“Кращий кондитер – 2017»

24 березня 2017 року в училищі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кондитер», у якому взяли участь Волощук Оксана, Денисюк Світлана, Дуда Руслана, Каленик Вероніка ( учні групи № 32), Лановий Роман і Сіра Ірина ( студенти групи № 42).

Жеребкування конкурсантів проводилося у присутності членів оргкомітету та журі. Спостереження за виконанням роботи здійснювалося членами журі: Чорною Г.С., Настин М.Р., Марчук Р.Д., Лящинською О.В., Кулинич О.Я.

Учні показували знання, професійні вміння і навички, виконуючи завдання практичного та теоретичного турів. Максимальна кількість балів за теоретичний та практичний тури 130

Теоретичний тур складався з тестових завдань, і тривав (одну) академічну годину і охоплював теоретичні знання з предметів: технологія приготування борошняних, кондитерських виробів з основами товарознавства, гігієни та санітарії виробництва, устаткування підприємств харчування, охорони праці, організації виробництва та обслуговування.

авдання практичного туру учасники виконували у кухні-лабораторії. Основними критеріями при оцінюванні робіт конкурсантів були: організація робочого місця, зовнішній вигляд, дотриманням правил техніки безпеки, охорони праці, санітарії та гігієни, оригінальність, інновації у приготуванні, гармонійність у підборі кольорів, презентація виробів. Практичне завдання відповідало вимогам третього кваліфікаційного розряду з професії «Кондитер».

Гостею конкурсу була головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської міської ради Гнатюк Юлія Володимирівна.

За результатами двох турів перемогу здобула учениця групи №32 Каленик Віроніка

Вітаємо Віроніку з перемогою і бажаємо нових злетів та перемоги у ІІ етапі.