Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...
Понеділок, 01 квітня 2019 07:23

02#T'mistechkо

02#T'mistechkо

 

Як оцінювати рівень сформованості ключових компетентностей?

Як створити власний освітній бренд?

Як спланувати траєкторію креативного саморозвитку вчителя?

На ці та інші питання Ви знайдете відповіді, працюючи із висококваліфікованими модераторами в міждисциплінарних локаціях 02#T'mistechkа, яке відбудеться 17.04.2019 р.

Усім учасникам гарантуємо інноваційний набір інструментів, ресурсів, засобів, механізмів моніторингу компетентнісного освітнього середовища!

З 19 по 22 березня 2019 року пройшли відбіркові тури V альтернативної олімпіади "Надія Тернополя" ім.М.Николина, в якій взяли участь 250 обдарованих четвертокласників м.Тернополя. За словами засновника цієї олімпіади М.Николина, "...це одна із перспективних форм роботи з учнями...", оскільки діти мають змогу розкрити весь свій потенціал, безпосередньо спілкуючись з членами журі, між собою. Захід від традиційних олімпіад відрізняється тим, що завдання виконуються усно, і основний акцент робиться на прояві та розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Інтелектуальний кастинг проведений за участю мемодистів ТКМЦ НОІМ: Надія Гордіюк, Галина Несмашна, Ольга Кульчицька, Оксана Погорєлко, Володимир Сеньків та учителів ТСШ (ОЕ) Наталія Кордуба та ТЗОШ № 11 Наталія Перун. Учасників олімпіади оцінювули учителі початкових класів міста Тернополя.
Переможцями відбіркових турів стали 17 дітей: Прокопик Мар'яна (ТНВК ШПЛ№2), Клим'юк Роман, Шевчук Надія (ТСШ №3), Білоуско Ірина (ТЗОШ №4), Вапляк Яна (ТЗОШ №14), Савчук Анастасія (ТНВК ШМЛ №15), Бубенчик Юлія, Миськів Софія (ТЗОШ №23), Довжук Поліна, Кручова Соломія, Концур Олексій (ТЗОШ №24), Маркович Олександр (ТЗОШ №28), Балик Валерія (ТСШ №29), Ногас Віктор (ТКГ), Дахим Неля, Накрийко Северин (ТСПОЕ), Оверко Ярина (ТНВК №35).
Бажаємо успіхів у фіналі олімпіади!!!

Щиро вдячні закладам загальної середньої освіти за створення належних умов проведення олімпіади: ТКГ, ТНВК № 2, 15, ТСШ № 3, 7, 29, ТЗОШ № 4, 11, 16, 23, 24, 28, ТСШ (ОЕ).

Понеділок, 25 березня 2019 08:35

Пробне ЗНО-2019

ПРОБНЕ ЗНО-2019

 

16 і 23 березня 2019 року у м. Тернополі проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури,  історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

 

Статистика участі у ПРО-ЗНО 2019 року.

 

 

з/п

Предмет

Кількість осіб, які зареєстровані

Кількість осіб, взяли участь

Показник явки учасників (%)

1.

Українська мова і література

2153

2103

97,6

2.

Історія України

663

615

92,7

3.

Математика

575

549

94,8

4.

Біологія

87

83

95,4

5.

Географія

45

44

97,8

6.

Фізика

16

15

93,8

7.

Хімія

41

38

92,7

8.

Англійська мова

545

522

95,6

9.

Німецька мова

19

19

100

10.

Французька мова

0

0

0

11.

Іспанська мова

0

0

0

П'ятниця, 22 березня 2019 08:24

Витяг з протоколу №5 ТСШ № 5

Витяг з протоколу №5

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

19.03.2019р.                            15:00 год.

Місце проведення – 312 каб. школи

ПРИСУТНІ:

Погоріла Оксана Іванівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, голова комісії.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Сум Ірина Михайлівна, заступник начальника управління освіти і науки.

Заверуха Наталя Броніславівна, голова ради трудового колективу школи.

Думанська Наталія Олександрівна, практичний психолог.

Гірняк Галина Ярославівна, вчитель англійської мови, секретар комісії.

Груздєва  Юлія Романівна, член ради школи від батьківської громадськості.

ЗАПРОШЕНІ:

Поврозник Петро Іванович, директор школи.

Шмир Ольга Зіновіївна, заступник директора школи з виховної роботи.

Гуцул Зоряна Богданівна, вчитель української мови та літератури

ВІДСУТНІ:

1 чол. (Шараськіна В.А.)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Визначення переможця на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.

СЛУХАЛИ:

  1. Визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області шляхом голосування.

УХВАЛИЛИ:

Визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади педагога - організатора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області Гулу Мар’яну Петрівну.

Голосували за (5), проти (0), утримались (1).

 

Голова комісії                                                              О.І.Погоріла

Члени комісії:                                                               І.М.Сум

Н.Б.Заверуха

Н.О.Думанська

Г.Я.Гірняк

Ю.Р.Груздєва

П'ятниця, 22 березня 2019 06:33

Сучасна колекція шкільної форми

У Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму презентували нову креативну, сучасну колекцію "Шкільні мотиви"

Сторінка 5 із 58

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top