Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

НАКАЗ

 

21.02.2019                                                                                     № 67

 

Про організацію підготовки літнього

оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами, внесеними згідно з Законом від 02.10.2018 року № 2576-VIII), наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 року №295 «Про організацію підготовки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 року № 7/13/16 «Про затвердження Програми розвитку освіти м.Тернополя на 2017-2019 роки» із змінами і доповненнями від 19.12.2018 року № 7/31/12, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і молоді в літній період 2019 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей і вихованців відповідно до державних соціальних стандартів.

2.Затвердити:

2.1. Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань розподілу путівок (додаток 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Надати пропозиції щодо відкриття на базі закладів загальної середньої освіти таборів з денним перебуванням, у тому числі літніх мовних таборів.

3.2. Сприяти залученню інвестицій установ, підприємств, організацій, професійних спілок, фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб на оздоровлення та відпочинок дітей.

3.3. Неухильно дотримуватися вимог Порядку про організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

3.4. Призначити відповідального за організаційні заходи щодо літнього оздоровлення (наказ про призначення подати в управління освіти і науки до 16.03.2019 року), на якого покласти персональну відповідальність за наявність, своєчасність подачі та достовірність необхідних супровідних документів, передбачених Порядком направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення (Додаток 1).

3.5. Сформувати попередні списки дітей пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

3.6. До 26.04.2019 року подати списки з усіма необхідними документами у відділ методичної роботи ЦТДЮ (к.7) (додаток 1).

3.7. У разі відмови від оздоровлення отримати від батьків або осіб, що їх замінюють, заяву-відмову (завірену копію подати разом зі списками).

  1. Директору ЦТДЮ Миханчук С.М.:

4.1. Створити робочу групу з числа працівників закладу для збору інформації з навчальних закладів та перевірки списків учнів.

4.2. До 16.05.2019року подати на розгляд Комісії попередні узагальнені списки учнів пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

4.3. Здійснити своєчасне фінансування витрат, передбачених на організацію літнього оздоровлення та відпочинку.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління                                                         О.П.Похиляк

   Заблоцька Ольга Ігорівна, 528856

Нюня Тетяна Любомирівна, 254890

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

 

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

 

               Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (далі – Порядок) визначає організацію підбору і направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються за рахунок коштів міського бюджету діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;
  • діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;
  • діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

         У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах”.

Комісія з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій управління освіти і науки Тернопільської міської ради здійснює розподіл путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальні одиниці відповідно до співвідношення чисельності дітей віком від 7 до 18 років у м. Тернополі до загальної чисельності таких дітей у місті (за даними органів державної статистики за попередній рік) з урахуванням кількості дітей пільгових категорій та з дотриманням гендерної рівності.

            При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

 

 Перелік документів для категорій дітей,

які мають право на оздоровлення та відпочинок

за рахунок коштів міського бюджету

 

  1. Загальний список дітей, які бажають оздоровитись (завірений директором школи та з мокрою печаткою):

 

Таблиця-зразок

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Число, місяць, рік народжен-ня

Клас

Назва пільгової категорії

Прізвище, ім’я,

по батькові батьків (опікунів)

Домашня адреса, контактний телефон

Рік останнього оздоровлення дитини за кошти міської громади

Відповідальна особа зі школи, контактний телефон, № наказу по школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про те, що дитина не оздоровлювалась у 2019 році, завірена директором закладу та з мокрою печаткою (на кожну дитину окремо).

 

  1. Документи, які подаються для окремих пільгових категорій дітей:

 

(документи подавати в папках, на кожну дитину в окремому файлі):

 

 

Категорія, до якої відноситься дитина

Перелік документів

(Усі документи повинні бути завірені мокрою печаткою та підписом директора)

1

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

1. Заява від опікуна (піклувальника), написана рукою батьків, завірена директором.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Свідоцтва про смерть обох батьків (завірена копія) або рішення суду, органу опіки та піклування про надання дитині статусу позбавленої батьківського піклування (завірена копія).

2

Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує статус учасника бойових дій.

3

Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

4

Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

5

Діти з інвалідністю (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Посвідчення про належність дитини до цієї категорії (копія).

4. Заява від батьків або довідка від лікаря про те, що дитина здатна до самообслуговування.

6

Діти з багатодітних сімей

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка про склад сім’ї (оригінал).

4. Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (завірена копія).

7

Діти з малозабезпечених сімей

1.Заява від батьків;

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Довідка про призначення державної соціальної допомоги по малозабезпеченості (оригінал з органів соціальної опіки).

8

Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

9

Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків

1. Заява від одного з батьків або осіб, які їх заміняють.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

10

Талановиті та обдаровані діти-переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, фестивалю, спартакіади, конкурсу міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського чи районного рівнів.

4. Клопотання педагогічної ради навчального закладу та органу управління освітою районної державної адміністрації або відповідного органу місцевого самоврядування про надання дитині путівки та копії табелів успішності або похвальних листів за останні два роки навчання (для відмінників навчання). По табелях враховуються тільки річні (підсумкові) оцінки.

11

Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

1. Клопотання від соціальної установи.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Документ, що засвідчує перебування дитини на обліку у ССНД як такої, яка опинилась у СЖО.

12

Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Завірена копія посвідчення, що засвідчує належність дитини до зазначеної категорії.

13

Діти, які перебувають на диспансерному обліку

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

14

Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

15

Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (Рішення виконавчого комітету про створення прийомної сім’ї).

16

Діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія посвідчення по встановлення інвалідності.

17

Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка з місця роботи батьків або одного з батьків.

4. Документ, що засвідчує місце проживання дитини.

  Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

Склад

Комісії з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2019році

Похиляк Ольга Петрівна   – начальник управління освіти і науки, голова комісії;

Сум Ірина Михайлівна      – заступник начальника – начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти, заступник голови  комісії;

Заблоцька Ольга Ігорівна – головний інспектор з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти;

Миханчук Світлана Миколаївна        – директор ЦТДЮ, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Вівчар Андрій Дмитрович

– методист ТКМЦ НОІМ;

Хоркава Катерина Іванівна

– головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради ( за згодою);

Гірчиця Петро Григорович

– інженер з охорони праці та ремонту устаткування;

Гірняк Ірина Ігорівна

– головний спеціаліст відділу у справах сім’ї управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (за згодою);

Лука Оксана Іванівна

– заступник директора ЦТДЮ;

Кульчицька Надія Михайлівна

– заввідділом методичної роботи ЦТДЮ;

Додик Галина Зиновіївна

– методист ЦТДЮ;

Сивак Алла Михайлівна

– головний бухгалтер ЦТДЮ;

Вавричук Руслан Васильович

директор ТЗОШ № 13 імені А.Юркевича;

Кавецька Наталія Павлівна

заступник директора з виховної роботи ТЗОШ № 26 імені Д.Заплітного;

Захарченко Оксана Іванівна

– заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ № 24;

Куцкір Світлана Владиславівна

– заступник директора з виховної роботи ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»;

Нюня Тетяна Любомирівна

– методист ТКМЦ НОІМ.

 

Н А К А З

 

18.02.2019                                                                                     № 57

 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти

на 2019-2020 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 НАКАЗУЮ:

 Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).

  1. Керівникам закладів освіти:
    • Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
    • Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.

2.3.   Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2019 року.

2.4.   Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

2.5.   Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.

  1. 3. Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  2. 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О. П. Похиляк

Додаток 1

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради

 

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради  Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

  

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Додаток 2

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти Тернопільської міської ради

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (з 11 непарні, з 20 парні), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (з 16 парні, з 23 непарні), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

2

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (з 25), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17), Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Пирогова (1-14), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13)

4

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина”

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського

6

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8), Миру (8-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1, 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10 – 18), пров. Цегельний

7

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

9

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-14), І.Рєпіна (1 до перехрестя з Коновальця)

10

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (крім 32), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19 - 25), М.Карпенка ( 1-5, 7),

12

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова

13

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця)

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15-27 (крім 16, 18)), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–89, 91)

15

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26), Тролейбусна, бульвар Просвіти, Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця)

16

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 102), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 2), 15 квітня (1 а, б,…, 2 а, б,…)

17

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (до 50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-32), пров. Галицький, Енергетична, Енергетична бічна, А.Малишка (до 29), М.Ломоносова (1-38), проспект Степана Бандери (1-44)

18

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 а, б,..), Братів Бойчуків (1, 3, з 15), проспект Злуки (з 55)

19

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (6, з 8), Київська (парні 2-14), Братів Бойчуків (5-13), Головацького, Смакули (1)

20

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Злуки (1-53), Б.Лепкого (1-5, 7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (від 33 до кінця), Над Яром

21

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 а, б,…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 2)

22

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 39), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 15), І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

23

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2,4), Князя Острозького (1-20), Доли, Патріарха Мстислава

24

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

25

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6), Тарнавського (з 32)

26

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (парні), бульвар П.Куліша (1 - 5), Овочева, Яреми, Смакули (крім 1)

27

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-6, крім 5), Володимира Великого (непарні), Полковника Морозенка

28

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5, 7, 9, 12)

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 2-14), Героїв Крут

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

33

Кобзарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля

34

Курівецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка

35

Чернихівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки

 

 

 

 

Міський голова                                                                               С. В. Надал

П'ятниця, 22 лютого 2019 09:03

Оголошення про конкурс

Оголошення про конкурс

Назва закладу: Тернопільська загальноосвітня школа I-III  ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

Місце знаходження закладу: м.Тернопіль, вулиця Винниченка, 2.

Назва посади: вчитель української мови і літератури.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду вчителя української мови та літератури може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Українська мова і література», а також організаторські здібності та фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних   обов’язків.

Вид трудового договору:  строковий трудовий договір.

Режим роботи: повне тижневе навантаження.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників    установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження   розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до   тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників   навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення   заробітної плати працівників освіти».

Строки подання документів: 21.02.2019р. - 13.03.2019р.

Адреса, за якою здійснюється прийом документів:

м.Тернопіль, вулиця Винниченка, 2, кабінет № 114, у робочі дні з 09 год. до 17 год.

Перелік  обов'язкових документів,  які подаються на конкурс: 

  1. Заява про участь у конкурсі.
  2. Копія  паспорта громадянина України.
  3. Ксерокопії документів про освіту з додатками.
  4. Копія трудової  книжки (при наявності).
  5. Копія атестаційного листа (для тих, хто атестувався протягом попередніх п’яти років).
  6. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  7. Заповнена особова картка (форма П-2) з відповідними додатками.
  8. Копії інших документів, що надають законні переваги.

 Директор школи Р.Р.Базунова

20 лютого 2019 р. на базі ТЗОШ№23 працівниками лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу (Галина Несмашна, Володимир Сеньків, Лариса Козловська) проведено фінал альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я». За перемогу цьогоріч змагалися 11 фіналістів - переможців 4-х відбіркових етапів із семи навчальних закладів міста (ТЗОШ№19, 26, 27, ТСШ№3,7, ТНВК ШЛ№6 ім. Н. Яремчука, Тернопільської української гімназії ім. І.Франка).

Олімпіада проходила в 4 тури, у яких учасники мали змогу повправлятися у знанні психологічних понять, а також у вмінні презентувати себе, шукати плюси і мінуси у життєвих ситуаціях, використовувати засоби невербального спілкування. Завдання було складено так, щоб учасники продемонстрували та вдосконалили практичні навички, які знадобляться у повсякденному житті: вміння вирішувати проблеми, керувати своєю поведінкою, долати труднощі.

Оцінювало учасників компетентне журі, у складі якого були науковці Радчук Галина Кіндратівна, доктор психологічних наук, професор, зав кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Бригадир Марія Богданівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, Тернопільського національного економічного університету, а також практики: Хоменчук Лілія Борисівна, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту, практичні психологи - Тригук Оксана Степанівна (ТЗОШ№11), Іванюк Тетяна Михайлівна (ТЗОШ№16).

Олімпіада проходила у нестандартному ігровому форматі, у якому не було пасивних глядачів – лише учасники.  Так не залишилися поза увагою і ті, кому не пощастило  вийти у фінал - для них було організовано 5 команд, які також мали свої завдання. Модераторами команд виступили студенти 3 та 4 курсів юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету - майбутні психологи та соціальні працівники. Команда - переможець отримала нагороду від управління сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради . Окрім того, учасники мали змогу виграти миттєвий приз у бліц-завданнях та запитаннях від журі.

Присутніх також було ознайомлено з умовами вступу на навчання за спеціальністю «психологія» до вищих навчальних закладів: Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та Тернопільського національного економічного університету.

Друге та третє місця у фіналі олімпіади вибороли відповідно Скрипець Устина, учениця 9 кл. Української гімназії ім. Франка та Кульпа Тетяна, учениця 10 кл. ТЗОШ № 27.

Переможницею фінального туру олімпіади стала Собчак Анатасія, дев’ятикласниця ТНВК школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука.

Олімпіада пройшла в творчій та комфортній атмосфері, школярі сповна розкрили свої таланти, успішно відповіли на усі завдання за що й отримали заслужені нагороди: сертифікати учасників та дипломи фіналістів, призи від управління сім’ї, молодіжної політики та спорту, а переможці – грамоти управління освіти і науки Тернопільської міської ради та подарунки від Тернопільських видавництв - «Мандрівець» та "Навчальна книга – Богдан".

методисти ТКМЦ Несмашна Г.Є., Сеньків В.М.

Батьки іногородніх дітей і надалі платитимуть за відвідування тернопільських садочків

 Плата за відвідування міських закладів дошкільної освіти буде і надалі нараховуватися тим батькам, чиї діти не зареєстровані у м. Тернополі, Адже судовим рішенням, який виніс апеляційний адміністративний суд м. Львова, нічого не змінюється.

Оскільки, по перше, договори укладаються на основі рішення виконавчого комітету «Про погодження примірної форми договору про надання освітніх послуг», а це рішення не розглядалося у суді. Окрім того, плата за відвідування садочків була визначена рішенням сесії Тернопільської міської ради від 24 лютого 2017 року.

По-друге, рішенням суду було відновлено дію наказу управління освіти і науки «Про становлення плати в закладах дошкільної освіти за перебування дітей, які не зареєстровані у місті Тернополі». Про визнання нечинним саме цього рішення позивачам відмовив апеляційний адміністративний суд м. Львова. Саме тому договори, які до цього часу уклали батьки іногородніх дітей, є чинними і підлягають обов’язковому виконанню.

На сьогодні тернопільські заклади дошкільної освіти відвідує близько 650 іногородніх дітей, за навчання більшої половини яких (понад 400 дошкільнят) оплату здійснюють органи місцевого самоврядування, де вони зареєстровані: Байковецька, Залозецька, Великогаївська, Білецька ОТГ, а також Тернопільська районна рада. За відвідування ще майже 200 осіб  - укладено відповідні договори з їх батьками.  

Зазначимо, що такі рішення про відвідування дошкільних закладів дітьми з міською пропискою діють і у інших містах України. Наприклад, відвідувати львівські дитячі садки можуть виключно діти, які зареєстровані у Львові. У Києві введено платне навчання у дитсадках для незареєстрованих у столиці. Подібні рішення також готуються прийняти у Луцьку та в інших містах України.

https://rada.te.ua/

Сторінка 9 із 58

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top