02#T'mistechkо
02#T'mistechkо
Як оцінювати рівень сформованості ключових компетентностей?
Як створити власний освітній бренд?
Як спланувати траєкторію креативного саморозвитку вчителя?
На ці та інші питання Ви знайдете відповіді, працюючи із висококваліфікованими модераторами в міждисциплінарних локаціях 02#T'mistechkа, яке відбудеться 17.04.2019 р.
Усім учасникам гарантуємо інноваційний набір інструментів, ресурсів, засобів, механізмів моніторингу компетентнісного освітнього середовища!
V альтернативна олімпіада "Надія Тернополя" ім.М.Николина
З 19 по 22 березня 2019 року пройшли відбіркові тури V альтернативної олімпіади "Надія Тернополя" ім.М.Николина, в якій взяли участь 250 обдарованих четвертокласників м.Тернополя. За словами засновника цієї олімпіади М.Николина, "...це одна із перспективних форм роботи з учнями...", оскільки діти мають змогу розкрити весь свій потенціал, безпосередньо спілкуючись з членами журі, між собою. Захід від традиційних олімпіад відрізняється тим, що завдання виконуються усно, і основний акцент робиться на прояві та розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Інтелектуальний кастинг проведений за участю мемодистів ТКМЦ НОІМ: Надія Гордіюк, Галина Несмашна, Ольга Кульчицька, Оксана Погорєлко, Володимир Сеньків та учителів ТСШ (ОЕ) Наталія Кордуба та ТЗОШ № 11 Наталія Перун. Учасників олімпіади оцінювули учителі початкових класів міста Тернополя.
Переможцями відбіркових турів стали 17 дітей: Прокопик Мар'яна (ТНВК ШПЛ№2), Клим'юк Роман, Шевчук Надія (ТСШ №3), Білоуско Ірина (ТЗОШ №4), Вапляк Яна (ТЗОШ №14), Савчук Анастасія (ТНВК ШМЛ №15), Бубенчик Юлія, Миськів Софія (ТЗОШ №23), Довжук Поліна, Кручова Соломія, Концур Олексій (ТЗОШ №24), Маркович Олександр (ТЗОШ №28), Балик Валерія (ТСШ №29), Ногас Віктор (ТКГ), Дахим Неля, Накрийко Северин (ТСПОЕ), Оверко Ярина (ТНВК №35).
Бажаємо успіхів у фіналі олімпіади!!!
Щиро вдячні закладам загальної середньої освіти за створення належних умов проведення олімпіади: ТКГ, ТНВК № 2, 15, ТСШ № 3, 7, 29, ТЗОШ № 4, 11, 16, 23, 24, 28, ТСШ (ОЕ).
Пробне ЗНО-2019
ПРОБНЕ ЗНО-2019
16 і 23 березня 2019 року у м. Тернополі проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.
Статистика участі у ПРО-ЗНО 2019 року.
№ з/п |
Предмет |
Кількість осіб, які зареєстровані |
Кількість осіб, взяли участь |
Показник явки учасників (%) |
1. |
Українська мова і література |
2153 |
2103 |
97,6 |
2. |
Історія України |
663 |
615 |
92,7 |
3. |
Математика |
575 |
549 |
94,8 |
4. |
Біологія |
87 |
83 |
95,4 |
5. |
Географія |
45 |
44 |
97,8 |
6. |
Фізика |
16 |
15 |
93,8 |
7. |
Хімія |
41 |
38 |
92,7 |
8. |
Англійська мова |
545 |
522 |
95,6 |
9. |
Німецька мова |
19 |
19 |
100 |
10. |
Французька мова |
0 |
0 |
0 |
11. |
Іспанська мова |
0 |
0 |
0 |
Витяг з протоколу №5 ТСШ № 5
Витяг з протоколу №5
засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
19.03.2019р. 15:00 год.
Місце проведення – 312 каб. школи
ПРИСУТНІ:
Погоріла Оксана Іванівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, голова комісії.
ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:
Сум Ірина Михайлівна, заступник начальника управління освіти і науки.
Заверуха Наталя Броніславівна, голова ради трудового колективу школи.
Думанська Наталія Олександрівна, практичний психолог.
Гірняк Галина Ярославівна, вчитель англійської мови, секретар комісії.
Груздєва Юлія Романівна, член ради школи від батьківської громадськості.
ЗАПРОШЕНІ:
Поврозник Петро Іванович, директор школи.
Шмир Ольга Зіновіївна, заступник директора школи з виховної роботи.
Гуцул Зоряна Богданівна, вчитель української мови та літератури
ВІДСУТНІ:
1 чол. (Шараськіна В.А.)
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
- Визначення переможця на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.
СЛУХАЛИ:
- Визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області шляхом голосування.
УХВАЛИЛИ:
Визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області Гулу Мар’яну Петрівну.
Голосували за (5), проти (0), утримались (1).
Голова комісії О.І.Погоріла
Члени комісії: І.М.Сум
Н.Б.Заверуха
Н.О.Думанська
Г.Я.Гірняк
Ю.Р.Груздєва
Сучасна колекція шкільної форми
У Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму презентували нову креативну, сучасну колекцію "Шкільні мотиви"