Якими нормативно-правовими документами регламентується подання
Новою ініціативою порадував Клуб обдарованих школярів Тернополя.
Департамент освіти та науки Одеської міської ради висловлює ...

Загальна інформація

Форум «ДніДіалогу з владою»

23- 24 вересня у Тернополі відбувся Форум місцевого самоврядування «День Діалогу з владою», який організувала Тернопільська міська рада спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

У Форумі взяли участь близько 400 представників з усіх регіонів України– голови громад-членів Асоціації міст України, народні депутати, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів Асоціації міст України, експертного середовища.Були присутні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи АндреасКіфер.

Модератором дискусії був міський голова Тернополя Сергій Надал, який є також Головою Комітету Правління Асоціації міст України з питань бюджетної політики.До обговорення питань долучилися Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Міністр соціальної політики Андрій Рева, заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, заступник в.о. Міністра фінансів Юрій Джигир та інші.

Цей традиційний щорічний захід слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо результатів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази.

Найбільш гострі дискусії відбувалися щодо фінансової децентралізації. Головним результатом роботи Форуму «День Діалогу з владою» стало спільне звернення усіх мерів України до уряду із пропозицією переглянути показники надходження коштів у місцеві бюджети.

Голова АМУ Віталій Кличко та Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні ДжамаГулейд підписали Меморандум про наміри та взаємодію між АМУ та ЮНІСЕФ щодо співробітництва у сфері захисту прав дітей, надання соціальних послуг та впровадження децентралізаційної реформи. Метою цього Меморандуму є консолідаціязусильАсоціаціїмістУкраїни та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), спрямованих на створенняналежних умов для розвиткудітей та молоді, зокрема, шляхом покращенняякостіпослугсоціально-гуманітарноїсфери у сферісоціальногозахисту, освіти, охорониздоров’я в контекстідецентралізаційноїреформи. 

У дискусіях обговорювалися і такі питання:

  • Стан та перспективидецентралізаційноїреформи
  • Бюджетнезабезпеченнятериторіальних громад через призму секторальних реформ
  • Містобудування та житлово-комунальнегосподарство

 На питаннямеріввідповіла такожі Міністросвіти і науки України Лілія Гриневич.

Начальник управління освіти і науки ТМР Ольга Похилякпрезентувала напрацювання УОН ТМР і ТКМЦНОІМ щодо реалізаціїпроекту «Впровадження інноваційних методів комунікації між учасниками освітнього процесу як основа механізму формування якісних освітніх послуг у громаді», який став переможцем уконкурсі короткострокових проектів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

 

Read 195 times
Share this article

Керівникам

Контакти

м.Тернопіль,
бульвар Т.Шевченка, 1
46000
тел.: 0352525694

Top