4 березня 2023 року відбулося засідання науково-методичної ...
      Зберегти історію і вклонитися вчорашньому, втримати ...
Зарахування дітей до 1 класу у 2023 н.р.
Вітаємо переможця обласного етапу Конкурсу «Учитель року - ...
  Інформація за посиланням ...
  Комбінація двох тестів НМТ – української мови і математики

Листи

Учитель року-2023

Матеріали Конкурсу

 

https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2023

 

Фіналісти І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

26-27 січня 2023 року відбувся  І відбірковий тур   всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». 4 вчителів Тернопільської міської територіальної громади стали фіналістами:

  • у номінації «Початкова освіта»

Золота Юлія Володимирівна (ТСШ І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов);

Коцюбинська Сільвія Вікторівна (ТЗОШ I-III ст. №23)

  • у номінації «Фізична культури»

Рудник Вікторія Іванівна (ТЗОШ І-ІІІ ст. №24)

  • у номінації «Основи здоров’я»

Чорнописький Сергій Євгенович

                                                                           Щиро вітаємо

талановитих, творчих педагогів громади і зичимо їм успішного виступу у фіналі конкурсу!!!

 

https://tkmco.org/finalisty-i-turu-vseukrainskoho-konkursu-uchytel-roku-2023/

 

 

Умови та порядок проведення Конкурсу "Учитель року-2022" за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2022/dokumenti-2022

14.05.2021

№  606/04

Керівникам закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти

          Надсилаємо Вам спільний наказ управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.05.2021 № 32/01.01-09 та  управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.05. 2021 № 85/01-07 «Про проведення І відкритого Чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame”.  (додається).

Просимо проінформувати учнів та сприяти їх участі у інтелектуально-розважальній грі „MindGame”.

         Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl5u8DSJSXJevIyTfccNE4GqL_g0U_LbJBYKXeMraumCJt3w/viewform?fbclid=IwAR0xbizYcZSl7LDTXyEMBMmwHlt3YIdnqY3YlzqYZps1EkrcHYEqx_0bRro

 В.о. начальника управління                                                     Любов ПОТОЧНЯК

 

Н А К А З

 

 від  12  травня 2021 року

№       32/01.01-09

 

           від  12    травня 2021 року

             №      85/01-07

 

Про проведення І відкритого

Чемпіонату Тернопільської області

з інтелектуально-розважальної гри „MindGame

 

Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2021-2025 роки, з метою створення умов для забезпечення потреб молоді в інтелектуальній самореалізації

 

Н А К А З У Є М О:

  1. Затвердити Положення про проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame” згідно з додатком.
  2. Забезпечити проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області з інтелектуально-розважальної гри „MindGame”, який розпочнеться 19 травня 2021 року.
  3. Керівникам місцевих органів управління освітою забезпечити інформування учнів та студентів області щодо проведення чемпіонату та реєстрацію команд за 10 днів до дня проведення першої гри, яка відбудеться 19 травня 2021 року.
  4. Контроль за виконанням наказу доручити заступнику начальника управління - начальнику відділу молодіжної політики, національно-патріотичного виховання та фінансового забезпечення управління сім’ї та молоді облдержадміністрації Арсену Ляхоцькому та заступнику начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганні Зварич.

 

Начальник управління                                                 Начальник управління

сім’ї та молоді                                                                освіти і науки                                                               облдержадміністрації                                                         облдержадміністрації                                                                     

______________  Андрій ЧОВГАН                              ______________ Ольга ХОМА

Арсен Ляхоцький

Ганна Зварич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління сім’ї та молоді облдержадміністрації та управління освіти та науки облдержадміністрації

 

 

 

 

Положення

проведення І відкритого чемпіонату Тернопільської області

з інтелектуально-розважальної гри MindGame

Мета: створення умов для забезпечення потреб молоді в інтелектуальній самореалізації, здобуття молоддю нових знань у різноманітних сферах життя, розширення світогляду, розвиток розумових умінь та здібностей, формування інтелектуальної еліти області, розвиток навичок командної роботи, організація змістовного дозвілля та відпочинку молоді.

Учасники змагань: учасниками чемпіонату можуть бути учні                      ЗСО І-ІІІ ступенів та студенти закладів вищої освіти віком 16-23 роки. 

 Етапи проведення:

  1. Реєстрація команд. Реєстрація команд від закладу освіти буде анонсована за 10 днів до дня проведення першої гри. Реєстрація здійснюватиметься шляхом подачі командою заявки через Google Форму.

 У заявці потрібно вказати: назву команди, назву закладу освіти, ПІБ капітана команди, контактний телефон капітана та згоду на обробку персональних даних.

Від одного закладу освіти може бути зареєстрована одна команда. Рекомендована кількість учасників у команді – 5-10 чоловік.

У день гри капітану команди прийде повідомлення з паролем та посиланням, за яким потрібно авторизувати команду на сайті https://mgame.pro/ Після авторизації капітану команди будуть доступні бланки для відповідей, посилання на чат капітанів у Telegram та на трансляцію гри (посилання на трансляцію можна надати усім членам команди).

  1. Проведення рейтингових ігор – І відкритий чемпіонат буде складатися з п’яти ігор, чотири з яких проходитимуть онлайн. П’ята, фінальна гра, відбуватиметься офлайн.

Перша рейтингова гра відбудеться 19 травня з 16:00 по 18:00.

Для участі в онлайн-грі потрібно мінімум два гаджети: один для капітана команди, щоб звітувати про здачу бланків у загальний чат капітанів, інший - команді для перегляду гри (якщо команда перебуватиме в одному приміщенні).

Під час гри ведучим зачитуються запитання в режимі прямої трансляції гри на YouTube, тому команді варто подбати про стабільне підключення до мережі Інтернет.

Рейтингова гра складається з 30-ти запитань різноманітного характеру з усіх можливих галузей знань, що розділені на 6 турів: 

1-й тур „Правда/неправда”: 6 запитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь (так/ні).

2-й тур „Знали б тему...”: 6 запитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь, які об’єднані однією спільною темою. Ціль команди не лише розгадати відповіді, але і об’єднати всі відповіді в одну тему та записати її, за що вони отримають додатково 2 бали.

3-й тур „Фототур”: 5 різноманітних фотозапитань з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

4-й тур „Відеотур”: 5 відеозапитань, до кожного з яких є своє окреме запитання, з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

5-й тур „Мелотур”: 4 аудіозапитання на спільну тему з оцінюванням 1 бал за кожну вірну відповідь.

6-й тур „Ерудит”: 4 текстових запитання з оцінюванням 2 бали за кожну вірну відповідь.

            Під час гри командам категорично забороняється користуватися будь-якими гаджетами для пошуку відповідей в інтернеті та додатковими «шпаргалками» у вигляді роздрукованих карт, грошових одиниць, блокнотів із готовою інформацією тощо.

            За результатами турів формується рейтингова турнірна таблиця. Якщо у декількох команд за результатами гри однакова кількість балів, то вище місце отримує команда, що має більшу кількість балів в останньому турі.  Якщо в останньому турі команди набрали однакову кількість балів, тоді оцінюється попередній тур.

 Топ-20 команд за результатами перших чотирьох онлайн-ігор візьмуть участь у п’ятій  фінальній грі, що відбудеться офлайн у місті Тернополі.

 Переможцем чемпіонату стане команда, що у підсумку за п’ять ігор набрала найбільшу кількість балів.

 

 

 

Шановні колеги!

Повідомляємо про можливість для Вас відвідати онлайн-подію "Управління школою під час пандемії: виклики та рішення" в рамках програми "Механізми кооперації в школах у кризовий час", яку реалізує громадська організація "Центр інноваційної освіти "Про.Світ"" за підтримки Європейського союзу.

Мета події - актуалізувати питання організації освітнього процесу в умовах пандемії, підвести підсумки року дистанційної освіти, а також проаналізувати досвід 15 директорів зі Сходу та Півдня України - учасників проєкту "Студії освітніх управлінців".

Подія відбудеться 19 квітня о 12.00 і буде транслюватися на Facebook-сторінці Центру інноваційної освіти "Про.Освіт": https://www.facebook.com/CenterPro.Svit

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/11-7730 від 23 серпня 2019 року

Органи управління освітою обласних
та Київської міської державних адміністрацій

Заклади післядипломної педагогічної освіти

Про умови та порядок проведення
всеукраїнського конкурсу
 «Учитель року- 2020»

Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», рішення центрального організаційного комітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» (протокол № 01 від 12.08.2019) надсилаємо умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020».

Просимо довести інформацію до відома педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Наголошуємо, що участь вчителів у конкурсі є добровільною.

Звертаємо увагу на забезпечення прозорості й відкритості конкурсних випробувань першого та другого турів, висвітлення перебігу конкурсу на сайтах органів управління освітою, методичних установ.

Документи конкурсу та інформація про перебіг третього туру розміщуються на офіційній сторінці конкурсу (http://mon.gov.ua/ua/tag/uchitel-roku).

Додаток: на 16 арк.

З повагою
заступник Міністра                      Вадим Карандій

 

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                               УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

__________________________________________________________________________

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 

15.03.2019

№  496/04

 

Керівникам закладів загальної

середньої освіти

 

Про організаційні заходи

щодо закінчення 2018-2019

навчального року в закладах загальної

середньої освіти Тернопільської міської

територіальної громади

 

Враховуючи численні звернення керівників закладів загальної середньої освіти та батьківської громадськості щодо закінчення навчального року, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» (ч.3 статті 16) структура навчального року встановлюється закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (в 11(12) класі) проходять атестацію. Порядок проведення державної підсумкової атестації затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 року №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації».

Враховуючи викладене вище рекомендуємо:

-завершити навчальні заняття та провести свято «Останній дзвоник» у 1-11-х класах-31 травня 2019 року;

-провести державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів – 7-17 травня 2019 року; 9-х класів – 4-13 червня 2019 року;

- вручити документи про освіту випускникам 9-х класів-14 червня 2019 року; 11-х класів – 27 червня 2019 року.

Нагадуємо, що заклад освіти самостійно визначає формат проведення свята «Останнього дзвоника» та урочистої частини вручення документів про освіту. При цьому наголошуємо, що відповідно до ст..38 Закону України «Про загальну середню освіту» до повноважень закладу загальної середньої освіти належить виключно видача документів про освіту.

Що стосується проведення державної підсумкової атестації, комісії створюються наказом керівника закладу освіти не пізніше ніж за місяць до початку атестації із затвердженням їх персонального складу. Строки атестації також затверджує керівник в межах навчального року.

 

Начальник управління                                                              О.П.Похиляк

 

Сум Ірина Михайлівна 253436

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-535 від 06 вересня 2018 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Щодо оплати праці вихователів
груп подовженого дня у закладах
загальної середньої освіти

Керівники

Контакти (upravl.osvita@ukr.net)

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

upravl.osvita@ukr.net

Top