей, формування інтелектуальної еліти області, розвиток навичок командної роботи, організація змістовного дозвілля та відпочинку молоді.

Учасники змагань: учасниками чемпіонату можуть бути учні                      ЗСО І-ІІІ ступенів та студенти закладів вищої освіти віком 16-23 роки. 

 Етапи проведення:

  1. Реєстрація команд. Реєстрація команд від закладу освіти буде анонсована за 10 днів до дня проведення першої гри. Реєстрація здійснюватиметься шляхом подачі командою заявки через Google Форму.

 У заявці потрібно вказати: назву команди, назву закладу освіти, ПІБ капітана команди, контактний телефон капітана та згоду на обробку персональних даних.

Від одного закладу освіти може бути зареєстрована одна команда. Рекомендована кількість учасників у команді – 5-10 чоловік.

У день гри капітану команди прийде повідомлення з паролем та посиланням, за яким потрібно авторизувати команду на сайті https://mgame.pro/ Після авторизації капітану команди будуть доступні бланки для відповідей, посилання на чат капітанів у Telegram та на трансляцію гри (посилання на трансляцію можна надати усім членам команди).

  1. Проведення рейтингових ігор – І відкритий чемпіонат буде складатися з п’яти ігор, чотири з яких проходитимуть онлайн. П’ята, фінальна гра, відбуватиметься офлайн.

Перша рейтингова гра відбудеться 19 травня з 16:00 по 18:00.

Для участі в онлайн-грі потрібно мінімум два гаджети: один для капітана команди, щоб звітувати про здачу бланків у загальний чат капітанів, інший - команді для перегляду гри (якщо команда перебуватиме в одному приміщенні).

Під час гри ведучим зачитуються запитання в режимі прямої трансляції гри на YouTube, тому команді варто подбати про стабільне підключення до мережі Інтернет.

Рейтингова гра складається з 30-ти запитань різноманітного характеру з усіх можливих галузей знань, що розділені на 6 турів: 

1-й тур „Правда/неправда”: 6 запитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь (так/ні).

2-й тур „Знали б тему...”: 6 запитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь, які об’єднані однією спільною темою. Ціль команди не лише розгадати відповіді, але і об’єднати всі відповіді в одну тему та записати її, за що вони отримають додатково 2 бали.

3-й тур „Фототур”: 5 різноманітних фотозапитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

4-й тур „Відеотур”: 5 відеозапитань, до кожного з яких є своє окреме запитання, з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

5-й тур „Мелотур”: 4 аудіозапитання на спільну тему з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

6-й тур „Ерудит”: 4 текстових запитання з оцінюванням 2 бали за кожну вірну відповідь.

            Під час гри командам категорично забороняється користуватися будь-якими гаджетами для пошуку відповідей в інтернеті та додатковими «шпаргалками» у вигляді роздрукованих карт, грошових одиниць, блокнотів із готовою інформацією тощо.

            За результатами турів формується рейтингова турнірна таблиця. Якщо у декількох команд за результатами гри однакова кількість балів, то вище місце отримує команда, що має більшу кількість балів в останньому турі.  Якщо в останньому турі команди набрали однакову кількість балів, тоді оцінюється попередній тур.

 Топ-20 команд за результатами перших чотирьох онлайн-ігор візьмуть участь у п’ятій  фінальній грі, що відбудеться офлайн у місті Тернополі.

 Переможцем чемпіонату стане команда, що у підсумку за п’ять ігор набрала найбільшу кількість балів.

 

 

 

Read 35 times Last modified on Понеділок, 17 травня 2021 05:44
Поділитися

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top