«Христос воскрес – і дух наш воскресає!»

«Христос воскрес – і дух наш воскресає!» – передвеликодня акція у ТЗОШ № 18 12 квітня 2017 року у ТЗОШ № 18 під егідою Тернопільської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки та відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, партії «Солідарність» відбулась благодійна акція під гаслом «Христос воскрес – і дух наш воскресає!», адже велике значення має свято Воскресіння Христа для нашого народу.

Директор школи Заброцький Р.П. наголосив, що для того, щоб ми могли радісно відзначити свято світлого Воскресіння Христового у колі рідних, посмакувати пасочкою, поводити гаївок під мирним небом, сотні українців сьогодні, ризикуючи життям, оберігають наш спокій та мир на сході. Вони принесли себе в жертву в ім’я всіх нас, за вільну та незалежну Україну.  Ігор Чорний, начальник відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА, сказав, що справедливо було б, щоб у час Великодніх свят мужні захисники знали, що про них пам’ятають та люблять, щоб кожен боєць відчув радість та підтримку всіх нас, адже ми єдина Україна. І дуже добре, що учні ТЗОШ №18 провели акцію, яка спрямована на те, щоб забезпечити наших хлопців в зоні АТО великодніми подарунками.

Настоятель церкви Зарваницької Божої Матері отець Роман поблагословив учнів на добру справу та освятив символи Великодня : писанки, крашанки, пасочки. Учні школи із великим завзяттям розмальовували писанки, прикрашали святкові пасочки, писали воїнам вітальні листівки. Ці витвори, зроблені руками дітей, є унікальними, адже ввібрали в себе невичерпну дитячу фантазію , всю їхню любов та вдячність тим, хто захищає цілісність і суверенітет Української держави.

Заступник начальника департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА пані Ганна Зварич наголосила, що ця акція допоможе нашим захисникам відчути родинне тепло і затишок, знаходячись так далеко від рідних домівок, що ці маленькі подарунки зміцнять у серцях українських вояків віру в перемогу , додадуть надії на швидке повернення живими та здоровими додому.

Головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ю.В. Гнатюк висловила побажання, щоб якнайшвидше кожен здобув перемогу добра над силами зла у своїй душі, щоб не тільки вустами, а й чистим серцем на привітання “Христос воскрес!” зміг відповісти: “Воістину воскрес!”