Професор з Америки у коледжі

Професор американського Санта-Фе Коледжу прочитав лекції у коледжі Тернопільського національного технічного університету

Нині вирішується питання про відкриття доступу студентам Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя до онлайн-курсів різних навчальних програм американського Санта-Фе Коледжу з можливістю отримання сертифікатів про закінчення навчання за обраною програмою. Про це йшлося під час візиту до Технічного коледжу Чарльза Стівенсона, професора з Санта-Фе Коледжу. Зазначений навчальний заклад за рейтингом 2015 р. був визнаний одним з найкращих у США.

У Тернополі професор Стівенсон, який має ступені магістра з менеджменту та доктора з міжнародного бізнесу, провів кілька зустрічей, зокрема поспілкувався з українськими й іноземними студентами та викладачами Технічного коледжу. Він розказав про особливості організації освітнього процесу у США, специфіку роботи американських коледжів, прочитав лекції на теми «Ділова етика та соціальна відповідальність», «Міжнародний бізнес та торгівля», «Бізнес-інкубатори», «Регіональна економічна інтеграція».

Під час прес-конференції «Світ без кодонів» усі учасники навчального процесу мали можливість обговорити актуальні питання реформування освіти в Україні та за її межами.

Варто відзначити, що Чарльз Стівенсон відвідав Тернопіль в рамках реалізації Угоди між коледжами про розвиток співробітництва в галузі освіти і наукових досліджень, а також у культурній, соціальній і спортивних сферах.

Підписанню згаданої угоди передував візит до США у 2016 році групи керівників провідних українських коледжів, до складу якої увійшов директор Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Володимир Калушка. Візит відбувався в межах реалізації українсько-американської програми «Адміністрування в системі коледжів у США (доуніверситетська освіта)».