Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                               УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

__________________________________________________________________________

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 

15.03.2019

№  496/04

 

Керівникам закладів загальної

середньої освіти

 

Про організаційні заходи

щодо закінчення 2018-2019

навчального року в закладах загальної

середньої освіти Тернопільської міської

територіальної громади

 

Враховуючи численні звернення керівників закладів загальної середньої освіти та батьківської громадськості щодо закінчення навчального року, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» (ч.3 статті 16) структура навчального року встановлюється закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (в 11(12) класі) проходять атестацію. Порядок проведення державної підсумкової атестації затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 року №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації».

Враховуючи викладене вище рекомендуємо:

-завершити навчальні заняття та провести свято «Останній дзвоник» у 1-11-х класах-31 травня 2019 року;

-провести державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів – 7-17 травня 2019 року; 9-х класів – 4-13 червня 2019 року;

- вручити документи про освіту випускникам 9-х класів-14 червня 2019 року; 11-х класів – 27 червня 2019 року.

Нагадуємо, що заклад освіти самостійно визначає формат проведення свята «Останнього дзвоника» та урочистої частини вручення документів про освіту. При цьому наголошуємо, що відповідно до ст..38 Закону України «Про загальну середню освіту» до повноважень закладу загальної середньої освіти належить виключно видача документів про освіту.

Що стосується проведення державної підсумкової атестації, комісії створюються наказом керівника закладу освіти не пізніше ніж за місяць до початку атестації із затвердженням їх персонального складу. Строки атестації також затверджує керівник в межах навчального року.

 

Начальник управління                                                              О.П.Похиляк

 

Сум Ірина Михайлівна 253436

 НАКАЗ

 26.02.2019                                                                                             № 80

 

 

Про підведення підсумків

міських змагань

з швидкісного радіоконструювання

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 21.01.2019 №28 «Про проведення міських змагань з швидкісного радіоконструювання серед учнівської молоді» та плану роботи КЗ ТМР «Станція юних техніків» 23 лютого 2019р. на базі КЗ ТМР «СЮТ» були проведені міські змагання з швидкісного радіоконструювання серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

У змаганнях з швидкісного радіоконструювання взяли участь учні із ТЗОШ № 4, ТЗОШ №26, ТСШ № 29, КЗ ТМР «СЮТ».

Учасники змагань продемонстрували високий рівень знань у теоретичному заліку та під час виконання практичної роботи (Салег Абдулазіз, вихованець КЗ ТМР «СЮТ»; Данильчук Віталій, вихованець КЗ ТМР «СЮТ»; Лукач Владислав, учень ТСШ № 29; Древетняк Костянтин, учень ТЗОШ №4; Коверський Володимир, учень ТЗОШ №26).

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити протоколи змагань.
  2. Визнати переможцями і нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради та грамотами КЗ ТМР «Станція юних техніків»:

2.1.            У особистій першості (молодша вікова група):

за І місце - Салег Абдулазіза, вихованця КЗ ТМР СЮТ»;

за II місце - Лукача Владислава, учня ТСШ № 29;

за ІІІ місце - Коверського Володимира, учня ТЗОШ № 26;

за III місце - Курдибаху Іллю, учня ТЗОШ № 4.

У особистій першості (старша вікова група):

за І місце - Данильчука Віталія, вихованця КЗ ТМР «СЮТ»;

за II місце - Древетняка Костянтина, учня ТЗОШ №4.

  • У командній першості:

за І місце - команду КЗ ТМР«СЮТ» (керівник команди Комендацький С.П.).

за II місце - команду ТЗОШ № 4 (керівник команди Яцина В.П.).

      2.3. Нагородити грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради керівників команд за належну підготовку учасників змагань:

Комендацького Станіслава Пилиповича, керівника команди КЗ ТМР «СЮТ»;

Яцину Володимира Петровича, керівника команди ТЗОШ №4.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної освіти відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І.

 

  Начальник управління                                                                    О.П.Похиляк

 

Заблоцька О.І., тел. 52-88-56

Ковальчук О.С., тел. 26-97-41

 

НАКАЗ

11.03.2019                                                                                                               № 93

 

 

Про проведення відкритого конкурсу

з інформаційних технологій «Байт»

серед учнівської молоді

Тернопільської міської територіальної громади

 

З метою організації змістовного дозвілля, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнів, виявлення обдарованих дітей, підведення підсумків позакласної та позашкільної роботи з учнями,

 

Н А К А З У Ю :

  1. Провести відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади 30-31 березня 2019р. на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків».
  2. Затвердити «Положення про проведення відкритого конкурсу з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади ( далі Конкурс)» (додаток 1)
  3. Затвердити форму заявки на участь у Конкурсі (додаток 2).
  4. Затвердити склад оргкомітету (додаток 3) та склад суддівської колегії Конкурсу (додаток 4).
  5. Керівникам закладів освіти забезпечити участь команд у Конкурсі.
  6. Директору КЗ ТМР «Станція юних техніків» Ковальчуку О.С.:
    • Забезпечити підготовку та проведення Конкурсу згідно із затвердженим Положенням, дотримання правил техніки безпеки.
    • Провести фінансування Конкурсу за рахунок позабюджетних асигнувань КЗ ТМР «Станція юних техніків».
  7. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти - Заблоцьку О. І.

 

Начальник управління                                                                               О.П. Похиляк

 

Заблоцька Ольга Ігорівна    528856

Ковальчук Олег Степанович    269741

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 11.03.2019 р. № 93

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади

 

  1. Загальні положення

Відкритий конкурс з інформаційних технологій «Байт» серед учнівської молоді Тернопільської міської територіальної громади проводиться у номінаціях:

  • «Офіс-менеджмент»
  • «Комп‘ютерна графіка і дизайн»
  • «WEB-дизайн»
  • «Програмування».

Конкурс проводиться щороку серед учнівської молоді за матеріалами діючої програми шкільного курсу «Інформатика». Конкурс відбудеться на базі Школи інформатики Комунального закладу Тернопільської міської ради «Станції юних техніків» за адресою: Київська, 3б, тел. 26-97-41, 067786613

Дата проведення  –  30.03.2019 р., початок  о 9.00 год., та 31.03.2019 р., початок о 12.00 год.

Основними завданнями конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій «Байт» є:

  • організація змістовного дозвілля учнівської молоді;
  • стимулювання зростання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, самовдосконалення дітей та учнівської молоді;
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій;
  • підведення підсумків роботи гуртків, секцій, творчих об’єднань, учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями;
  • виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання;
  • виявлення обдарованих учнів для формування міської команди з інформаційних технологій.

Завдання розробляються членами журі Конкурсу і оголошуються в день початку конкурсу.

 

 

  1. Учасники Конкурсу

В Конкурсі беруть участь команди шкіл, ліцеїв, училищ, гімназій, коледжів, ПТУ Тернопільської міської територіальної громади та комунальних позашкільних закладів.

Вік учасників: 10-17 років.

В склад команди входить по 1 представнику у кожній номінації і віковій категорії (максимум 12 учасників) та керівник команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров'я учасників команди у дорозі та під час проведення заходу.

Учасники конкурсу повинні виконувати і захищати завдання державною мовою.

Завдання Конкурсу у номінаціях диференційовані за віковими категоріями:

1 – молодша, 10-12 років;

2 – старша, 13-15 років;

3 – молодіжна, 16-17 років.

 

  1. Умови проведення Конкурсу

Кожен учасник Конкурсу бере участь в одній номінації.

Учасники зобов'язані дотримуватись Положення про Конкурс, правил його проведення, норм і правил техніки безпеки, виявляти бережливе ставлення до обладнання, приладів, інструментів, виконувати рішення та зауваження представників Оргкомітету і журі.

При захисті домашніх робіт дозволяється присутність керівників команд (якщо вони не втручатимуться у процес захисту учасником домашнього завдання) та інших учасників конкурсу (якщо вони не заважатимуть проведенню захисту і оцінкам журі).

Категорично забороняється втручання батьків учасників та інших сторонніх осіб в перебіг Конкурсу, втручання їх до перевірки конкурсних робіт.

У разі порушення цих вимог учасники можуть бути усунені від участі в Конкурсі та дискваліфіковані.

Робочі місця та практичні завдання Конкурсу з інформаційних технологій надаються так, щоб забезпечити рівні можливості всім учасникам і сприяти виявленню досягнутого рівня знань, вмінь та фахової майстерності.

Дозволяється використання власних апаратних засобів (ноутбук, переносні HDD та ін.) та мережі Інтернет під час захисту домашніх завдань.

Дозволяється використання власного апаратного засобу (ноутбук) під час виконання завдань в номінації «Комп‘ютерна графіка і дизайн» (Adobe Photoshop довільна версія), але без застосування нестандартних фільтрів та мережі Інтернет.

Учасники конкурсу мають право подавати заяву на апеляцію протягом години після оголошення результатів.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    "Офіс-менеджмент"

4.1. Конкурс проводиться в один етап:

  • виконання завдання – тривалість виконання роботи – 3 години;
  • Роботи виконуються в середовищі MS Office 2007, MS Office 2010.
  • До завдань можуть входити задачі з опрацювання текстових і графічних документів, табличних обчислень, роботи з архівами файлів і базами даних.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    «Комп‘ютерна графіка і дизайн»

5.1. Конкурс проводиться в один етап:

  • виконання завдання конкурсу – 3 години;

5.2. Роботи виконуються в середовищі Adobe Photoshop CS4.

5.3. Завдання містять задачі з опрацювання графіки.

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації
    “WEB-дизайн ”

6.1. Конкурс проводиться у два етапи:

  • виконання завдання конкурсу – 3 години;
  • захист завдання і представлення домашнього завдання до 10 хв..

6.2. Роботи виконуються в текстовому редакторі Блокнот. Для обробки графічних об’єктів можна використовувати графічні редактори Paint або Paint.NET.

6.3. Виконання завдання та його налагодження повинні проводитися тільки під час Конкурсу, у термін, що відведений для таких робіт. Програмні інструменти, якими розроблено Конкурсний продукт, не повинні переорієнтовувати режим роботи конкурсного ПК (на якому проводиться показ конкурсної роботи) та перестроювати його роботу, а також роботу ПЗ встановленого на ПК.

6.4. Для демонстрації роботи можна встановлювати відповідне середовище, яке треба мати з собою та інсталювати перед показом своєї роботи на демонстраційному ПК. Після демонстрації встановлене середовище повинно без проблем деінсталюватись з демонстраційного ПК без зміни якості роботи комп’ютера та його ПЗ.

6.5. Тема домашнього завдання «Вільна тема. Власний сайт».

 

  1. Умови проведення Конкурсу в номінації

«Програмування»

7.1. Конкурс проводиться у два етапи:

  • виконання конкурсного завдання – створення програми за умовами, що визначені журі – тривалість 3 год.;
  • захист домашнього завдання – заздалегідь підготовленої роботи в одному із наступних розділів: системні програми, прикладні програми, навчально-контролюючі програми, ігрові програми, комп’ютерні мережі, бази даних.

7.2. При виконанні конкурсного завдання Учасники Конкурсу можуть використовувати одне з вказаних нижче середовищ програмування: Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition (і вище), Delphi (версії 7.0 і вище), Microsoft Visual C++ 2008 Express Edition (і вище), Turbo Pascal, Borland C++ Builder (версії 5.0 і вище), Microsoft Visual C# 2008 Express Edition (і вище).

7.3. Виконання, відпрацювання та відлагодження Конкурсного завдання проводиться у термін, відведений для виконання таких робіт.

7.4. Тема домашнього завдання «Вільна тема».

 

  1. Критерії оцінювання робіт

Учасник номінації отримує місце за сумою двох оцінок: виконання Конкурсного завдання та захист домашнього завдання.

Максимально можлива кількість балів в кожній номінації встановлюється рішенням журі і оголошується до початку Конкурсу разом із списком учасників Конкурсу.

Критерії:

  • точна реалізація умов завдання;
  • змістовний захист (переконання в необхідності);
  • реалізація творчого задуму (креативність);
  • відповідність художнього оформлення;
  • надійність роботи;
  • ефективність використання технічних можливостей програмного забезпечення;
  • повнота (оптимальність) використання програмних ресурсів;
  • зручність навігації;
  • стиль програмування;
  • надійність роботи в різних типах браузерів;
  • адаптація до розміру вікна;
  • компетентність – повнота знань щодо використаних творчих та технічних прийомів;
  • рівень доповіді (викладення матеріалу);
  • вміння відповідати на запитання;
  • презентація домашнього завдання – програми (сайту) в якій висвітлено: актуальність теми, використані технології, структуру розробки, основні елементи, програмні рішення.

 

  1. Документація

Керівники команди подають:

  • попередню заявку на участь у Конкурсі за встановленим зразком (додаток № 2), в електронному вигляді до 25.03.2019 року на електронну скриньку: bayt_ter@ukr.net (тел. для довідок 26-97-41, 0677866013);
  • в день проведення конкурсу:
  • документи, що засвідчують особу учасників – копії свідоцтво про народження;
  • копії ідентифікаційних кодів учасників;
  • Заявку на участь у конкурсі на паперовому носієві (з мокрою печаткою закладу освіти, який представляє команда).

 

  1. Керівництво

            Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладається на організаційний комітет (додаток № 3).

 

  1. Організація роботи журі

Склад журі затверджується директором КЗТМР «СЮТ» за поданням організаційного комітету. Журі є верховним тлумачем Умов кожного етапу Конкурсу. Якщо ситуація не передбачена Умовами Конкурсу, журі приймає рішення на свій розсуд. Рішення журі є обов’язковим для команд. В усіх подібних випадках журі обґрунтовує своє рішення.

Організація підготовки завдань Конкурсу покладається на голову журі і її членів. Журі перевіряє й оцінює рівень розв’язання і представлення командами запропонованих задач.

Ознайомлення будь-яких осіб із завданням Конкурсу до моменту їх оголошення учасникам Конкурсу не допускається.

Підводячи підсумок і аналізуючи рівень (рейтинг) учасників конкурсу, готує представлення організаційному комітету про нагородження переможців.

 

  1. Визначення переможців та нагородження

У кожній номінації та віковій категорії визначається одне 1-ше, одне 2-ге, одне 3-тє призові місця.

Особиста першість визначається за сумою балів, одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, які передбачені Умовами проведення конкурсу.

Конкурсант, який набрав 25%-49% від максимальної кількості можливих балів у номінації і віковій категорії може претендувати на 3 місце, 50%-74% – на 2 місце, 75%-100% – на 1 місце. Розподіл місць проводиться, починаючи з кращого результату.

Конкурсанти, які зайняли I місце у номінації і віковій категорії, нагороджуються грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Конкурсанти, які зайняли ІІ та ІІІ місце у номінації і віковій категорії, нагороджуються грамотами комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків».

Учасники конкурсу, які не завоювали місця, отримують сертифікати учасника змагань.

Керівники призерів, які зайняли 1-і місця, нагороджуються грамотами Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Керівники призерів, які зайняли 2-і або 3-і місця, нагороджуються грамотами КЗ ТМР «Станція юних техніків».

 Директор КЗ ТМР «СЮТ»                                                         О.С. Ковальчук

 

Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 

З А Я В К А

 на участь у відкритому Конкурсі учнівської молоді

з інформаційних технологій «Байт» 2019

 від__________________________________________________________

(установи, організації)

 

№ з/п

П.І.Б. учасника (повністю!)

Дата

народження

Номінація

Навчальний заклад, клас

Домашня адреса і телефон учасника

П.І.Б. керівника, що підготував учасника (повністю!), телефон

 

 

 

 

 

 

 

 Керівник команди __________________________________________________

( прізвище, ім’я, по-батькові повністю)

Місце роботи та посада ______________________________________________

 Контактний телефон керівника команди ________________________________

 М.П.                                                                          Керівник установи

 

Додаток 3

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 

СКЛАД
організаційного комітету
 

  1. Ковальчук О.С. – директор КЗ ТМР «СЮТ» – голова організаційного комітету.
  2. Гребень Р.В. – заступник директора з НВР КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.
  3. Матвійчук А.М – завідувач методичним відділом КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.
  4. Комендацька М.С. – завідувач оргмасовим відділом КЗ ТМР «СЮТ» – член організаційного комітету.

 

         Додаток 4

до наказу управління освіти і науки від 11.03.2019 р. № 93

 СКЛАД
суддівської колегії

  1. Пальчик Андрій Олександрович, – головний суддя, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету. (за згодою)
  2. Жаровський Руслан Олегович, – суддя, старший викладач кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  3. Михайлович Тарас Володимирович, – суддя, асистент кафедри Комп'ютерних наук Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  4. Шаблій Наталя Ростиславівна, – суддя, асистент кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  5. Луцків Андрій Мирославович, – суддя, доцент кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  6. Лещишин Юрій Зіновійович, – суддя, доцент кафедри Біотехнічних систем Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. (за згодою)
  7. Жеребний Тарас Ігорович – суддя, розробник програмного забезпечення, фірма “Eleks”, номінація «Програмування». (за згодою)

 

Лозова Ніна Михайлівна – секретар конкурсу

 

 

Н А К А З

 

26.03.2019                                                                   № 82

 

 

Про участь у відбірково-тренувальних зборах

учнів-кандидатів у члени команд області

у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 22.02.2019 р. № 40-од та з метою підготовки до ІV етапу учнівських предметних олімпіад

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Директорам ЗЗСО:

1.1. Забезпечити участь у  відбірково-тренувальних зборах учнів-кандидатів у члени команд області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 23.02 по 21.03.2019 року:

з української мови і літератури

Лепявко Катерину Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Лукащука Василя Васильовича, учня  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Сивак Валерію Олегівну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з англійської мови

Бобровську Ірину Степанівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Мацевко Євгенію Дмитрівну,  ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Бойко Софію Ігорівну, ученицю 10 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гордійчук Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Гумен Соломію Володимирівну, ученицю  10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стельмах Надію Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Турківську Вікторію Романівну, ученицю  11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з німецької мови

Жук Дарію Андріївну, ученицю  9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Маркевич Діану Олегівну, ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Приведу Анастасію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з історії

Демядяка Сергія Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Малиняк Роксолану Богданівну, ученицю 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І. Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з правознавства

Дідух Марію Юріївну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Шашкевич Анастасію Олександрівну, ученицю 9 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей ім. І.Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з математики

Костюка Богдана Андрійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з біології

Александрович Діану Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костюк Віту Віталіївну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з фізики

Вдовіна Богдана Богдановича, учня 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Волошина Петра Зеновійовича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Костецьку Вікторію Юріївну, ученицю 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з астрономії

Кипибіду Діану Данилівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Фірмана Дмитра Богдановича, учня 10 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Иосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Ставицьку Анастасію Романівну, ученицю 10 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з хімії

Брюхань Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Літнянського Дмитра Андрійовича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савченка Іллю Івановича, учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Стаханську Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Товпишка Данила Ростиславовича,  учня 8 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з екології

Касянчук Надію Михайлівну, ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Савку Олесю Олегівну, ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з трудового навчання

Носаль Юлію Володимирівну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області;

 з інформатики

Струка Олександра Сергійовича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

з інформаційних технологій

Зубюка Дениса Валентиновича, учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Проця Петра Олеговича, учня 9 класу Тернопільської Української гімназії  ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області.

1.2. Провести інструктаж учнів з техніки безпеки.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти заступника начальника-начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Сум І.М.

 

Начальник управління освіти і науки                                           О.П.Похиляк

 

 

 

Литвинюк Галина Іванівна, 40 09 84

Сеньків Володимир Михайлович,   52-19-58 

НАКАЗ

 

21.02.2019                                                                                     № 67

 

Про організацію підготовки літнього

оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами, внесеними згідно з Законом від 02.10.2018 року № 2576-VIII), наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 року №295 «Про організацію підготовки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 року № 7/13/16 «Про затвердження Програми розвитку освіти м.Тернополя на 2017-2019 роки» із змінами і доповненнями від 19.12.2018 року № 7/31/12, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей і молоді в літній період 2019 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей і вихованців відповідно до державних соціальних стандартів.

2.Затвердити:

2.1. Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань розподілу путівок (додаток 2).

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Надати пропозиції щодо відкриття на базі закладів загальної середньої освіти таборів з денним перебуванням, у тому числі літніх мовних таборів.

3.2. Сприяти залученню інвестицій установ, підприємств, організацій, професійних спілок, фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб на оздоровлення та відпочинок дітей.

3.3. Неухильно дотримуватися вимог Порядку про організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

3.4. Призначити відповідального за організаційні заходи щодо літнього оздоровлення (наказ про призначення подати в управління освіти і науки до 16.03.2019 року), на якого покласти персональну відповідальність за наявність, своєчасність подачі та достовірність необхідних супровідних документів, передбачених Порядком направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення (Додаток 1).

3.5. Сформувати попередні списки дітей пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

3.6. До 26.04.2019 року подати списки з усіма необхідними документами у відділ методичної роботи ЦТДЮ (к.7) (додаток 1).

3.7. У разі відмови від оздоровлення отримати від батьків або осіб, що їх замінюють, заяву-відмову (завірену копію подати разом зі списками).

  1. Директору ЦТДЮ Миханчук С.М.:

4.1. Створити робочу групу з числа працівників закладу для збору інформації з навчальних закладів та перевірки списків учнів.

4.2. До 16.05.2019року подати на розгляд Комісії попередні узагальнені списки учнів пільгових категорій, що бажають оздоровитись за кошти місцевого бюджету.

4.3. Здійснити своєчасне фінансування витрат, передбачених на організацію літнього оздоровлення та відпочинку.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Начальник управління                                                         О.П.Похиляк

   Заблоцька Ольга Ігорівна, 528856

Нюня Тетяна Любомирівна, 254890

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

 

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

 

               Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету (далі – Порядок) визначає організацію підбору і направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються за рахунок коштів міського бюджету діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;
  • діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;
  • діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

         У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах”.

Комісія з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій управління освіти і науки Тернопільської міської ради здійснює розподіл путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальні одиниці відповідно до співвідношення чисельності дітей віком від 7 до 18 років у м. Тернополі до загальної чисельності таких дітей у місті (за даними органів державної статистики за попередній рік) з урахуванням кількості дітей пільгових категорій та з дотриманням гендерної рівності.

            При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

 

 Перелік документів для категорій дітей,

які мають право на оздоровлення та відпочинок

за рахунок коштів міського бюджету

 

  1. Загальний список дітей, які бажають оздоровитись (завірений директором школи та з мокрою печаткою):

 

Таблиця-зразок

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Число, місяць, рік народжен-ня

Клас

Назва пільгової категорії

Прізвище, ім’я,

по батькові батьків (опікунів)

Домашня адреса, контактний телефон

Рік останнього оздоровлення дитини за кошти міської громади

Відповідальна особа зі школи, контактний телефон, № наказу по школі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка про те, що дитина не оздоровлювалась у 2019 році, завірена директором закладу та з мокрою печаткою (на кожну дитину окремо).

 

  1. Документи, які подаються для окремих пільгових категорій дітей:

 

(документи подавати в папках, на кожну дитину в окремому файлі):

 

 

Категорія, до якої відноситься дитина

Перелік документів

(Усі документи повинні бути завірені мокрою печаткою та підписом директора)

1

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

1. Заява від опікуна (піклувальника), написана рукою батьків, завірена директором.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Свідоцтва про смерть обох батьків (завірена копія) або рішення суду, органу опіки та піклування про надання дитині статусу позбавленої батьківського піклування (завірена копія).

2

Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує статус учасника бойових дій.

3

Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

4

Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

5

Діти з інвалідністю (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Посвідчення про належність дитини до цієї категорії (копія).

4. Заява від батьків або довідка від лікаря про те, що дитина здатна до самообслуговування.

6

Діти з багатодітних сімей

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка про склад сім’ї (оригінал).

4. Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (завірена копія).

7

Діти з малозабезпечених сімей

1.Заява від батьків;

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Довідка про призначення державної соціальної допомоги по малозабезпеченості (оригінал з органів соціальної опіки).

8

Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

9

Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків

1. Заява від одного з батьків або осіб, які їх заміняють.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

10

Талановиті та обдаровані діти-переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; діти – учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, фестивалю, спартакіади, конкурсу міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського чи районного рівнів.

4. Клопотання педагогічної ради навчального закладу та органу управління освітою районної державної адміністрації або відповідного органу місцевого самоврядування про надання дитині путівки та копії табелів успішності або похвальних листів за останні два роки навчання (для відмінників навчання). По табелях враховуються тільки річні (підсумкові) оцінки.

11

Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

1. Клопотання від соціальної установи.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Документ, що засвідчує перебування дитини на обліку у ССНД як такої, яка опинилась у СЖО.

12

Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія);

3. Завірена копія посвідчення, що засвідчує належність дитини до зазначеної категорії.

13

Діти, які перебувають на диспансерному обліку

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

14

Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії.

15

Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (Рішення виконавчого комітету про створення прийомної сім’ї).

16

Діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Завірена копія посвідчення по встановлення інвалідності.

17

Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена копія).

3. Довідка з місця роботи батьків або одного з батьків.

4. Документ, що засвідчує місце проживання дитини.

  Додаток 2

до наказу управління освіти і науки від 21.02.2019 року № 67

Склад

Комісії з питань розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2019році

Похиляк Ольга Петрівна   – начальник управління освіти і науки, голова комісії;

Сум Ірина Михайлівна      – заступник начальника – начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти, заступник голови  комісії;

Заблоцька Ольга Ігорівна – головний інспектор з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти;

Миханчук Світлана Миколаївна        – директор ЦТДЮ, секретар комісії.

 

Члени комісії:

Вівчар Андрій Дмитрович

– методист ТКМЦ НОІМ;

Хоркава Катерина Іванівна

– головний спеціаліст служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради ( за згодою);

Гірчиця Петро Григорович

– інженер з охорони праці та ремонту устаткування;

Гірняк Ірина Ігорівна

– головний спеціаліст відділу у справах сім’ї управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (за згодою);

Лука Оксана Іванівна

– заступник директора ЦТДЮ;

Кульчицька Надія Михайлівна

– заввідділом методичної роботи ЦТДЮ;

Додик Галина Зиновіївна

– методист ЦТДЮ;

Сивак Алла Михайлівна

– головний бухгалтер ЦТДЮ;

Вавричук Руслан Васильович

директор ТЗОШ № 13 імені А.Юркевича;

Кавецька Наталія Павлівна

заступник директора з виховної роботи ТЗОШ № 26 імені Д.Заплітного;

Захарченко Оксана Іванівна

– заступник директора з навчально-виховної роботи ТЗОШ № 24;

Куцкір Світлана Владиславівна

– заступник директора з виховної роботи ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»;

Нюня Тетяна Любомирівна

– методист ТКМЦ НОІМ.

 

Н А К А З

 

18.02.2019                                                                                     № 57

 

Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти

на 2019-2020 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 НАКАЗУЮ:

 Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).

  1. Керівникам закладів освіти:
    • Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
    • Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.

2.3.   Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2019 року.

2.4.   Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

2.5.   Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.

  1. 3. Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.
  2. 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                  О. П. Похиляк

Додаток 1

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної освіти Тернопільської міської ради

 

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, непарні 1-11, 11а, 11б), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, Симона Петлюри, Київська 18, Академіка Сахарова

2

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 21 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Полковника Морозенка, Дмитра Вишневецького, Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), Василя Симоненка (непарні)

4

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Василя Симоненка (парні), 15 квітня (15-45), Бульвар П.Куліша, Київська (непарні), Володимира Великого (парні), Овочева, Смакули, Яреми, Тарнавського 32.

5

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

7

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 14 Тернопільської міської ради Тернопільської області

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс    № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків, Київська (парні),  Пушкіна(непарні), проспект Злуки (49-59), Богдана Лепкого (парні 6-16, непарні 9-13), Тарнавського (парні з 8 -30)

9

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 23Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Чалдаєва, Богдана Лепкого (парні 2, 4, 4а, непарні 1-7), проспект Злуки (35-47), Пушкіна (парні), Коновальця, Чубинського

12

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 33 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Вербицького, Коновальця, Рєпіна, Польового, Гуцульська, Бойківська, Лемківська, Канадська, Вітовського, Сімовича, Будзиновського, Самчука, Самчука бічна.

13

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 31 Тернопільської міської ради

проспект Злуки (непарні 1-33) Тарнавського (непарні), Текстильна, Галицька, провулок Галицький, Спортивна, Лозовецька, Шота Руставелі, Фабрична, Збаражська, Лукяновича, Енергетична, Енергетична бічна, Дубовецька, Бродівська

14

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 12 Тернопільської міської ради  Тернопільської області

Паркова, Весела, Петрушевича, Шухевича, Монюшко, Вояків дивізії Галичина, Північна, Лисенка, Городня, Вертепна, Коцюбинського, Підгородня, Галицька (парні 2-38), Квітова, Бордуляка, Глінки, Чарнецького, Рудницького, Ломоносова, Марка Вовчка, Безкоровайного, Балея, Клінічна, Коцюбтнського, Шопена, Тютюника, Степана Бандери (непарні 1-23)

16

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Глибока (непарні 1-43, парні 2-52),  Глиняна, Довбуша, Дівоча, провулок Дівочий, Малишка (непарні 1-27, парні 2-20), Новосонячна, Нова, Польова, Підкови, проспект Підкови, Пулюя, Ст.Бандери (непарні 2-36, 36а), Сонячна, Татарська, Шагайди, Деповського (1-8), Дністрінського, Манастирського.

17

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Монастирського, Слівенська, Дорошенка, Лесі Українки (непарні 1-19), Деповська 10-14, Чайковського, Малишка (непарні 29-39, парні 22-52), Богуна, Толстого, Новосонячна, Глибока (напарні45-59, парні 54-56), Стефаника, Степана Бандери (парні 72-86),

18

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (парні 36-70, 88-110, непарні 25-83), Лесі Українки (непарні 21-39), бульвар Данила Галицького, Протасевича (парні 2- 10, 10а)

19

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 6 Тернопільської міської ради Тернопільської області

20

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 2 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (непарні, парні 12- 22), Лесі Українки (парні), Довженка, Піскова, Героїв Крут.

21

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 36 Тернопільської міської ради Тернопільської області

22

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 5 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Наливайка, Новий Світ, Новий світ бічна, Чехова (парні 20-24, 11), Вільхова, Транспортна, Кармелюка, Ділова, Циганська, Межова, Березова, Нечая, Котляревського, Білецька, Гнатюка, Набережна, Рівна, Вагилевича, Броварна (парні 16-32, непарні 25-49), провулок Броварний.

23

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка І.Горбачевського, Гнатюка, І.Котляревського, Я.Головацького, Гніздовського, Ю.Опільського, С.Крушельницької, Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), За Рудкою, провулок За Рудкою, Білецька, Чехова (парні 2-18, 18а, непарні 1-9), Камінна, Листопадова, Ясна, І.Франка, Грушевського, бульвар Шевченка (парні 2-10, непарні 1-23), Качали, родини Барвінських Чорновола, Коперніка, Словацького, Богдана Хмельницького.

24

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Руська (парні 26-54, непарні 25-53), бульвар Шевченка (парні 12-18, непарні 23-53), Січових Стрільців, Пирогова, Шпитальна, Стрімка, Я.Стецька, Замонастирська, провулок Замонастириський, О.Кульчицької, Гоголя, Коперника, Федьковича, Кн.Острозького (непарні 9-53), Богдана Хмельницького, Мостова, Мостова бічна.

25

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 1Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова, Острозького (парні, непарні 1-7), Коллонтая, Шептицького, Гайова, Бічна Гайова, Доли, Липова, Перля, Подяльська, Патріарха Мстислава, Медова.

26

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Старий Ринок, Замкова, Майдан Волі, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Брюкнера, Валова, Руська (непарні 1-23, парні 2-24), Танцорова, Паращука, Шашкевича, Багата, Медова, Патріарха Мстислава, Січинського, Майдан Мистецтв,.

27

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 38 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Стадникової, Чернівецька, Оболоня, Юрчака, Тиха, Білогірська, Гребінки, Садова, Микулинецька, провулок Микуленецький, Микулинецька-бічна, Шептицького (1-8), Підлісна, Фестивальна, Молодіжна.

28

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Микулинецька, Гагаріна, Голубовича, Шкільна, Ярмуша, Студинського, Козацька, Гірняка, пров. Шкільний, пров. Садовий

29

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-4), Дружби, Виговського 2-24, Мазепи, Чумацька, Петриківська, Яремчука, Тісна, Тбіліська, Братів Гжицьких, Михалевича

30

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

 

Провулок Цегляний, Будного, Пилипа Орлика, Винниченка, Карпенка, Юності, Дружби, Драгоманова, Миру (від 5 і до кінця)

31

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області

32

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 16 Тернопільської міської ради Тернопільської області

33

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 37 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Макаренка, Бережанська, Степова, Чумацька, Тролейбусна, Загребельна, Львівська, Максима Кривоноса, Мазепи, Надзбручанська, Південна, майдан Перемоги, Громницького, Спадиста, Куток, Грабовського, Волинська, Лучаківського

34

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 34 Тернопільської міської ради Тернопільської області

35

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лучаківського, С.Будного, бульвар Просвіти, Тролейбусна

37

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Болюха, Глибока Долина, Хліборобна, Вишнева, Підгірна, Лісна, Яблунева, Тернопільська, Приміська, Урожайна, Агрономічна

38

Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Всі вулиці м. Тернополя

  

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Додаток 2

до наказу управління

освіти і науки

від 18.02.2019 № 57

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти Тернопільської міської ради

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (з 11 непарні, з 20 парні), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (з 16 парні, з 23 непарні), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

2

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (з 25), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17), Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Пирогова (1-14), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13)

4

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина”

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського

6

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8), Миру (8-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1, 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10 – 18), пров. Цегельний

7

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

9

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-14), І.Рєпіна (1 до перехрестя з Коновальця)

10

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (крім 32), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19 - 25), М.Карпенка ( 1-5, 7),

12

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова

13

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця)

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15-27 (крім 16, 18)), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–89, 91)

15

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26), Тролейбусна, бульвар Просвіти, Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця)

16

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 102), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 2), 15 квітня (1 а, б,…, 2 а, б,…)

17

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (до 50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-32), пров. Галицький, Енергетична, Енергетична бічна, А.Малишка (до 29), М.Ломоносова (1-38), проспект Степана Бандери (1-44)

18

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 а, б,..), Братів Бойчуків (1, 3, з 15), проспект Злуки (з 55)

19

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (6, з 8), Київська (парні 2-14), Братів Бойчуків (5-13), Головацького, Смакули (1)

20

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Злуки (1-53), Б.Лепкого (1-5, 7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (від 33 до кінця), Над Яром

21

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 а, б,…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 2)

22

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 39), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 15), І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

23

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2,4), Князя Острозького (1-20), Доли, Патріарха Мстислава

24

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

25

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6), Тарнавського (з 32)

26

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (парні), бульвар П.Куліша (1 - 5), Овочева, Яреми, Смакули (крім 1)

27

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-6, крім 5), Володимира Великого (непарні), Полковника Морозенка

28

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5, 7, 9, 12)

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 2-14), Героїв Крут

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

33

Кобзарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля

34

Курівецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка

35

Чернихівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки

 

 

 

 

Міський голова                                                                               С. В. Надал

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

Н А К А З

 15.02.2019                                                                                      № 55

 Про проведення міських змагань з початкового технічного моделювання та

виставки-конкурсу учнівських робіт з технічної творчості

 

З метою пошуку обдарованих дітей та розвитку здібностей молодших школярів у сфері технічної діяльності

 Н А К А З У Ю :

 

  1. Провести міські змагання з початкового технічного моделювання 16-17 березня      2019 року на базі КЗ ТМР “Станція юних техніків”.
  2. Провести виставку-конкурс учнівських робіт з технічної творчості 16-17 березня 2019 року на базі КЗ ТМР “Станція юних техніків” за адресою вул.Київська 3б.
  3. Затвердити “Положення про змагання з початкового технічного моделювання” (додатки 1-4 додаються).
  4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів сприяти участі команд у змаганнях з початкового технічного моделювання.
  5. Директору КЗ ТМР «Станція юних техніків» Ковальчуку О.С.:

5.1. Забезпечити підготовку та проведення змагань згідно із затвердженим Положенням та дотриманням правил техніки безпеки під час змагань.

5.2. Провести фінансування змагань за рахунок позабюджетних коштів КЗ ТМР «Станція юних техніків».

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на головного інспектора з позашкільної роботи відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Заблоцьку О.І.

 Начальник управління освіти і науки                                                                                О.П. Похиляк

 Заблоцька О.І. тел. 25-48-90

Ковальчук О.С. моб.тел. 0971489855

Додаток 1

до наказу  управління освіти і  науки Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 ПОЛОЖЕННЯ

про міські змагання з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 1. Організатори змагань

Управління освіти і науки ТМР, КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

  1. Мета змагань

Розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку.

           

  1. Учасники змагань

Учасниками змагань є учні 2-4 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

До складу команди від закладу входять:

  • учні початкових класів, які є авторами робіт, представлених на виставці;
  • троє учасників практичних робіт.
  1. Умови проведення змагань

4.1. Для участі в першому етапі заклад представляє вироби учнів початкових класів у таких розділах:

  1. Найпростіші автомоделі.
  2. Найпростіші авіа- та ракетомоделі.
  3. Найпростіші судномоделі.
  4. Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми.
  5. Ігри, іграшки та атракціони з елементами електротехніки.
  6. Паперове моделювання і Paper Craft.
  7. Вироби в техніці «оригамі» та «паперопластика».
  8. Макети будівель.

В залік зараховується кращий виріб з кожного розділу.

Формування виставки 16.03.2019р. з 10.00 до 11.00 год. в актовій залі КЗ ТМР “СЮТ”.

На першому етапі визначається експозиція-переможець за максимальною кількістю набраних балів. При однаковій кількості балів перевага надається команді, в якої відібрано більше експонатів на обласну виставку.

4.2. На другому етапі змагань заклад представляють:

  • один учень (учениця) другого класу,
  • один учень (учениця) третього класу,
  • один учень (учениця) четвертого класу.

Команду на змагання представляє керівник команд.

На другому етапі розігрується командна та особиста першість.

Учасники у віковій категорії «Учні другого класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити з картону рухому іграшку;

3) виготовити аплікацію.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею, шило.
  • Час виконання завдань – 80 хв.

Учасники у віковій категорії «Учні третього класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити об’ємну модель з картону;

3) скласти фігуру з геометричного конструктора.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею.
  • Час виконання завдань – 70 хв.

Учасники у віковій категорії «Учні четвертого класу» повинні:

1) скласти теоретичний залік;

2) виготовити макет будівельної споруди;

3) продемонструвати знання про елементи графічної грамоти.

  • Учасник повинен мати з собою: простий олівець, гумку, лінійку, ножиці, клей ПВА та пензлик для клею.
  • Час виконання завдань – 60 хв.

Практичні роботи другого етапу змагань проводяться 16 березня 2019 року на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» за адресою: вулиця Київська, 3 Б. Реєстрація учасників з 10.00 год. Початок другого етапу змагань об 11.00 год.

            Консультація керівників команд відбудеться 04 березня 2019р. о 14.00 год. на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» за адресою: вулиця Київська, 3 Б (кабінет №104).

4.3. Команда-переможець визначається за максимальною сумою балів, набраних кожним учасником команди у практичних роботах та виставці-конкурсі.

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться 17.03.2019р. в актовій залі КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

Початок о 12.00 год. Для бажаючих учасників ІІ етапу змагань та їхніх батьків 17 березня об 11.00 год. будуть  проводитись майстер-класи..

 

  1. Критерії оцінювання:

5.1. Експонатів виставки (максимальна оцінка – 5 балів):

  • відповідність технічним вимогам;
  • оригінальність дизайнерського підходу;
  • габаритність виробу;
  • охайність виконання роботи.

5.2. Практичних завдань (максимальна оцінка – 10 балів):

  • техніка виконання елементів виробу;
  • правильність з’єднання окремих деталей.

 

  1. Подання заявок.

6.1. Термін подання заявок: заявки подаються в день проведення змагань.

6.2. Заявки слід оформити за зразками (альбомна сторінка), додаток 1.

 

  1. Нагородження переможців

            Переможці особистої першості нагороджуються грамотами та дипломами КЗ ТМР «Станція юних техніків». Команда-переможець та керівник команди-переможця нагороджуються грамотами управління освіти і науки ТМР.

 

 Додаток 2

до наказу  управління освіти і науки

Тернопільської міської  ради

від 15.02.2019 № 55

 Повна назва закладу

Реєстраційний номер вихідної документації/Дата

 

Голові оргкомітету

Ковальчуку О.С.

  Заявка на участь у першому етапі міських змагань з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 

розділу

Назва розділу

Назва роботи

Прізвище,

ім’я учня-

виконавця роботи

Дата народ-

ження

У якому класі навчається

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Керівник команди (ПІБ)

 М.П.     Директор                                                                 підпис

 

 Повна назва закладу

Реєстраційний номер вихідної документації/Дата

Голові оргкомітету Ковальчуку О.С.

 Заявка на участь у другому етапі міських змагань з початкового технічного моделювання для школярів початкових класів

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Дата народження

У якому класі навчається

Примітка

 

 

 

 

 

 Керівник команди (ПІБ)

  М.П.     Директор                                                                підпис

 

Додаток 3

до наказу  управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 Склад оргкомітету міських змагань з початкового технічного  моделювання та виставки-конкурсу для школярів початкових класів

 Голова оргкомітету:

Ковальчук Олег Степанович - директор КЗ ТМР “Станція юних техніків”

 Члени оргкомітету:

Гребень Роман Валентинович - заступник директора з НВР КЗ ТМР, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Матвійчук Андрій Миронович - завідувач методичного відділу, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Юськів Оксана Василівна - методист, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

 

Склад суддівської колегії міських змагань з початкового технічного  моделювання для школярів початкових класів

 Головний суддя:

Комендацька Марія Сергіївна - завідувач організаційно-масового відділу КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Секретар:

Митулинська Олена Євгенівна - заступник директора з методичної роботи, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Судді:

Павлишин Ірина Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Матвійчук Наталя Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Стандрет Галина Несторівна - культорганізатор, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Комендацький Станіслав Пилипович - завідувач лабораторією, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Юськів Оксана Василівна - методист, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Наконечний Володимир Васильович -  керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

 

 Додаток 4

до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради

від 15.02.2019 № 55

 Склад журі виставки-конкурсу учнівських виробів з початкового технічного  моделювання

 Голова журі:

Стандрет Галина Несторівна - культорганізатор КЗ ТМР “Станція юних техніків”, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Секретар:

Матвійчук Наталя Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

 Члени журі:

Митулинська Олена Євгенівна - заступник директора з методичної роботи, керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”;

Комендацька Марія Сергіївна - завідувач організаційно-масового відділу;

Павлишин Ірина Володимирівна - керівник гуртка КЗ ТМР “Станція юних техніків”.

Сторінка 1 із 14

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top