Міністерством освіти і науки розроблений проект змін до ...
Відбувся міський конкурс на кращий вишиваний український костюм
На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати ...
В Україні проведуть моніторинг якості дошкільної освіти 1 липня
Міністерством освіти і науки розроблено Положення про ...
У шкільному громадському бюджеті зможуть взяти участь учні 7-11

26.02.2020 року на базі Державного професійно-технічного  навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбулася ІІ альтернативна олімпіада «Обирай професію» за спеціальностями:

«Дизайнер одягу», «Перукар», «Флорист». Викладачі та студенти  навчального закладу показали учасникам майстер-класи з моделювання зачісок, виготовлення квіткових композицій та фоторамок, оздоблення головних уборів аксесуарами,  змодельованими та виготовленими власноруч.

Серед 25 учасників у трьох номінаціях компетентне журі визначило переможців:

  • Кикіш Стелла, учениця ТСШ№3;
  • Коліно Захар, учень ТЗОШ №10;
  • Москалюк Маргарита, учениця ТЗОШ №20;
  • Білогорка Вероніка, учениця ТСШ№3.

27.02.2020 року учасників альтернативної олімпіади за спеціальністю «Комп'ютерні науки» приймав Технічний коледж ім.І.Пулюя. Учні тернопільських шкіл мали можливість спробувати себе в професії ІТ-спеціалістів: створювали програмні продукти, розробляли макети власних сайтів. Також учасникам було представлено лабораторію роботехніки, керівники якої продемонстрували розроблені ними SMART-автомобілі, вимірювальні пристрої тощо.

Переможцем серед юних ІТ-спеціалістів став Петрик Петро, учень ТЗОШ № 13.

Тернопільський комунальний методичний центр  науково-освітніх інновацій та моніторингу висловлює  щиро подяку адміністраціям та викладачам ТВПУ сфери послуг та туризму, Технічного коледжу за організацію та проведення фінальних етапів альтернативної олімпіади «Обирай професію».

 

 

 

Н А К А З

 

19.02.2020 № 54

 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2020 - 2021 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 13.02.2020 р. №105 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2020 - 2021 навчальний рік», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 НАКАЗУЮ:

 

  1. Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).
  2. Керівникам закладів освіти:
  3. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
  4. Забезпечити порядок зарахування дітей до закладу освіти:
  5. Першочергово зараховувати дітей:
  • місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
  • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності).
  1. Дітей, які проживають у Тернопільській міській територіальній громаді.
  2. Дітей з інших територіальних громад.
  3. Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.
  4. Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2020 року.
  5. Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.
  6. Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.
  1. 3. Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  2. 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління О. П. Похиляк

 Заблоцька Ольга Ігорівна 528856

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

від «19» лютого 2020 року № 54

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради 

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад  3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

 

Додаток 2

до наказу управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

від «19»лютого 2020 року № 54

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти Тернопільської міської ради на 2020-2021 навчальний рік.

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (11, 13, 15, 17, з 19 до кінця),Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17 до кінця), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (26, з 28 до кінця), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14 до кінця), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича.

2

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (1-25, 27), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (25-39), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17).

4

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (1-10, 12, 14, 16, 18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14 до кінця), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина” (з 22 до кінця), пров. Галицький.

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського.

6

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8 до кінця), Миру (7-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1 та 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10-18), пров. Цегельний.

7

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка.

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7 до кінця), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька (з 30 до кінця), Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (1-9), Тролейбусна (1-8).

9

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13, парні 2-4), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51 до кінця), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-15), І.Рєпіна (1-13).

10

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (1-31), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична, Злуки (непарні 1-37)

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-6), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Чумацька (1-29), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19-25), М.Карпенка (1-5, 7).

12

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21 до кінця), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (1-6, з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова.

13

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б. Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (14, 16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця), Героїв Крут.

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15, 17, 19-27), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–92).

15

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26 до кінця), Тролейбусна (з 9 до кінця), бульвар Просвіти, Лучаківського (з 10 до кінця).

16

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 94 до кінця), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 7), 15 квітня (1 б, в, 2 б, д, к…, 3 б…), Підволочиське шосе (3, 5).

17

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Руська (з 40 до кінця), Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (1-50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І.Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, А.Малишка (1-29), М.Ломоносова (1-50), проспект Степана Бандери (1-44), Вояків дивізії „Галичина” (1-21), Галицька (1-32, 34, 36, 38).

18

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (3, 5, 16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 б, в, 3 а, б, в), Братів Бойчуків (1, 3, з 17), проспект Злуки (з 55 до кінця).

19

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (з 8 до кінця), Київська (1, парні 2-14), Братів Бойчуків (5-15), , Смакули, Головацького (Ю.Іллєнка).

20

Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

Енергетична, Енергетична бічна, проспект Злуки (з 2-24 парні, 39-53), Б.Лепкого (1-7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (33, 35, 37, від 39 до кінця), Над Яром.

21

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 б,д,к…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова (парні), бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

22

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 51), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 16), І.Рєпіна (від 14 до кінця).

23

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (7-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2, 4), Князя Острозького (1-20), Пирогова (1-14), Доли, Патріарха Мстислава.

24

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Бенцаля, Лісова, Підгірна.

25

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська ( 5 б, 7, 7 а,в,д, 9, 11, 11 а,б, з 13 непарні до кінця), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6, 6 а, 8,10), В.Симоненка (4, 6, 16, 18, 20), Тарнавського (з 32 до кінця), провулок Тарнавського.

26

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (2, 8, 10, 12, 14), Володимира Великого (1, 3, 5, 7), бульвар П.Куліша (1-5), Яреми, Овочева, М.Липницького.

27

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-7), Володимира Великого (непарні з 9), Полковника Морозенка.

28

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (9, 12).

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна.

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від 14 до кінця).

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 6-14), Героїв Крут.

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90, 92, 94, 98, 100).

33

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

34

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків (9, 11, 13, 15).

35

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська (9,11,13, 15, з 17 до кінця), Бенцаля, Бригадна (1-10, 44).

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35  Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (26, 30, 32, 32 а), Лучаківського 15, бульвар Просвіти 13.

37

Кобзарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля.

38

Курівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка.

39

Чернихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки.

Фінал ІІІ альтернативної психологічної олімпіади "Терапевт власного Я".

19 лютого 2020 р. на базі ТЗОШ№18 було проведено фінал ІІІ альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я». 

Мета олімпіади: формування в учнів навичок позитивного мислення, самостійного вирішення проблемних ситуацій, копінг-стратегій протистояння стресовим ситуаціям.

За перемогу цьогоріч змагалися 6 фіналістів - переможців 3-х відбіркових етапів, у яких взяли участь 30 учасників  із семи навчальних закладів міста (ТЗОШ№19, 20, 23, 24, ТСШ№3, ТНВК ШЛ№6 ім. Н. Яремчука, ТНВК ШЕЛ№9, ТТЛ).

 Оцінювало учасників компетентне журі:

 Радчук Галина Кіндратівна, доктор психологічних наук, професор, зав кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, 

 Бригадир Марія Богданівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, Тернопільського національного економічного університету, 

Гнатюк Юлія Володимирівна, заступник директора ТКМЦНОІМ,   

Возьна Ірина Володимирівна, головний спеціаліст відділу опіки та піклування служби в справах дітей управління  сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей, 

Іванюк Тетяна Михайлівна,практичний психолог  ТЗОШ№16 ,

Собчак Анатасія, переможниця фінального туру ІІ олімпіади  (2019р), учениця 10 класу ТНВК школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука.

 На допомогу журі було створено лічильну комісію, роботу якої забезпечували студенти 3 курсу Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. 

 Олімпіада проходила в 4 тури, у яких учасники мали змогу повправлятися у знанні психологічних понять, а також у вмінні презентувати себе, шукати плюси і мінуси у життєвих ситуаціях, використовувати засоби невербального спілкування. Завдання було складено так, щоб учасники продемонстрували та вдосконалили практичні навички, які знадобляться у повсякденному житті: вміння вирішувати проблеми, керувати своєю поведінкою, долати труднощі. 

 Переможницею фінального туру олімпіади стала учениця 9 класу ТСШ №3  Мельничук Марта.  Нагородою для неї став сертифікат на отримання  грошової премії згідно Положення про преміювання учнів та педагогічних працівників м. Тернополя, затвердженого рішенням міскої ради від 26.01.2016 №7/5/60 зі змінами та доповненнями , внесеними відповідно до рішення міської ради від  15.06.2018 №7/25/37.

Не залишилися поза увагою і ті, кому не пощастило вийти у фінал - для них було організовано 3 команди, які також мали свої завдання. Модераторами команд виступили студенти 1  курсу інституту  педагогіки та психології Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. За результатами змагань у  командах дипломом у номінації "Психологічна компетентність"  нагороджено ученицю 10 класу ТНВК школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука Полянську Христину.

Переможниці також отримали подарунки від членів журі, які були приємно вражені ерудованістю, інтелектуальним потенціалом, обізнаністю учасників заходу!!Олімпіада пройшла в творчій та комфортній атмосфері, школярі сповна розкрили свої таланти, успішно відповіли на усі завдання за що й отримали заслужені нагороди: сертифікати учасників та дипломи фіналістів,  грамоти управління освіти і науки Тернопільської міської ради для переможців  та подарунки від Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу. 

Присутніх також було ознайомлено з умовами вступу на навчання за спеціальністю «психологія» до вищих навчальних закладів: Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та Тернопільського національного економічного університету.

Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти

Наказ МОН № 54 від 16.01.2020 року

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/71055/?fbclid=IwAR1qq3dm-bd2HAYIFfh3uIe4wNzY1xga0GgqX4ujeWV1a1ISIJXwJXnzQ6s

Про програму

EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи. 

Організаторами та спонсорами проекту виступили компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Головна мета даної соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що при бажанні вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому ВНЗ. 

Етапи проведення конкурсу:

  1. Написання аналітичної статті і її надіслати на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net

  2. Заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року.

  3. Проведення аналізу і оцінки усіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року.

  4. 15 березня 2020 року у місті Київ відбудеться контрольна презентація та захист робіт.

  5. Визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу. 

Хто може приймати участь? 

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі EducationUA, повинні відповідати наступним вимогам:

  • Бути громадянами України

  • Навчатися у будь-якому українському ВНЗ (факультет і спеціальність значення не мають)

  • Перебувати на контрактній/бюджетній основі

Також заявки на участь у проекті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

УВАГА: участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає ніяких додаткових платежів. 

Тема роботи

Перед учасниками конкурсу поставлена задача – написати аналітичну статтю об’ємом від 2000 до 3000 символів на тему: 

«Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?». 

 

Важливою є унікальність тексту, так як в процесі перевірки буде застосовуватися сервіс антиплагіат. Статтю необхідно оформити у вигляді документу Word чи Google Docs. 

Терміни 

Прийом конкурсних робіт триватиме до 8 березня 2020 року. В період з 9 по 11 березня члени журі проведуть аналіз та оцінку робіт кандидатів. 15 березня 2020 року усі учасники проекту будуть запрошені до міста Київ для контрольної презентації та захисту статей, за результатами яких і буде визначено 3-х переможців. 

Подати заявку на участь у конкурсі можна прямо зараз на сайтах грантодавців:

https://autofrom.com.ua/education-ua/
https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://ladyspace.com.ua/education-ua

https://smmdriver.com/education-ua/

Сторінка 11 із 95

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top