Традиційний для тернопільських випускників конкурс на кращий ...
11 червня 2021 року в Українському домі "Перемога" відбулося ...
7 червня 2021 року на території Комплексного трансфер-містечка
Перша обласна учнівська олімпіада з питань публічного  ...
Із 26 по 28 травня 2021 року в Київському Палаці Спорту ...

Традиційний для тернопільських випускників конкурс на кращий вишиваний український костюм цьогоріч відбувся на території Комплексного трансфер-містечка. 

Учасники І і ІІ етапів конкурсу:

 

Номінація «Дівоча вишивана сорочка»

Бачинська Анастасія Михайлівна, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18;                             

Сіканович Катерина Віталіївна, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;                              

Федорців Софія Олегівна,  Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;  

Номінація "Вишиване плаття - коктейль випускниці»          

Таран Валентина Юріївна,        Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;   

Номінація «Чоловіча вишивана сорочка»

Бакун Олександр Йосипович,              Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;  Біняшевський Вадим Вікторович, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;        Галас Тарас Андрійович, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;                     Ковальчук Олександр Юрійович, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;

   Підгорський Антон Володимирович, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;

Ухман Тарас Васильович,          Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю;  

Номінація "Вечірнє плаття випускниці"

Днись Софія  Миколаївна,     Тернопільський технічний ліцей,        

 Жмурко Софія Євангеліна Сергіївна,   Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;                                    

 Мужів Ангеліна, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 імені А.Юркевича;               

Михайлишин Ірина Андріївна, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №5 з поглибленим вивченням іноземних мов                                     

 https://drive.google.com/file/d/1Q17hP1fmHNiJ_k4dbyydSjIVzNv8OvWl/view?usp=sharing

 Номінації конкурсу:

 • «Чоловіча вишивана сорочка»;
 • «Дівоча вишивана сорочка»;
 • «Вишиване вечірнє плаття випускниці»;
 • «Вишиване плаття - коктейль випускниці».

Нагородження переможців відбудеться на міському стадіоні під час проведення свята "Випускний 2021".

11 червня 2021 року в Українському домі "Перемога" відбулося засідання колегії управління освіти і науки ТМР.
Порядок денний:
1.1. Про результативність роботи із обдарованими дітьми в закладах загальної середньої та позашкільної освіти. (Відповідальні Ю.Гнатюк, В.Сеньків).
1.2. Аналіз стану і перспективи розвитку матеріально-технічного забезпечення за модулями з фізичної культури в закладах освіти міста.(Відповідальний Б.Климчук).
1.3. Про стан фінансово-господарської діяльності, виконання бюджету за перший квартал 2021 року. (Відповідальна О.Пельвецька).
1.4. Про стан організації харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти у 2020- 2021навчальному році.(Відповідальні І.Антонюк, О.П’ятночка).
1.5. Про забезпечення психологічного супроводу освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. (Відповідальні Г.Несмашна, Г.Федун).

7 червня 2021 року на території Комплексного трансфер-містечка відбулося нагородження переможців ВСЕУКРАЇНСЬКОГО етапу І Міжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці; і  переможців МІСЬКОГО етапу Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».

Переможцями всеукраїнського етапу конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки, стали 17 юних тернополян. Вони нагороджені дипломами, медалями і подарунками. Подяками відзначені і педагоги, які підготували переможців.

Переможцями міського етапу конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» стали більше 120 учасників та творчих колективів.

Завдання Проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»:

 • популяризація творчості Проводиря української нації;
 • виявлення мистецьких талантів шанувальників Шевченка у різних країнах світу;
 • розширення кола представників різних національностей, які відчувають велику правду Шевченкового слова;
 • обмін досвідом та духовно-естетичне збагачення виконавців творів Шевченка.

Конкурс проходив у 3 етапи:                                                

Перший  етап приурочений річниці від дня народження Тараса Шевченка проводиться у березні в закладах освіти;

Другий (відбірковий етап)

 • приурочений до річниці викупу Тараса Шевченка з кріпацтва,
 • передбачав проведення у квітні міського етапу конкурсу на визначення переможців, які братимуть участь у ІІІ етапі.

Третій (заключний) етап

 • приурочений до повернення Тараса Шевченка в українську землю, проводиться щороку у травні.

Юні тернополяни змагалися в таких номінаціях:  «Мій Шевченко у художньому втіленні» (учасники малювали малюнки, вишивали картини, виготовляли композиції, пов'язані з Шевченковою тематикою) і «Відеоформат читаної, інсценізованої поезії Т.Шевченка» і  «Діалог культур») (учасники читали поезії Т. Шевченка українською або іноземними мовами).

            Компетентне журі, оцінюючи роботи учнів 1-11 класів, студентів, педагогів, відзначило високий художній рівень конкурсних робіт, їх композиційну досконалість, оригінальний творчий задум, креативне мистецьке бачення, змістове наповнення та індивідуальний авторський  стиль. А також осмислене та яскраве декламування прозових, віршованих та драматичних творів; емоційність, артистизм і  яскравість виконання різними мовами творів Великого Кобзаря.

Усі переможці нагороджені дипломами управління освіти і науки Тернопільської міської ради (начальниця управління освіти і науки – Ольга Похиляк) і Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу (директор – Галина Литвинюк) та подарунками від депутатської фракції «Свобода» в Тернопільській міській раді (голова – Антон Горохівський) і видавництва «Підручники і посібники» (директор -  Ярослав Гринчишин).

Подяками нагороджені також педагоги, які брали активну участь у роботі засідань членів журі, оргкомітетів літературно-мистецьких конкурсів, сприяли залученню молоді до активного творчого життя, вагомий внесок у розбудову інноваційного освітнього простору Тернопілля на засадах творчої співпраці та збагачення культурної спадщини рідного краю.

Щиро подяка учасникам, педагогам, організаторам, спонсорам за те, що разом творять літературно-мистецьку історію рідного краю.

 

 

Вівторок, 08 червня 2021 05:54

Зі святом!

Перша обласна учнівська олімпіада з питань публічного  управління, місцевого самоврядування та децентралізації влади

 Відповідно до рішення Тернопільської обласної ради від 17 березня 2021 року № 117 ,,Про внесення змін і доповнень до рішення Тернопільської обласної ради від 06 листопада 2018 року № 1190 ,,Про затвердження програми розвитку місцевого   самоврядування   в   Тернопільській   області   на 2019-2023 роки” та розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 14 травня 2021 року № 99 ,,Про проведення першої обласної учнівської олімпіади з питань публічного управління, місцевого самоврядування та децентралізації влади” 22-24 червня 2021 року на базі Західноукраїнського національного університету, з дотриманням встановлених тимчасових карантинних обмежень і заборон, буде проведена перша обласна учнівська олімпіада з питань публічного управління, місцевого самоврядування та децентралізації влади (далі – Олімпіада).

Олімпіада проводиться з метою підвищення рівня політичної освіти, культури та громадянської активності учнівської молоді.

Організаторами Олімпіади є Тернопільська обласна рада і кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.

Учасниками Олімпіади можуть бути учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області.

Журі Олімпіади визначає одного учасника, який за підсумками Олімпіади нагороджується дипломом І ступеня, двох учасників, які нагороджуються дипломами II ступеня, і трьох учасників, які нагороджуються дипломами III ступеня.

Переможці Олімпіади, які посіли І, II, III місця, нагороджуються дипломами та відзнаками голови Тернопільської обласної ради і можуть здобувати вищу освіту на першому (бакалаврському) рівні за освітньою програмою ,,Публічне управління та адміністрування” в Західноукраїнському національному університеті за кошти обласного бюджету за регіональним замовленням.

Завдання олімпіади включатиме:

1)   тести з Конституції України;

2)   тести з Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”;

3)   підготовку есе з проблем державотворення, місцевого самоврядування, управління соціально-економічним розвитком регіону та громад;

4)   публічну презентацію есе.

Реєстрація учасників Олімпіади проводиться до 20 червня 2021 року (включно) за допомогою заповнення он-лайн анкети, яка розміщена за посиланням: https://bit.ly/2Su3nUG.

При реєстрації учасників Олімпіади, просимо врахувати, що, цього року, для зарахування на навчання за освітньою програмою ,,Публічне управління та адміністрування” на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти в Західноукраїнському національному університеті абітурієнти мають представити такі сертифікати ЗНО:

 1. Українська мова та література.
 2. Математика.
 3. Історія України або географія, або іноземна мова, або фізика, або хімія, або біологія.
Сторінка 1 із 121

Керівники

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top