У межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», ...
Третє Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей   ...
ПРОТОКОЛ №1  засідання конкурсної комісії щодо проведення 1- го
До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення
Адміністрація Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ...

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 
   

 

 

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

Н  А  К  А  З

09.10.2019                                                                                   № 360

 

Про проведення  I-II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2019-2020 навчальному році

 

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у  2019/2020 навчальному році», відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. за № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р. за № 1318/20056 (далі - Положення), наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.10.2019 р. № 234-од,  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя:

         1.1. Провести у 2019/2020 навчальному році І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у жовтні 2019 р. за винятком навчальних дисциплін, вказаних у п. 3.1 наказу, і з дотриманням п. 2.1 Положення про те, що проведення олімпіад з різних предметів одночасно забороняється.

         1.2. Створити організаційні комітети для підготовки та проведення олімпіад, журі для перевірки виконання завдань, призначити експертів-консультантів для розв’язання спірних питань у роботі журі. Персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів затвердити наказом.

         1.3. Створити комісії для підготовки завдань І етапу олімпіад, склад комісій затвердити наказом.

         1.4. Надіслати в методичний центр звіти оргкомітетів про проведення олімпіад з базових дисциплін за адресою http://vsenkiv.blogspot.com до 31 жовтня 2019 р.

  1. Затвердити персональний склад оргкомітетів, журі, експертів-консультантів учнівських олімпіад з базових дисциплін та галузей знань (додаток 1).
  2. Науково-дослідній лабораторії якості навчання обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

3.1 Провести у 2019/2020 навчальному році:

- І (міжшкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у такі терміни із таких навчальних дисциплін та І (заочний) з інформатики:

Дата і час проведення

Предмет

Місце проведення, експерт

Клас

Навчальні заклади, учні яких братимуть участь

Остання дата реєстрації

10.10.2019

10.00

Біологія

ТЗОШ № 24, Сеньків В.М.,

 

8

ТУГ, ТСШ № 3, ТНВК № 6

04.10.2019

ТЗОШ № 28, Кульчицька О.М,

 

8

ТТЛ, ТСШ № 29ТЗОШ № 19, 20, 26

ТСШ № 7, Козловська Л.П.,

8

ТНВК № 9, Гімназій «Гармонія», Школа-колегіум, ТЗОШ № 4, 16, 24, 25

ТНВК № 15, Трофимчук А.В.

8

ТСШ № 17, ТНВК № 15, ТЗОШ № 14, 22, 23

09.10.2019

10.00

Інформатика

ЗНЗ, ПТНЗ, у яких навчаються учасники

8-11

ЗНЗ, ПТНЗ

04.10.2019

- міські альтернативні олімпіади згідно з графіком:

Дата

Назва олімпіади

Клас

Місце проведення

Дата реєстрації

Грудень

Альтернативна олімпіада «Психотерапевт власного Я»

9-10

ТКМЦ

02.12.19

Лютий

ІІ альтернативна олімпіада «Я обираю професію»

8-9

ПТНЗ

03.02.20

Березень

І альтернативна олімпіада для батьків «Відповідальне батьківство»

Батьки

ТКМЦ

02.03.20

Березень - квітень

Комплексна олімпіада «Надія Тернополя»

4

ТКМЦ

16.03.20

3.2. Підготувати завдання І (міжшкільного) етапу  олімпіад, провести їх вибіркову експертизу.

3.3. Підготувати звіти про проведення І (міжшкільного) етапу  зазначених олімпіад до 30 жовтня 2019 р.

3.4. Забезпечити конкурсні матеріали для міських альтернативних олімпіад.

3.5. Довести до відома загальноосвітніх навчальних закладів, що:

- у І етапі олімпіад з навчальних предметів та у відбірковому турі міських альтернативних олімпіад беруть участь усі охочі учні за умов попередньої реєстрації і що будь-які обмеження права участі учнів у цих етапах олімпіад не допускаються;

- на І та ІІ етапах предметних олімпіад  учні мають право брати участь у змаганнях за клас (курс) не молодший, ніж клас (курс) їх навчання;

- для якісної підготовки І та ІІ етапів предметних олімпіад проводяться електронна реєстрація та висвітлення результатів ІІ етапу на блозі (http://vsenkiv.blogspot.com)  у вказаний в п. 3.7. термін;

- у ІІ етапі беруть участь переможці І (шкільного) етапу, які складають не більше 30% його учасників (з англійської мови не більше 3 учнів з паралелі), самостійно зареєстровані учні, які складають не більше 5 % від загальної кількості, а також переможці І (міжшкільного) етапу із зазначених у п. 3.1. предметів у такій пропорції:

1 група – 6 чол.;

2 група – 4 чол.;

3 група – 3 чол.;

4 група – 2 чол.;

у спірних випадках спеціальним рішенням журі може встановлюватися прохідний бал;

- у фінальному етапі міських альтернативних олімпіад з галузей знань беруть участь переможці відбіркового етапу;

- учні ТТЛ у ІІ етапі предметних олімпіад з математики, фізики, інформатики – окремою командою;

- учні шкіл-інтернатів обласного підпорядкування на території міста беруть участь у ІІ етапі учнівських предметних олімпіад (крім зазначених у п. 3.1) і альтернативних міських олімпіадах.

3.6. Здійснити он-лайн навчання заступників директорів ЗНЗ, ПТНЗ, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми, з метою оволодіння технологіями електронної реєстрації.

3.7. Провести ІІ етап олімпіад з базових  дисциплін за завданнями Тернопільського обласного комунального інституту  післядипломної педагогічної освіти у листопаді – грудні    2019 р. згідно з графіком:

Дата і час проведення

Предмет

Класи

Місце проведення

Остання дата реєстрації

01 листопада

- економіка

9-11

ТНВК № 9

25.10

02 листопада

- образотворче мистецтво

9 і 11

ТНВК№ 9

26.10

03 листопада

- математика

6-11

ТЗОШ № 24

26.10

09 листопада

- німецька мова

8-11

ТСШ № 17

01.11

09 листопада

- французька мова

8-11

ТЗОШ № 11

01.11

10 листопада

- географія

8-11

ТЗОШ № 27

01.11

16 листопада

- трудове навчання

9 і 11

ТЗОШ № 28,

ТСШ № 29

08.11

17 листопада

- англійська мова

8-11

ТСШ № 7

08.11

23 листопада

- хімія

7-11

ТЗОШ № 18

15.11

24 листопада

- історія

8-11

ТЗОШ № 27

15.11

30 листопада

- екологія

10-11

ТЗОШ № 11

22.11

01 грудня

- астрономія

10-11

ТСШ № 3

22.11

07 грудня

- українська мова і література

7-11

ТЗОШ № 16

29.11

08 грудня

- інформатика

8-11

ТЗОШ № 4

29.11

14 грудня

- фізика

7-11

ТНВК № 6

06.12

15 грудня

- правознавство

9-11

ТЗОШ № 26

06.12

21 грудня

- біологія

8-11

ТЗОШ № 10

13.12

22 грудня

- інформаційні технології

8-11

ТУГ, ТСШ № 3,5, ТЗОШ № 4,13,15, 16

13.12

3.7. Ознайомити учасників олімпіад до початку виконання завдань з вимогами, порядком проведення, обладнанням, інструментами, матеріалами, видами і формами морального та матеріального заохочення тощо.

3.8. Забезпечити учням можливість:

- ознайомитись з відповідями (розв’язками) завдань, запропонованими журі після олімпіади, та з попередніми результатами оцінювання робіт;

         - після завершення кожного туру  олімпіади подати апеляції згідно з Положенням до відповідного журі з приводу об’єктивності оцінки  у 7-денний термін і одержати відповідь в усній формі. Питання  про допуск до розгляду апеляції вирішується головою оргкомітету та експертом-консультантом; дозволу одного з них достатньо для розгляду апеляції.

3.9. Провести моніторингове дослідження факторів на результативність учасників.

  1. Створити можливості для:

- запобігання втручанню батьків, вчителів, які готували учасників, та  сторонніх осіб у перебіг олімпіад, участі у перевірці робіт та розгляді апеляцій;

- громадського спостереження за проведенням олімпіад з навчальних предметів та галузей знань, яке можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, батьківської ради при міському голові, ЗМІ (за умов попередньої реєстрації і не більше 1-го на класне приміщення).

  1. Встановити таку процедуру визначення та нагородження переможців ІІ етапу предметних учнівських олімпіад:

- переможці та призери І, ІІ етапів олімпіади оголошуються відповідними оргкомітетами на основі рекомендацій журі.

          - переможці ІІ етапу олімпіад нагороджуються грамотами управління освіти і науки в кількості, яка  не перевищує 30 % учасників олімпіад   у  класах окремих паралелей з    орієнтовним     розподілом    кількості  грамот  у співвідношенні:  1 – за І місце, 2 – за ІІ місце, 3 – за ІІІ  місце.

         - учасники олімпіад можуть нагороджуватися заохочувальними грамотами в окремих номінаціях;

- переможці ІІ (1 місце), ІІІ та ІV етапів учнівських предметних олімпіад, переможці та призери альтернативних міських олімпіад нагороджуються одноразовими преміями відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26 січня 2016 р. № 7/5/60.

  1. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться І (міжшкільний) етап предметних олімпіад та ІІ етап олімпіади з іноземних мов, посприяти відеосупроводу виконання конкурсних завдань.
  2. Керівникам навчальних закладів, на базі яких проводиться ІІ етап предметних олімпіад, здійснити підготовку приміщень і територій, забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці учасників під час проведення олімпіад та наявність медичного працівника.
  3. Контроль за виконанням покласти на заступника начальника управління Сум І.М.

 

В.о. начальника управління освіти і науки                        І.М.Сум

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84,

Сеньків Володимир Михайлович, 52-19-58

 

 

 

Додаток  1

до  наказу  управління освіти і науки ТМР

 від 09.10.2019 р. № 360

 СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ ТА ЖУРІ

І (міжшкільного) та заочного етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових навчальних дисциплін

 

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ, голова оргкомітету             

Члени оргкомітету:                                          

Ковальчук Л.М. – ТКМЦ

Козловська Л.П. – ТКМЦ

Кульчицбка О.М. – ТКМЦ

Несмашна Г.Є. –ТКМЦ

Сеньків В.М. –ТКМЦ

Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Фролова В.С. –ТКМЦ

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Шиманська Т.П. – ТЗОШ № 4

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Кравчик Г.Я. - ТКГ

 

 

Члени журі з біології:

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Бенч О.В. – ТСШ № 7

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Кульчицька Г.Є. – ТЗОШ № 23

Фічка – Л.Б. – ТЗОШ № 22

Коханівська О.С. – ТЗОШ № 11

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Каспрук О.Д. –  ТСШ № 17

Бобецька О.Б. – ТЗОШ № 24

Мультан В.С. -  ТЗОШ № 16

Гайда Г.В. -  ТНВК № 6

Члени журі з інформатики:

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Гнатик І.В. – Школа-колегіум

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТЗОШ № 16

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульматицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

 СКЛАД ЖУРІ, ОРГКОМІТЕТІВ, ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін

 З української мови і літератури:

Голова оргкомітету – Гапон Л.О., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                          

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Мацієвська О.В.  – ТНВК № 2

Зазябла Н.А.,ТЗОШ№8

Южин Н.І. –  ТНВК №  9

Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13

Загребельна О. А. – ТНВК№15

Савінцева Л.В. – ТЗОШ № 16

Ковальчук Л.В. – ТЗОШ № 19

Осадчук Н.М. – ТЗОШ № 24

Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24

Паньків В.Б. –  ТЗОШ№28

Ващак Л.А. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Вовк І.Є.– ТНВК № 15

Дідух А. ТУГ

Островська Н.М. ТЗОШ№21

 

Бачинська Г.М. – доктор філологічних наук,  ТНПУ (за згодою), голова журі

Члени журі:

Слюзар Г.Р. – ТУГ

Підручняк О.П. – ТКГ

Парацій Л.М. – Школа-колегіум

Марусин Г.І. – ТНВК № 2

Сагайдак В.З. – ТСШ № 3

Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4

Костинська С.Й. – ТСШ № 5

Флешар О.Б. – ТНВК № 6

Козак О.Б. – ТСШ № 7

Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8

Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10

Григор’єва Л.З. – ТЗОШ № 11

Даценко О.І. – Школа-колегіум

Зарихта О.В. – гімназія «Гармонія»

Яськів Г.Д.  – ТЗОШ № 14

Комащук М. З. – ТСШ № 17

Жизномірська І.І. – ТЗОШ № 18

Федорович Г.Д. – ТЗОШ № 19

Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22

Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26

     Мельничук Н.Н.  – ТЗОШ № 28

З математики:

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Кумановська Н.М. – ТУГ

Стецик Г.П. – ТНВК № 2

Врублевська М.С. – ТЗОШ № 4

Лисобей Л.В. – ТНВК № 6

Базюк Ю. Й. – ТЗОШ № 8

Ваврів Н.Д. – ТНВК № 9

Василюк Ю.З. – Школа-колегіум

Бутковська Г.П. – ТЗОШ № 13

Будь Л.І. – ТНВК № 15

Хоптій З.М. – ТЗОШ № 16

Фарина О.М. – ТЗОШ № 18

Ковч О.С. – ТЗОШ № 19

Орос Н.Т. – ТЗОШ № 21

Ковальчук І.О. – ТЗОШ № 22

Гонта Т.Б. – ТЗОШ № 24

Сарахман Н.О. – ТЗОШ № 26

Королевич А.І. – ТЗОШ № 27

Довбенько І.І. – ТЗОШ № 28

Експерти-консультанти:

Гаук М.М. – ТУГ

Ситник І.В. - ТТЛ

Собко Я.Е. – ТЗОШ № 27

Возна М.С. – ТЗОШ № 23, голова журі

Члени журі:

Ензельт О.П. – ТУГ

Стецик О.С. – ТУГ

Яцкова Т.В. – ТТЛ

Солодка Н.М. – ТТЛ

Козбур Г.Є. – ТТЛ

Штокало Г.Є. – ТСШ № 3

Кулешко В.І. – ТНВК № 6

Ільчук Л.М. – ТСШ № 7

Курганнікова Т.В. – ТЗОШ № 10

Горошко Н.М. – ТЗОШ № 11

Зажерей Г.А. – Школа-колегіум

Юречко Н.М. – ТЗОШ № 16

Білоус Л.С. – ТЗОШ № 16

Тепцова О.М. – ТСШ № 17

Дудар Г.М. -  ТЗОШ № 19

Дзядик М.В. – ТЗОШ № 23

Скибньовська О.Я. – ТЗОШ № 23

Солодченко Л.І. – ТСШ № 29

Дворак Г.Г. – ТСШ № 29

З історії:

Голова оргкомітету – Вівчар А.Д.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Кутень О.А. - ТУГ

Козачок Т.В. – ТНВК № 2

Гринда Ю.О. – ТСШ № 3

Матвіїв І.Й. – ТНВК № 6

Бакан Т.С. – ТНВК № 9

Оршак С.В. – ТЗОШ № 11

Сендзюк І.С. – Школа-колегіум

Горулько А.Я. – ТНВК № 15

Стоян Н.Б. – ТВШ

Казаєва Н.А. – ТЛ № 21СМШ

Рудик М.З. – ТЗОШ № 22

Чечота Г.Р. – ТЗОШ № 24

Карпик С.М. – ТЗОШ № 24

Чаус А.С. – ТЗОШ № 25

Литвинчук О.В. – ТЗОШ № 27

Чубара М.Т. – ТСШ № 29

Експерти-консультанти:

Оршак О.Ю. – ТЗОШ № 20

Вовк Ю.Й. – ТЗОШ  № 16

Лихачинська І.І.– ТНВК № 6

Бармак М.В.  – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Томашевська Л.А. – ТУГ

Курилович Г.В. – ТСШ № 3

Коваль С.В. – ТСШ № 5

Чорна Г.І. – ТСШ  № 7

Бачинська І.К. – ТЗОШ № 8

Чернецька І.В. – ТЗОШ № 11

Вовк Г.В. – ТЗОШ № 14

Лесечко Ю.Ф. – ТСШ № 17

Схаб О.І. – ТЗОШ №18

Коваль В.Б. – ТЗОШ № 19

Краснопольська Р.А. – ТЗОШ № 22

Матвіїв Н.Л. – ТЗОШ №23

Сидор Н.В.. – ГГ

Мигас М.І. – ТЗОШ № 26

Бойко Т.В. – ТТЛ

Гуменна І.Л. – ТСШ № 29

 

 

З географії:

Голова  оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є.  – ТКМЦ

Осадчук  Л.Б. – Школа-колегіум

Бердей О.В. - ТСШ № 3

Микитюк О.В. – ТЗОШ №11

Когут М.З. - ТЗОШ № 6

Самагала І.В. - ТНВК № 21

Гузанова І.О. - ТНВК № 4

Легка О.В. - ТЗОШ № 25

Данилів М.Є. - ТЗОШ № 22

Бречко М.І. - ТЗОШ № 29

Кузь В.М. –ТСШ №7

Карпюк Н.В. - ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Галас О.А . - ТЗОШ № 4

Губар Т.В.  - ТСШ №7

Макаровська Г.І. - ТЗОШ №24

Вавринів Л.А. – ТЗОШ № 28, голова журі

Члени журі:

Купчак Л.Г. – ТЗОШ №11

Лукашова В.В. ‒ ТНВК №6

Балан Г.М. – Г «Гармонія»

Слотюк В.М. - ТСШ №3

Федоруц М.В.  – ТЗОШ №4

Вітяк Л.В.  - ТЗОШ №19

Водовіз О.В. – ТНВК № 9

Мельник О.М.-ТЗОШ №27

Тарасова Л.Б - ТЗОШ №10

Ромасишин Г.П.– ТНВК № 2

Чотарі Н.П. - ТЗОШ №16

Ковальчук Л.О. - ТСШ № 17

Насипана М.Г.  - ТЗОШ № 20

Сампара О.В.  - ТУГ

Боднарчук М.Б.  - ТТЛ

Мариняк Н.О. ‒ ТЗОШ № 28

Савчук О.Ф. – ТСШ № 15

З біології:

Голова  оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Сопівник Г.Я. – ТУГ

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Кічурчак Е.І. – ТЗОШ № 8

Кицкало Г.Р. – ТНВК № 9

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Савка О.З. – «Школа-колегіум»

Мозіль М.П. – ТЗОШ № 19

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ

 

Експерти-консультанти:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Кицкало  - ТНВК № 9

Стецюк Л.Р. ‒ ТЗОШ № 22

 

Міщук Н.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка,

голова журі (за згодою)

Члени журі:

Судомир Л.М. – ТСШ № 3

Гайда Г.В. – ТНВК № 6

Бенч О.В. – ТСШ №7

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Беднарчук Т.Ф. – ТЗОШ № 10

Коханівська О.С. – ТЗОШ № 11

Вавричук Т. М. – ТЗОШ № 13

Стахурська В.П. – ТЗОШ № 14

Олійник І.В. – ТНВК № 15

Мультан В.П. – ТЗОШ № 16

Каспрук О.Д. ‒ ТСШ № 17

Фірман Б.М. – ТЗОШ №18

Заворська О.А. – ТНВК №21

Фічка Л.Б. – ТЗОШ № 22

Курило С.М. – ТЗОШ № 24

Дем’янчук І.М. – ТЗОШ № 26

Берестецька Л.М. – ТЗОШ № 28

Табака О.А. – ТСШ № 29

 Банах С.В. – Гімназія «Гармонія»

З фізики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Іздебська Н.С. – ТНВК № 2

Бутрин О.Б. – ТНВК № 6

Беднарчук М.Й. – ТЗОШ № 8

Романів Т.В. – ТСШ № 3

Семчишин Т.С. – ТЗОШ № 10

Сівозад І.В. – ТЗОШ № 11

Ларва Н.Б. – ТНВК № 15

Безкоровайний Р.І. – ТЗОШ № 18

Гарко Л.В. – ТЗОШ № 20

Марущак З.М. – ТНВК № 21

Лящук З.Д. – ТСШ № 7

Луцик С.Л. - ТЗОШ № 24

Шандрук Т.А. – ТПЛ

Стахів М.Л.. – ТЗОШ №25

Оверко О.І. – ТНВК № 9, голова журі

Члени журі:

Киричук Н.В. – ТУГ

Бойко Н.З. – ТТЛ

Дворницька Г.І. – ТТЛ

Орлова Н.Б.  – ТСШ № 3

Врублевський Н.С. – ТЗОШ № 4

Сусла Н.Б. – ТЗОШ № 16

Литвинко О.П. – ТЗОШ № 26

Слободян О.Г. – ТЗОШ № 28

Іванова Л.П. – ТСШ № 29

Іваницька Л.Я. – ТСШ № 29

Остапп’юк С.І. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Гандзій Р.Я. – ГГК

Гайдамака М.С. – ТСШ № 17

Нагаченко М.А. – ТЗОШ № 28

З астрономії:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М.,  ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Шандрук Т.А. – ТТЛ

Чорномаз О.З. – ТЗОШ № 11

Бойко Р.Я. – ТЗОШ № 19

Стахів М.Л.. – ТЗОШ №25

Дідух О.Ю. – ТЗОШ № 26

Ворощук Н.М. – ТНВК № 30

Експерти-консультанти:

Кравчишин А.Т. – ТСШ № 5

Головіна С.А. – ТЗОШ № 24

Плисюк Б.В. – ТЗОШ № 27, голова журі

 

Члени журі:

Ремез Г.А. – ТУГ

Ензельт О.М. – ТНВК № 6

Гайдамаха М.С. – ТСШ № 17

Безух М.І. – ТЗОШ № 23

Бойко Н.З.- ТТЛ

 

З англійської мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М.,  ТКМЦ

 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ 

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Гудима І.М. – ТУГ

Король Г.В. - ТКГ

Грех Т.М. – ТНВК № 2

Білоус Г.Б. – ТНВК № 2

Стецюк О.Ф. – ТСШ № 3

Лазарук Ю.В. – ТЗОШ №4

Лесишин Н.Л.  – ТСШ № 5

Катола А.І. – ТНВК № 6

Литвин І.В. – ТСШ №7

Слободян О.О. - ТЗОШ № 8

Напасна К.Л. – ТНВК ШЕЛ №9

Білецька Н.М. – ТЗОШ №10

Куцан І.А. – ТЗОШ № 11

Вишневська С.В. – школа-колегіум

Романів О.І. – ТЗОШ №14

Ожогань У.М. – ТНВК № 15

Ткачук Т.І. – ТНВК №15

Сампара Н.В. - ТЗОШ № 16

Гербут Т.Я. - ТСШ № 17

Махова М.С. – ТЗОШ №18

Пашинська Н.М. – ТЗОШ № 19

Ратушна Т.М. – ТЗОШ №19

Швалюк І.Б. – ТЗОШ №20

Кулина О.В. – ТЗОШ №22

Харковська А.Ю. -   ТЗОШ № 23

Гнатюк Л.В. – ТЗОШ №28

 

Експерти – консультанти:

Погоріла О.І.  - ТСШ № 5               

Костюк Г.М. - ТСШ № 7

Каразія І.Ю. – ТЗОШ № 24

                                                                                       

           

          

 

Задорожна І.П. – ТНПУ, голова журі (за згодою)

 Члени журі:

Романко Т.О. – ТНПУ (за згодою)

Нацюк М.Б. – ТНПУ (за згодою)

Дацків О.П. – ТНПУ (за згодою)

Серняк О.М. - ТНПУ (за згодою)

Бабій Л.Б. - ТНПУ (за згодою)

Шонь О.Б. - ТНПУ (за згодою)

Чорній Р.П. – ТНПУ (за згодою)

 Теремчук І.В. - ТУГ

 Марець І.М. – ТУГ

 Холоденко Т.В. – ТКГ

 Єлфімова С.В. – ТКГ

 Мамрош А.А. – ТКГ

 Сікора Г.В. - ТКГ

 Василишин З.В. – ТНВК №2

 Прокопів А.М. – ТСШ №3

 Дідик О.В. – ТСШ №3

 Слободян Л.О. - ТСШ № 3

 Гречкосій І.Є.– ТСШ № 3

 Васько О.І. - ТСШ № 3

 Лапчук І.В. – ТЗОШ №4

 Славська О.Л. – ТСШ №5

 Хміляр М.З. – ТСШ №5

 Довгошия О.П. – ТСШ № 5

 Заверуха Н.Б. - ТСШ № 5

 Кашуба Н.Б. - ТНВК № 6

 Купецька О.П. – ТНВК №6

 Ігнатушко І.І. – ТСШ №7

 Ярощук І.Д. – ТСШ №7

 Денека З. З. - ТЗОШ № 8

 Чайка Т.Л. - ТНВК № 9

 Дідух Р.Ю. – ТЗОШ №10

 Бринь А.В. - ТЗОШ № 11

 Шафранська О.В. - ТЗОШ № 11

 Слотюк О.В. - Школа-колегіум

 Аксак О.Є. - ТЗОШ № 13

 Павшок Г.С. – ТЗОШ № 13

 Чміль М.М. – ТЗОШ № 14

 Катрук О.Ф. – ТЗОШ № 14

 Крива Ю.М. – ТЗОШ №15

 Гордій Л.І. – ТЗОШ №16

 Собчак Н.Р. – ТЗОШ №16

Гнатюк Н.Л. – ТСШ №17

Трач О.Р. - ТЗОШ № 18

Кузів Г.І. - ТЗОШ № 19

Попович Н.Б. - ТЗОШ № 22

Головацька М.І. – ТЗОШ №22

Деревінська Т.Б. - ТЗОШ № 23

Голуб І.Я. - ТЗОШ № 24

Чупровська Н.О. –ТЗОШ №26

Галабіцька Н.В. – ТЗОШ № 27

Борищук О.Я. - ТЗОШ № 28

Бахурська Н.В. - ТСШ № 29

Білоус С.В. – ТСШ №29

Бондаренко О.Б. - ТСШ № 29

Дзюба І.В. – ТСШ №29

З німецької мови:

Голова  оргкомітету – Турчин О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Остапенко С.В. – ТКГ

Рибій О.Я. – ТСШ №7

Татусь Т.В. – ТЗОШ №8

Гусак О.С. – Школа-колегіум,

Лещук Г.І. – ТЗОШ №13

Вовк Н.Б. – ТСШ №17

Вербіцька Н.Я. – ТСШ №17

Геляс І.І. - ТЗОШ № 20,

 

Експерти – консультанти:

Василишин М.П. – ТСШ № 17

Гнатишин Г.Л. – ТЗОШ №27,

Гудима О.М. – ТСШ № 17

 

Маєвська  Л.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Деркевич Н. А. - ТНПУ (за згодою)Ломакович В.Я. - ТНПУ (за згодою) Рокіцька Н.В. - ТНПУ (за згодою) Пеляк О.М. - ТНПУ (за згодою)Притолюк С.А. - ТНПУ (за згодою)

Ятчук М.А. – Гімназія «Гармонія»

Бойко І.Л. - ТСШ № 3,

Дурай О.Д. - ТСШ № 5,

Мариніна О.І. -  ТСШ № 5,

Стасишин О.З. – ТСШ №7

Крушельницький О. Р. - ТСШ №17,

Максимишин О.І. - ТСШ № 17,

Колибабюк М.К. – ТСШ № 17,

Ломакіна М. Я. - ТСШ № 29,

Рейтор М.В. - ТКГ

З французької мови:

Голова  оргкомітету – Трофимчук А.В. - ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Грабовська З.Я.  – ТУГ

Сагайдак К.О. – ТСШ № 3

Краса Г.В. – ТЗОШ № 11

Василик О. М. – ТЗОШ № 19          

Експерти – консультанти:

Струнь О.Я. - ТЗОШ № 18

Цар З.В. – ТСШ №7

Шуст Г.І. - ТУГ

Бубняк Р.А. –ТНПУ, голова журі (за згодою)

Члени журі:

Пежинська О.М. – ТНПУ (за згодою)

Бабій О.Г. – ТУГ

Панюс С.В. – ТУГ

Шуст Г.І. - ТУГ

Нагорна Н.В. – ТСШ № 3

Сисак І.С. ‒ ТСШ № 3

Тулай Г.Т. – ТСШ № 7

Матлак Л.І. – ТЗОШ № 19

З хімії:

Голова  оргкомітету – Тарас Н.І.,  ТКМЦ 

Члени оргкомітету:

Гнатюк Ю.В. – ТКМЦ

Згурська  С.Б. – ТНВК №2

Ткачук  Л.М. – ТСШ № 5

Моліцька  А.Л. – ТНВК № 6

Попович  Ю.С. – ТЗОШ №4

Павлюк  Т.П. –ТЗОШ № 10

Демків Н.І. – ТЗОШ № 11

Насипана О.В. – Школа-колегіум

Михальська  В.В. –ТСШ №3

Сторож  М.Р. –ТЗОШ № 22                           Шкіра  В.В.-   ТЗОШ №23

Кайда  О.В. – ТЗОШ № 25

Шинкар Н.В. – ТЗОШ №26              

Катрук  Н.І. – ТЗОШ № 16

Експерти – консультанти:

Іщенко О.К. ТСШ №3

Вишневська  А.П.- ТЗОШ №13

Биць Т.В. - ТКГ

Барановський В.С. –ТНПУ ім. В.Гнатюка,  голова журі (за згодою)

Члени журі:

 Мартинюк  Г.В.- ТУГ

Вишневська Л.П. – ТНВК № 6

Переяславська   С.С. – ТСШ №7

Ратинська  Л.Г. – ТЗОШ № 13

Грицюк  Т.В. –ТНВК №15

Більчук  Л.С.– ТТЛ

Бугера  Л.І. ТЗОШ №16           

Каспрук  О.Д. –ТСШ №17

Надоба  Г.П. – ТЗОШ №19                                             Нірода   Г.В .- ТЗОШ № 26

Фімляр Н.Я. – ТЗОШ №  27

Стеців Г.А. – ТЗОШ № 28

Романишин  Т.В. – ТСШ № 29

 

З інформатики:

Голова  оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Сеньків В.М. – ТКМЦ

 Панчук Н.М. – ТНВК № 2

Дмитрик Г.В. – ТНВК №  9

Цимбала – Л.С. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Михайлишин О.В. – ТЗОШ № 18

Експерти – консультанти:

Івасюк Г.І. _ ТЗОШ № 4

Крамар М.П. – ТСШ № 5

Телекова Н.П.  – ТЗОШ № 28

Семчук А.Я. – ТЗОШ  № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Серба Н.Р. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Гнатик І.В. - Колегіум

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТУГ

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

З екології:

Голова оргкомітету – Козловська Л.П., ТКМЦ  

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В. – ТКМЦ

Васусь Л.І. – ТЗОШ № 20

Макар І.М. – ТЗОШ № 22

Проців С.В. – ТЗОШ № 26

Карпунь Н.В. – ТНВК № 30

Чорнописький С.Є. – ТТЛ   

Експерти – консультанти:

Стець Л.Б. – ТЗОШ № 10

Гнатович І.Б. – ТЗОШ № 23

Поліщук Л.В. – ТЗОШ № 24

 Бригідир А.З. – ТЗОШ №11, голова журі

 

Члени журі:

Дудас М.В. – ТНВК № 2

Лиса Н.С. – ТЗОШ № 4

Радкевич М.М. – ТСШ № 5

Сиротюк С.В. – ТНВК № 6

Катериняк Т.Б. – ТНВК № 9

Фірман Б.М. – ТЗОШ № 18

Заворська О.А. – ТНВК № 21

Чуха Г.З. – ТЗОШ № 25

Берестецька Л.М. – ТЗОШ №28

З правознавства:

 

Голова  оргкомітету – Вівчар А.Д., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М.  – ТКМЦ

Прокопчук С.А. – ТНВК № 2

Сидор Н.В. – ГГ

Зозуляк С.В. – ТНВК № 6

Сидор М.М. – школа-колегіум

Якимчук В.З. – ТЗОШ № 10

Вирста О.В. – ТЗОШ № 16

Цибульська М.В. – ТЗОШ № 19 

Чижевська О.І. – ТЗОШ № 20

Бубенко О.В. – ТЗОШ №28

Чарнош В.Б. – ТКГ

Цибульська К.А. – ТНВК №30

Качунь М.І. –ТНВК № 9

Заставна О.П.  –  Галицький коледж             ім. В.Чорновола, голова журі (за згодою)

 Петкова О.С. – ТЗОШ № 4

Ящишин Г.З. – ТНВК ШПЛ № 2

Морозюк Г.С. – ТСШ № 3

Рилова Г.В. – ТЗОШ № 4

Папроцька С.В. – ТНВК № 9

Шульгіна В.В. – ТЗОШ № 10

Човник Я.Б. – ТЗОШ № 13

Кушпінська Г.П. – ТЗОШ № 16

Сич Н.І. – ТСШ № 17

Мадараш М.В. – ТЗОШ № 18

Іваник М.Д. – ТЗОШ № 20

Кулик Н.О. – ТЗОШ № 26

Кульчицька Т.В. – ТСШ № 7

Експерти-консультанти:

Рудик  М.С. – ГГК

Тарноруда О.П. – ТНВК ШЛ № 6

Конвай Л.В. – ТЗОШ № 23

З трудового навчання (хлопці):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Петрик Б.М. – ТЗОШ № 29 (11 кл.)

Атаманчук М. С. - ТЗОШ № 25 (11 кл.)

 Каплун В. В. - ТЗОШ№2 (11 кл.)

Вітяк Р. В. – ТЗОШ №19 (11 клас)

Шинкарук В. М. - ТЗОШ № 24 (11 кл.)

Кадиков С.Г. - ТЗОШ № 28 (9 кл.)

Марцинюк Р. Д.-ТНВК №6 (9 кл.)

Мудрий В. С. - ТЗОШ№17 (9 кл.)

Кім І. В. - ТЗОШ № 10 (9 кл.)

Експерти-консультанти:

Паляниця В. І. – ТЗОШ № 16

Марцинюк Р. Д. – ТЗОШ № 27

Гоменюк О. І. – ТЗОШ № 26

Видойник М. С..– ТЗОШ №20, голова журі

 

Члени журі:

Головацький Б.М. - ТЗОШ №5 (11 кл.)

Кульчицький М. С.. – ТЗОШ № 23 (11 кл.)

Бомок А. Я.  - ТСШ № 7 (11 кл.)

Сірант В. Т.  - ТНВК № 9  (11 кл.)

Музика О.Ю. – ТЗОШ № 22 (9 кл.)

Вовчишин О.І. – ТЗОШ № 28 (9 кл.)

Плотніков О. Л.  - ТНВК № 19 (9 кл.)

Дзядик Я. В. - ТЗОШ № 27 (9 кл.)

 

З трудового навчання (дівчата):

 

Голова оргкомітету – Репіленко Л.Л., ТКМЦ

Члени оргкомітету:

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Івахів І. В. – ТЗОШ №  28 (9кл.)

Несін Ю. С. –ТЗОШ №17 (9кл.)

Бацула Н. В. –школа-колегіум (9 кл.)

Уруська Н. В. – ТЗОШ № 10 (11 кл.)

Кулеша О. М.- ТЗОШ № 14 (11 кл.)

Паляниця Н. В. -  ТЗОШ № 19 (11 кл.)

Садовська Н. М.  - ТЗОШ № 23 (11кл.)

Корчевська І. Я.– ТЗОШ № 29 (11 кл.)

Експерти-консультанти:

Скібньовська Г. Б.– ТЗОШ № 17

Дзюбановська С. Я.– ТСШ № 16

Шушкевич А. Ф. – ТЗОШ № 11

Яворська О. М.. – ТНВК № 21, голова журі

 

Члени журі:

Іващук В. В. – ТСШ № 7 (9кл.)

Андрушків С.В. - ТЗОШ № 24 (9кл.)

Плюсквік О. Є. - ЗОШ № 22 (9кл.)

Поворозник О. Б. –ТЗОШ № 8 (9кл.)

Новосад Л.Л..  - ТЗОШ № 26 (11кл.)

Левенець Н. Г.– ТЗОШ № 4 (11 кл.)

Захарчук Е. О. – ТНВК № 9 (11 кл.)

Коник С. Г. – ТЗОШ №29 ( 11 кл)

 

З інформаційних технологій:

 

Голова оргкомітету – Соловей О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Несмашна Г.Є. – ТКМЦ

Михайлинин О.І. – ТКГ

Солтис О.Р. – ТЗОШ № 13

Зелінка А.В. – ТЗОШ № 14

Чайка Г.А. – ТУГ

Теребус Л.В. – ТЗОШ № 20

Березовська Л.О. – ТЗОШ № 22

Грім М.Є. – ТЗОШ № 24

Карась Г.Г. – ТЗОШ № 26

Кекот С.І. – ТВШ

Експерти-консультанти:

Івасюк Г.І. – ТЗОШ № 4

Шост Д.М. – ТЗОШ № 16

Шидловський С.М. – ТЗОШ № 27

Семчук А.Я. – ТЗОШ № 4, голова журі

Члени журі:

Мельничук І.В. – ТУГ

Величенко Н.І.. – ТСШ № 3

Серба Н.І. – ТЗОШ № 10

Затильна Г.Л. – ТЗОШ № 11

Горпинюк О.Б. – ТЗОШ № 16

Чайка Г.А. – ТУГ

Муравицька О.В. – ТСШ № 17

Пелішко С.І. – ТЗОШ № 28

Кульманицька О.Р. – ТНВК № 21

Новосад О.В. – ТНВК № 9

Гнатик І.В. – школа-колегіум

 

З економіки:

 

Голова оргкомітету – Вітрук О.М., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                                           

Сеньків В.М. – ТКМЦ

Балан М.В. - ТЗОШ № 24

Царик Л.В. - ТНВК № 9

Носихіна Л.М. - ТЗОШ № 26

Кадуліна І.Б. - ТСШ № 5

Експерти-консультанти:

Бердей О.В. – ТСШ № 3

Галас О.А. – ТЗОШ № 4

Клапоущак І.Г. – Педагогічний ліцей, голова журі

Члени журі:

Чотарі Н.П. – ТЗОШ № 16

Легка О.В. – ТЗОШ № 25

Бай О.Б. - ТУГ

Дідич О.І. - ТЗОШ № 13

Антонюк С.М. - ТЗОШ № 19

Мельник О. М. – ТЗОШ № 27

Меленчук О.В. - ТЗОШ № 24

З образотворче мистецтво:

 

Голова оргкомітету – Федун Г.П., ТКМЦ

Члени оргкомітету:                         

Трофимчук А.В.  – ТКМЦ

Гаргура Г.С. – ТСШ № 5

Зелінка У.С. – ТЗОШ № 14 ім.Б. Лепкого

Філь К.Д. – ТСШ № 3

Фугель С.Б. – ТНВК № 9

Рибчак Н.А. – ТНВКШМЛ № 15

Пілюкова О.В. –  ТЗОШ № 27 ім. В.Гурняка

Мийник Т.Р. – ТЛ№21-СМШ ім.І.Герети

Тарасова Н.С. – ТЗОШ № 13

Експерти-консультанти:

Осіпова Т.А. – ТЗОШ № 10

Шумило В.М. – ЦДТЮ

Вольська С.О. – ТНПУ ім. В. Гнатюка (за згодою)

Маркович М.І. – ТНПУ ім. В.Гнатюка, голова журі (за згодою)

 

Члени журі:

Удін Є.Т. - заслужений художник України (за згодою)

Поворозник Л. – художник (за згодою)

Поворозник В.П. - художник (за згодою)

Кафтан М.З. – художник (за згодою)

Кізілова Г.О. – ТЗОШ № 4

Безкоровайна І.В. – ТЗОШ № 16

Питель Н.С., викладач рисунку, голова циклової комісії дизайну Галицького коледжу

ім. В.Чорновола

 

До уваги членів конкурсної комісії та претендентів ТСЗОШ ТМР ТО

До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення вакантної посади соціального педагога Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області 

 Інформуємо, що 15 жовтня 2019 року о 12.00 год. в  кабінеті інформатики відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади соціального педагога Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області  

Додаткова інформація за тел. 26-17-87

Вівторок, 08 жовтня 2019 06:04

Нові нагороди

Президент України нагородив освітян з Тернопільщини державними нагородами.
Зокрема, «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» присвоєно МИХАНЧУК Світлані Миколаївні – директорові комунального закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва».

Щиро вітаємо!

Понеділок, 07 жовтня 2019 08:48

Дня вчителя у Тернополі

Напередодні Дня працівника освіти, що традиційно відзначають в Україні у першу неділю жовтня, в Тернополі відбулося урочисте засідання та святковий концерт.

Під час урочистостей очільник Тернополя Сергій Надал спільно з начальником міського управління освіти і науки Ольгою Похиляк привітали на нагородили кращих освітян та освітянок Тернопільської громади.

«Вчитель – це набагато більше, аніж професія. Вчитель – це спосіб життя. Це покликання. Тому що мало лише навчити дітей основам предметів і передати їм знаття. Справжній вчитель навчає вихованців основ людяності, щирості і добра, передає справжню життєву мудрість, - зазначив Сергій Надал. - «Усі професії починаються від учителя», - говорили наші предки. І це справді так, адже майбутні митці і науковці, менеджери і військові, інженери та лікарі, усі починають шлях професійного становлення від своїх вчителів. А я, як міський голова, буду й надалі робити все можливе, щоб забезпечити належний рівень фінансування праці освітян, створити гідні умови для праці вчителя та навчання дітей. Це обов’язок перед громадою та Україною».

Очільник Тернополя подякував усім тернопільським вчителям, педагогам, викладачам за щоденну клопітку працю, талант, майстерність і  відданість учням та побажав здоров’я, натхнення, творчої наснаги, нових здобутків та ясних Божих ласк і благословення на щоденну працю.

П'ятниця, 27 вересня 2019 07:09

«Сучасний вихователь – 2019»

25 вересня 2019 року в  управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради відбувся конкурс професійної майстерності серед педагогів закладів дошкільної освіти  міста Тернополя «Сучасний вихователь  – 2019».

Кожен конкурс – це випробування. Хоча й складне, але цікаве. За право називатися кращими змагалися шістнадцять  учасниць. Усі вони продемонстрували високий професіоналізм, творчість, оригінальність, артистизм.

Перше місце  у конкурсі посіла Ольга Клюкас,  вихователь ЗДО № 3. Друге місце – Оксана  Мельник, вихователь ЗДО№27. А третє – Христина Кузик, вихователь  ЗДО№23.

Дипломами  управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільського  комунального  методичного центру  науково освітніх інновацій та моніторингу нагороджено: 

  • у номінації  «Вихователь-новатор» – Тетяну Дунайчик, вихователя ЗДО№4,
  • у номінації «Вихователь-творчість» – Юлію Зангін, вихователя ЗДО№9,
  • у номінації «Вихователь-артистичність» – Тетяну Копит, вихователя ЗДО №17,
  • у номінації «Вихователь-ерудит»  – Світлану Бичок, вихователя ЗДО № 26,
  • у номінації «Дитиноцетризм» – Оксану  Сенчишин, вихователя ЗДО №29,
  • у номінації «Інновації в дії» –   Тетяну Лебедович ,  вихователя НВК № 35,
  • у номінації «Вихователь-оригінальність» –  Ольгу Саловську , вихователя НВК№ 35.
  • у номінації «Глядацькі симпатії» – Світлану Романчук, вихователя  ЗДО№4 та  Тетяну Копит, вихователя ЗДО №17.

Усіх інших учасниць нагороджено у номінації «Любов до дітей».

Конкурс  підтвердив істину про те, що вихователь – це професія, яка дає можливість постійно перебувати у світі дитинства, у світі казки і творчості.

Тож дякуємо усім учасницям конкурсу і бажаємо їм нових професійних злетів!

Сторінка 5 із 79

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top