Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Випускники 11-х класів по закінченню навчання відтепер отримуватимуть свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти замість звичних атестатів. Відповідна постанова ухвалена Кабінетом Міністрів.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, зміна назви документа обумовлена ціннісними орієнтирами держави.

«Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але в усіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи мають бути доступними. У нас щороку зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами у школах. Отримуючи свій документ про освіту, вони мають право розуміти, що там написано. Відтепер така можливість з’явиться», – наголосила міністр.

Рішенням уряду також передбачено, що школярі після 4-го класу отримуватимуть свідоцтво про здобуття початкової освіти, а після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.

Усі документи про шкільну освіту будуть також доступні для осіб з порушеннями зору, їх виготовлятимуть з використанням шрифту Брайля.

У 2019 році в пілотній сертифікації педагогів візьмуть участь 859 учителів початкових класів — саме стільки вчителів встигли зареєструватися. Український центр оцінювання якості освіти повідомив, якою буде тестова частина сертифікації.

Тест міститиме 100 запитань формату завдання з вибором однієї правильної відповіді. Кожне завдання оцінюється в 1 бал. Максимально за тест можна набрати 100 балів. На виконання тесту відводитиметься 180 хвилин.

Знання перевірятимуться з таких теоретичних розділів:

  • планування та організація освітнього процесу,
  • забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів,
  • створення освітнього середовища.

Детальну програму незалежного тестування фахових знань та вмінь викладачів початкової школи можна переглянути за посиланням. Програма відповідає основним вимогам концепції НУШ.

Тестування відбуватиметься в період між другою половиною жовтня — початком листопада (у період масових канікул).

Тернопільська  спеціальна загальноосвітня школа

Тернопільської міської ради

Тернопільської області

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади логопеда та психолога Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області 

 

№2                                                                                                    28.02.2019р. 17:00

 Місце проведення:

комп’ютерний клас

ПРИСУТНІ:

 

Роговська Л.Р.

-          голова комісії, заступник директора школи з НВР

Теслюк Н.В.

-          секретар комісії, вчитель початкових класів

Кутікіна Н.С.

-          член комісії, голова трудового колективу школи

           школи

Маланчук І.Й.

-          член комісії, головний інспектор шкіл відділу  

           дошкільної, середньої та позашкільної освіти УО 

           ТМР ТО;

Несмашна Г.Є.

Климчук О.А.

Мельник Н.В.

 

 

ВІДСУТНІ:

 

-          член комісії, практичний психолог

-          член комісії, депутат Тернопільської міської ради

-          член комісії, представник ініціативної групи батьків

           Тернопільської спеціальної загальноосвітньої

           школи ТМР ТО.

 

  • немає

       

 

 

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. 1. Погодження з конкурсною комісією назаміщення годинвакантної посади логопеда Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області 
  2. 2. Погодження з конкурсною комісією назаміщення годинвакантної посади психолога Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області 

 

 ІНФОРМУВАЛИ:

  1. Голова конкурсної комісії Роговська Л.Р., яка ознайомила присутніх з процедурою прийняття на роботу сумісників відповідно до п.2.3 Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області

СЛУХАЛИ:

  1. Маланчук І.Й., яка запропонувала ознайомитися з документами, наданими комісії.

По першому питанню:

  1. 1. Кутікіна Н.С. наголосила на тому, щоБойчук Леся Іванівнапрацювала в ТСЗОШ в 2005 році та зарекомендувала себе як відповідальний працівник з високими моральними якостями, що вміє працювати з даною категорією дітей.

По другому питанню:

  1. Теслюк Н.В. запропонувала погодити кандидатуру Кіт ІриниЗиновіївни, яка проходила психологічну практику в даному закладі.

ВИРІШИЛИ: 

 

  1. Рекомендувати директору школи Акменс Л.М. прийняти Кіт І. на посаду психолога ТСЗОШ за сумісництвом за строковим договором.
  2. Рекомендувати директору школи Акменс Л.М. прийняти Бойчук Л. на посаду логопеда ТСЗОШ за сумісництвом за строковим договором.

ГОЛОСУВАЛИ:

Склад комітету:

Прізвище та ініціали

Результати голосування

За», «Проти», «Утримався»):

Голова комісії

Роговська Л.Р.

«За»

Секретар комісії

Теслюк Н.В.

«За»

Член комісії

Кутікіна Н.С.

«За»

Член комісії

Маланчук І.Й.

«За»

Член комісії

Несмашна Г.Є.

 

«За»

Член комісії

Климчук О.А.

 

«За»

Член комісії

Мельник Н.В.

 

«За»

 

Голова комісії _____________ Роговська Л.Р.

    Секретар комісії  _____________ Теслюк Н.В.

Член комісії    _____________   Кутікіна Н.С.

Член комісії    _____________ Маланчук І.Й.

     Член комісії    _____________Несмашна Г.Є.

      Член комісії ______________ Климчук О.А.

      Член комісії ______________ Мельник Н.В.

 

Н А К А З

 

26.03.2019                                                                   № 82

 

 

Про участь у відбірково-тренувальних зборах

учнів-кандидатів у члени команд області

у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 22.02.2019 р. № 40-од та з метою підготовки до ІV етапу учнівських предметних олімпіад

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Директорам ЗЗСО:

1.1. Забезпечити участь у  відбірково-тренувальних зборах учнів-кандидатів у члени команд області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 23.02 по 21.03.2019 року:

з української мови і літератури

Лепявко Катерину Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Лукащука Василя Васильовича, учня  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Сивак Валерію Олегівну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з англійської мови

Бобровську Ірину Степанівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Мацевко Євгенію Дмитрівну,  ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Бойко Софію Ігорівну, ученицю 10 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гордійчук Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гумен Соломію Володимирівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стельмах Надію Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Турківську Вікторію Романівну, ученицю  11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Жук Дарію Андріївну, ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Маркевич Діану Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Приведу Анастасію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з історії

Демядяка Сергія Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Малиняк Роксолану Богданівну, ученицю 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І. Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з правознавства

Дідух Марію Юріївну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Шашкевич Анастасію Олександрівну, ученицю 9 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І.Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з математики

Костюка Богдана Андрійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з біології

Александрович Діану Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костюк Віту Віталіївну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з фізики

Вдовіна Богдана Богдановича, учня 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Волошина Петра Зеновійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костецьку Вікторію Юріївну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з астрономії

Кипибіду Діану Данилівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Иосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Ставицьку Анастасію Романівну, ученицю 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з хімії

Брюхань Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Літнянського Дмитра Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савченка Іллю Івановича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стаханську Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Товпишка Данила Ростиславовича,  учня 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з екології

Касянчук Надію Михайлівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з трудового навчання

Носаль Юлію Володимирівну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 з інформатики

Струка Олександра Сергійовича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з інформаційних технологій

Зубюка Дениса Валентиновича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Проця Петра Олеговича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області.

1.2. Провести інструктаж учнів з техніки безпеки.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти заступника начальника-начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Сум І.М.

 

Начальник управління освіти і науки                                           О.П.Похиляк

 

 

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович,   52-19-58 

Сторінка 8 із 58

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top