Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Міжнародна освітня виставка «Інноватика в сучасній освіті» та виставка освіти за кордоном «World Edu» відбудуться 22-24 жовтня 2019 року в Києві

 

22-24 жовтня 2019 року відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання та дидактичних засобів, електронних освітніх ресурсів, інноваційних програм і рішень для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

У програмі виставок:

  • Презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів
  • Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами
  • Демонстрація дидактичних матеріалів, сучаснихрішень для Нової української школи, електронних підручників, програмно-методичних комплексів, меблів, обладнання, приладів і моделей від українських і світових виробників для освітнього процесу
  • Надання корисної інформаціїщодо підготовки до ЗНО абітурієнтів, умовприйому на навчання на 2020 рік в Україні та за кордоном
  • Обговорення актуальних питань сучасного етапуреформуванняосвіти під час науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, дискусійних панелей, тренінгів
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих, срібних і бронзових медалей.

 

Виставки працюватимуть 22-23 жовтня 2019 р. – 10:00 – 18:00; 24 жовтня 2019 р. – 10:00 – 14:00

Відвідати виставки http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invite

Взяти участь http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

 

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua   

П'ятниця, 24 травня 2019 09:09

Дозвілля дітей віком 6-15 років

Комунальний заклад Тернопільської міської ради Школа Народних Ремесел організовує дозвілля дітей віком 6-15 років на період літніх канікул, з 03 червня по 14 червня включно. Формуються гуртки:

  • Бісероплетіння
  • Художня обробка шкіри
  • Декоративний розпис та малярство
  • Писанкарство
  • Плетіння з природних матеріалів
  • «Дивосвіт» (лялька-мотанка, малюнок на склі, ліплення з солоного тіста)
  • Кераміка
  • Гончарство
  • Різьба на деревині
  • Танці

Заняття проводитимуться два, три або чотири рази на тиждень (в залежності від профілю), з 10 год. Детальніша інформація за тел. 25-34-93.

П'ятниця, 24 травня 2019 09:05

Мережа таборів відпочинку

Мережа таборів відпочинку, тимчасово утворених на базі закладів освіти, що перебувають у комунальній власності Тернопільської міської ради

 

Табори з денним перебування

 

Вартість путівки за рахунок батьківських коштів:

 

Назва закладу

Керівник, адреса

Вартість дня перебування

І зміна

ІІ зміна

Кількість дітей

І/ІІ зміни

Дата

Вартість

Дата

Вартість

1.

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області

вул. Калинова, 46.

Тел. (0352) 23-80-19

Директор: Ярмолик Оксана Іванівна

150 гривень

(довезення від зупинки «Коопера-тивний коледж»)

з 03 червня

по 14 червня 2019 року

(10 робочих днів)

1500

з 18 червня

по 27 червня 2019 року

(8 робочих днів)

1200

100/100

Для дітей громади

2.

Тернопільський ліцей №21 - спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

вул. Злуки, 51.

Тел. (0352) 26-86-61

Директор: Гудима Марія Ігорівна

100 гривень

з 03 червня

по 14 червня 2019 року

(10 робочих днів)

1000

з 18 червня

по 27 червня 2019 року

(8 робочих днів)

800

40\40

Для дітей громади

3.

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

вул. В. Стуса,6

Тел. (0352) 26-84-89

Директор: Волинець Ліліана Мирославівна

27 гривень 50 копійок

 

з 03 червня

по 14 червня 2019 року

(10 робочих днів)

 

275

----------

----------

90/--

Для дітей, які навчаються у закладі

4.

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

вул. С.Будного,26а

Тел. (0352) 43-57-00

Директор: Кусяк Оксана Романівна

27 гривень 50 копійок

 

з 03 червня

по 14 червня 2019 року

(10 робочих днів)

 

275

з 18 червня

по 27 червня 2019 року

(8 робочих днів)

220

60/40

Для дітей, які навчаються у закладі

 

 

Відпочинкові зміни

 

Назва закладу

Термін

примітка

1

Гімназія "Гармонія" Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола Тернопільської міської ради Тернопільської області

10 червня по 21 червня 2019 року

Для учнів закладу

2

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

17 червня по 24 червня 2019 року

Для учнів закладу

3

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20 ім. Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 10 червня 2019 року

Для учнів закладу

4

Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 21 червня 2019 року

Для учнів закладу

5

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва»

03 червня по 14 червня 2019 року

Для учнів закладу

6

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Станція юних техніків»

03 червня по 14 червня 2019 року

Для учнів закладу

7

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Школа народних ремесел»

03 червня по 14 червня 2019 року

6-15 років, Для дітей громади

 

 

Профільні зміни

Літні мовні табори

 

Назва закладу

Термін

Примітка

1.       

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 14 червня 2019 року

Для учнів закладу

2.       

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

з 03 червня до 14 червня для учнів 1-4 класів;

з 13 серпня до 23 серпня для учнів 6-8 класів.

Для учнів закладу

3.       

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 14 червня  2019 року

Для учнів закладу

4.       

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

10 червня по 21 червня 2019 року

Для учнів закладу

5.       

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 14 червня  2019 року

Для учнів закладу

6.       

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

10 червня по 21 червня 2019 року

Для учнів закладу

7.       

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 07 червня  2019 року

Для учнів закладу

8.       

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

11 червня по 20 червня 2019 року

Для учнів закладу

9.       

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

03 червня по 14 червня 2019 року

Для учнів закладу

 

 

22 травня 2019 року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради відбулася  нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи. Були розглянуті такі питання:

1. Про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2018-2019 навчальному році.

2. Про закінчення 2018-2019 навчального року.

3. Про фінансування Нової Української школи у 2019-2020 навчальному році.

4. Рекомендації щодо складання освітніх програм та навчальних планів на 2019-2020 навчальний рік.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 02.05.2019 № 173 "Про проведення звітування керівників закладів освіти у 2019 році перед педагогічним колективом та громадськістю" протягом травня-липня 2019 року проходитимуть звіти керівників закладів освіти згідно з графіком. 

Графік додається.

Графік проведення звітування керівників закладів освіти у 2019 році

перед педагогічним колективом та громадськістю

 

№ п/п

Дата проведення

Час проведення

Назва закладу та місце проведення

Місце проведення

  1.  

14.05.2019

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25

Будинок культури

  1.  

16.05.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 20

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №27  ім. Віктора Гурняка 

Актова зала

  1.  

17.05.2019

13.00

Тернопільська спеціальна загальноосвітня  школа

Актова зала

  1.  

21.05.2019

14.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 27

Музичний зал

  1.  

17.00

ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

Актова зала

  1.  

22.05.2019

15.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32

Музичний зал

  1.  

16.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Актова зала

  1.  

18.00

ТНВК  «Загальноосвітня школа I-III ступенів – правовий ліцей №2» 

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей»   №6  ім. Н. Яремчука

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» 

Актова зала

  1.  

23.05.2019

13.15

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 10

Музичний зал

  1.  

18.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала ТНЕУ

  1.  

 

18.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Дитяча хорова школа «Зоринка» імені Ізидора Доскоча»

вул. Грушевського, 2а,

навчальна аудиторія

  1.  

24.05.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 8

Музичний зал

  1.  

13.00

Чернихівська ЗОШ І-ІІІст.

Актова зала

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 29

Музичний зал

  1.  

27.05.2019

 

10.00

Тернопільська школа допризовної підготовки

вул.Багата,7

навчальний кабінет

  1.  

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 11

Музичний зал

  1.  

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 37

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 33

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11

Актова зала

  1.  

17.00

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети

Актова зала

  1.  

17.00

Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю

ТНПУ  ім. В.Гнатюка

аудиторія №171

  1.  

28.05.2019

 

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 3

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 17

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 13

Музичний зал

  1.  

15.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35

Музичний зал

  1.  

18.00

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич»

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №16 ім. В. Левицького

Актова зала

  1.  

18.00

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу

Актова зала

  1.  

18.30

ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15»

Актова зала

  1.  

29.05.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 15

Музичний зал

  1.  

15.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19

Актова зала

  1.  

15.30

Комунальний заклад «Станція юних техніків»

вул. Київська,3а

Актова зала

  1.  

17.30

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №14 ім. Б. Лепкого  

Актова зала

  1.  

17.30

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка

Актова зала

  1.  

30.05.2019

15.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 4

Музичний зал

  1.  

15.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №26

Каб. №203

  1.  

13.00

Кобзарівська ЗОШ І-ІІІст.

Актова зала

  1.  

31.05.2019

15.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 22

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 34

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 28

Музичний зал

  1.  

04.06.2019

17.00

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7

Музичний зал

  1.  

18.00

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням основ економіки

Актова зала

  1.  

05.06.2019

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 25

Музичний зал

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №13

 ім. Андрія Юркевича

Актова зала

  1.  

06.06.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 30

Музичний зал

  1.  

17.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва»

вул.Грушевського,2а,

навчальна аудиторія

  1.  

11.06.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 21

Музичний зал

  1.  

 

17.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала

  1.  

12.06.2019

12.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 2

Музичний зал

  1.  

17.00

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Школа народних ремесел»

вул.Новий Світ,13

  1.  

13.06.2019

17.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №24

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська класична гімназія

Актова зала

  1.  

14.06.2019

10.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Актова зала

  1.  

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 19

Музичний зал

  1.  

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 9

Музичний зал

  1.  

15.06.2019

15.30

ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

Актова зала

  1.  

17.06.2019

16.00

ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»

Актова зала

  1.  

18.06.2019

14.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Актова зала

  1.  

19.06.2019

15.45

Тернопільське вище професійне училище №4 ім. М.Паращука

Актова зала

  1.  

20.06.2019

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 18

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 6

Музичний зал

  1.  

15.00

ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

Актова зала

  1.  

23.06.2019

13.00

Курівецька ЗОШ І-ІІст.ім. М.Бенцаля

Актова зала

  1.  

24.06.2019

15.00

ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»

Актова зала

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №20

Актова зала

  1.  

25.06.2019

18.00

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Актова зала

  1.  

26.06.2019

11.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 16

Музичний зал

  1.  

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 14

Музичний зал

  1.  

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 36

Музичний зал

  1.  

18.00

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №23

Актова зала

  1.  

27.06.2019

10.00

Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Актова зала

  1.  

16.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 16

Музичний зал

  1.  

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 31

Музичний зал

  1.  

01.07.2019

14.00

Галицький коледж ім. В. Чорновола

Актова зала

  1.  

08.07.2019

13.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 23

Музичний зал

  1.  

09.07.2019

17.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 5

Музичний зал

  1.  

11.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 1

Музичний зал

  1.  

17.30

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 24

Музичний зал

  1.  

23.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти № 38

Музичний зал

  1.  

31.07.2019

13.00

Тернопільський заклад дошкільної освіти  № 12

Музичний зал

 

 

В.о. начальника управління                      

Сторінка 10 із 67

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top