До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення
Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на
Рекомендації щодо заповнення класного журналуНУШВідповідно до ...
До уваги тернополян!Карантин не оголошували!Освітні установи ...
Від початку 2020-го року у Тернопільській міській територіальній
СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ У ТЕРНОПОЛІ НИЖЧЕ ПОРОГОВИХ

Від початку 2020-го року у Тернопільській міській територіальній громаді розпочала діяти Програма розвитку освіти на 2020-2022 роки, яку затвердили на засіданні чергової сесії міської ради в грудні минулого року. 

Дана програма є логічним продовженням Програми розвитку освіти Тернопільської міської територіальної громади на 2017-2019 роки, метою якої є створення умов для інноваційного розвитку освітньої галузі, відповідно до потреб та запитів Тернопільської громади згідно із сучасними вимогами суспільства.

Важливим для освітньої галузі громади у наступні декілька років буде: удосконалення роботи з обдарованою молоддю та дітьми з інтелектуальними і творчими здібностями, розвиток учнівського самоврядування та лідерського руху, посилення ефективності заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, формування ефективної системи роботи з управлінськими кадрами, професійний розвиток педагогів, якісне функціонування системи соціально-психологічного супроводу щодо вирішення актуальних питань антикризового спілкування, психологічного супроводу та адаптації внутрішньо переміщених осіб, створення оптимальної інформаційної інфраструктури.

Серед основних завдань програми на 2020-2022 роки є:

  • розбудова мережі закладів дошкільної освіти (надалі ЗДО), підвищення рівня охоплення дітей відповідного віку дошкільною освітою;
  • розвиток та функціонування системи загальної середньої та позашкільної освіти;
  • забезпечення доступності, безперервності та підвищення якості освітніх послуг у громаді;
  • створення умов для здобуття освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • створення та удосконалення мережі профільної старшої школи на основі аналізу можливостей сучасного ринку праці в аспекті соціально-економічного розвитку Тернопільської міської територіальної громади;
  • розвиток професійного потенціалу педагогічних працівників навчальних закладів Тернопільської міської територіальної громади;
  • пошук мобільних підходів щодо вдосконалення інноваційного освітнього середовища;
  • забезпечення безоплатним харчуванням  вихованців ЗДО, учнів ЗЗСО  відповідно до чинного законодавства, в т.ч. учнів - дітей учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених та інших категорій відповідно до рішень міської ради.

Виконання програми сприятиме вирішенню завдань щодо створення механізму розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти; підвищенню якості виховного процесу та рівня організації формування вмінь і навичок за інтересами, забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, підготовки до активної професійної та громадської діяльності учнів; зростанню інтелектуального, культурного, духовно - морального потенціалу учня; запровадженню випереджувальних педагогічних методик для згуртування школярів та учнівської молоді навколо сучасних ініціатив, спрямованих на виконання колективних творчих справ; популяризації моделі сучасного розвитку виховної системи громади на основі партнерських відносин з культурно-просвітницькими закладами громади, дитячо-молодіжними громадськими організаціями, місцевою пресою та телебаченням.

 

 https://tmrada.gov.ua/

 

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ У ТЕРНОПОЛІ НИЖЧЕ ПОРОГОВИХ ПОКАЗНИКІВ

✔Показник становить лише 64,6% від орієнтовного розрахункового показника визначення низького рівня початку епідемії

✔Попри низький поріг захворювання, відмічається високий показник госпіталізації.

✔На сьогодні в стаціонарі знаходиться на лікуванні 36 хворих з пневмоніями. Вагомою причиною є те, що хворі потрапляли у стаціонар уже на 5-7, а іноді і на 10-ту добу після початку захворювання уже з ускладненнями.

УВАГА❗ Тернопільські медики звертаються до тернополян з проханням не займатися самолікуванням та пройти вакцинацію, а сімейних лікарів - приходити додому до пацієнтів❗

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ

✔З метою оперативного реагування на усі випадки в місті сформовано оперативний штаб, який вивчатиме потенційну загрозу поширення пневмонії, забезпечуватиме широке інформування населення про необхідність звертання до лікарів на ранніх стадіях хвороби.

✔Телефони зв’язку з оперативним штабом – 52-56-96, електронна пошта - voz_ta_mz@ukr.net.

 
 
 

Державною службою якості освіти затверджений план здійснення заходів державного нагляду на 2020 рік. Відповідний наказ підписаний головою служби Русланом Гураком.

Документ містить перелік закладів загальної середньої освіти, у яких у 2020 році будуть проведені інституційні аудити. До переліку включено 101 заклад, що представляють різні регіони України.

Також документом визначені дати початку та строки здійснення аудиту в кожній зі шкіл.

Перший аудит розпочнеться 21 січня в одній зі шкіл Дніпропетровської області.

Проведення аудиту здійснюватимуть обласні управління Державної служби якості освіти.

У Держслужбі якості освіти зазначають, що за два тижні до початку проведення аудиту школа отримає відповідне повідомлення.

Перелік шкіл - за покликанням:

http://osvita.ua/school/69431/

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 Н А К А З

28.12.2019                                                                   № 504

 Про участь команди м. Тернополя

у ІІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових навчальних

дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02.10.2019 р. № 234-од, управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 09.10.2019 р. № 360 та на підставі рішення оргкомітетів та журі ІІ етапу олімпіад

 

НАКАЗУЮ:

  1. Командам м. Тернополя взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

 

15 січня, 9.00

- географія,

16 січня, 9.00

- астрономія, 

19 січня, 9.00

- математика,

20 січня, 9.00

- образотворче мистецтво,

21 січня, 9.00

- економіка,

22 січня, 9.00

- хімія,

23 січня, 9.00

- англійська мова, 

24 січня, 9.00

- правознавство,

25 січня, 9.00

- біологія,

26 січня, 9.00

- фізика,

27 січня, 9.00

- українська мова і література,

28 січня, 9.00

- німецька мова,

- французька мова,

29 січня, 9.00

- екологія,

30 січня, 9.00

- історія,

31 січня, 9.00

- трудове навчання,

01 лютого, 9.00

- інформатика,

08 лютого, 9.00

- інформаційні технології.

 2. Відповідальність за підготовку команд, забезпечення їх участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів покласти на Тернопільський методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, зокрема:

 - математика

- Соловей О.М.;

- правознавство

- Вівчара А.Д.;

- географія

- Вітрук О.М.;

- німецька мова

- Турчин О.М.;

- французька мова

- Турчин О.М.;

- трудове навчання

- Репіленко Л.Л.;

- фізика

- Соловей О.М.;

- українська мова і література

- Гапон Л.О.;

- хімія

- Тарас Н.І.;

- історія

- Вівчара А.Д.;

- біологія

- Козловську Л.П.;

- екологія

- Козловську Л.П.;

- англійська мова

- Турчин О.М.;

- економіка

- Вітрук О.М.;

- образотворче мистецтво

- Федун Г.П.;

- астрономія

- Соловей О.М.;

- інформатика

- Соловей О.М.;

- інформаційні технології

- Соловей О.М.;

  1. Затвердити склад команд для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (Додаток № 1).
  2. Відповідальність за збереження життя і здоров’я членів команд покласти на керівників команд.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління освіти і науки                                 О.П.Похиляк

 Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович, 52 19 58

 

 Додаток № 1

                                                                       до наказу  управління освіти і науки

                                                                         Тернопільської міської ради           

                                                                                        від 28.12.2019  № 502

Економіка:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

 

2.

Медвідь Арсен Олегович

ТКГ

10

10

ІІ

3.

Шашкевич Анастасія Олександрівна

ТНВК № 9

10

10

ІІІ

4.

Гуцал Дмитро Олександрович

ТНВК № 9

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Царик Лесю Василівну, вчителя економіки ТНВК № 9

 Образотворче мистецтво:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Калінчук Катерина Петрівна

ТСШ № 17

9

9

І

2.

Лебідь Марія Володимирівна

ТСШ № 7

9

9

ІІ

3.

Валіон Романна Василівна

ТЗОШ № 24

11

11

І

4.

Нікітіна Анастасія Володимирівна

ТЗОШ № 13

11

11

ІІ

5.

Лисенко Вікторія Григорівна

ТЗОШ № 10

9

11

ІІ

Керівником команди призначено Осіпову Тетяну Анатоліївну, вчителя образотворчого мистецтва ТЗОШ № 10

 Математика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Лещук Роман Андрійович

ТЗОШ № 19

7

7

І

2.

Зуєв Едгар Едуардович

ТУГ

7

7

ІІ

3.

Яворська Софія Сергіївна

ТУГ

8

8

ІІ

4.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

5.

Попа Михайло Вячеславович

ТУГ

9

9

ІІ

6.

Хілініч Валерій Денисович

ТУГ

10

10

І

7.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

І

8.

Колесник Роман Романович

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Ензельт Ольгу Павлівну, вчителя математики ТУГ

 Німецька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мудрик Ольга Ярославівна

ТКГ

9

9

І

2.

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Мартинович Божена Андріївна

ТСШ № 7

10

10

І

4.

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

10

10

ІІ

5.

Остапчук Костянтин Іванович

ТСШ № 3

11

11

І

6.

Бойко Софія Ігорівна

ТКГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Мудрик Оксану Борисівну, вчителя німецької мови ТКГ

 Французька мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мельник Софія Олександрівна

ТУГ

9

9

І

2.

Нікітенко Тетяна Юріївна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Маркевич Діана Олегівна

ТУГ

10

10

І

4.

Жук Дарія Андріївна

ТСШ № 3

10

10

ІІ

5.

Приведа Анастасія Олександрівна

ТУГ

11

11

І

6.

Печіль Олександр Олександрович

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Панюс Світлану Василівну, вчителя французької мови ТУГ

 Географія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Федчишин Маряна Андріївна

ТЗОШ № 24

8

8

І

2.

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

9

9

І

3.

Зубар Ірина Ігорівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

4.

Веселовський Олександр Ігорович

ТЗОШ № 19

10

10

І

5.

Путькалець Андрій Олександрович

ТНВК № 9

10

10

ІІ

6.

Терлецький Любомир Сергійович

ТСШ № 29

11

11

І

7.

Салюк Олег Богданович

ТСШ № 5

11

11

ІІ

             

Керівником команди призначено Меленчук Ольгу Василівну, вчителя географії ТЗОШ № 24

 Трудове навчання:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Воляник Соломія Ігорівна

ТНВК № 15

9

9

І

2.

Сид Олеся Романівна

ТЗОШ № 4

9

9

ІІ

3.

Носаль Юлія Василівна

ТЗОШ № 4

11

11

І

4.

Матусевич Христина Богданівна

ТНВК № 9

11

11

ІІ

5.

Загорський Роман Васильович

ТСШ № 7

9

9

І

6.

Соломенний Степан Юрійович

ТСШ № 7

11

11

ІІ

7.

Чухарський Максим Юрійович

ТЗОШ № 23

11

11

ІІІ

Керівником команди призначено вчителів трудового навчання Репіленко Людмилу Львівну (ТНВК № 15), Бомка Анатолія Ярославовича (ТСШ № 7)

 Англійська мова:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мельничук Марта Олегівна

ТСШ № 3

9

9

І

2.

Кардаш Розалія Олексіївна

ТСШ № 29

10

10

І

3.

Мацевко Євгенія Дмитрівна

ТСШ № 3

10

10

ІІ

4.

Шкільна Анастасія Андріївна

ТСШ № 3

11

11

І

5.

Бобровська Ірина Степанівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

6.

Коломийчук Денис Вікторович

ТСШ № 5

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Сабат Марію Романівну, вчителя англійської мови ТСШ № 3

 Хімія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Когут Юлія Ігорівна

ТУГ

8

8

І

2.

Стаханська Ксенія Олександрівна

ТСШ № 3

8

8

ІІ

3.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

4.

Колісник Назар Ярославович

ТТЛ

9

9

ІІ

5.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

6.

Маслій Олександр Богданович

ТСШ № 29

11

11

І

7.

Брюхань Софія Олександрівна

ТСШ № 3

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Матриняк Галину Володимирівну, вчителя хімії ТУГ

 Історія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Карасьова Юлія Валеріївна

ТЗОШ № 19

8

8

І

2.

Салюк Анастасія Ігорівна

ТЗОШ № 14

9

9

І

3.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

10

10

І

4.

Романів Арсен Ростиславович

ТНВК № 6

10

10

ІІ

5.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

І

6.

Сіда Софія Сергіївна

ТНВК № 6

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Лихачинську Іванну Іванівну, вчителя історії ТНВК № 6

 Екологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Лахіна Анастасія Євгенівна

ТНВК № 9

10

10

І

2.

Рябоконь Софія Олександрівна

ТЗОШ № 26

10

10

ІІ

3.

Бригідир Євген Ігорович

ТСШ № 5

11

11

І

4.

Румак Тереза Вікторівна

ТЗОШ № 26

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Дем'янчук Ірину Миколаївну, вчителя екології ТЗОШ № 26

 Астрономія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

2.

Лепявко Катерина Андріївна

ТУГ

10

10

ІІ

3.

Колесник Роман Романович

ТУГ

11

11

І

4.

Какараза Євген Андрійович

ТУГ

11

11

ІІ

5.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Киричук Наталію Володимирівну, вчителя астрономії ТУГ

 Українська мова і література:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Мерецька Анна Вікторівна

ТУГ

8

8

І

3.

Сивак Валерія Олегівна

ТУГ

9

9

І

4.

Гринтус Катерина Михайлівна

ТСШ № 29

9

9

ІІ

5.

Лепявко Катерина Андріївна

ТУГ

10

10

І

6.

Пановик Петро Романович

ТСШ № 17

10

10

ІІ

7.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

І

Керівником команди призначено Зуляк Галину Ярославівну, вчителя української мови і літератури ТУГ

 Інформатика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Товпишко Данило Ростиславович

ТУГ

9

9

І

2.

Коверський Володимир Олегович

ТЗОШ № 24

9

9

ІІ

3.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ № 5

10

10

І

4.

Проць Петро Олегович

ТУГ

10

10

ІІ

5.

Рутило Богдан Миколайович

Школа-колегіум

11

11

І

6.

Гуран Роман Максимович

ТЗОШ № 24

11

11

ІІ

      Керівником команди призначено Мельничук Ірину Василівну, вчителя інформатики ТУГ

 Фізика:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Єдинак Владислав Олексійович

ТСШ № 7

8

8

І

2.

Гулкевич Юрій Юрійович

ТУГ

9

9

І

3.

Попа Михайло Вячеславович

ТУГ

9

9

ІІ

4.

Костецька Вікторія Юріївна

ТУГ

10

10

І

5.

Микитишин Артем Павлович

ТСШ№5

10

10

ІІ

6.

Слободян Дмитро Андрійович

ТУГ

11

11

І

7.

Фірман Дмитро Богданович

Школа-колегіум

11

11

ІІ

 Керівником команди призначено Ремез Галину Антонівну, вчителя фізики ТУГ

 Правознавство:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Дуда Катерина Андріївна

ТСШ № 3

9

9

І

2.

Кирилюк Тетяна Вікторівна

ТСШ № 3

9

9

ІІ

3.

Никифорчин Діана Юріївна

ТЗОШ № 26

10

10

І

4.

Гаврилюк Уляна Юріївна

ТНВК № 2

10

10

ІІ

5.

Сіда Софія Сергіївна

ТНВК № 6

11

11

І

6.

Турчин Софія Андріївна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Морозюк Галину Степанівну, вчителя правознавства ТСШ № 3

 Біологія:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Криворучко Володимир Ігорович

ТСШ № 3

8

8

І

2.

Паламар Олександр Петрович

ТНВК № 15

9

9

І

3.

Тронка Софія Володимирівна

Школа-колегіум

9

9

ІІ

4.

Бліхар Олександр Володимирович

ТУГ

10

10

І

5.

Костюк Анна Андріївна

ТУГ

10

10

ІІ

6.

Колесникова Анастасія Русланівна

ТУГ

11

11

І

7.

Заремба Роксолана Ігорівна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Лилик Ольгу Михайлівну, вчителя біології ТУГ

 Інформаційні технології:

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Клас, за який виконуватиме завдання

Місце, заняте на ІІ етапі

1.

Остап'юк Олександр Сергійович

ТСШ № 7

9

9

ІІ

2.

Проць Петро Олегович

ТУГ

10

10

І

3.

Марків Катерина Андріївна

ТУГ

11

11

ІІ

Керівником команди призначено Чайку Галину Адамівну, вчителя інформатики ТУГ

Відповідно до  статті 51 Закону України «Про освіту», пунктів 5, 7 Положення про сертифікацію педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 року № 1190, та наказу Міністерства освіти і науки України від 26.12.2019 року № 1634, листа управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області від 02.01.2020 року № 04/03-04 «Про проведення сертифікації у 2020 році» інформуємо про здійснення сертифікації  вчителів початкових класів за умови їх добровільної реєстрації.
Просимо звернути увагу, що реєстрація для участі в сертифікації 2020 року триватиме з 15 по 31 січня. Зареєструватися можна буде на веб-сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua.
Кількість вчителів, які зможуть зареєструватися для участі в сертифікації – 2020, а також квоти для кожної області та Києва визначені наказом МОН України від 26.12.2019 року № 1634 «Про деякі питання проведення сертифікації в 2020 році».
Просимо взяти до уваги розяснення МОН України щодо встановлення надбавки до заробітної плати вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році. Детальніше за покликанням: gov.ua/ua/news/vchiteli.  
 Враховуючи вищенаведене, просимо активізувати роз’яснювальну роботу серед педагогів початкових класів закладів освіти щодо заохочення реєстрації для проходження сертифікації у 2020 році.
Сторінка 2 із 83

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top